احترام گذاشتن به عقاید یک مسلمان!

همیشه وقتی یه نفر بحث دین اسلام رو وسط میکشه یا یه جوری نقدش میکنه چندتا مسلمون پیدا میشن که میگن به عقاید دیگران احترام بزارین. ولی چرا به چه دلیلی ما باید به عقاید یک مسلمان احترام بزاریم؟

نکته اول، طبق کتاب قران و گفته های پیامبر اسلام مسلمونا حق داد و ستد با کفار رو ندارن. و چون که اینترنت و برق ماهواره و تلیویزیون همه اختراع کفار هست مسلمونا باید مثل پیامبرشون برن تو غار گوسفند بکنن شاید چند تا الله دیگه هم پیدا کردن!

نکته دوم، بازم طبق دین خودشون به هیچ وجه نباید تو سایتای سکسی برن و یکی از بزرگترین گناه های دین اسلام به حساب میاد پس توی مسلمون که خودت به اعتقاداتت احترام نمیزاری به چه دلیلی ما باید به اعتقاداتت احترام بزاریم

نکته سوم، مسلمونا خودشون به اعتقادات دیگران احترام نمیزارن مثلا حجاب اجباری، گشت ارشاد، روزه گرفتن تو ماه رمضون که کسی نباید تو خیابون چیزی بخوره وگرنه شلاقش میزنن مشروب خوردت و...... پس بازم بگین چرا ما باید به اعتقادات شما احترام بزاریم

نکته چهارم، مگه خود هم وطنای پیامبرتون رو سرش گه و شاش نمیریختن مگه پیامبرتون اونقدر مهربون نبود که وقتی یکی که هر روز رو سرش عن میریختن مریض شد رفت ازش مراقبت کرد پس شما چرا عصبانی میشین مگه شما به شهادت و روز معاد و حساب کتاب باور ندارین پس اگه اینجوری باشه که همه کسایی که به دینتون توهین میکنن میرن جهنم شما میرین بهشت حوری میکنین پس دردتون چیه؟

نکته آخر .توی دین خودتون اشاره شده که کفار رو بکشین و به زن و بچشون تجاوز کنین نمونه بارزش هم مسلمونای واقعی(داعش)

توی دنیا شما مسلمونا رو با این جمله میشناسن: همه ی مسلمونا تروریست نیستن ولی همه تروریستا مسلمونن.

پس دوستان مسلمان فاعل و مفعول و بی غیرت و ارباب و برده عزیز لطفا دیگه نگین به عقاید ما احترام بزار

ـــــــــــ

‏در کشوری که عرب های مرده(امام) ثروتمند تر
از انسانهای زنده اند و ارزش امامزاده بیشتر از کودکان گرسنه است
دنبال آزادی و عدالت نگرد.

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 398

• 1353

بینشون آدمای خوب هم پیدا میشه مثل بقیه جاها که خوب...

بینشون آدمای خوب هم پیدا میشه مثل بقیه جاها که خوب و بد داره. بنظرم ما باید از اونا بهتر باشیم اگه اونا به عقاید دیگران احترام نمیذارن,ما هم به عقاید اونا احترام نذاریم پس چه فرقی بین ما و اوناس؟ همه شون هم که اینطوری نیستن که به بقیه بی احترامی کنن من آدمای خوب هم بینشون دیدم نمیشه همه افراد یه قشر رو به یه دید نگاه کرد. به نظرم روش های دیگه ای هم به جز مقابله به مثل هست.

ـــــــــــ

How I wish...How I wish you were here

• 6

این چند وقته خعلی بحثای این مدلی درباره اسلام و...

این چند وقته خعلی بحثای این مدلی درباره اسلام و مذهب و خدا و پیغمبر زیاد شده.کاش پولی هم گیرمون میومد از اینا

ـــــــــــ

با توام عوضی!!تظاهر به چیزیکه نیستی نکن!!خودِ واقعی تو نشونم بده!!

• 4

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 4413

• 17835

دقیقا

باید به کشتار دسته جمعی مسلمونا هم احترام بذاریم

ـــــــــــ

• 6

• negar-kameli  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 112

جالبیش اینه مسلمان ها خودشون به هیچ چیزی پایبند...

جالبیش اینه مسلمان ها خودشون به هیچ چیزی پایبند نیستن ولی کسی تا خلاف میلشون صحبت میکنه سریع جبهه میگیرن و میگن احترام به عقاید

ـــــــــــ

دختری هستم که سرم تو لاک خودمه و اینجا فقط برای کنجکاوی و سرگرمی میام

بی احترامی و مزاحمت = بلاک

• 3

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 195

• 575

این مسئله خیلی وقته حل شده نه فقط در مورد اسلام...

این مسئله خیلی وقته حل شده نه فقط در مورد اسلام بلکه در مورد همه ادیان. مثال یه زن مسلمان میتونه هر مدلی دوست داره لباس بپوشه هر مدلیی حتی گونی بکشه سرش کسی که اسم خودشو انسان گذاشته نباید کوچکترین تعرضی به این طرز فکر کنه اما همون زن مسلمان اگه از خونه اومد بیرون خواست نوع پوششو به بقیه هم تحمیل کنه از اینجا به بعد این عقیده تبدیل به یه چیز خطرناک شده و باید جلوشو گرفت. من مخلص اون مسلمانی هم هستم که صبح تا شب تو خونه خودش یا مسجد محلش نماز و دعا میخونه اما کاری به کار بقیه نداره. حالا این مثالو میتونید واسه همه ادیان به کار بگیرید

ـــــــــــ

• 2

• negar-kameli  

• عضو از 1397/11/12

• 112

نقل از: strong_boy

نقل از: strong_boy این مسئله خیلی وقته حل شده نه فقط در مورد اسلام بلکه در مورد همه ادیان. مثال یه زن مسلمان میتونه هر مدلی دوست داره لباس بپوشه هر مدلیی حتی گونی بکشه سرش کسی که اسم خودشو انسان گذاشته نباید کوچکترین تعرضی به این طرز فکر کنه اما همون زن مسلمان اگه از خونه اومد بیرون خواست نوع پوششو به بقیه هم تحمیل کنه از اینجا به بعد این عقیده تبدیل به یه چیز خطرناک شده و باید جلوشو گرفت. من مخلص اون مسلمانی هم هستم که صبح تا شب تو خونه خودش یا مسجد محلش نماز و دعا میخونه اما کاری به کار بقیه نداره. حالا این مثالو میتونید واسه همه ادیان به کار بگیرید

اشتباهت همینجاست که فکر میکنی حل شده مشکل ما هم همینه که مسلمان ها حتی به طرز راه رفتنت توی بیرون هم گیر میدن یه تار موی بیرون اومده هم گیر میدن و ....

و این یعنی نهایت بیشعوری و کثیف بودن مسلمان ها

ـــــــــــ

• 2

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 575

نقل از: negar-kameli

نقل از: strong_boy این مسئله خیلی وقته حل شده نه فقط در مورد اسلام بلکه در مورد همه ادیان. مثال یه زن مسلمان میتونه هر مدلی دوست داره لباس بپوشه هر مدلیی حتی گونی بکشه سرش کسی که اسم خودشو انسان گذاشته نباید کوچکترین تعرضی به این طرز فکر کنه اما همون زن مسلمان اگه از خونه اومد بیرون خواست نوع پوششو به بقیه هم تحمیل کنه از اینجا به بعد این عقیده تبدیل به یه چیز خطرناک شده و باید جلوشو گرفت. من مخلص اون مسلمانی هم هستم که صبح تا شب تو خونه خودش یا مسجد محلش نماز و دعا میخونه اما کاری به کار بقیه نداره. حالا این مثالو میتونید واسه همه ادیان به کار بگیرید

اشتباهت همینجاست که فکر میکنی حل شده مشکل ما هم همینه که مسلمان ها حتی به طرز راه رفتنت توی بیرون هم گیر میدن یه تار موی بیرون اومده هم گیر میدن و ....

و این یعنی نهایت بیشعوری و کثیف بودن مسلمان ها

خب همین دیگه پس اگه قراره تلاشی برای تغییر صورت بگیره باید در جهتی حرکت بشه که نه تنها یک مسلمان بلکه پییرو هر عقیده و مکتبی تلاش نکنه عقایدشو به کسی تحمیل کنه. مسخره کردن و توهین یه دین هیچیو حل نمیکنه فقط باعث جبهه گیری بیشتر و خراب شدن بیشتر کار میشه و نهایتا به تعصب ختم میشه بیماری بی درمانی که دچارش هستیم. غیر مسلمان اسلامو مسخره میکنه، مسلمان همه ادیانو، یهودی مسلمان و مسیحیو و این دور باطل همچنان ادامه خواهد داشت. اما اگه تلاش بشه دین یک ماهیت شخصی داشته باشه مطمعن باش خیلی هم بی ازار خواهد شد

ـــــــــــ

• 3

نقل از: Dark_Lady

نقل از: Dark_Lady بینشون آدمای خوب هم پیدا میشه مثل بقیه جاها که خوب و بد داره. بنظرم ما باید از اونا بهتر باشیم اگه اونا به عقاید دیگران احترام نمیذارن,ما هم به عقاید اونا احترام نذاریم پس چه فرقی بین ما و اوناس؟ همه شون هم که اینطوری نیستن که به بقیه بی احترامی کنن من آدمای خوب هم بینشون دیدم نمیشه همه افراد یه قشر رو به یه دید نگاه کرد. به نظرم روش های دیگه ای هم به جز مقابله به مثل هست.

نمیشه به کسی که پاشو گذاشته رو گردنت و داره فشار میده احترام گذاشت. من که آدم خوبی بین مسلمونا ندیدم

ـــــــــــ

‏در کشوری که عرب های مرده(امام) ثروتمند تر از انسانهای زنده اند و ارزش امامزاده بیشتر از کودکان گرسنه است دنبال آزادی و عدالت نگرد.

• 2

نقل از: negar-kameli جالبیش اینه مسلمان ها خودشون به هیچ چیزی پایبند نیستن ولی کسی تا خلاف میلشون صحبت میکنه سریع جبهه میگیرن و میگن احترام به عقاید

دقیقا

ـــــــــــ

‏در کشوری که عرب های مرده(امام) ثروتمند تر از انسانهای زنده اند و ارزش امامزاده بیشتر از کودکان گرسنه است دنبال آزادی و عدالت نگرد.

• 0

نقل از: strong_boy

اگه سرشون به کار خودشون بود که مشکلی نداشتیم برادر جان

هم ریدن به کشور هم ریدن به زندگی جوون های این مملکت

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 484

• 237

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak باید به کشتار دسته جمعی مسلمونا هم احترام بذاریم

پدر و مادرت هم جزو قربانیان خواهند بود؟

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 575

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady-
اگه سرشون به کار خودشون بود که مشکلی نداشتیم برادر جان هم ریدن به کشور هم ریدن به زندگی جوون های این مملکت

وقتی یه سگ که ول میچرخه میاد تورو گاز میگیره نباید برای مقابله باهاش تو هم اونو گاز بگیری باید دنبال راه و تغیری باشی که دیگه سگ ولی وجود نداشته باشه که بتونه گازت بگیره متوجه میشی چی میگم؟ برای مقابله با تعصب نباید تو هم دچار تعصب بشی باید دنبال این باشی که تعصب از بین بره

ـــــــــــ

• 2

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 17835

نقل از: reza_irani_

عرضم به درزت که پدرم مسلمون نیست مادرمم قربانی همین خزعبلات اسلام شده

ـــــــــــ

• 2

• negar-kameli  

• عضو از 1397/11/12

• 112

پدر و مادری که مسلمان باشه یعنی خدای خودش رو فراموش کرده فرزند خودش رو فراموش کرده اصلیت خودش رو فراموش کرده انسانیت خودش رو فراموش کرده و ...

این پدر و مادر رو باید کشت !

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 17835

پدر و مادری که مسلمان باشه یعنی خدای خودش رو فراموش کرده فرزند خودش رو فراموش کرده اصلیت خودش رو فراموش کرده انسانیت خودش رو فراموش کرده و ...

این پدر و مادر رو باید کشت !

نه خب از معلومات و اگاهی کمه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 436

• 868

.....

نقل از دارک ليدي:

درسته و موافق حرف شمام...

نقل از ليدي روناک:

کشتار جمعي هزينه بر عه درحالي که ميشه با جنگ فرهنگي اين ديدگاه رو اصلاح کرد.

نقل از ذوالنعوظ:

لطفا به عزيزان ديگران توهين نکنيم.

پاسخ به تاپيک:

ببين برادر گلم،از تفکراتت خوشم مياد ولي توهين به عقايد فردي که براي اعتقاداتش دليل نداره و از روي تعصب به اونها پايبنده، به هيچ عنوان صحيح نيست. ببين عزيز دل ، اين کار شما تنها باعث جبهه گيري فرد در مقابل شما و تقويت اعتقاداتش ميشه. تعصب واهي،جلوي تفکر رو ميگيره و باعث عملکرد احساسي ميشه. وقتي خودت به يه چيزي تعصب داشته باشي نميتوني مخالفش رو قبول کني اما اگه يه چيز رو آگاهانه قبول کني،ميشه با دلايل منطقي خلافش رو بهت ثابت کرد.

عزيز دل ، براي اصلاح امور،ما بايد از مقدسات اسلام به نفع خودمون و عقايدمون استفاده کنيم تا اکثريت غافل رو با خودمون همراه کنيم. کاري که ج.ا چهل ساله داره انجام ميده و باعث بقاي اين سيستم فاسد عه. حالا يه سوال، به نظرت چرا واس ساخت عتبات عاليات،اينقد کمک مردمي جمع ميشه؟!

ـــــــــــ

"don't try to be perfect,just try to be better than you were yesterday"

• 4

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 237

مادرت زنده میمونه یا کشته میشه؟ شما باید حکم بدی اولیا حضرت

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 237

نقل از: Sallomenta...

نقل از: Sallomenta... >نقل از دارک ليدي: درسته و موافق حرف شمام... >نقل از ليدي روناک: کشتار جمعي هزينه بر عه درحالي که ميشه با جنگ فرهنگي اين ديدگاه رو اصلاح کرد. >نقل از ذوالنعوظ: لطفا به عزيزان ديگران توهين نکنيم. >پاسخ به تاپيک: ببين برادر گلم،از تفکراتت خوشم مياد ولي توهين به عقايد فردي که براي اعتقاداتش دليل نداره و از روي تعصب به اونها پايبنده، به هيچ عنوان صحيح نيست. ببين عزيز دل ، اين کار شما تنها باعث جبهه گيري فرد در مقابل شما و تقويت اعتقاداتش ميشه. تعصب واهي،جلوي تفکر رو ميگيره و باعث عملکرد احساسي ميشه. وقتي خودت به يه چيزي تعصب داشته باشي نميتوني مخالفش رو قبول کني اما اگه يه چيز رو آگاهانه قبول کني،ميشه با دلايل منطقي خلافش رو بهت ثابت کرد. عزيز دل ، براي اصلاح امور،ما بايد از مقدسات اسلام به نفع خودمون و عقايدمون استفاده کنيم تا اکثريت غافل رو با خودمون همراه کنيم. کاري که ج.ا چهل ساله داره انجام ميده و باعث بقاي اين سيستم فاسد عه. حالا يه سوال، به نظرت چرا واس ساخت عتبات عاليات،اينقد کمک مردمي جمع ميشه؟!

دقیقا به کی توهین کردم؟ گفت مسلمون ها باید کشته بشن منم گفتم حتی والدینت؟ قبل حرف زدن فکر کن

ـــــــــــ

• 0

• negar-kameli  

• عضو از 1397/11/12

• 112

با_مسلمان_های_مریض_بحث_نکنیم

چون 100 سالم بشینی بگی اینا حرف خودشونو میزنن که اسلام خوبه با اینکه خودشون میبینن هرجایی که اسلام هست بدبختی هم هست ولی خودشونو زدن به خواب

ـــــــــــ

• 1

• shaokahn98913  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 60

آورین آورین

دژمن دژمن

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا زنان و مردان نسبت به یکدیگر برترند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «