اسلام دینی که....

1401/06/29

اسلام ، دینی که با یک گوز فرو می ریزد
با مراجعه به تعالیم اسلامی مشاهده می کنیم که نماز به عنوان ستون دین معرفی شده است «الصلاة عمود الدین»

دوباره با مراجعه به تعالیم اسلامی می بینیم که گوزیدن (fart) نماز را باطل میکند ، یا به عبارتی ستون های دین اسلام را فرو می ریزد.

این دین ، کاملترین آئین آسمانی و پیامبرش خاتم الانبیاست … پس بشتابید به سوی دینی که با یک گوز فرو میریزد

نبرد با این رژیم به عهده مردم ایران است چه آنهایی که در خارج اند و چه آنهایی که در داخل اسیر شده اند.
هر گلی زدیم به سر خودمان زدیم. هیچکس ما را یاری نمی دهد مگر خودمان.نزدیک به نیم قرن است که رژیم به مردم ایران و مردم دنیا نشان داده و ثابت کرده چه کاره است و چقدر وحشی گری و کشتار در راس امور روزانه اوست. اصلا اسلام بدون وحشی گری و کشتار یک روز هم نمی تواند زنده بماند. این طبیعت این دین و این حکومت دینی است و هیچکس نمی تواند آنرا عوض کند.
باید ایرانیان خارج از کشور این حکومت را برای مردم کشورهای تابعه افشا کنند این جنایات نباید یواشکی برود زیر خاک و رژیم آسان ببرد. باید آبروی رژیم را برد. هر چقدر بیشتر همانقدر بهتر ولی این راه حل نهایی نیست.
وقتی رژیم چند سال آدم می کشد و صدها نفر را دار زده یا زیر شکنجه می کشد فوقش یک قحط نامه از UN می گیرد و بعد همه چیز فراموش می شود تا چند سال دیگر و یک قحط نامه جدید دیگر و دوباره یک الزایمر جهانی دیگر و دیگر هیچ.
راه حل این رژیم به دست مردم ایران است. هنوز ۶۶% مردم مبارزه مسالمت آمیز می خواهند. این یعنی ۶۶% مردم هنوز دارند راه را عوضی می روند. رژیم با مبارزه مسالمت آمیز کک اش هم نمی گزد. نه حالا نه ۱۰۰۰ سال دیگر. رژیم فقط با جنگ و حمام خون می رود. هیچ راه دیگری هم ندارد.
تا وقتی که برای جنگ با این الواطهای بی شرف آماده نیستیم اوضاع همین است. هر وقت دلشان خواست می کشند و ما هیچ غلطی نمی توانیم بکنیم. هر چقدر دلشان خواست می دزدند و ما هیچ غلطی نمی توانیم بکنیم. هر وقت دلشان خواست نابود می کنند، به اجنبی می بخشند و ما هیچ غلطی نمی توانیم بکنیم.
هر وقت آماده جنگ و حمام خون شدیم و گفتیم یا می میمیرم یا می کشیم آنوقت آفتاب طلوع خواهد کرد. تا به آنزمان برسیم همیشه شب است و هیچ اتفاقی و هیچ تغییری نخواهد افتاد. مبارزه نرم و مسالمت آمیز برای رژیم سرگرمی و تفریح محسوب می شود چون رژیم می داند به هیچ کجا نمی رسد.
باید اوکراین را ببینیم و یاد بگیریم که هیچ اوکراینی ۴۳ سال حرف نزد، اصلاح طلب پیدا نکرد، یکراست رفتند با قوی ترین ارتش دنیا جنگیدند و الان دارند یواش یواش آنرا شکست می دهند. این راه حل است، عمل، جرات و نبرد نه حرف و حدیث و بعد شکست و برگشت به نقطه اول.
حالا بیاییم دوباره یک ۴۳ سال دیگه در مورد جنگ با رژیم حرف بزنیم.

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-09-20 01:18:30 +0430 +0430

👌 👌 👌 😏 😏 😏

1 ❤️

2022-09-20 01:19:37 +0430 +0430

😊😊😊😊

2 ❤️

2022-09-22 13:55:35 +0330 +0330

↩ یه زنپوش چادری ام
تو دیگه زر زر نکن باو 😁

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «