ارتباط ازادی در جی تی ای و دنیای واقعی

• strong_boy  

• عضو از
    1397/8/1

• پست‌ها: 76

• 326

سری بازی های جی تی ای به جد آرمانشهر بازی های ویدئویی محسوب می شد!
فضای باز و آزادی مفرط توی گیم پلی بازی مسبب این امر می شد که 98/69 درصد از گیمرها حتی نصف مراحل رو هم بصورت خطی نگذرونن و با طیب خاطر کل لوس سانتوس رو به "نوتلا بار" تغییر کاربری بدن
(شما با استعانت از همین موضوع استدلال کن اگه همین مردم در عالم واقع به آزادی دست پیدا میکردن چه دهنی از مملکت میسپوختن)

(سان اندریاس) اما با لودینگ خاص خودش کلید می خورد! موعدی که خونه تنها بودی یا اطرافت سگ پر نمی زد حین لود چند تا گنگستر یغور غولتشن که ابوبکر بغدادی پیششون برد پیت بود روی صفحه ظاهر میشدن و در عین حال لودینگ آبی رنگ هم به پروسه ی کامل شدن ادامه میداد!

• نکته ی تستی اینکه تایم لود شدن بازی توی کنسول ها تابعی از شفافیت سی دی بود! یعنی بعد چند ماه مکرر استفاده از سی دی یهو میدیدی لودینگ رنگی لکنتی حرکت میکرد و سرآخر میپاشید از تلوزیون بیرون و همه جارو لودینگی می کرد

لیکن زمانی که پدر و مادرت حضور داشتن لودینگ فی الفور از فضای بازی به پورن سناریو دار اتصال کوتاه می زد و لاینقطع عکس چند تا در و داف ناف لاس ونتوراس با نظم و ترتیب پدیدار می شد و یه FBI WARNING هم محض احتیاط چشمک می زد که دیگه به طور رسمی بگاد

و اما بازی با تلکه ی Cj توسط مامورین شریف شهرداری شروع می شد

از اونجایی که عاریایی ها فی النفسه زیگ زاگی به دنیا اومدن و از عدم دو پله یکی کردن تا رسیدن به عالم وجود! یه کتاب جامع کد تقلب و رمز بازی به قطر صحیفه ی سجادیه خریداری می کردن که خدای نکرده توی بازیا هیچ سوراخی از زیر انگشتشون در نره

پک کد تقلب جی تی ای هم واقعا راحت روح بود , یه شهر آشوب می زدی , پیرزنه که تا دو دقیقه پیش دولا راه میرفت و با هر قدم اذیت بود , یهو از لای سوتین آرپی جی در میاورد و هلی کوپتر رو توی هوا میزد

توی جی تی ای ورود به هر شهر مستلزم ویزا بود! اگه با جت پک و از راه هوایی به شهری دخول میکردی 5 ستاره می شدی و 7 تا هلی کوپتر یکجا میرفتن تو کونت (بعد برین واسه علم الهدی و مشهد هشتگ بزنید کصخلا ! قدر امنیتی که دارید رو بدونید)

و اما خالی از لطف نیست که سخنی هم از "بیگ اسموک" آورده بشه که همچو آلتی بی مثال در مقعد گیمرا فرو رفت
اساسا یار شدن با بیگ اسموک توی ماموریت ها گل بخودی بود! عمق فاجعه اما مرحله ی تعقیب قطاره که تو راننده ای و بیگ اسموک باید با تفنگ حریف رو نفله کنه که محض رضای ژوپیتر حتی یه تیرش هم به هدف نمی خوره! و جالب تر اینکه در پایان ماموریت تنها چیزی که عایدت میشه دیالوگ استراتژیکی از جانب اسموک کبیره که باعث میشه کلا بازی رو بدون سیو سیکتیر کنی و بری تو کار سیمز 2 :

"تمام کاری که باید میکردی این بود که اون قطار لعنتی رو دنبال میکردی سی جی"

آخه تمام این مدت داشتم بادمجون واکس میزدم که بکنم تو کونم

نصف فاکرمن های حال حاضر جامعه یه روزی بزرگترین افتخارشون زمین زدن فاحشه های جی تی ای داخل ماشین بود
و نوستالژی دیگه ای که وجود داره اینه که بعد پرداخت پول از روی بزرگوار با ماشین رد میشدن و پولشون رو دوباره ریکاوری میکردن و این نشون میده از همون زمان جوان های ما با مفهوم اقتصاد مقاومتی آشنا بودن

از تفریحات شورانگیز در بازی میشه به گشت و گذار توی سکس شاپ شهر اشاره کرد
و بازنشر یکی از دیالوگ های بیاد ماندنی بین دو همکلاسی پیرامون همین قضیه :

• حاجی اون مصنوعی هارو دیدی ؟

• عه مگه اونا اره برقی نیست

باگ های جالبی توی بازی وجود داشت! لامبورگینی حین حرکت با 130 تا سرعت رو خفت و راننده رو مثل گوز پرت میکردی اون سمت خیابون و از غنیمت به دست اومده لذت میبردی

یکی از نکاتی که ایرانیا ید طولایی در اون دارند , ریدن به هر پدیده ی معقولیه

دوبله و ادیت جی تی ای جدا غم انگیز ترین حادثه در کل سنوات بازی های ویدئویی بود که مع الاسف توسط عاریایی های همیشه در پشت صحنه به معیت عموم در اومد:
* با کادیلاک آلبالویی دهه 50 توی خیابونای سن فیه رو در حال دور دور کردنی , رادیو روشن میشه و شجریان شروع می کنه ابوعطا می خونه

یا درجه بندی نسخه های بازی که هر کلوپ منحصرا جی تی ای مخصوص به خودش رو عرضه می کرد
جی تی ای 3 رو کلوب سر محل 5 معرفی میکرد .. همون رو با ادیت "فرشاد دراگون" تحت عنوان جی تی ای 7 توی سی دی فروشی های سطح شهر رویت میکردی
یه جاهایی خود راک استار هم سورپرایز می شد و با خبر رونمایی از جی تی ای 10 در ایران تگری می زد
شانتاژگر

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 326

نقل از: -_-fury

نقل از: -_-fury خیلی پرت و پلا نوشتی اصلا معلوم نیست چیه :-|

باید این بازی رو انجام داده باشی دوست عزیز تا بفهمی

ـــــــــــ

• 0

• ناصر39  
  • عضو از 1397/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 227

• 1088

یعنی بر پدر سازنده اش لعنت ! تمام پسرهای نوجوان...

یعنی بر پدر سازنده اش لعنت ! تمام پسرهای نوجوان فامیل از صدقه سر این بازی مزخرف فوق العاده پرخاشگر شده اند

ـــــــــــ

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

• 3

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 618

• 590

فک کنم تنها خوش شانسی دهه شصتیا این بود که وقتی تو...

فک کنم تنها خوش شانسی دهه شصتیا این بود که وقتی تو بهترین سن برای بازی کامپیوتری بودند این بازی عرضه شد، البته تنها نسخه بدردبخورش همون سری اولش بود، بعدها نسخه های مزخرفی ازش بیرون اومد که هیچکدوم اولی نمیشد

ـــــــــــ

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 554

• 1634

عالی بود پسر

مخصوصا اون تیکه بیگ اسموک و اونجا که گف بازی رو بدون سیو سیکتیر میکنی و میری سراغ سیمز 2 سیمز عالی بود انصافا خیلی خندیدم

ـــــــــــ

وقتی شیرها قبولت دارن!

ثابت کردن خودت به سگ ها کار احمقانه ایه!

• 1

والا من وقتی جنده سوار میکردم با تکون خوردن ماشین...

والا من وقتی جنده سوار میکردم با تکون خوردن ماشین هم جق میزدم

بعضی وقتا اگه ماشینه رو زده بودی تو دیوار جندهه سوار نمیشد منم با ماشین از روشون رد میشدم از همون بچگی حوصله ادا تنگا رو نداشتم

سخن بزرگان:پا بزن آشغال

ـــــــــــ

Don't ever try to judge me dude. You don't know what the fuck I've been through

• 1

•••

پسر خسته نباشی دمت گرم. اینقد قشنگ نوشتی که هوس کردم بعد سالها دوباره بازیش کنم (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

•••

نقل از: ناصر39 یعنی بر پدر سازنده اش لعنت ! تمام پسرهای نوجوان فامیل از صدقه سر این بازی مزخرف فوق العاده پرخاشگر شده اند

والا ناصرخان از خدا پنهون نیس از شما هم نباشه. ما بازی کردیم ولی کماکان مثل یه مورچه بی آزار موندیم (biggrin)

اون پسرای فامیل شما قطعاً ایراد از مسلمونیشون بوده وگرنه اسلام که بی نقصه (rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

•••

معلومه اهل دل نیستی (biggrin) یه بار بازی کنی دلت نمیاد اینجوری بگی (cool) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

•••

نقل از: We_Are_All_Victims
معلومه اهل دل نیستی (biggrin) یه بار بازی کنی دلت نمیاد اینجوری بگی (cool) (biggrin)

از بیشتر پسرای اینجا من بیشتر گیم زدم البته به جز فوتبال کلا فلسفه ی این یه مورد رو نگرفتم چیه call of duty black ops 2and3حریف میطلبم همچنین cs

یا قنبر ! (biggrin) (cool) (dash) (rose)

ـــــــــــ

• 3

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 554

• 1634

از بیشتر پسرای اینجا من بیشتر گیم زدم البته به جز فوتبال کلا فلسفه ی این یه مورد رو نگرفتم چیه call of duty black ops 2and3حریف میطلبم همچنین cs

آخ آخ آخ گفتیا. یکی کالاف عشق بود یکی بتل فیلد. کانتر هم که خدا بود.

ولی عشقم این بازیه:

euro truck simulator 2

ـــــــــــ

وقتی شیرها قبولت دارن!

ثابت کردن خودت به سگ ها کار احمقانه ایه!

• 2

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 326

نقل از: ناصر39

نقل از: ناصر39 یعنی بر پدر سازنده اش لعنت ! تمام پسرهای نوجوان فامیل از صدقه سر این بازی مزخرف فوق العاده پرخاشگر شده اند

والا ناصر خان از شما چه پنهان من هنوز بعد از 7-8 سال بعضی وقتا بازیش میکنم

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 326

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady- والا من وقتی جنده سوار میکردم با تکون خوردن ماشین هم جق میزدم بعضی وقتا اگه ماشینه رو زده بودی تو دیوار جندهه سوار نمیشد منم با ماشین از روشون رد میشدم از همون بچگی حوصله ادا تنگا رو نداشتم سخن بزرگان:پا بزن آشغال

قابلی نداشت منن بیگ اسموک رو دوست داشتم اما از همون اول حس میکردم رایدر دیوث باشه فک کنم اون کپلی رو گول زده خخخ

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 326

نقل از: We_Are_All_Victims پسر خسته نباشی دمت گرم. اینقد قشنگ نوشتی که هوس کردم بعد سالها دوباره بازیش کنم (biggrin)

ممنون دوست عزیز (rose)

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 326

والا دختر گیمر ندیده بودیم که دیدیم کال اف رو پایم

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 326

نقل از: Different man

نقل از: Different man مخصوصا اون تیکه بیگ اسموک و اونجا که گف بازی رو بدون سیو سیکتیر میکنی و میری سراغ **سیمز 2** سیمز عالی بود انصافا خیلی خندیدم

خوشحالم که خوشت اومد دوست گرامی (rose)

ـــــــــــ

• 2

خیلی با حال بود یادش بخیر

وای همون مرحله بیگ اسموک که رو قطار بود من خودمو سرش جر دادم آخرشم با موتور رفتم ۱۰۰ متر جلوتر وایسادم بعد پیاده شدم خودم با تفنگ زدمشون یکی این خیلی عذابم میداد یکی مرحله رقص ماشین و رقص خود cj تو ساحل با کنسول که اشکم در میومد سر این رقصا

ـــــــــــ

I believe whatever doesn't kill you simply, makes you stranger

• 0

• razer245  
  • عضو از 1397/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

مالیدی بابا کانتر مال این حرفا نیستی

ـــــــــــ

• 0

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 187

• 389

قشنگ بود.

HESOYAM /AEZAKMIهیچ وقت یادم نمیره.

ـــــــــــ

هر آخوند را دوبار باید اعدام کرد:یک بار برای زندگی بیهوده و انگل وار،یک بار برای بلعیدن دست رنج مردم. نادرشاه افشار

• 1

• razer245  
  • عضو از 1397/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

نقل از: razer245

مالیدی بابا کانتر مال این حرفا نیستی

اره شما اصلا راس میگی تاحالا 1.6انلاین زدی؟اکه زدی پس حتما جیل فور اور رو دیدی سرورشو یوی از ادمیناش من بودم و تو نایف و کمی هم اسنایپ جزو شاخا بودم یه دوسال پیش تا قبل از گرفتن ps4 بعدشم کل دوسالو با داداشم هر روز تابستون 5ساعت فقط کالاف بلک اپس 3میزدیم و تنهایی هم rainbow یا اورواچ

شب بود سیبیلاتو ندیدم پیاده شو باهم بریم عمو چندسالته تو کوچولو اون زمانا که تازه پای گرافیکای 256 و 512 باز شده بود تو کجا بودی خدا بیامرزه سیستمای زپرتی سرو صدا تو کلوپا دعوا سره بازیا بعضیاشونم تازه پولدار شده بودن سیستم خریده بودن گزاشته بودن تو کلوپ ساعتی 500 که اووووه اون زمان چه پولی بود واسه خودش هی یادش بخیر بگذریم برو برو که النگوهات نشکنه جوجو

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

تاپیک‌های داغ

نظرسنجی

کتگوری مورد علاقه شما در سایت های فیلم سکسی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «