اتفاقات بد قبل از قرنطينه

شايد اين روز ها غم همه قرنطينه و كرونا باشه
ولي من بازم مشكل دارم
قبل اين حوادث
من به كسي كه عاشقش بودم و زندگيمو بهم برگردوند خيانت كردم
و اون منو بيرون كرد و پول خونه رهن كردن نداشتم پس رفتم خونه دوست صميميم ولي تا كي ؟ از كارمم اخراج شدم
چون با رئيسم رابطه داشتم ولي هنوزم ميگم اين حقم نيس البته من ازدواج سفيد كرده بودم و مهريه و پولي هم بهم نرسيد بي رحمانه بيرون شدم
ميخوام صحبت كنيم
همين سكس
كه يك لذت بزرگه
چطوره يك سكس اشتباهي ميتونه زندگي ادم ها رو خراب كنه وقتي كنترل نشه؟

پي نوشت : عكس پروفايلم عكس خودمه
عشقم عكاسي بلد بود ...
پي نوشت ٢ : چرا وقتي چِت ميشي سكس ميكني اينگار كيرو تو كصت با تمام وجود حس ميكني شمام همينيد؟

ـــــــــــ

دختری که برای به دنبال کشیدنت تنش را به تو هدیه میکند فاحشه نیست و دختری که برای به دنبال کشیدنت تنش را از تو دریغ میکند باکره نیست...

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

ببین دوست عزیز ..

من این جمله رو بزرگ نوشتم زدمش رو دیوارِ اتاقم ...

بودا میگه : هر آنچه که هستین نتیجه افکاریست که داشتین (ok) (cool)

ـــــــــــ

• 3

نقل از: آلت-قتاله

نقل از: آلت-قتاله من این جمله رو بزرگ کردم زدمش رو دیوارِ اتاقم ... بودا میگه : هر آنچه که هستین نتیجه افکاریست که داشتین (ok) (cool)

خيلي جمله قشنگي بود :)

ـــــــــــ

دختری که برای به دنبال کشیدنت تنش را به تو هدیه میکند فاحشه نیست و دختری که برای به دنبال کشیدنت تنش را از تو دریغ میکند باکره نیست...

• 1

نقل از: amirr1981

نقل از: amirr1981 نمیدونم چرا حس میکنم کس میگی، کیا‌موافقند؟ اخه‌میدونم چه اجباری ترحم دروغی بخرید

دنبال ترحم نيستم ميخواستم شما ها هم اگر دوست داريد از اشتباهاتون بگين ترحم مجازي به درد كي ميخوره؟

ـــــــــــ

• 0

• مهندس21  

• عضو از 1398/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 60

اینه که میگن ازدواج سفید گوه خوریه همون جنده...

اینه که میگن ازدواج سفید گوه خوریه همون جنده بازیه با پوشش فرهنگی که یمشت کس کش بابش کردن برو از اعتقادت مهریه بگیر

ـــــــــــ

آدم باشیم

• 0

• rezazadeh777  

• عضو از 1398/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 20

سلام

دیوانه و دلباخته اقبال خودت باش سرگرم خودت ، عاشق احوال خودت باش یه لحظه نخور حسرت آن که نداری راضی به همین چند قلم مال خودت باش دنبال کسی باش که دنبال تو باشد اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش پرواز قشنگ است ولی بی غم منت منت نکش از غیر و پر و بال خودت باش صد سال اگر زنده بمانی گذرانی پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ـــــــــــ

• 1

• Dashmehran  

• عضو از 1397/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 229

• 144

سکس خیلی خوبه.ولی ای کاش هرچقدر ک سکس میخواستی...

سکس خیلی خوبه.ولی ای کاش هرچقدر ک سکس میخواستی ازهمون عشقت میخواستی.درضمن داری میگی عشق .پس خیانتت چی بود؟

ـــــــــــ

عاشق کون دختر

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر اهل فیلم و سریال دیدن هستید ؛ بیشتر با چه چیزی تماشا میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «