اسناد تاریخی پوشک عقیم کننده

• Zarathustra  

• عضو از
    1397/11/16

• پست‌ها: 477

• 742

اسناد تاریخی پوشک عقیم‎کننده!

شهرام_شهیدی

یکی از نمایندگان گفته است « گاهی دشمنان پنبه هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می شود را به گونه ای تهیه می‎کنند که موجب عقیم سازی می‎شود»
اگر به این حرف شک دارید اسناد تاریخی زیر را مطالعه کنید تا به اشتباه خود پی ببرید:

سال 45 پیش از میلاد مسیح. رم:
مارکوس آنتونیوس پس از حمله به ایران و شکست از سربازان ایرانی در راه بازگشت به رم جلسه‎ای محرمانه در یکی از چادرهای فرماندهی لشگر برگزار و در آن به جانشینان خود چنین نصیحت کرد: « با شکست شب گذشته و کاری که ما در تنبان خود کردیم،باید آرزو کنیم که روزی ما بتوانیم به چنین دانشی دست پیدا کنیم که ایران را شکست دهیم.»
آنتونیوس پس از گفتن این جملات رو به افق رفته و در آن محو شد.

سال 1725 میلادی. مسکو
پتر کبیر تزار روسیه پس از بیان سخنانی درخصوص لزوم دسترسی روسیه به آب های آزاد از طریق خلیج همیشه فارس، به دفتر کارش برگشت. وزیرجنگ سراسیمه به اتاق او آمد و گفت: تزار به سلامت باد. چطور می‎شود به خلیج فارس دسترسی پیدا کرد؟ او نوه قنداق شده‎اش را که چهاردست و پا می‎رفت نشان داد و گفت : از این طریق. پژوهشگران معتقدند وزیر خنگ بوده و فکر کرده منظور پتر ، نوه‎اش بوده اما تاریخ نشان داد او می‎خواسته به وزیرش بفهماند تنها راه نفوذ از طریق قنداق است.

سال 1950 میلادی.ایالات متحده آمریکا. پنتاگون
خانم هلرمان مخترع پوشک بچه در مجلس‎سنا حاضر شد تا درخصوص چرایی اختراع پوشک یکبار مصرف نوزادان به نمایندگان گزارش دهد. با وجود محرمانه بودن جلسه، اخبار درز کرده از این نشست در اسناد سازمان CIA نشان می‎دهد وی در این گزارش بارها واژه فرزندان ایران را به کار برده است.

سال 1973 میلادی. گینه بیسائو. ساعت هشت و سی و هفت دقیقه بعدازظهر:
عملیات نفوذ به ایران از طریق پوشک‎های عقیم کننده با رمز « رایحه‎ی قسطنطنیه » آغاز شد. در ابتدا 2 میلیون پوشک بچه به ایران ارسال شد. گزارش ها حاکی است کلیه پوشک‎های ارسالی مجهز به مین کنترل از راه دور و ترقه‎های انفجاری بودند به نحوی که با تولید اولین بوی بد، به صورت خودکار منفجر و عقیم سازی کنترل شده از راه دور هدایت می‎شد.

سال 1981 میلادی. اَمان(اردن) . ساعت دو و پنجاه و نه دقیقه و سی ثانیه بامداد:
ستوان دوم فردیناند لوموزین در جلسه محرمانه کارگروه تخصصی پوشک اعلام کرد متاسفانه در شهرستان‎ها و روستاهای ایران کسی به بستن پوشک برای بچه‎ها اعتقاد نداشته و کماکان از طریق قنداق این مهم انجام پذیرفته بدین ترتیب راه‎های نفوذ ما مسدود شده است. وی خواستار اشاعه فرهنگ مبتذل پوشک‎بندی از طریق شبکه‎های منحط ماهواره‎ای شد. وقتی به او گفتند هنوز ماهواره تلویزیونی نداریم که برنامه ماهواره‎ای بسازیم گفت: « خب برن بسازن. اینم من باید پیش ببرم؟ »

سال 2002 میلادی. رشته کوه‎های هندوکش. ساعت 12 نیمروز.
اسامه بن لادن در جلسه با معاونان القاعده در زیرزمین نهم ساختمان مخفی خود به صراحت اعلام کرد اگر از قدرت پوشک نوزادان خبر داشت دست به عملیات تروریستی 11 سپتامبر نمی‎زد و به جای آن همه مردم آمریکا را پوشک می‎بست.

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/
خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 477

• 742

لطفا از هنرنمایی شومبول ، ایربگ و هرگونه آگهی زیر...

لطفا از هنرنمایی شومبول ، ایربگ و هرگونه آگهی زیر این پست خودداری فرمایید

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 0

• mr.weed00  

• عضو از 1397/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 132

• 198

از کجا مطالبو برداشتی

منبعو به ما هم معرفی کن شاید باید منبعتو/منبعمو عوض کنی/کنم

ـــــــــــ

• 0

• Fael@shomal34  
  • عضو از 1398/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 4

خخخخ

ایول

ـــــــــــ

سکسی من

• 0

• mr.weed00  

• عضو از 1397/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 132

• 198

حاجی اخریشو خوندم

پشمام ریخت الان کلشو خوندم (rolling) (rolling) (rolling) خیلی تخیلت قویه چه چیزای پشمریزونی ساختی

ـــــــــــ

• 0

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 477

• 742

نقل از: mr.weed00

نقل از: mr.weed00 پشمام ریخت الان کلشو خوندم (rolling) (rolling) (rolling) خیلی تخیلت قویه چه چیزای پشمریزونی ساختی

اون مطالبی که نوشته خودم نیست مثل همین یکی،اسم نویسنده را بالاشون نوشتم و میتونید از طریق کانالشون بخونید.

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 0

خخخخخ (dash) اون ثانیه ریده توکل متن از جوک هم...

خخخخخ (dash) اون ثانیه ریده توکل متن از جوک هم خنده داره (dash)

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

!

اگه مقاماتم پوشک میشدن

چه بسا سالها بود شعار کاخ سفید را حسینه میکنیم تحقق یافته بود ! (biggrin) (dash)

ـــــــــــ

• 1

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 978

• 920

جالب بید (biggrin)

جالب بید (biggrin)

ـــــــــــ

آسیا یک پیکر آب و گل است ملت افغان در آن پیکر دل است

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4612

• 5243

داداش زرتشت دمت گرم! اون قسمت که دقیقه و ثانیه...

داداش زرتشت دمت گرم! اون قسمت که دقیقه و ثانیه هرکدوم از اتفاقا رو میگه خدا بود! ترکیدم از خنده! (biggrin)

به جان خودم این رائفی پور اگه مطلب دستش بیافته یه تئوری توطئه این فرمی میده بیرون!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «