ارورهای شهوانی Error

• BodoBede  

• عضو از
    1398/8/15

• پست‌ها: 115

• 98

برای شما هم پیش اومده توی سایت با Error مواجه بشین؟ کسانی که این اتفاق یا مشکلات دیگه ای براشون پیش اومده زیر این تاپیک مطرح کنن و کسانی که علتشو میدونن جواب بدن

تاپیک قبلی من با موضوع شرمگاه باز نمیشه و (Server Error (500 میده؛ کسی علتشو میدونه؟ و این که چطور میشه درستش کرد؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• BodoBede  

• عضو از 1398/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 98

ضد حال

این اتفاقی که برای تاپیک آخرم افتاد خیلی ضدحال بود. به ادمین هم پیام دادم حلش کنه اما جوابی دریافت نکردم. تا قبل از این اتفاق خیلی با انگیزه فعالیت می کردم ولی از اون موقع حس و حال ندارم چون حرفای زیادی داشتم میخواستم اونجا بگم وسطش این مشکل پیش اومد (dash)

ـــــــــــ

• 0

• BodoBede  

• عضو از 1398/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 98

تاپیک ایجاد شده بود

نقل از: Anjelina_zero49

موقع ایجاد تاپیک فقط . مخصوصا اگه گوشیت جاوا باشه و قابلیب کپی نداشته باشه . یکساعت مینویسی ، ارور پونصد که میزنه آدمو میگاد قشنگ

برای من تاپیک ایجاد شده بود و حتی چند نفر هم نظر دادن و داشت بحث داغ میشد که ارور 500 داد. نمیدونی علتش چیه و چجوری میشه رفعش کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• Badqueen2  
  • عضو از 1398/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 221

• 184

موقع ایجاد تاپیک فقط . مخصوصا اگه گوشیت جاوا باشه و قابلیب کپی نداشته باشه . یکساعت مینویسی ، ارور پونصد که میزنه آدمو میگاد قشنگ

مگه دیگه گوشی جاوا هست؟ اصا مگه جاوا سایت باز میکرد؟ یا خوده خدا

ـــــــــــ

گشتم نبود.نگرد نیست...

• 0

• Badqueen2  
  • عضو از 1398/7/15

• 184

۱.یه نفر هست که وقتی میخوام جواب کامنتشو بدم ارور...

۱.یه نفر هست که وقتی میخوام جواب کامنتشو بدم ارور میاد که متن محتوی غیر اخلاقی داره و نطرم ثبت نمیشه ۲.گاهی ارور ۵۰۰ میاد ۳.بیشتر وقتا یه صفحه سبز باز میشه که یادم نیست چی نوشته و میگه میخواید لایو ادامه بدید میگم یس

ـــــــــــ

گشتم نبود.نگرد نیست...

• 0

• Badqueen2  
  • عضو از 1398/7/15

• 184

نقل از: Badqueen2

مگه دیگه گوشی جاوا هست؟ اصا مگه جاوا سایت باز میکرد؟ یا خوده خدا

من که با نوکیا 216 میام داخل . مرورگرشم اپرامینی ه

اهان.که اینجور...

ـــــــــــ

گشتم نبود.نگرد نیست...

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تابحال از کانالهای صیغه یابی برای پیداکردن شخص موردنظرتان استفاده کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «