اختلاف سنی!

• Neshane21  

• عضو از
    1397/10/12

• پست‌ها: 1069

• 2258

چقدر مهمه تو ازدواج؟

پ.ن: نظرتونو کامل بذارین...
پ.ن۲: گل تقدیم.. (rose)
پ.ن3: دوزِتون دارم عجقولیا (inlove)

ـــــــــــ

همه ی سعی ام ، قهرمانِ خودم شدنه..
مث سیم ظرفشویی که تنش رو تن چدَنه!

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1069

• 2258

نقل از: Rebwwar

نقل از: Rebwwar به نظر من اصلا مهم نیست ولی خوب جامعه و افکار حاکم بر اون اختلاف سنی رو کم کرده عشق که باشه بقیه ی چیزا کم رنگ میشن

مرسی نظر دادین ولی ازدواج هایی که دوطرف یک دهه باهم تفاوت نسل دارن هم زیاد شده

ـــــــــــ

همه ی سعی ام ، قهرمانِ خودم شدنه.. مث سیم ظرفشویی که تنش رو تن چدَنه!

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2258

نقل از: Neshane21
نقل از: Rebwwar به نظر من اصلا مهم نیست ولی خوب جامعه و افکار حاکم بر اون اختلاف سنی رو کم کرده عشق که باشه بقیه ی چیزا کم رنگ میشن

مرسی نظر دادین ولی ازدواج هایی که دوطرف یک دهه باهم تفاوت نسل دارن هم زیاد شده

پسرا الان ب زور تا سن 30 بتونن شرایط ازدواج جور کنن بعد میرن سراغ یه کیس teen که قابل اعتماد تره و دست نخورده تر ???

بله منم کارشناسی کردم همینه دلیلش..

ـــــــــــ

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2258

نقل از: number.13

نقل از: number.13 خیلی خیلی مهمه برام شاید در حد بکارت :/

الان جدی گفتی زوری گفتی مسخره کردی فازت چیه (rolling) منظورم این علامته:/ خب چقدر باشه اختلاف سنی چرا

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2258

نقل از: xsaman00

نقل از: xsaman00 من خودم حس هام زنونه اس و فکر نکنم هیچوقت ازدواج کنم اما خب هرچی اختلاف سن بیشتر باشه سطح دغدغه ها و نوع تفکر هم متفاوت تر میشه. پس نباید اختلاف زیاد باشه

امیدوارم مشکلتون حل بشه... ممنون از نظرتون منم موافقم

ـــــــــــ

• 1

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 271

• 697

توی حایی که عاشث میشی اصلا مهم نیست. اما وقتی سنتی...

توی حایی که عاشث میشی اصلا مهم نیست. اما وقتی سنتی داری ازدواج میکنی اختلاف سنی تا جایی مهمه که باعث نشه حرف همو درک نکنین یا فرهنگهای سنی مختلفی داشته باشین. فرهنگ سنی هم همونیه که دقت کنید میبینید که دهه شصتی ها یه تفکرات و سلایق و علایق مشترکی دارن تقریبا و دهه هشتادی ها یا هفتادی ها مخصوصا اواخر یه تفکرات و سلایق و علایق مشترک که 180 درجه با دهه شصتی ها مخالفه. البته استثنا هم هست. از جنبه ظاهری هم باید دقت بشه خب مثلا یه دختر 20 نمیتونه با یه آدم میانسال زندگی کنه. یه دختر ترگل ورگل با یه آدکم جا افتاده میانسال همسن باباش. حتی توی روابط هم مشکل دارن دختره عاشق شیطنت و دیوونه بازی و هیجان و ... اما مرده دنبال آرامش و سکون و روزمرگی و خیلی زود هم بچه میخواد اینجور مردی. یا مثلا یه پسر نمیتونه با یه زن اختلاف سنی زیادی با خودش داره زندگی کنه چون از نظر چهره زنها زودتر شکسته و پیر میشن و به همین خاطر هم هست که میگن مرد چندسال بزرگتر از زن باشه بهتره. البته سبک سنگین داره این وسط معیارها مختلفه توی ازدواج و یکی از اونا اختلاف سنی هست. در کل اختلاف سنی باید طوری باشه که زن و مرد همراه با هم افت کنن در طول زندگی نه یکی بالا بمونه یکی زود افت کنه. که خودش یکی از عوامل اختلاف خواهد شد صددرصد

ـــــــــــ

به خود آییم و بخواهیم که انسان باشیم.

• 5

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2258

نقل از: mhrsl

نقل از: mhrsl توی حایی که عاشث میشی اصلا مهم نیست. اما وقتی سنتی داری ازدواج میکنی اختلاف سنی تا جایی مهمه که باعث نشه حرف همو درک نکنین یا فرهنگهای سنی مختلفی داشته باشین. فرهنگ سنی هم همونیه که دقت کنید میبینید که دهه شصتی ها یه تفکرات و سلایق و علایق مشترکی دارن تقریبا و دهه هشتادی ها یا هفتادی ها مخصوصا اواخر یه تفکرات و سلایق و علایق مشترک که 180 درجه با دهه شصتی ها مخالفه. البته استثنا هم هست. از جنبه ظاهری هم باید دقت بشه خب مثلا یه دختر 20 نمیتونه با یه آدم میانسال زندگی کنه. یه دختر ترگل ورگل با یه آدکم جا افتاده میانسال همسن باباش. حتی توی روابط هم مشکل دارن دختره عاشق شیطنت و دیوونه بازی و هیجان و ... اما مرده دنبال آرامش و سکون و روزمرگی و خیلی زود هم بچه میخواد اینجور مردی. یا مثلا یه پسر نمیتونه با یه زن اختلاف سنی زیادی با خودش داره زندگی کنه چون از نظر چهره زنها زودتر شکسته و پیر میشن و به همین خاطر هم هست که میگن مرد چندسال بزرگتر از زن باشه بهتره. البته سبک سنگین داره این وسط معیارها مختلفه توی ازدواج و یکی از اونا اختلاف سنی هست. در کل اختلاف سنی باید طوری باشه که زن و مرد همراه با هم افت کنن در طول زندگی نه یکی بالا بمونه یکی زود افت کنه. که خودش یکی از عوامل اختلاف خواهد شد صددرصد

مرسی ، بله بیشتر نظراتی که تا الان گرفتم رو همین اصول میچرخه.. دیدگاهت مفیده (rose)

ـــــــــــ

• 1

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 271

• 697

نقل از: mhrsl توی حایی که عاشث میشی اصلا مهم نیست. اما وقتی سنتی داری ازدواج میکنی اختلاف سنی تا جایی مهمه که باعث نشه حرف همو درک نکنین یا فرهنگهای سنی مختلفی داشته باشین. فرهنگ سنی هم همونیه که دقت کنید میبینید که دهه شصتی ها یه تفکرات و سلایق و علایق مشترکی دارن تقریبا و دهه هشتادی ها یا هفتادی ها مخصوصا اواخر یه تفکرات و سلایق و علایق مشترک که 180 درجه با دهه شصتی ها مخالفه. البته استثنا هم هست. از جنبه ظاهری هم باید دقت بشه خب مثلا یه دختر 20 نمیتونه با یه آدم میانسال زندگی کنه. یه دختر ترگل ورگل با یه آدکم جا افتاده میانسال همسن باباش. حتی توی روابط هم مشکل دارن دختره عاشق شیطنت و دیوونه بازی و هیجان و ... اما مرده دنبال آرامش و سکون و روزمرگی و خیلی زود هم بچه میخواد اینجور مردی. یا مثلا یه پسر نمیتونه با یه زن اختلاف سنی زیادی با خودش داره زندگی کنه چون از نظر چهره زنها زودتر شکسته و پیر میشن و به همین خاطر هم هست که میگن مرد چندسال بزرگتر از زن باشه بهتره. البته سبک سنگین داره این وسط معیارها مختلفه توی ازدواج و یکی از اونا اختلاف سنی هست. در کل اختلاف سنی باید طوری باشه که زن و مرد همراه با هم افت کنن در طول زندگی نه یکی بالا بمونه یکی زود افت کنه. که خودش یکی از عوامل اختلاف خواهد شد صددرصد
مرسی ، بله بیشتر نظراتی که تا الان گرفتم رو همین اصول میچرخه.. دیدگاهت مفیده (rose)

مرسی دوست من (rose)

ـــــــــــ

به خود آییم و بخواهیم که انسان باشیم.

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2258

نقل از: satxhm

نقل از: satxhm خب برای مردا جذابیت زنشون مهمه ولی اگر زن و مرد از هم راضی بشند سن و اختلافش ابدا مهم نیست

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• عضو از 1391/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 2174

• 453

کلا در ازدواج با تعریف مدرن امروزی هرچه تفاوتها...

کلا در ازدواج با تعریف مدرن امروزی هرچه تفاوتها کمتر و شباهتها بیشتر درصد موفقیت بالاتر هست و بنظر من در شرایط موجود دوران معاصر هم نسل بودن و تفاوت سنی کمتر و هرچه نزدیکتر البته با در نظر گرفتن فاکتورهای فرهنگی یکی از مهمترین عوامل شباهت بیشتر در ازدواج هست و فاصله سنی کم و نزدیک درصد موفقیت در ازدواج رو بالاتر میبره.

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم....... عکسهام تو پروفایلم هست........ لینک فیلم اومدن آبم http://up.shahvani.com/uploads/7lpijmjg.mp4

• 3

عرض شود ک نمیدونم

عرض شود ک نمیدونم

ـــــــــــ

ب دنبال خانومی و یا زوجی از قم هستم عکس پروفايل برای خودمه ويا اونايي ک میتونند بیان قم پیم بدن مچکرم اینم ایدیمه headed22@

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2258

ریپلای نکنی ، بیشعوریه... ریپلای کنی تشکر کنی ،...

ریپلای نکنی ، بیشعوریه... ریپلای کنی تشکر کنی ، میگه بیام pv! نامبر13 الان گرفتی چرا همون اول بلاک میکنم اینا رو؟

ـــــــــــ

• 4

• Amiiirrbi  
  • عضو از 1396/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 4

سلام

سلام خوشحال میشم پروفایلمو نگاه کنی

ـــــــــــ

• 0

• eli-naz  

• عضو از 1397/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 72

مهم مهم مهمه

نشانه جان من از تجربه خودم میگم. طرز فکر مردها و دیدشون به جامعه و دختر تو سن های مختلف متفاوته. تا 26 یا 27 سالگی بیشتر دنبال شهوت هستن تا همدم و همسر. شیطون تر، شوخ تر و باانرژی تر هستن. همون مردا تو سن حدود 30 تا 35 سال کامل متفاوت میشن. بیشتر دغدغه کار دارن. منطقی تر و پخته تر هستن. تو زندگی کنارشون شاید از نظر احساسی کم بزارن ولی در کل قابل اعتمادترن و به یه ثبات تو علاقه و عشق رسیدن. اگه سن خودت 21 سال هست، توصیه میکنم مردت بیشتر از 5 ، 6سال بزرگتر نباشه. بالای 30 اصلا نمیتونه جوابگوی احساساتت و توقعات یه دختر21 ساله تو زندگی باشه.

ـــــــــــ

• 5

• Masaj_Teh  

• عضو از 1397/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 20

من بهترین سال های زندیگ برای وقتی بود که با دوست...

من بهترین سال های زندیگ برای وقتی بود که با دوست دخترم بود که 12 سال از بزرگ تر بود رفتار پخته و بدور از بچه بازی ها

ـــــــــــ

• 1

• kiyan_18  
  • عضو از 1397/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 41

سن اصلا مهم نیس

بنظر من اختلاف سن مهم نیس تو دو طرف مهم اینه که دو طرف درک متقابل از هم داشته باشن و رابطه ی برابری داشته باشن و سن مطرح نباشه چون زن یا مرد بزرگتره پس حق بیشتری داره... من پسرایی و میشناسم که با دختر بزرگتر از خودشون ازدواج کردن و زندگی خیلی خوبی دارن دختره از پسره 9 سال بزرگتره یا برعکسشم باز دیدم. مهم اون عشقه که واااقعا با تمام وجود باشه و هوس بازی نباشه اگه تمام اینا باشه هیییچ مشکلی وجود نداره

ـــــــــــ

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2514

• 9083

خب...

مسلما اختلاف سنی تأثیر زیادی تو زندگی مشترک داره چ بسا که سن عقلانی مهم تر از سن تقویمی هس.

براساس سایت بیتوته اختلاف سنی از همسن تا 8 سال و از 31 سال سال به بالا از همسن تا 11 سال مشکلی نداره (البته همیشه استثنائاتی هم بوده و هس)

اتفاقا ی فرمول هم داده بود بدین شرح:

نصف سن مرد+7=سن زن

خب اگر سن مرد خیلی بیشتر از سن زن باشه قاعدتا ی جور حس مدیریتی به مرد دس میده که بهش اجازه میده زن رو کنترل کنه! خب زن جوونتر هم به ی سنی میرسه که قراره از خامی و شور و نشاط به پختگی دس پیدا کنه. در این شرایط زن باید ی سری ریسکا رو انجام بده و ی سری کارا که خب ملزم تکیه به خودشه! ایطو میشه که مرد فک میکنه زن داره سرپیچی میکنه و اینجاس که مشکلات شروع میشه!

اگر زن بزرگتر از مرد باشه بعد از مدتی زن بجای حس همسری،حس مادری میگیره و شروع به اندرز و نصیحت میکنه! یا ممکنه مرد ی کارایی بکنه که واسه زن تجربه باشه و بخاطر همین زندگی کسالت بار میشه و جذابیتشو واسه زن از دست میده. البته این مورد اگر زن و مرد جفتشون به اون بلوغ فکری و ذهنی رسیده باشن مجازه ولی خب بازم میتونه دردسر ساز باشه.

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2514

• 9083

بهرحال

هرچه سن زوجین بهم نزدیکتر باشه زندگی بهتر و آرومتری خواهند داشت و مسلما همدیگه رو بهتر درک میکنن!

من خودم قبلا راجب این موضوع تحقیق کرده بودم و این چیزایی هم که نوشتم خلاصه اطلاعاتم بود :)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 97

• 290

تاثیر گذار هست ولی خب به قول شعرا عشق قانون شکنه و...

تاثیر گذار هست ولی خب به قول شعرا عشق قانون شکنه و از اینا (biggrin) یعنی اگه قرار باشه دو نفر با چند دهه اختلاف با هم ازدواج کنن میکنن اگه عشق واقعی وجود داشته باشه نمونه اش امانوئل مکرون که از زنش کوچیکتره یا رضا رویگری که چهل و سه سال از زنش بزرگتره

ـــــــــــ

• 1

• Navid.master  

• عضو از 1396/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 336

• 348

سوال خوبيه

به نظرم اول توافق و تفاهم مهمه ولى به نظرم اگه سن افراد با هم خيلى تفاوت داشته باشه تفاهم ممكنه كم بشه

ـــــــــــ

• 1

• Navid.master  

• عضو از 1396/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 336

• 348

نقل از: Annahita

نقل از: Annahita تاثیر گذار هست ولی خب به قول شعرا عشق قانون شکنه و از اینا (biggrin) یعنی اگه قرار باشه دو نفر با چند دهه اختلاف با هم ازدواج کنن میکنن اگه عشق واقعی وجود داشته باشه نمونه اش امانوئل مکرون که از زنش کوچیکتره یا رضا رویگری که چهل و سه سال از زنش بزرگتره

مثال خوبى بود

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «