ادمين زير١٨ چرا قبول مي كني؟

چند وقتيه پر شده از تاپيك پدروفيلي و كودك ازاري و داستانهاي كه افراد زير ١٨ سال مي نويسند بنظر اين مطالب باعث افت اخلاقي شهواني مي شه لطفا توجه و نظارت بيشتر داشته باشيد

ـــــــــــ

هر بار كه ميكنم دل بيشتر ميخواد

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

منتظر بودند شما بگید

منتظر بودند شما بگید

ـــــــــــ

زندگی مثل سیگار میمونه! روشن که بشه، بکشی یا نکشی، تا آخرش میسوزه و تموم میشه...

• 0

افت اخلاقی؟!!

حضور زیر ۱۸ ساله‌ها در سایت باعث به قول شما افت اخلاقی نمیشه. بی‌شعوری برخی از کاربران دلیل افت کیفیت سایت شده. برای نمونه برو کامنت‌های زیر داستان‌های گی رو بخون. درصد خیلی بالایی از کامنت‌ها، فحش به نویسنده هستش. نمی‌دونم زیر داستان‌های غیرگی هم اینجور فحش و ناسزا می‌گن یا نه.

ـــــــــــ

گاوان و خران باربردار ...... به ز آدمیان مردم‌آزار

• 0

• mojika  

• عضو از 1391/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 216

من ادمین دوست ندارم
اما در این مورد تقصیری...

من ادمین دوست ندارم اما در این مورد تقصیری نداره خب از کجا بفهمه یک کاربر چند سالش هست؟ با کارت ملی که عضو نشدیم.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: S9990

نقل از: S9990
نقل از: مرد همجنسگرا حضور زیر ۱۸ ساله‌ها در سایت باعث به قول شما افت اخلاقی نمیشه. بی‌شعوری برخی از کاربران دلیل افت کیفیت سایت شده. برای نمونه برو کامنت‌های زیر داستان‌های گی رو بخون. درصد خیلی بالایی از کامنت‌ها، فحش به نویسنده هستش. نمی‌دونم زیر داستان‌های غیرگی هم اینجور فحش و ناسزا می‌گن یا نه.
کلا کاربرها همینن و متاسفانه تو هر داستانی با کامنت های طوفانیشون طرف رو نابود می کنند و همین باعث میشه اونی هم که میخواسته داستان واقعی بزاره تخم نمیکنه به خاطر کامنت ها بزاره بعدم میگیم ایران اینه و این در صورتی که خودمونیم که اینجوریش کردیم اگه تو یه سایت خارجی داستان سکسی گذاشتند شما برو فقط نظراتو بخون اون وقت میفهمی تفاوت شعور با شعور چیه

راه درست به نظر من اینه: ۱- اگه از داستان یا مطلبی خوشت میاد کامنت باید از روی تایید و تشویق‌کننده باشه ۲- اگه از داستان یا مطلب خوشت نمیاد یا سکوت و یا نقد منصفانه و مودبانه درباره موضوع نه توهین به شخص نویسنده

متاسفانه با یه جامعه‌ی متعادل از نظر فرهنگی و اجتماعی خیلی فاصله داریم

ـــــــــــ

گاوان و خران باربردار ...... به ز آدمیان مردم‌آزار

• 0

• فكرآزاد  

• عضو از 1396/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 117

• 390

نقل از: mojika

نقل از: mojika من ادمین دوست ندارم اما در این مورد تقصیری نداره خب از کجا بفهمه یک کاربر چند سالش هست؟ با کارت ملی که عضو نشدیم.

از كامت و تاپيك مشخص ميشه

ـــــــــــ

هر بار كه ميكنم دل بيشتر ميخواد

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «