ازدواج زوری با تهدید به پخش کردن عکس

• Mrkh79  

• عضو از
    1397/12/13

• پست‌ها: 11

• 8

سلام من اسمم محمده،یه ساله با دختری آشنا شدم ،خیلی بهش علاقه دارم ولی اون بهم حسی نداره،تو این یه سال هیچی براش کم نذاشتم،اون شب من با یه پسر هوس باز که عاشقش نبود رابطع داشت که کات کردن،
من یه ماه پیش تصمیم گرفتم اکانت تلش رو بگیرم و ببینم که با پسری در ارتباط نیست
خداروشکر خبری از هیچ پسری نبود و اینو مطمئنم با هیچ پسری غیر من درحد چتم نیست
ولی چتاشو با دوس پسر قبلیش دیدم ،یجا بود پسره زورش کرد از سوتینش عکس بفرسته ،اونم به خاطر علاقه ایی که بهش داشت انجام داد
منم عصبی شدم چون واسه من عکس عادی هم نمیفرستاد
من طی یه هفته اخیر زورش کردم از کس و کونش عکس داد بهم
یه عکس قدی از جلوش داد یکی پشت
حتی زورش کردم سلفی بگیرع جوری که صورت و سینه هاش بیوفته
همرو به زور و تهدید انجام داد
مطمئنم کاملا که واسه هیچ کسی این کارا رو نکرده و حتی شاید پیش مادرشم سختش باشه لباسشو عوض کنه خلاصه دروغ نمیگم خیلی باحیاس ،الانم فقط از ترس آبروش این عکسا رو بهم داده
من ۵ درصد به خاطر هوس خودم این کارو کردم ۹۵ درصد به خاطر اینکه نتونه از دستم در بره و با یکی دیگه دوس شه
الان مطمئنم نمیره سمت کسی چون واقعا ترسیده من عکساشو پخش کنم
ولی من قصدم از این کار این بود که مال خودم شه حالا به زور یا هر چی
چون کل خانوادمم میدونن من این دختره رو میخوام،ینی قصدم ازدواجه
و تنها راه چارم این بود که عکس لخت ازش بگیرم و به زور مال خودم کنمش
چون یه سال فقط اشک ریختم و گریه کردم ولی هیچ حسی بهم نداشت و بیخیال بود،الان جرات مخالفت نداره و میگع ۱۰۰ درصد به هم میرسیم
دوستان نظر شماها رو میخواستم بدونم چیه
به نظرتون راه فراری هست برای این دختر؟
بگم که اون اهل اهوازه و خانواده به شدت غیرتی داره و درحدی که گوشیش همیشه رو سایلنته که یوقت اس میاد یا زنگ میخوره خانوادش شک نکنن،خلاصه اگع پدرش بدونه حتی با پسری حرف میزنه حکمش مرگه چه برسه این کارا
نظر بدید لطفا
میدونم کارم درست نبوده ولی بهم خیلی فشار اومد تو این یه سال ،درحدی که به فکر خودکشی هم افتادم ولی دیدم براش مهم نیست
فقط نظر بدید راجب اینکه میتونه در بره از زیر این عکسا یا نه؟
من خودم به فکرم هر یه سال ازش از این عکسا بگیرم که قدیمی هم نشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 192

• 290

You are fucked up

تنها چیزی که می تونم بگم امیدوارم قبل از اینکه کار ناجوری بکنی یا بچه بیگناهی رو به این دنیا بیاری ..عقلت شروع به کار کردن کنه!

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 1

• Shayyan99  
  • عضو از 1397/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

سلام

نکن این کارو سر خواهرومادر خودت میارن شک نکن

ـــــــــــ

• 1

• ali_akbaeri77  
  • عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

بگایی

بگایی

ـــــــــــ

• 0

• topsohihemo  
  • عضو از 1394/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 132

• 149

ببين عكس خواهرت يا مادرت يه روزي دست كي بيفته ......

ببين عكس خواهرت يا مادرت يه روزي دست كي بيفته ... مرتيكه تو هر جاي دنيا باشي به خاطر اين خوي حيوانيت با سم تو رگت يه دنيا رو از دستت نجات ميدن ... بعضيا خوي حيوانيه عجيبي دارن

ـــــــــــ

• 1

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 744

• 11691

پسری که فیلم زهره بازیگر ایرانی رو پخش کرد اعدام...

پسری که فیلم زهره بازیگر ایرانی رو پخش کرد اعدام شد . اگر عکس هاشو پخش کنی شکایت کنه کاری باهات میکنن که از زنده موندنت پشیمون بشی. عکسا رو پاک کن مثل ادم برو خواستگاری قبول کرد زنو شوهر میشید نکرد باید به تصمیمش احترام بزاری. ازدواج زوری یعنی هر شب تجاوز به یه دختر. برای این درجه از نامردی حتی کلمه هم اختراع نشده..............

ـــــــــــ

• 4

• amirhesamam  

• عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 4

تو یه آشغال و کثافتی

تو یه آشغال و کثافتی من مدت هاس تو این سایتم و تا حالا هیچ پیامی نگذاشتم ببین تو چه حیونی هستی که نتونستم پیام نگدارم خواستم بگم دوست داری یه نفر با خواهرت این کارو کنه دیدم تو انقدر کم و حقیری که برات مهم نیست خواستم بهت فوحش بدم دیدم اونم برات سنگین نیست فقط بگم برو بمیر بدبخت برو بمیر تو رو باید زره زره آتیشت زد

ـــــــــــ

• 1

• hojjat.jo.1  

• عضو از 1398/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 26

اوسکل بازی در نیار

اوسکل بازی در نیار

ـــــــــــ

• 0

• Mrkh79  
  • عضو از 1397/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 8

ادامه

نقل از: KamiKrKlft تنها چیزی که می تونم بگم امیدوارم قبل از اینکه کار ناجوری بکنی یا بچه بیگناهی رو به این دنیا بیاری ..عقلت شروع به کار کردن کنه!

خودش الان میگه مال منه و علاقه ایی نداره سمت کسی بره ،میگه تا وقتی که موقع ازدواجش بشه سعی میکنه بهم علاقه داشته باشه نظرت چیه؟

ـــــــــــ

• 0

• تخم هایش  

• عضو از 1395/8/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 126

• 411

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1 پسری که فیلم زهره بازیگر ایرانی رو پخش کرد اعدام شد . اگر عکس هاشو پخش کنی شکایت کنه کاری باهات میکنن که از زنده موندنت پشیمون بشی. عکسا رو پاک کن مثل ادم برو خواستگاری قبول کرد زنو شوهر میشید نکرد باید به تصمیمش احترام بزاری. ازدواج زوری یعنی هر شب تجاوز به یه دختر. برای این درجه از نامردی حتی کلمه هم اختراع نشده..............

کسکیشی(silly)

ـــــــــــ

• 1

• arashk5  
  • عضو از 1397/11/10

تو یه روانپریش مریضی که فقط ادعا دوس داشتن داری...

تو یه روانپریش مریضی که فقط ادعا دوس داشتن داری این داستانم که تعریف کردی مطمینم کسی که دهنش سرویس میشه خودتی

ـــــــــــ

• 0

• arashk5  
  • عضو از 1397/11/10

تو یه روانپریش مریضی که فقط ادعا دوس داشتن داری...

تو یه روانپریش مریضی که فقط ادعا دوس داشتن داری این داستانم که تعریف کردی مطمینم کسی که دهنش سرویس میشه خودتی

ـــــــــــ

• 0

• Mrkh79  
  • عضو از 1397/12/13

• 8

چه کنم

نقل از: Shayyan99 نکن این کارو سر خواهرومادر خودت میارن شک نکن

واقعا قصد پخش کردن ندارم فقط گرفتم که کارایی که واسه دوس پسر قبلیش کرده رو واسه منم بکنه و با منم راحت تر شه خودش گفت از این به بعد سعی میکنم بهت علاقه داشته باشم

ـــــــــــ

• 0

• Mrkh79  
  • عضو از 1397/12/13

• 8

نقل از: بانوی رویایی

نقل از: بانوی رویایی وقتی کسی دوست نداره ینی نداره و تو باید بکشی بیرون نه که بچسبی بهش ، دلیل خود کشیتم خود تویی ، نه دختره ، اگرهم دنبال راهنمایی هستی بهتره خودتو جپع کنی با دختر مردمم کاری نداشته باشی !

خدایی کاریش ندارم ،اصلنم قصد پخش کردن ندارم فقط میخواستم کارایی که واسه اون کرده واسه منم بکنه و با من راحت تر شه

ـــــــــــ

• 0

• 7SIN7  
  • عضو از 1398/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 108

• 23

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1 پسری که فیلم زهره بازیگر ایرانی رو پخش کرد اعدام شد . اگر عکس هاشو پخش کنی شکایت کنه کاری باهات میکنن که از زنده موندنت پشیمون بشی. عکسا رو پاک کن مثل ادم برو خواستگاری قبول کرد زنو شوهر میشید نکرد باید به تصمیمش احترام بزاری. ازدواج زوری یعنی هر شب تجاوز به یه دختر. برای این درجه از نامردی حتی کلمه هم اختراع نشده..............

زهره کی بوده و داستان چیبوده؟!

ـــــــــــ

• 0

• Mrkh79  
  • عضو از 1397/12/13

• 8

نقل از: topsohihemo

نقل از: topsohihemo ببين عكس خواهرت يا مادرت يه روزي دست كي بيفته ... مرتيكه تو هر جاي دنيا باشي به خاطر اين خوي حيوانيت با سم تو رگت يه دنيا رو از دستت نجات ميدن ... بعضيا خوي حيوانيه عجيبي دارن

خوی حیوانی دارم ؟ به اون دختر چی میگی؟ واسه قبلیه عکس از سوتین و شرتش میداد به من سلفی هم نمیده؟! اینا کع الکی ادا تنگا رو در میارن باید چیکار کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• ggd  

• عضو از 1398/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 385

• 222

نقل از: Mrkh79

نقل از: Mrkh79
نقل از: KamiKrKlft تنها چیزی که می تونم بگم امیدوارم قبل از اینکه کار ناجوری بکنی یا بچه بیگناهی رو به این دنیا بیاری ..عقلت شروع به کار کردن کنه!
خودش الان میگه مال منه و علاقه ایی نداره سمت کسی بره ،میگه تا وقتی که موقع ازدواجش بشه سعی میکنه بهم علاقه داشته باشه نظرت چیه؟

چرا خودتو زدی به نفهمی دختره فقط به خاطر آتویی که داری ازش اینو گفته اگه دوستت نداره تو هم نامردی نکن عکساشو حذف کن ولش کن که بره دنبال زندگی خودش با ازدواج هم بهت علاقه پیدا نمیکنه چون با نامردی بهش رسیدی همش تو ذهنش میمونه و نمیتونه بهت اعتماد وسپس علاقه پیدا کنه

ـــــــــــ

• 0

• Mrkh79  
  • عضو از 1397/12/13

• 8

اقا من رسما غلط کردم (dash)
نمیخوام پخشش کنم...

اقا من رسما غلط کردم (dash) نمیخوام پخشش کنم اصن الانم بهم میگه میخواد بهم علاقه داشته،باشه پاکش میکنم فحش ندین ناموسا :(

ـــــــــــ

• 0

جا داره در ابتدای کلام شومبول اسب لوک خوش شانس...

جا داره در ابتدای کلام شومبول اسب لوک خوش شانس حواله مقعدت کنم! تو اگه دوسش داری هرگز به چنین کار کثیفی دست نمیزدی به عشقت شک‌کن :| و در پایان هم شومبول بوشوگ سگ لوک خوش شانس تو مقعدت خاک بر سر نکن عیبه

ـــــــــــ

• 0

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 52

اینطوری هیچ لذتی از زندگی باهاش نمیبری فقط لذت...

اینطوری هیچ لذتی از زندگی باهاش نمیبری فقط لذت جنسی که اونم بعد از مدتی تکراری میشه برات.

به زور هیچ موجودی کنارت لذت نمیبره. 2 تا پرنده هم بندازی تو قفس بعد مدتی افسرده میشن. این دختر هم مسلما مدتی بعد از ازدواج افسرده میشه.

دنبال یکی باش که بخواد باهات باشه.

ـــــــــــ

• 0

• goodman22  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 472

• 186

یه کسخل روانی دیگه
خخخخخ

یه کسخل روانی دیگه خخخخخ

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «