ازدواج سفيد موافق يا مخالف؟!

• Katy_21_new  

• عضو از
    1398/3/21

• پست‌ها: 142

• 838

ازدواج سفيد رو تا حالا تجربه كردين؟ خودتون يا دوستان و اشنا ها
نظرتون چيه؟
وقتي طلاق سخت هست و زن حق طلاق نداره و قبح طلاق و مطلقه بودن هنوز هست
وقتي حشري هستي و شرايط ازدواجو نداري از نظر مالي
وقتي نميتوني از نظر روحي متعهد باشي
تو سن عشق و حالي
بايد چي كني؟
صيغه موقت ازدواج سفيد دوست دختر دوست پسر ارتباط با فاحشه ازدواج دائم
:) نظر شما چيه دوست عزيز

ـــــــــــ

من در بهـشت شياطينم ....
با فرشته هاي كور

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1762

• 1714

با ازدواج سفید موافقم شدیداااا

با ازدواج سفید موافقم شدیداااا

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! ( (biggrin)

• 2

• Tab98019  

• عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 58

تو ازدواج سفید اگه زن حامله بشه چی پیش میاد؟

تو ازدواج سفید اگه زن حامله بشه چی پیش میاد؟

ـــــــــــ

از تبریز و اطراف اگر خانمی یا زوجی تمایل به رابطه و دوستی‌ همراه با ساپورت مالی داره، بیاد خصوصی برای آشنایی

• 1

• Katy_21_new  

• عضو از 1398/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 838

نقل از: hotstar1980

نقل از: hotstar1980 با ازدواج سفید موافقم شدیداااا

ميتوني دلايلتو بگي

ـــــــــــ

من در بهـشت شياطينم .... با فرشته هاي كور

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1762

• 1714

نقل از: Katy_21_new

نقل از: hotstar1980 با ازدواج سفید موافقم شدیداااا
ميتوني دلايلتو بگي

همون دلایلی که خودت تو همین تاپیکت گفتی ! دوباره گفتنش تکرار مکرراته

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! ( (biggrin)

• 0

• Katy_21_new  

• عضو از 1398/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 838

نقل از: Tab98019

نقل از: Tab98019 تو ازدواج سفید اگه زن حامله بشه چی پیش میاد؟

يا بايد عقد كنن يا بچه رو سقط

ـــــــــــ

من در بهـشت شياطينم .... با فرشته هاي كور

• 1

• uncle_nigga  

• عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 407

.

من فقط میکنم اهمیت نمیدم کی باشه پسر باشه دختر باشه. ولی سکس با زن شوهردار بخصوص اونی که بچه داره ممنوع

ـــــــــــ

من ادعا نمیکنم که جهان را تغییر خواهم داد، اما تضمین میکنم ذهن هایی را روشن خواهم کرد که جهان را تغییر خواهند داد. (توپاک آمارو شکور)

• 6

• elyas kiani  

• عضو از 1392/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 22

من موافقم و شرایتشم دارم و دنبال آدمشم

ولی خب کیسی گیرم نمیاد هرکیم اومده گفته بیا ازدواج دائم بکنیم منم گفتم آخ مشخص نیست تکلیف بعضی چیزهام
ساپورت مالی هم میکنم

ـــــــــــ

• 0

• Tab98019  

• عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 58

نقل از: Tab98019 تو ازدواج سفید اگه زن حامله بشه چی پیش میاد؟
يا بايد عقد كنن يا بچه رو سقط

اومدیم مرد نخواست عقد کنه زن مجبور می شه سقط کنه ... به کی آسیب می رسه؟!

ـــــــــــ

از تبریز و اطراف اگر خانمی یا زوجی تمایل به رابطه و دوستی‌ همراه با ساپورت مالی داره، بیاد خصوصی برای آشنایی

• 1

• Arshakkhan  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 76

من با ازدواج سفید موافقم و اگه یه دختر خوب پیدا...

من با ازدواج سفید موافقم و اگه یه دختر خوب پیدا منم که حقوق همو رعایت کنیم چرا که نه رابطه در ازدواج سفید باید منطقی باشه جوری که کسی ضرر نکنه و حقش تضعیف نشده واقعا تو شرایطی هستم که تنها راه پیش روم ازدواج سفید هست و راه دیگه ای یه ذهنم نمیرسه

ـــــــــــ

• 1

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1242

• 708

درود . من فکر میکنم ازدواج سفید توی ایران بد جا...

درود . من فکر میکنم ازدواج سفید توی ایران بد جا افتاده و اصلا این چیزی که توی ذهن اکثر ادما جا افتاده نیست . آزدواج سفید هم نیاز به تعهد دو طرف داره . اصلا به معنای هرزگی نیست . اصلا به این معنا نیست که امروز با یک نفر باشی فردا دلت را زد بروی با دیگری . ازدواج سفید میتواند یک مرحله مقدماتی برای شناخت از همه نظر باشد و در پایان به ازدواج دائم منتهی شود

ـــــــــــ

از همه دنیا یه قلب سوراخ برام مونده اونم تقدیم به حضرت عشق

• 2

• Kiajjon  

• عضو از 1398/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 10

موافقم

با ازدواج سپید موافقم

ـــــــــــ

• 0

• 3p.h  
  • عضو از 1396/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 3

من تجربه کردم پنج ساله باهم زندگی میکنیم کاملا به...

من تجربه کردم پنج ساله باهم زندگی میکنیم کاملا به هم متعهدیم برخلاف چیزی که همه فکر میکنن.من که راضیم و هیچ مشکلی ندارم

ـــــــــــ

• 1

لوک کیر تیز هستم

ازدواج سفید رو تجربه کردم با هر چیزی موافق هستم اما در شرایط و چهارچوب خودش

ـــــــــــ

ترجمه اختصاصی انیمه_کامیک_مانگا_مجله_داستان...........خلاصه هرچی که باعث شادی دوستان بشه ترجمه میکنم تازه اونم رایگان رایگان فقط کافیه فایل بدی تا ترجمه کنم جهت ارتباط با لوک کیر تیز lok_kir_tiz@

• 0

• Kos_Namak  

• عضو از 1398/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 291

• 273

چیزیه که هست و تابع نظرات من هم نیست

ـــــــــــ

پروفایلم رو بخون

• 0

• Arshakkhan  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 76

نقل از: Saraprzz

نقل از: Saraprzz ازدواج سفید و سیاه نداره. اگر دو نفر بالغ باشن و به هم متعهد باشن هیچی نمی تونه جداشون کنه. اگر درکی از رابطه نداشته باشن با ۱۰۰ تا صیغه و کاغذ و مهریه ازدواحشون به فاک می ره. این کاغذ بازیا مسخره هست و ذهنیه. من دو نفرو می شناسم هنوز ازدواج نکردن نوه هم دارن (biggrin)

حرف شما درسته اما کلا منظور از ازدواج سفید چیز دیگه ایه ازدواج توافقی و غیر رسمی یه جورایی هم خونه ای هستین با هم رابطه دارید و خرجم بعضا مشترکه و مثه دو نفر ادم همجنس کنار هم زندگی مسالمت امیز و البته کم تعهد تری نسبت به ازدواج دایم و موقت داره و کاملا غیر رسمیه

ـــــــــــ

• 0

• -iliya-  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 395

• 424

خخخخخ

ازدواج سفید رو بزار من برات مثال بزنم.

دو نفرید دارید چلو مرغ میخورید. با ازدواج دائم چلو مرغ هاتون تقسیم میشه بین دو نفر و هرکدوم ب اندازه کافی استفاده میکنن. ولی توی ازدوج سفید این خانومه که بازنده س. مرد میاد از غذای تو میخوره در حالیکه غذای خودشو نگه داشته. خب طبیعیه هزاران بهانه بیاره ک اره چه مشکلی داره اگه تعهد داشته باشی و فلان و بهمان. کسی بدش از چیز مفت نمیاد...

باربارا دی آنجلس میگه : ازدواج تاوانی ست که مردان برای سکس می پردازند، و سکس تاوانیست که زنان برای ازدواج میپردازند...

ببین. یه آخدند کثیف این حرفو نزده. اسلام این حرفو نزده. دقیقا یه سکسولوژیست نویسنده کتاب آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند این حرفو زده. نه میتونی ب من بگی مفسد نه اخوند و نه هیچکس دیگه. ب این جملش خوووووب فکر کن.

حالا خودتی و خودت. این وسط کی بدون تاوان به خواسته هاش رسیده و کی تاوان سنگین تری داده؟

ـــــــــــ

الهی مپسند که گدا معتبر شود/گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

• 2

• Arman-xx  
  • عضو از 1398/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 4

نقل از: -iliya-

نقل از: -iliya- ازدواج سفید رو بزار من برات مثال بزنم. دو نفرید دارید چلو مرغ میخورید. با ازدواج دائم چلو مرغ هاتون تقسیم میشه بین دو نفر و هرکدوم ب اندازه کافی استفاده میکنن. ولی توی ازدوج سفید این خانومه که بازنده س. مرد میاد از غذای تو میخوره در حالیکه غذای خودشو نگه داشته. خب طبیعیه هزاران بهانه بیاره ک اره چه مشکلی داره اگه تعهد داشته باشی و فلان و بهمان. کسی بدش از چیز مفت نمیاد... باربارا دی آنجلس میگه : ازدواج تاوانی ست که مردان برای سکس می پردازند، و سکس تاوانیست که زنان برای ازدواج میپردازند... ببین. یه آخدند کثیف این حرفو نزده. اسلام این حرفو نزده. دقیقا یه سکسولوژیست نویسنده کتاب آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند این حرفو زده. نه میتونی ب من بگی مفسد نه اخوند و نه هیچکس دیگه. ب این جملش خوووووب فکر کن. حالا خودتی و خودت. این وسط کی بدون تاوان به خواسته هاش رسیده و کی تاوان سنگین تری داده؟

بسیار عالی. کسی که ازدواج سفید میکنه اگه هفته ای دو تا جنده بکنه ماهانه کلی خرجشه. یکی از همکارام یه خونه داره و سالی سه چهار بار پارتنرهاشو عوض میکنه. بیشترشون هم دخترای ساده لوح هستن که جسم و روحشون رو فدای تمایلات یه آدم تنوع طلب میکنن. شاید تعدادی ازدواج سفید بلند مدت وجود داشته باشه اما واقعیت اینه که یه توحیهی شده برای فرار از تعهد و مسوولیت. ما مردا اگه ترس از مهریه و دادگاه و دردسر نداشتیم ....

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1010

• 1818

نظر شخصی

من به شدت با ازدواج سفید موافق هستم. اما نکته مهم اینه که جامعه ما به صورت کلی با این مورد مشکل داره و عزیزانی که ازدواج سفید میکنن امنیت ندارن. مخصوصا دخترا که نگاه خوبی بهشون نمیشه اگه وارد این جور روابط بشن.

ـــــــــــ

• 2

• alirezazohre  

• عضو از 1391/6/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 8

واقعیتش من متوجه ازدواج سفید و صیغه و اینا نمیشم...

واقعیتش من متوجه ازدواج سفید و صیغه و اینا نمیشم وقتی دونفر همدیگر رد میخوان و می تونن به هم پای بند باشن میتونن باهم کنار بیان دیگه چرا باید بهش لقب بدیم

ـــــــــــ

• 0

• تـیـنوش  

• عضو از 1398/2/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 84

سرپوشی واسه اسارت!

منم اگه مرد بی مسئولیتی بودم با ازدواج سفید موافقت میکردم. نه تعهدی به زن و بچه نه شنیدن سوالاتی از قبیل کجا بودی با کی بودی ، ناراحتی هری! نه مهریه ای نه جوابی باید پس بدم. کلا هرگوهی خواست میخوره طرف کنارشم یه سکس مفت داره هرشب. بقیه اش ، همگی تعارفاته. الان یه سریا میگن تو ازدواج سفید همیشه تلاش واسه بهتر شدنه ، جواب به این حرف فقط اینه که لطفا خودتونو گول نزنین دلیل اصلیش هموناس که گفتم.

ـــــــــــ

اعتقاد دارم به کـارمـا

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر به زور اسلحه بخواهند کونت بگذارند چه میکنی؟‌

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «