استایل و بدن اقایون(خانوما ببینن)

• mr_deraz  

• عضو از
    1396/8/5

• پست‌ها: 1073

• 463

اگه واقعا *خانومی تو سایت هست لطفا نظر بده که *آیا بدن و استایل اقایون براشون مهمه یا زیاد مسئله مهمی نیست !؟!؟
*لطفا نظر بدید درباره تاپیک هام
اگر هم نمیتونید اینجا نظر بدید *خصوصی بگید

مثلا *سیکس پک و عضله و اینا... مهمه و جذابیت داره یا نه زیاد؟
اصلا چاق میپسندین یا ورزیده؟؟؟؟؟؟؟یا یه بدن معمولی؟؟؟
دوست دارید بدن اقایون *مو داشته باشه یا شیو باشه یا کم مو باشه؟؟

فیس چقدر مهمه؟

لطفا نظر بدید .. مرسی (rose)

ـــــــــــ

*خانومای هات و با شخصیت پیام بدن فقط :)
عاشق FMF ولی رابطه دو نفره رو بیشتر ترجیح میدم
*

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1073

• 463

خانومها نظر بدن

ـــــــــــ

*خانومای هات و با شخصیت پیام بدن فقط :) عاشق FMF ولی رابطه دو نفره رو بیشتر ترجیح میدم *

• 1

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

چاق

ـــــــــــ

*خانومای هات و با شخصیت پیام بدن فقط :) عاشق FMF ولی رابطه دو نفره رو بیشتر ترجیح میدم *

• 0

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

ورزیده

x

x

x

x

x

x

ـــــــــــ

• 1

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

استایل و بدن اقایون(خانوما نظر بدن)

x

x

x

x

x

ـــــــــــ

• 1

• sexytory  

• عضو از 1396/5/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 210

• 24

قاعدتا خانما شکم گنده و جلو اومده رو خوششون نمیاد....

قاعدتا خانما شکم گنده و جلو اومده رو خوششون نمیاد. معلومه که سیکس پک باشه بیشتر میپسندن

ـــــــــــ

کیر کلفت و خوشفرم

• 0

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

خانومها نظر بدن

x

x

x

x

x

X

x

x

x

x

x

ـــــــــــ

• 1

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

:)

نقل از: sexytory قاعدتا خانما شکم گنده و جلو اومده رو خوششون نمیاد. معلومه که سیکس پک باشه بیشتر میپسندن

خب نظر همه که یکی نیست اگه دقت کنی درباره موهای بدن هم پرسیدم

ـــــــــــ

• 0

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

استایل و موهای بدن اقایون(خانوما نظر بدن)

x

x

x

x

X

ـــــــــــ

• 1

• Ssbbw_girl  

• عضو از 1396/1/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 68

من آقایونو قد بلند رو دوست دارم از ۱۸۰ ب بالا
و...

من آقایونو قد بلند رو دوست دارم از ۱۸۰ ب بالا و سنگین مثلا بین ۸۵ تا ۱۰۰ شکمم داشته باشه یکمی خوبه ولی نرم نباشه مث خودم :) بدنشم مو داشته باشه سبزه هم باشه لعنتی دیگه خیلی ایده آل میشه (drooling) ولی حالا کنار همه این حرفا اگه شعور نداشته باشه مفت گرونه :)

ـــــــــــ

:) Be kind

• 4

• Fidemi  
  • عضو از 1396/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

بدن من عضلانیه

قدم و بلنده و بدن عضلانی دارم پسرا از رابطه با من میترسن اما دخترا خوششون میاد

ـــــــــــ

• 0

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

نقل از: badboy0024 یعنی یه خانم هم تو سایت نیست ها عجیبه!!! بنظرم دخترها بیشتر دوس دارن طرف خوش تیپ باشه و فیس هم متوسط روبه بالا حالا سیکس پک داشتن آپشنه ولی پسره چاق و نابود نباشه دختره قبول داره برای مو هم بنظرم کم مو رو بیشتر از بی مو و پر مو دوست دارن

قد خودتم باید بلند باشه اگه بلند دوس داری وگرنه باید سرپا واسی و براش ساگ بزنی اینکه چاق هم دوس داری جالب بود برام ینی ورزیده و عضلانی دوست نداری؟

ـــــــــــ

• 1

• kamran1981  
  • عضو از 1396/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 7

من از یه خانم سوال کردم که پشمای پاهامو بزنم یا پر...

من از یه خانم سوال کردم که پشمای پاهامو بزنم یا پر مو دوست داری گفت بدون مو چندشم میشه فقط پشمای دور کیرتو بزن بیشترشون پشمای سینه رو دوست دارن هیکل چاق رو معمولا نمیپسندن چون اونا بیشتر عرق میکنن خیلی ترکه و لاغر هم دوست ندارن

ـــــــــــ

• 2

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

نقل از: kamran1981 من از یه خانم سوال کردم که پشمای پاهامو بزنم یا پر مو دوست داری گفت بدون مو چندشم میشه فقط پشمای دور کیرتو بزن بیشترشون پشمای سینه رو دوست دارن هیکل چاق رو معمولا نمیپسندن چون اونا بیشتر عرق میکنن خیلی ترکه و لاغر هم دوست ندارن

مرسی از نظرت (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Ssbbw_girl  

• عضو از 1396/1/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 68

.

.

ـــــــــــ

:) Be kind

• 0

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

نقل از: جسرامج
نقل از: Ssbbw_girl من آقایونو قد بلند رو دوست دارم از ۱۸۰ ب بالا و سنگین مثلا بین ۸۵ تا ۱۰۰ شکمم داشته باشه یکمی خوبه ولی نرم نباشه مث خودم :) بدنشم مو داشته باشه سبزه هم باشه لعنتی دیگه خیلی ایده آل میشه (drooling) ولی حالا کنار همه این حرفا اگه شعور نداشته باشه مفت گرونه :)
عزیزم با این هیکلی که شما داری عن هم گیرت نمیاد چه برسه به مرد قد بلند هیکلی سکسی

(rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 498

• 1558

این عالیه

ـــــــــــ

• 1

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

نقل از: salin

thanx

ـــــــــــ

• 0

• qazvini  

• عضو از 1389/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 185

• 101

تا جایی که من فهمیدم بدن ورزیده دوس دارن ولی نه...

تا جایی که من فهمیدم بدن ورزیده دوس دارن ولی نه خیلی گنده و عضلانی یه به قول خودمون گولاخ. یه جوری که اگه یه کمم شکم داشت زیاد مهم نباشه.سیکس پک هم یه آپشنه که باشه خوبه ولی الویت نداره.بازم بیشتر سلیقه ایه مو از اونم سلیقه ای تره بعضی پر مو دوس دارن بعضیا کم مو بعضیام کلا با مو حال نمیکنن.در کل کسی که به خودش برسه واسه خودش ارزش قاعل باشه تر تمیز باشه خوش بو باشه ورزش کنه جذابه چه دختر چه پسر. اوناییم که خیلی دیگه گولاخن به چند دلیل خوششون نمیاد یکیش اینه که یه جورایی چندششون میشه چون طرف زیاد حالت معمولی (:D)نداره بدنش یکی دیگه اینکه اعتماد به نفس دختره میاد پایین مگه اینکه خود دخترم در همون سطح باشه بدنش (منظورم گنده نیس حرفه ای منظورمه) یکی دیگشم اینه که کسی که بدنش اونجوریه 100% همه تمرکزش رو باشگاه و رژیم و این چیزاس یا به عبارتی تک بعدیه خط فکریش که اونم باز اگه طرف مقابل ورزشکار حرفه ای باشه میتونه کنار بیاد باهاش. ولی درکل بیاید همگی ورزش کنیم سیگار نکشیم مسواک بزنیم خوش پوش باشیم و عطر بزنیم :D

ـــــــــــ

• 3

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• 463

نقل از: qazvini تا جایی که من فهمیدم بدن ورزیده دوس دارن ولی نه خیلی گنده و عضلانی یه به قول خودمون گولاخ. یه جوری که اگه یه کمم شکم داشت زیاد مهم نباشه.سیکس پک هم یه آپشنه که باشه خوبه ولی الویت نداره.بازم بیشتر سلیقه ایه مو از اونم سلیقه ای تره بعضی پر مو دوس دارن بعضیا کم مو بعضیام کلا با مو حال نمیکنن.در کل کسی که به خودش برسه واسه خودش ارزش قاعل باشه تر تمیز باشه خوش بو باشه ورزش کنه جذابه چه دختر چه پسر. اوناییم که خیلی دیگه گولاخن به چند دلیل خوششون نمیاد یکیش اینه که یه جورایی چندششون میشه چون طرف زیاد حالت معمولی (:D)نداره بدنش یکی دیگه اینکه اعتماد به نفس دختره میاد پایین مگه اینکه خود دخترم در همون سطح باشه بدنش (منظورم گنده نیس حرفه ای منظورمه) یکی دیگشم اینه که کسی که بدنش اونجوریه 100% همه تمرکزش رو باشگاه و رژیم و این چیزاس یا به عبارتی تک بعدیه خط فکریش که اونم باز اگه طرف مقابل ورزشکار حرفه ای باشه میتونه کنار بیاد باهاش. ولی درکل بیاید همگی ورزش کنیم سیگار نکشیم مسواک بزنیم خوش پوش باشیم و عطر بزنیم :D

خب با این تفاسیر اوضای من خیلی خوبه (inlove)

ـــــــــــ

• 0

• qazvini  

• عضو از 1389/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 185

• 101

اینایی که گفتم راحت تو کمتر از 1 سال آدمو از نظر...

اینایی که گفتم راحت تو کمتر از 1 سال آدمو از نظر ظاهری جذاب میکنه که بعدش میرسیم به اخلاق و مدل حرف زدن و میزان اطلاعات عمومی و مطالعه و اعتماد به نفس و این چیزا که اعتماد به نفس خودش خود به خود میره بالا اگه آدم به خودش برسه. 100% کسی از آدمی که صبح تا شب تو خونس یا با رفیقاش بیرونه یه سره خوشش نمیاد آدما چه دختر چه پسر جذب کسی میشن که واسه زندگیش برنامه و هدف داشته باشه یکی که آدم موفقی باشه واسه رسیدن به علایقش زحمت بکشه. در کل میخوام بگم جذب کردن دخترا اونقدری که فکر میکنیم سخت نیس اگه یه کم رو خودمون کار کنیم دخترا خودشون میان سمتون.(خودمم تو جملم شامل کردم که فکر نکنید خودمو خیلی دست بالا میگیرم)

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر تو خیابون شاهد کتک خوردن و بی احترامی به دختری توسط گشت ارشاد و عوامل حکومتی باشید،واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «