از همه‌تون خواهش می‌کنم

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 7389

• 21972

دعوا و اختلاف و عصبانیت رو نمیشه هیچ وقت حذف کرد. بین نزدیک ترین آدم‌ها هم گاهی اختلافاتی به وجود می‌آید. پس نمی‌خوام بگم چرا با هم دعوا می‌کنیم/می‌کنید. می‌خوام از همه خواهش کنم که توی دعوا و عصبانیت، فحش ندیم و توهین نکنیم. بیشتر از اون التماس می‌کنم اگه کنترل خودتون رو از دست دادین و فحش دادین، فقط به خود طرف مقابل فحش بدین. منصفانه نیست بستگان طرف مقابل فحش بخوره. :(

هر کسی به مادر، خواهر، همسر و فرزند کسی توهین کنه، به نظر من... از نظر من بگذریم. به هر حال کار انسانی و درستی نیست.

اگه کسی به بستگان ما فحش داد، متقابل به مثل نکنیم. اگه ما هم مثل اون جواب بدیم، هیچ فرقی باهاش نداریم.

لطفا به بستگان هم فحش ندیم. این یک نصیحت نیست، یک خواهش است.

ـــــــــــ

• 20

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

من الان چیزی نمیفهمم بهم قول دادی خاطره دوتا پسر...

من الان چیزی نمیفهمم بهم قول دادی خاطره دوتا پسر گی تعریف کنی...... (biggrin)

ـــــــــــ

i don't know you....but i want you

• 7

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7389

• 21972

نقل از: اسکندر.مقدونی

نقل از: اسکندر.مقدونی قبول دارم كه نبايد به خوانواده طرف فحس داد ولي من اگه كسي بهم فحش ناموس بده , دهنشو ميگام حالا اينكه ميگي شما هم مث اون ميشي مسئله اي ديگس بايد جواب يسريارو مث خودشون بدي بقيشونم بايد به بين التخمين بگيري

دهنشو بگا، هر طور که میتونی، اما تو مثل اون فحش ناموسی نده. بهش ثابت کن مثل خودش بی شرافت نیستی که تو دعوا ناموس کسی رو وسط بکشی.

ـــــــــــ

• 9

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: PinkFloyd_Nirvana

نقل از: PinkFloyd_Nirvana من الان چیزی نمیفهمم بهم قول دادی خاطره دوتا پسر گی تعریف کنی...... (biggrin)

فعلا حسش نیست. باید حس سکسی داشته باشم تا اروتیک طور تعریف کنم. :)

ـــــــــــ

• 4

• AliSh.76  

• عضو از 1399/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 528

• 404

حرف شما صحیح

حرف درستی میزنید و قبولش دارم...خود طرف هست...خوار مادرش رو چیکار کنیم اخه...کارمون با خودشه

ـــــــــــ

Tel Channel: @DJ_R1 برای شناخت و هدفم در اینجا بودن به بیوم سر بزنین

• 3

نقل از: دلورس

نقل از: دلورس
نقل از: PinkFloyd_Nirvana من الان چیزی نمیفهمم بهم قول دادی خاطره دوتا پسر گی تعریف کنی...... (biggrin)
فعلا حسش نیست. باید حس سکسی داشته باشم تا اروتیک طور تعریف کنم. :)

باشه.... :( :)

ـــــــــــ

i don't know you....but i want you

• 2

من خودم نهایت سعیمو میکنم تا به خواهر و مادر کسی...

من خودم نهایت سعیمو میکنم تا به خواهر و مادر کسی توهین نکنم ولی بعضی وقتی واقعا نمیشه باید مادر طرفو بگایی تا دلت خنک شه

ـــــــــــ

• 4

۵۰۰

فاک یو ۵۰۰

ـــــــــــ

• 3

• نریمان+  

• عضو از 1398/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 259

شب بخیر

دلورس خانوم محترم، یه گوشت رو در کن و اون یکی رو هم دروازه . به حال خوبی که در ما دوستانت ایجاد میکنی با بودنت ، فکر کن . ما از صمیم قلبمون برای کوچولوت و شوهرت خوشحالیم که تو رو دارن و خوشبختن . قدر خودت رو بدون و خوشحال باش . امیدوارم به اونچه که قلبا میخواهی و میطلبی برسی و سلامت باشی . ارادتمند شما ، نریمان +

ـــــــــــ

• 3

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 735

• 2438

من از فحش بدم میاد.ولی وقتی چند بار جواب نمیدی...

من از فحش بدم میاد.ولی وقتی چند بار جواب نمیدی بعضیا انقد احمقن و شعور ندارن که فکر میکنن لالی.یه سری احمق تر هم میان از کسی که فحش میده حمایت میکنن.من سر عصبانیت باعث شدم یه نفر جونشو از دست بده و همینم باعث شد کسی که دوسش داشتمو هم از دست بدم.چن ساله سعی میکنم حتی با شنیدن فحش عصبی نشم .ولی وقتی چند بار تکرار میکنه نشون میده خودش علاقه داره که جوابشو مثل خودش بدی.

ـــــــــــ

به من میگن اسنایپر. .عاشق هدشاتم.وقتی که مغزشون میپاچه بیرون.‎:-)

• 1

• Amir_Criminal  

• عضو از 1399/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 46

اول باید یاد بگیریم که به اعصاب مسلط ماشیم چون...

اول باید یاد بگیریم که به اعصاب مسلط ماشیم چون فحش و بد و بیراه و حرفایی که رد و بدل میشن توی دعوا و کل کل و بحث فراموش میشن یه روزی هر چقدر هم که اون لحظه طرف رو ناراحت کنه ولی اگه جلوی اون خشم و غضب رو نگیریم اتفاقی ممکنه بیفته که هیچوقت نه جبران شه نه فراموش...

ـــــــــــ

• 2

• 407TT  

• عضو از 1399/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 1765

• 13024

پندی از شاه ایکس:

با خوک که کشتی بگیری جفتتون تو لجن قلت می زنید ولی با این تفاوت که خوک لذت می بره!

و از آن پس بنده پند گرفتم دیگر لجنی نگشتم (biggrin)

ـــــــــــ

مو بِچِه یِه خوبی هِسوم (biggrin)

• 7

• Sureal  

• عضو از 1399/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 188

• 632

من نمیفهمم

چرا تا وقتی میشه بحث کرد و تبادل نظر کرد چرا فحش بده ادم اونم به خونواده طرف ، من خودم مخصوصا تو مجازی سعی میکنم اصن بحث نکنم چون فایده ای نداره ، ولی وقتی حضوری بحث میکنم حتی اگ مخالف ترین نظر ممکن روهم داشته باشه طرفم هیچوقت خودمو عصبانی نمیکنم ، ولی اگ طرف فحشو شروع کنه....

ـــــــــــ

امضا نقاش سورئال

• 5

• محسنx  

• عضو از 1399/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 9

نکات آموزنده

مختصر مفید بجا (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: mrs_thetis

نقل از: mrs_thetis به منم میگن کینه شخصی:) ولی منم هرچی میگم حاصل مطالعه و عقایدمه :) خلاصه که میگن:)

آره به منم زیاد میگن کینه و فلان اما خب در اشتباهن. یک اشتباه بزرگ.

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: AliSh.76

نقل از: AliSh.76 حرف درستی میزنید و قبولش دارم...خود طرف هست...خوار مادرش رو چیکار کنیم اخه...کارمون با خودشه

دقیقاااا

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: نریمان+

نقل از: نریمان+ دلورس خانوم محترم، یه گوشت رو در کن و اون یکی رو هم دروازه . به حال خوبی که در ما دوستانت ایجاد میکنی با بودنت ، فکر کن . ما از صمیم قلبمون برای کوچولوت و شوهرت خوشحالیم که تو رو دارن و خوشبختن . قدر خودت رو بدون و خوشحال باش . امیدوارم به اونچه که قلبا میخواهی و میطلبی برسی و سلامت باشی . ارادتمند شما ، نریمان +

مرسی عزیزم. (rose) (rose) امیدوارم خودت هم همیشه در آرامش باشی.

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: Sniper.

نقل از: Sniper. من از فحش بدم میاد.ولی وقتی چند بار جواب نمیدی بعضیا انقد احمقن و شعور ندارن که فکر میکنن لالی.یه سری احمق تر هم میان از کسی که فحش میده حمایت میکنن.من سر عصبانیت باعث شدم یه نفر جونشو از دست بده و همینم باعث شد کسی که دوسش داشتمو هم از دست بدم.چن ساله سعی میکنم حتی با شنیدن فحش عصبی نشم .ولی وقتی چند بار تکرار میکنه نشون میده خودش علاقه داره که جوابشو مثل خودش بدی.

چرا رفتی تو پی وی سجاد و به زنش (روناک) فحش دادی؟! :(

اگه باهاش مشکل داری، به خودش فحش بده.

نمیتونم هیچ جوره کارت رو توجیه کنم. این حرکت اصلا انسانی نبود. :(

خوشت میاد یه روز زن بگیری و بهت فحش زن بدن؟

ـــــــــــ

• 3

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: Amir_Criminal

نقل از: Amir_Criminal اول باید یاد بگیریم که به اعصاب مسلط ماشیم چون فحش و بد و بیراه و حرفایی که رد و بدل میشن توی دعوا و کل کل و بحث فراموش میشن یه روزی هر چقدر هم که اون لحظه طرف رو ناراحت کنه ولی اگه جلوی اون خشم و غضب رو نگیریم اتفاقی ممکنه بیفته که هیچوقت نه جبران شه نه فراموش...

نکته عالی رو گفتی. مرسی (rose)

ـــــــــــ

• 2

• ___f5___  

• عضو از 1398/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 135

برای چی بهشون توجه میکنی ؟

اون حیوونی که این...

برای چی بهشون توجه میکنی ؟

اون حیوونی که این حرفو بهت زده میخواسته اعصابتو بهم بریزه که انگاری موفق شده و الان تو کونش عروسیه.

ـــــــــــ

ماییم و می و مطرب و این کنج خراب/ جان و دل و جام و جامه پر درد شراب/ فارغ زامید و رحمت و بیم و عذاب/ آزاد ز خاک و باد و از آتش و آب/ خیام

• 3

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21972

نقل از: 407TT

نقل از: 407TT با خوک که کشتی بگیری جفتتون تو لجن قلت می زنید ولی با این تفاوت که خوک لذت می بره! و از آن پس بنده پند گرفتم دیگر لجنی نگشتم (biggrin)

این جمله شاه ایکس را باید قاب طلا گرفت.

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «