اتحاد برندازان از دیدگاه گرگ سیاه

:/ خب دیگه با شما کاری ندارم سوژه پیدا کردم واسه تخلیه اعصابم :/ یه مشت کسمشنگ خر از دور میشینن لاف میزنن و کسشر تف میدنن یه مشت گوسفندم از داخل میشن پیروشون :/ بله با شما شما گوسفندا که اراده و اختیار از خودتون ندارین و کونتونو به کیر یه بی بته و بی خایه وصل میکنید :/ یه کونی که دوتا گپ ت_ل_گ_رامی داره به اسم ایرانارشیست و اتحاد براندازان :/ یه مشت گاگولم توش عضو میشن و کص تفاشو میشنون و میان تو شبکه مجازی که به خایه چپ و راست هیچ کس کش پدر سپاهی ایم نیست کصشر تف میدن :/ اون کونی اگه تخم داشت گپشو قفل نمیکرد که فقط خودش گو بخوره :/ انید کودن نباشید اگه میخواین کاری کنین مث نادر شاه باشین خودتون بجوشین نه اینکه تو کونتون باروت بریزه و کبریت بزنه و شمارو دینامیت اهدافش کنه... اون کونی بی خایه اگه خایه داشت مذاکره میکرد انتقاد میشنید پاسخ میداد :/ ولی فقط گو میخوره ... نه تنها اون همون حسینی م_ادر جن_ده که یه مشت پیر پاتال کصخول شدن پیروش و برنامه ریستارت شده الگوی زندگی تخمیشون و یه چنتا بینا_موس دیگه که اونور اب عشق و حال میکنن و میان پشت تیلویزیون کونشونو پاره میکنن و و شبم میرن زنشونو میکنن و میگن میخندن :/ احمقا این ماییم که داریم زجر میکشیم ایرانی زجر کشیده نه گروه میخواد نه چوپون نه حذب نه هیچ بینا_موس پدر دیگه ای ایرانی غیرت میخواد که ماشاالله بزنم ب تخته وطن پرستامونم کاکولد اصطلاح خودمون کس_کش تشریف دارن :/ بعد اسمشم میزارن دگر خوش خواهی :/ اخه کونی تا وقتی ناموست برات بی ارزش باشه وطنتم بی ارزشه وقتی هورمون خشم غیرت تو رگات نباشه هیچ گوهی واسه وطنت نیستی قرمساق

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5796

• 22439

کیرت دهنشون (rolling)

ـــــــــــ

• 2

•••

مرحبا به تو!

چون جمله ای که از مدتها پیش ، در وصف این جماعت ، در ذهن داشتم رو در تاپیکت آوردی :

تا وقتی ناموست برات بی ارزش باشه وطنتم بی ارزشه

(ok) (ok) (ok)

ـــــــــــ
At least my heart's an open door ; and my secret love's no secret anymore

• 0

خسته شدم

نقل از: Lady_Ronaak کیرت دهنشون (rolling)

خسته کوفته از سر کار میای مهندس صدا ماهواره داده بالا گوه خوریای اینارو گوش میده تا صبح :/ سایت میای یه عده باز همونا رو میگن ... خسته شدم انقد حرف شنیدم و دریق از عمل

ـــــــــــ

• 1

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5796

• 22439

دقیقا

نقل از: Feel__The_Nothing
نقل از: Lady_Ronaak کیرت دهنشون (rolling)
خسته کوفته از سر کار میای مهندس صدا ماهواره داده بالا گوه خوریای اینارو گوش میده تا صبح :/ سایت میای یه عده باز همونا رو میگن ... خسته شدم انقد حرف شنیدم و دیق از عمل

فقط از دور نظاره گرن و اتفاقی هم بیفته کونشونو برمیدارن و فرار میکنن از بس بی خایه ن فقط زر زر کردنو بلدن :/

ـــــــــــ

• 3

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

هشتگ زرشک ، هشتگ من عیسا هستم. با تشکر از خر قهوه ای ببخشید گرگ سیاه

ـــــــــــ

تنها مرگ است که دروغ نمیگوید

• 0

• number.13  

• عضو از 1398/1/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 490

• 656

13

هرچی اومدم یه نظری داده باشم دیدم نمیفهمم ...خدایی سه بارم خوندما (dash) (dash) حتی با شناخت قبلی ک از گرگ سیاه داشتم یه بارم فحشاش رو در نظر نگرفتم خوندم ولی بازم نفهمیدم (dash) (dash)

ـــــــــــ

no.13

(biggrin) (biggrin)

• 0

نقل از: number.13

نقل از: number.13 هرچی اومدم یه نظری داده باشم دیدم نمیفهمم ...خدایی سه بارم خوندما (dash) (dash) حتی با شناخت قبلی ک از گرگ سیاه داشتم یه بارم فحشاش رو در نظر نگرفتم خوندم ولی بازم نفهمیدم (dash) (dash)

:/ خودت باش تو فقط به خودت نیاز داری نه به حذب و گروه و کسی که به کون خر نشادور کنه :/ الان افتاد؟

ـــــــــــ

• 2

نقل از: هنرمند_بی_هنر...

نقل از: هنرمند_بی_هنر... هشتگ زرشک ، هشتگ من عیسا هستم. با تشکر از خر قهوه ای ببخشید گرگ سیاه

:) خر هم حامی طبیعته پس توهین نیست ... هر وقت به من بگی انسان ناراحت میشم

ـــــــــــ

• 3

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

نقل از: هنرمند_بی_هنر... هشتگ زرشک ، هشتگ من عیسا هستم. با تشکر از خر قهوه ای ببخشید گرگ سیاه
:) خر هم حامی طبیعته پس توهین نیست ... هر وقت به من بگی انسان ناراحت میشم

انسان

ـــــــــــ

• 1

باید رید به ایرانارشیسم.......

باید رید به ایرانارشیسم

باید رید به عبدالرضایی

باید رید به هرچه ایرانارشیست

ـــــــــــ

اینجانب علی عبدالرضایی تشریف دارم

• 2

• number.13  

• عضو از 1398/1/24

• 656

13

نقل از: number.13 هرچی اومدم یه نظری داده باشم دیدم نمیفهمم ...خدایی سه بارم خوندما (dash) (dash) حتی با شناخت قبلی ک از گرگ سیاه داشتم یه بارم فحشاش رو در نظر نگرفتم خوندم ولی بازم نفهمیدم (dash) (dash)
:/ خودت باش تو فقط به خودت نیاز داری نه به حذب و گروه و کسی که به کون خر نشادور کنه :/ الان افتاد؟

خود ساختگی ویژگی خیلی خوبیه ک هر کسی نداردش ولی خب از اونورم یه دست صدا نداره و صدای چند نفر بهتر ب گوش میرسه و اثرگذارتره مرسی توضیح دوم ک منظور رو رسوندی (rose)

ـــــــــــ

no.13

(biggrin) (biggrin)

• 2

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 4190

• 5929

.

اعصاب نداری ها :دی - همه چی رو بهم ربط نده ، تمایلات جنسی طرف چه ربطی به وطن و سیاست داره؟ مثل اینکه که به یه همجنسباز بگی چرا تو همجنسبازی :) دست خودشون نیس این‌ تمایلات... - حالا از نظر منم با این همه گروه و اپوزوسیون که اتحاد ندارن معلومه راه به جایی نمیبره ، ولی بیخیال ، تا وقتی اتحاد نیست نباید اصلا وقت بذاری برای این تفکرات در مورد اون ها ، باید فکر دیگه ای کرد

ـــــــــــ

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است. جورج اورول

• 5

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

خب یک نظر جدی هم بگذاریم. داستایفسکی در برخی آثارش به زیبایی به این جماعت ریده است. مخصوصا در جن زدگان ( شیاطین ) که هم بهشان ریده و هم بهشان شاشیده. هشتگ من عیسا هستم

ـــــــــــ

• 1

• mamotsag  
  • عضو از 1397/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 6

تو سودان زنا نقلاب کردن ما ایرانیا فقط بلدیم جرق...

تو سودان زنا نقلاب کردن ما ایرانیا فقط بلدیم جرق بزنیم کس بگیم این کسخلا هم میرن زیر پتو هشتگ برندازم میزارن تو توییتر به خودشون افتخار هم میکنن راجب این کاکولد ها هم راست میگی ی مشت کونین حالا اسم باکلاس هم روش میزارن ادم اگه غیرت نداشته باشه بمیره بهتره البته با گی ها و ترنس ها نباید مشکل داشت چون اونا اختلالات هورمونی دارن دست خودشون نیست ولی کاکولد و بقیه این کسشرا همش زیاده خواهیه

ـــــــــــ

• 2

خود ساختگی ویژگی خیلی خوبیه ک هر کسی نداردش ولی خب از اونورم یه دست صدا نداره و صدای چند نفر بهتر ب گوش میرسه و اثرگذارتره مرسی توضیح دوم ک منظور رو رسوندی (rose)

من نمیگم اتحاد بده :/ اتحاد زمانی ارزش داره که اتحاد یه تعداد مردم خود جوش زجر کشیده باشه نه اینکه یه تعداد احمق جمع بشن دور هم از حرفای یه احمق تر از خودشون اسکی برن

ـــــــــــ

• 1

• qwerty_amir  

• عضو از 1397/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 39

والا اصن سایت سکسیه نه سیاسی

والا اصن سایت سکسیه نه سیاسی

ـــــــــــ

• 0

• number.13  

• عضو از 1398/1/24

• 656

13

من نمیگم اتحاد بده :/ اتحاد زمانی ارزش داره که اتحاد یه تعداد مردم خود جوش زجر کشیده باشه نه اینکه یه تعداد احمق جمع بشن دور هم از حرفای یه احمق تر از خودشون اسکی برن

چیزی ک زیاده تو این جامعه کسخله!!!

ـــــــــــ

no.13

(biggrin) (biggrin)

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1717

• 2786

اینهمه سانسوره چیزی که نخوندید برای چی؟

*** شما به چیزی حمله میکنی که مطالعه اش نکردی ، ما از چیزی دفاع میکنیم که باهاش سروکار داریم و مطالعه اش میکنیم ، شما میتونید بیاید گروه و تو هر هفته دو روز پرسش و پاسخه هر سوالی داشته باشید ، چه طرفدار این نظام باشید یا غیرع دموکراسی برقراره که به پاسختون برسید ، هیاهو و جنجال برای چی؟ تروریست ها همه نادانند قاضی از قاتل فرج فوده، شاعر و نویسنده مصری میپرسد چرا او را کشتی؟ قاتل میگوید:او کافراست. قاضی به قاتل میگوید: چطور به این نتیجه رسیدی؟ قاتل: از کتاب هایش. قاضی میگوید: آیا کتابهایش را خوانده ای؟ قاتل جواب میدهد: خیر من سواد ندارم!

اینگونه جامعه ی بشری ما تاوان جهل عده ای را داد و هنوز هم می دهد، و ملا از جهل شماست که نهایت سود را می برد ***

ـــــــــــ

خداى ضدحال خداى ضد زنِ تنها خدايى كه حالا دودستى بغل‌ام كرده تا حواسم پرت نشود باز هوس كنم

• 0

• earthking  

• عضو از 1396/9/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 876

• 1016

(preved)اها این شد (rolling) با اونجاش حال کردم که...

(preved)اها این شد (rolling) با اونجاش حال کردم که عین گوسفند میوفتن دنبال سگ گله

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak *** شما به چیزی حمله میکنی که مطالعه اش نکردی ، ما از چیزی دفاع میکنیم که باهاش سروکار داریم و مطالعه اش میکنیم ، شما میتونید بیاید گروه و تو هر هفته دو روز پرسش و پاسخه هر سوالی داشته باشید ، چه طرفدار این نظام باشید یا غیرع دموکراسی برقراره که به پاسختون برسید ، هیاهو و جنجال برای چی؟ تروریست ها همه نادانند قاضی از قاتل فرج فوده، شاعر و نویسنده مصری میپرسد چرا او را کشتی؟ قاتل میگوید:او کافراست. قاضی به قاتل میگوید: چطور به این نتیجه رسیدی؟ قاتل: از کتاب هایش. قاضی میگوید: آیا کتابهایش را خوانده ای؟ قاتل جواب میدهد: خیر من سواد ندارم! اینگونه جامعه ی بشری ما تاوان جهل عده ای را داد و هنوز هم می دهد، و ملا از جهل شماست که نهایت سود را می برد ***

ملا به کص ننش میخنده (rolling) ما شدیم جاهل ؟ نادان ترین انسان ها کسانی هستند که خود را عاقل ترین و باهوش ترین و داناترین مردم خطاب میکنند

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «