ارگاسم نوک سینه

آنچه باید درمورد ارگاسم نوک سینه بدانید

Co-authored by Alix Fox
Oct 17, 2018

) آیا اصلاً چیزی به نام ارگاسم نوک سینه وجود دارد؟

بلی، عده‌ای از افراد این نوع ارگاسم را تجربه می‌کنند. دانستن این که حدوداً چه درصدی از مردم این نوع ارگاسم را تجربه می‌کنند دشوار است ولی در تحقیقی که توسط دکتر "اوتو" (Otto) انجام شده و ٢۱٣ زن در آن شرکت کردند مشخص شد که ٢۹٪ از این زنان ارگاسم از طریق سینه و نوک سینه را تجربه کرده‌اند ولی بعضی از متخصصان معتقدند که این درصد زیاد به نظر می‌رسد و خیلی درست نیست.

قطعاً اکثر مردم از بازی کردن با نوک سینه‌شان لذت می‌برند ولی آیا این که آیا این کار آنها را به ارگاسم می‌رساند یا خیر مسئله‌ی دیگری است. در نظرسنجی‌ای که اخیراً توسط سایت lovehoney انجام شد و ۴۵۰۰ نفر در آن شرکت کردند مشخص شد که ۶٣٪ از افراد از بازی کردن با نوک سینه‌هایشان لذت می‌برند.

اصول علمی‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد ارگاسم از طریق تحریک نوک سینه امکان‌پذیر است. تحقیقی که در مجله‌ی sexual medicine چاپ شد و در آن از تصویربرداری MRI مغز استفاده شد نشان می‌دهد که تحریک نوک سینه درواقع همان نواحی‌ای از مغز را فعال می‌کند که هنگام تحریک کص و چوچوله فعال می‌شود، به این ناحیه "کورتکس حسی تناسلی" گفته می‌شود. پس تحریک کردن و بازی کردن با نوک سینه‌هایتان می‌تواند همان تاثیر تحریک کردن کص و چوچوله‌تان را داشته باشد.

تحریک نوک سینه همچنین باعث ترشح "اکسی توسین" می‌شود، این هورمون باعث به وجود آمدن حس صمیمت و نزدیکی می‌شود و افسردگی را کاهش می‌دهد و باعث انبساط رحم و کاهش انقباض مجاری ادراری هنگام زایمان می‌شود، به همین دلیل اغلب به زنان باردار پیشنهاد می‌شود تا با سینه‌هایشان بازی کنند تا فشار و سختی زایمان شان کاهش یابد. پس با در نظر گرفتن اینکه تحریک نوک سینه باعث شل کردن نواحی تناسلی زنان می‌شود میتوان نتیجه گرفت که این کار در نهایت باعث ارگاسم در ناحیه‌ی تناسلی می‌شود.

) چطور با سینه و نوک سینه بازی کنید

یک شروع آرام به جای خوردن وحشیانه‌ی سینه‌ها مثل یه نوجوان مست بهترین روش برای استارت کار است. سعی کنید با انگشتانتان و به صورت دایره‌ای سینه را نوازش کنید و تا زمانی که خودتان حس می‌کنید لازم است این کار را انجام دهید و سپس سراغ نوک سینه بروید.

تجربه‌ی آمیختن لذتهای متفاوت

یکی از تکنیک‌های تحریک نوک سینه "لباس ابریشمی" است، در این روش با یک دستمال مخملی یا یک حوله زخیم نوک سینه و سینه را تحریک کنید. روش دیگر این که می‌توانید با استفاده از یک نوع روان‌کننده سینه را ماساژ دهید. استفاده از یک اسفنج خیس به همراه مقداری روغن نیز می‌تواند حس خوبی را به پارتنرتان منتقل کند. از جمله روش‌های دیگر تحریک نوک سینه می‌توان استفاده از یخ، لیسیدن، فوت کردن و یا حتی تنفس عمیق در نزدیکی سینه را نام برد.

فشار دادن و رها کردن پشت سر هم سینه، کم و زیاد کردن میزان فشار و یا فشار دادن کف دستتان روی سینه و گرفتن همزمان کل سینه با انگشتانتان و باز و بسته کردن دستانتان نیز می‌تواند اثرگذاری خوبی داشته باشد.

همچنین میتوانید از اسباب بازی های جنسی ای به نام "مکنده نوک سینه" نیز استفاده کنید. این دستگاه ها مثل دهان عمل می‌کنند و روی سینه می‌چسبد و به کمک قدرت مکندگی قوی‌ای که دارد جریان خون به سمت نوک سینه را افزایش می‌دهد. می‌توانید از "گیره‌ی نوک سینه" نیز استفاده کنید، این دستگاه نیز عملکرد مشابهی دارد.

) وقتی نوک سینه‌ها تحریک شد و سفت‌تر شدند می‌توانید روش‌های خشن‌تری مثل گاز گرفتن یا نیشگون گرفتن را امتحان کنید
همچنین می‌توانید نوک سینه را بین انگشت اشاره و شصت‌تان بگیرید و فشار دهید و یا به صورت دورانی بچرخانید.
می‌توانید از سیستم چراغ راهنمایی برای گرفتن بازخورد پارتنرتان نیز استفاده کنید، سبز یعنی از میزان فشار راضی است، زرد یعنی مراقب باشید و فشار را کم کنید و قرمز هم به معنی متوقف کردن هر کاری است که انجام می‌دهید.

اگر از خودتان مطمئن هستید و با پارتنرتان ارتباط خوبی دارید و می‌خواهید کمی شیطنت کنید می‌توانید سیلی زدن، فشار دادن شدید و یا حتی بستن اطراف نوک سینه با کش یا هر وسیله‌ی دیگری را امتحان کنید تا جریان خون در نوک سینه را حبس کنید، این کار باعث می‌شود تا پارتنرتان به لمس کردن بسیار حساس‌تر شود. قبل از این که این کار را امتحان کنید درباره‌اش تحقیق کنید و نکات احتیاطی را رعایت کنید تا مشکلی ایجاد نشود.

به خاطر بسپارید: دوره‌های پریودی می‌تواند بر حس و لذت این کار تاثیر بگذارد.
پیشنهاد می‌شود زنان یک دفترچه از کارهایی که در دوران پریودشان برای آنها لذت‌بخش و یا دردآور است را نگهداری کنند تا بتوانند الگوهای جنسی‌شان را شناسایی کنند و از آنها به نفع خودشان استفاده کنند.

بعضی اوقات زنان بیشتر روی کص‌شان تمرکز می‌کنند و تصور می‌کنند که سینه و نوک سینه‌شان خیلی تحریک‌پذیر نیست ولی این افراد خواهند فهمید که با وقت گذاشتن و با روش درست می‌توانند اعصاب این نواحی را به خوبی تحریک کنند و نوک سینه‌شان را به خوبی سفت و نعوظ کنند و لذت فراوانی را تجربه کنند. تمرکز کنید و یک بعد از ظهر را صرف شناختن سینه‌هایتان کنید تا یک ارگاسم لذت‌بخش را تجربه کنید. حتی اگر هم به ارگاسم نرسیدید و از لذت لب‌هایتان را گاز نگرفتید، وقت گذاشتن برای آشنایی با سینه‌هایتان می‌تواند تجربه‌ی مثبتی برای دوست داشتن و شناخت بدنتان باشد.

منبع:

cosmopolitan.com/uk/love-sex/sex/a10369020/nipple-orgasms

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 207

• 354

عالی بود

عالی بود

ـــــــــــ

• 3

ساپاس

ممنون اسکلت جان

ـــــــــــ

!!هیچ کس در جایگاه قضاوت نیست!حتی همون خدایی که تو میگی هستش

• 1

• mmandanaa  

• عضو از 1396/12/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 171

مطلبت فوق العاده بود
من خودم عاشق اینم که تو سکس...

مطلبت فوق العاده بود من خودم عاشق اینم که تو سکس طرف با سینه هام ور بره و لیس بزنه و بخورتشون

ـــــــــــ

• 5

• arman.sari  

• عضو از 1398/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 75

• 13

خوردن و مکیدن نوک سینه ها و همچنین کس خانم ها

عالیه. همه خانم ها از خوردن و مکیدن نوک سینه ها و همچنین کس شون لذت می برند و همین دو عمل بدون سکس هم می تونه باعث ارضا و ارگاسم های شدید و لذت بخش در خانم ها بشه. تجربه من این رو نشون می ده.

ـــــــــــ

ahoora_sari تل

ساری . مازندران

• 0

زن من هم به نوک سینه هاش خیلی حساسه بشدت حشری میشه...

زن من هم به نوک سینه هاش خیلی حساسه بشدت حشری میشه وقتی میمالم نوک سینه هاشو

ـــــــــــ

اگه دیدی چیزی نمیگم و تو فکرم بدون تو فکر کوس و کونتم

• 0

• Mostafa_khzz  
  • عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

نقل از: mmandanaa

نقل از: mmandanaa مطلبت فوق العاده بود من خودم عاشق اینم که تو سکس طرف با سینه هام ور بره و لیس بزنه و بخورتشون

??عاشق این کارم

ـــــــــــ

• 0

• mmandanaa  

• عضو از 1396/12/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 171

نقل از: Mostafa_khzz

نقل از: mmandanaa مطلبت فوق العاده بود من خودم عاشق اینم که تو سکس طرف با سینه هام ور بره و لیس بزنه و بخورتشون
??عاشق این کارم

متن منو خوندی اصن ؟ من هیجای پیامم ننوشتم که خودم عاشق خوردن نوک سینم .. گفتم عاشق اینم که تو سکس طرفم با نوک سینه هام وربره و بخورتشون !

ـــــــــــ

• 0

• Mostafa_khzz  
  • عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

??عاشق این کارم

متن منو خوندی اصن ؟ من هیجای پیامم ننوشتم که خودم عاشق خوردن نوک سینم .. گفتم عاشق اینم که تو سکس طرفم با نوک سینه هام وربره و بخورتشون !

اره خوندم__منم گفتم این کارو همیشه برای شریک جنسیم انجام میدم

ـــــــــــ

• 0

• Mahi_iiii  

• عضو از 1396/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 221

من جزء اون درصدی هستم که با تحریک سینه ام ارگاسم...

من جزء اون درصدی هستم که با تحریک سینه ام ارگاسم شدم

ـــــــــــ

• 2

• Mina_mo  
  • عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

من هم ارگاسم نوک سینه رو یک بار تجربه کردم
البته...

من هم ارگاسم نوک سینه رو یک بار تجربه کردم البته توی لز تجربه ش کردم خیلی حال داد

ـــــــــــ

• 1

• no-roots  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 887

• 1659

^__^

عالی مثل همیشه نکات جالبی داشت از وقتی تست ترجمه دادم و رد شدم فهمیدم چ کار سختیه خدایی (biggrin) (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 0

• shahvanii139797  
  • عضو از 1397/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 487

• 414

نقل از: Baaran98

نقل از: Baaran98 عالی بود

سینتو بخورم ابت بیاد ؟

ـــــــــــ

• 0

• shahvanii139797  
  • عضو از 1397/6/22

• 414

جووون میخوای خودم میخورم میلیسم میمکم گاز میزنم همه جوره سینتو حال میارم برات

ـــــــــــ

• 0

• shahvanii139797  
  • عضو از 1397/6/22

• 414

نقل از: Mahi_iiii

نقل از: Mahi_iiii من جزء اون درصدی هستم که با تحریک سینه ام ارگاسم شدم

جووون من با سینت دو بار دوبار آبتو میارم جیگر

ـــــــــــ

• 0

??عاشق این کارم

منم میخام :(

ـــــــــــ

• 0

• arzhang_1990  

• عضو از 1398/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 8899

• 587

000

سینه و دیگر هیچ (erection) (erection) (erection) (erection)

ـــــــــــ

I SPRING IN THE SPRING BY THE SPRING IN THE SPRING

• 0

• good lady  

• عضو از 1391/8/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 154

• 304

عاشق اینم با سینه هام ور برم و بخورنش

اما وحشیانه دوست ندارم . دست دارم زبونت طرف بکشه رو نوک سینه هام بعد میک بزنه گاز میگیرن حسم میپره

ـــــــــــ

• 1

• good lady  

• عضو از 1391/8/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 154

• 304

عاشق اینم با سینه هام ور برم و بخورنش

اما وحشیانه دوست ندارم . دست دارم زبونشو طرف بکشه رو نوک سینه هام بعد میک بزنه گاز میگیرن حسم میپره

ـــــــــــ

• 0

• Dobedo  

• عضو از 1398/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 21

مرسی
عالی بود

مرسی عالی بود

ـــــــــــ

• 0

• روزبه66  
  • عضو از 1397/9/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 17

خیلی از ممه خوشم میاد

خیلی از ممه خوشم میاد

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «