اصول برقراری رابطه جنسی و عاطفی بین سه نفر و بیشتر، korkak

• Korkak  

• عضو از
    1396/8/18

• پست‌ها: 2071

• 3510

سکس سه نفره و گروهی از اون مباحثیه که برای خیلی‌ها هیجان انگیزه و برای خیلی‌های دیگه هم فاجعه انگیزه. شما جزو هر گروهی هستین من شما رو تشویق می‌کنم تا با ذهنی باز به ادامه متن توجه کنین و به یاد داشته باشین که شما چه علاقه به سکس گروهی داشته باشین یا نه انتخاب شما مورد احترامه. سکس گروهی می‌تونه تحت حالت‌های گوناگونی اتفاق بیافته برای همین هم من در این برنامه به یکی از معمول‌‌ترین حالت‌ها می پردازم یعنی زمانی که یه زوج که با هم رابطه‌ جنسی و عاطفی دارن دوست دارن با یه نفر سوم سکس داشته باشن. خیلی از مواردی که اینجا اشاره می کنم می تونن در حالت های دیگه و بخصوص سکس گروهی هم به کار بیاین.

به طور کلی افراد ممکنه دلایل مختلفی برای علاقه به سکس سه نفره و گروهی داشته باشن. برای خیلی ها این یه فانتزی جنسیه که دوست دارن تجربه‌اش کنن. یا اینکه بعضی وقت‌ها شریکتون به هر دلیلی یا نمی خواد یا نمی تونه یه عمل جنسی مورد علاقه شما رو انجام بده و شما با هم تصمیم می گیرین تا از یه نفر سوم کمک بگیرین. خیلی‌ها هم اصلاً دوست دارن تجربه سکس سه نفره و گروهی رو داشته باشن و از اینکه شریکشون رو با یه نفر یا افراد دیگه ببینن لذت می‌برن. در هر صورت سکس گروهی یه تجربه گروهیه و رضایت و اشتیاق و لذت همه مهمه. همچنین سکس گروهی می‌تونه بین افراد از هر جنس و جنسیتی باشه. مثلاً یه زوج لزبین شاید تمایل به دعوت یه زن دیگه داشته باشن. یا یه زوج هم جنسیت مرد که یکی‌شون مرد ترنسه و یکی‌شون مرد همان‌جنسیتی تصمیم می‌گیرن که با یه نفر که نه به عنوان مرد و نه زن هویت‌یابی می‌کنه سکس داشته باشن. راستی مرد ترنس یعنی اون با کس متولد شده و به عنوان مرد هویت یابی می‌کنه، و مرد همان‌جنسیتی، یعنی اون با کیر متولد شده و به عنوان مرد هویت‌یابی می‌کنه.

به عنوان یه زوج، مهمترین شرط داشتن سکس سه نفره رضایت کامل و اشتیاق هر دو نفر برای دعوت کردن نفر سومه. اگر شما تا حالا در این مورد با شریکتون صحبت نکردین مهمه که چندین گفتگوی صادقانه در این زمینه داشته باشین. سعی کنین با صداقت در مورد اینکه چرا علاقه به سکس سه نفره دارین و چه نگرانی هایی در این زمینه دارین حرف بزنین. مثلاً شما ممکنه بگین که دوست دارین تجربه دخول با دو تا کیر رو داشته باشین یا مثلا شریکتون ممکنه بگه که نگرانه دلیل این که شما می خواین سکس سه نفره داشته باشین اینه که شما از سکس با اون لذت نمی‌برین.>

چند نمونه سوالاتی که می‌تونین از خودتون و شریکتون بپرسین می‌تونن اینا باشن: چه مواردی می‌تونه حس حسادت یا لذت برای شما و شریکتون ایجاد کنه؟ مثلاً اگر متوجه شدین که شریکتون هنگام سکس با نفر سوم داره خیلی لذت می‌بره واکنشتون به این مسیله ممکنه چی باشه؟ یا از تماشای سکس داشتن شریکتون با یه نفر دیگه چه حسی بهتون دست می‌ده؟ آیا اصلاً ترجیح می‌دین که بیشتر تماشاگر باشین یا براتون مهمه که هر عمل جنسی شامل مشارکت شما هم بشه؟ شما یا شریکتون قبل از دعوت از یه نفر سوم نیاز به چه مقدار شناخت از فرد دارین؟ آیا داشتن رابطه عاطفی با شخص سوم براتون مهمه؟ اگر بعد از سکس شما و شریکتون علاقه به برقراری رابطه عاطفی با شخص سوم داشتین چطور با این مسیله برخورد می‌کنین؟>

یادتون باشه که اگر شریکتون نمی‌خواد سکس سه نفره داشته باشه باید به این انتخابش احترام بذارین و اون رو به هیچ وجه تحت فشار نذارین. اگر فقط یکیتون برای این کار اشتیاق داره یا اینکه همه جوانب و احتمالات رو بررسی نکردین و مهم‌تر از همه اگر رابطتون محکم نیست و نیاز به کار داره توصیه من اینه که فعلا به فکر سکس سه نفره نباشین. ولی اگر هردوتون برای اینکار از همدیگه کسب رضایت و اشتیاق کردین حالا می‌تونین به فکر مرحله بعدی باشین! مثل هر نوع رابطه جنسی و عاطفی دیگه‌ای، اگر برای سکس سه نفره آمادگی و اشتیاق کامل و از جانب همه نباشه شما می‌تونین به خودتون یا شریکتون آسیب روانی و جسمی بزنین.>

پیدا کردن یه نفر سوم ممکنه خیلی آسون نباشه ولی اینکه بدونین شما دنبال چه نوع شریکی می‌گردین می‌تونه کارتون رو راحت تر کنه. با شریکتون تصمیم بگیرین که آیا ترجیح می‌دین نفر سوم دوست و آشنا باشه یا نه؟ جنس و هویت جنسیتی فرد سوم چقدر براتون مهمه؟ به انجام چه اعمال جنسی اشتیاق دارین و چه اعمالی رو نمی‌خواین انجام بدین؟ از چه روش هایی برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری‌های آمیزشی استفاده خواهید کرد؟ یادتون نره تا به برنامه چهارم و پنجم ما برای اطلاعات بیشتر در زمینه پیشگیری از بارداری و بیماری‌های آمیزشی گوش کنید.>

وقتی یه کاندیدای مورد توافق پیدا کردید خوبه که یه جلسه فقط برای گفتگو با نفر سوم داشته باشین و نتیجه توافقاتتون رو با اون هم در میون بذارین. احساسات و نیازهای نفر سوم به اندازه احساسات و نیازهای شما مهمه. اگر تصمیم گرفتین تا یه عمل جنسی جدید رو امتحان کنین یا اینکه نمی‌خواین کاری رو انجام بدین حتماً این مطلب و از قبل با نفر سوم در میون بذارین تا ببینین نظرش چیه. اگر می‌خواین رابطه فقط یه بار باشه یا بیشتر این مسیله رو هم به نفر سوم بگین. در مورد اینکه آیا به برقراری رابطه عاطفی علاقه دارین یا نه صحبت کنین و حتما در مورد بیماری‌های آمیزشی و اینکه چطور از خودتون مراقبت می‌کنین هم حرف بزنین. و همین طور تصمیم بگیرین که نیازهاتون بعد از اتمام سکس چیه و آیا مایل هستین نفر سوم یه مقدار زمانی رو برای گفتگو یا خوابیدن کنار شما سپری کنه یا نه.>

مثل هر رابطه جنسی دیگه‌ای خوبه که اول با صبر و حوصله و به آرامی پیش برین و با شریک‌هاتون در هنگام سکس در مورد اینکه چه کاری داره خوب پیش می‌ره یا نه گفتگو کنین. مثلا اگر یه نفر به طور همزمان پذیرای دخول دهانی و مقعدی هست مهمه که هر سه نفر به هم علامت بدن که فشار و سرعت دخول زیاد نباشه تا موجب درد یا حالت تهوع در فرد نشه. یادتون نره که هدف از سکس گروهی لذت بردن همه است نه تقلید از بازیگران فیلم‌های پورن. اگر کسی به هر دلیلی تمایل به ادامه یه عمل جنسی یا سکس رو نداشت به نظرش احترام بذارین و اون کار رو متوقف کنین. همین طور از انجام کاری که از قبل در موردش صحبت نکردین پرهیز کنین. توصیه من اینه که بخصوص با شریک‌های جدید همیشه با هوشیاری کامل و بدون استفاده ازمشروبات یا مواد روان‌گردان وارد رابطه بشین.>

بعد از اتمام سکس یادتون نره تا از نفر سوم مهمون‌نوازی کنین و به نیازهاش توجه کنین. خوبه که از همه بپرسین که چه حسی دارن و آیا مایل هستن در موردش صحبت کنن یا نه. خیلی افراد در جوامع امروزی در مورد سکس و همینطور روابط خارج از ازدواج ممکنه حس شرم یا گناه بهشون دست بده. همینطور ممکنه برای شریکتون حس حسادت بوجود اومده باشه. پس خوبه که بدون پیش‌داوری یا قضاوت در مورد این مسایل یا اینکه چقدر از تجربتون لذت بردین با هم صحبت کنین.>

اگر شما نفر سوم هستین خوبه که به نیازها و حد ومرز‌های خودتون توجه کنین و اگر زوجی این مسایل رو نادیده گرفت بدونین که اونا کاندیدای خوبی برای شما نیستن.در نهایت امیدوارم که با توجه به این موارد شما بتونین یه تجربه فوق‌العاده و لذت بخش داشته باشین.>

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 23

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 2071

• 3510

*** خوشحال میشم نظرتون رو با ما به اشتراک بذارید...

خوشحال میشم نظرتون رو با ما به اشتراک بذارید ،[ از دو تایپک قبل که تکمیل کننده این مبحث هست رو دیدن فرمایید ]

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 5

• Karami1373  

• عضو از 1396/2/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 246

• 153

من با زوج بودم واقعا تجربه خوبی بود . الانم دنبال...

من با زوج بودم واقعا تجربه خوبی بود . الانم دنبال زوجم

ـــــــــــ

• 3

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: Karami1373

نقل از: Karami1373 من با زوج بودم واقعا تجربه خوبی بود . الانم دنبال زوجم

موضوع سر این نیس که کیا بودن یا کیا نبودن ، روال و راهی که طی شده تا یه فانتزی عملی بشه بحث ماست

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 4

• kyan.kyan  
  • عضو از 1397/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 35

این مسئله برای بعضی ها یه تابو هست.بین آقایونی...

این مسئله برای بعضی ها یه تابو هست. بین آقایونی که میل جنسی بالایی دارن، و خانومایی که میل جنسی بالایی دارن، پذیرفتن این مسئله عموماً برای آقایون خیلی راحت تر و جذاب تره. دلیل این موضوع هم این هست که آقایون از راه بصری و ذهنی خیلی بیشتر و سریع تر تحریک میشن تا خانوم ها. تحریک خانوم ها بیشتر از راه احساسات و عاطفی هست. افرادی که این مسئله رو قبول میکنن رو فاکتور میگیرم. افرادی که نمیتونن این مسئله رو (حداقل در وهله اول) بپذیرن، معمولاً 2 دسته هستن. دسته اول کسایی که نوعی ترس در وجودشون هست. ترس از اینکه شریک جنسیشون رو از دست بدن. ترس از اینکه شخص سوم جاشون رو بگیره. و یا هزار و یک نوع ترس دیگه. دسته دوم هم کسایی هستن که این مسئله رو بی غیرتی میدونن. از نظر من چیزی به اسم غیرت در مملکت و فرهنگ ما، معنی بسیار احمقانه و غلطی داره. اگه (به عنوان یک مرد) همسر شما لباس باز بپوشه، خط سینه ش معلوم باشه، لباس بیرونش راحت باشه، شما بی غیرتی. اما اگر همسرت ازت احترام نبینه، ازت عشق و علاقه و ابراز محبت نبینه، تو رو به عنوان ستون محکم و قابل اعتماد نبینه، بر اساس این فرهنگ غلط، بی غیرت نیستی. و این یه تعریف به شدت احمقانه از غیرت توی ایرانه؛ که بر اساس اون حتماً کل دنیا بی غیرتن و ایرانیا بت غیرت. به نظر من به این مسئله اصلا نباید به عنوان نشونه بی غیرتی مرد به شریکش نگاه کرد (البته من فقط در مورد زوج ها نظر میدم) بلکه باید خیلی آگاهانه و عاقلانه به این مسئله نگاه کرد و اگر از سوی یکی از شریک ها مطرح شد، باید خیلی راحت و بی هراس در موردش صحبت کرد و دید چرا این درخواست مطرح شده. اگر به خاطر احساس کمبود و عدم رضایت هست، در موردش به یه شکل تصمیم گرفت. و اگر دلیل فقط ایجاد تنوع توی رابطه هست، به یه شکل دیگه نسبت به قضیه تصمیم گرفت.

ـــــــــــ

• 18

• amirali122790  
  • عضو از 1397/9/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 20

۱۹ مشهدم با کیر کلفت.از پشهد کسی نیس؟

۱۹ مشهدم با کیر کلفت.از پشهد کسی نیس؟

ـــــــــــ

• 3

• Haamedd_MT  

• عضو از 1397/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 62

....

نقل از: kyan.kyan

این مسئله برای بعضی ها یه تابو هست. بین آقایونی که میل جنسی بالایی دارن، و خانومایی که میل جنسی بالایی دارن، پذیرفتن این مسئله عموماً برای آقایون خیلی راحت تر و جذاب تره. دلیل این موضوع هم این هست که آقایون از راه بصری و ذهنی خیلی بیشتر و سریع تر تحریک میشن تا خانوم ها. تحریک خانوم ها بیشتر از راه احساسات و عاطفی هست. افرادی که این مسئله رو قبول میکنن رو فاکتور میگیرم. افرادی که نمیتونن این مسئله رو (حداقل در وهله اول) بپذیرن، معمولاً 2 دسته هستن. دسته اول کسایی که نوعی ترس در وجودشون هست. ترس از اینکه شریک جنسیشون رو از دست بدن. ترس از اینکه شخص سوم جاشون رو بگیره. و یا هزار و یک نوع ترس دیگه. دسته دوم هم کسایی هستن که این مسئله رو بی غیرتی میدونن. از نظر من چیزی به اسم غیرت در مملکت و فرهنگ ما، معنی بسیار احمقانه و غلطی داره. اگه (به عنوان یک مرد) همسر شما لباس باز بپوشه، خط سینه ش معلوم باشه، لباس بیرونش راحت باشه، شما بی غیرتی. اما اگر همسرت ازت احترام نبینه، ازت عشق و علاقه و ابراز محبت نبینه، تو رو به عنوان ستون محکم و قابل اعتماد نبینه، بر اساس این فرهنگ غلط، بی غیرت نیستی. و این یه تعریف به شدت احمقانه از غیرت توی ایرانه؛ که بر اساس اون حتماً کل دنیا بی غیرتن و ایرانیا بت غیرت. به نظر من به این مسئله اصلا نباید به عنوان نشونه بی غیرتی مرد به شریکش نگاه کرد (البته من فقط در مورد زوج ها نظر میدم) بلکه باید خیلی آگاهانه و عاقلانه به این مسئله نگاه کرد و اگر از سوی یکی از شریک ها مطرح شد، باید خیلی راحت و بی هراس در موردش صحبت کرد و دید چرا این درخواست مطرح شده. اگر به خاطر احساس کمبود و عدم رضایت هست، در موردش به یه شکل تصمیم گرفت. و اگر دلیل فقط ایجاد تنوع توی رابطه هست، به یه شکل دیگه نسبت به قضیه تصمیم گرفت.

اره داداش حق با توعه کسی که همسرشو میده کس دیگه با غیرته

جالبه از ملت های دیگه حرف میزنی ولی نمیگی تو فرهنگ اونا هم این کار زشته

جمع کنید بساط کوته فکری تونو

ـــــــــــ

درباره چیزی که نمیدونم ، از روی حدس و گمان ، حکم صادر نمی کنم و حرفی نمی زنم

• 13

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

با حرفات موافقم مخصوصا و شدیدا با چن خط آخر حرفات ، تم غیرت و ناموس محمدود کنندس و از مذهب میاد و درست تعریف نشده

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 4

• kos_lisam  
  • عضو از 1395/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 6

زوج های عزیز که نفر سوم میخوان در خدمتم از مشهد

زوج های عزیز که نفر سوم میخوان در خدمتم از مشهد

ـــــــــــ

دنبال خانم واسه سکسfmf پایه باشه واسه مدت طولانی با هم باشیم

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

*** میخواستم در این تایپک بحث های مفیدی جریان...

میخواستم در این تایپک بحث های مفیدی جریان بگیره درباره این فانتزی که متاسفانه تا به اینجا شده جولان گاه چن نفر بی شعور که متن های اسپم میذارن

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 1

• sam95  
  • عضو از 1396/5/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 6

خیلی هم عالی

خیلی هم عالی

ـــــــــــ

(biggrin) (erection)

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: sam95

نقل از: sam95 خیلی هم عالی

(rose) (rose)

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: Elina__75

نقل از: Elina__75 اعتماد که باشه مشکلی بوجود نمیاد .سپاس

اعتماد شرط پایه اس (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 2

• kir_e_ahvazi  
  • عضو از 1396/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 13

البته تمام حرفهایی که زده میشه تا حدودی درسته...

البته تمام حرفهایی که زده میشه تا حدودی درسته البته باید این رودرنظر بگیریم که زوج تا چه حد بعداز سکس گروهی میتونن به حالت قبل برگردن و درگیر روابط باز و بی معنا نشنکه اخرش بدنامی به بار بیاره شاید خیلی ها بتونن به عنوان یه تنوع یا یک رابطه پایاپای نگاه کنن ام حقیقت خیلی سخت تره چرا که اول هر رابطه هیجان سرشاری بوجود میاد اما بعد رابطه وفروکش کردن هیجان شما میمانی و یک عمل انجام شده و نگاهی که برای دفعه اول بعد از عمل به زندگی خواهی انداخت و این دیدگاه برای خیلی ها راحت نیست و اگه نتونی بهش عادت کنی زندگی رو خیلی سخت میکنه و بی اعتمادی روبین زوج می اندازه کاش عاقلانه و تحت تاثیر هیچ هیجانی تصمیم بگیریم که در اخر پشیمان نشیم ... در کل به نظر من میشه بعنوان فانتزی،جنسی استفاده اش کرد ام توصیه نمی کنم نظر شما محترمه تمام متن بالا نظر و عقیده من بود و جنبه القا یا تعلیم هم نداره مرسی از وقتی که گذاشتید

ـــــــــــ

• 8

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: kir_e_ahvazi

نقل از: kir_e_ahvazi البته تمام حرفهایی که زده میشه تا حدودی درسته البته باید این رودرنظر بگیریم که زوج تا چه حد بعداز سکس گروهی میتونن به حالت قبل برگردن و درگیر روابط باز و بی معنا نشنکه اخرش بدنامی به بار بیاره شاید خیلی ها بتونن به عنوان یه تنوع یا یک رابطه پایاپای نگاه کنن ام حقیقت خیلی سخت تره چرا که اول هر رابطه هیجان سرشاری بوجود میاد اما بعد رابطه وفروکش کردن هیجان شما میمانی و یک عمل انجام شده و نگاهی که برای دفعه اول بعد از عمل به زندگی خواهی انداخت و این دیدگاه برای خیلی ها راحت نیست و اگه نتونی بهش عادت کنی زندگی رو خیلی سخت میکنه و بی اعتمادی روبین زوج می اندازه کاش عاقلانه و تحت تاثیر هیچ هیجانی تصمیم بگیریم که در اخر پشیمان نشیم ... در کل به نظر من میشه بعنوان فانتزی،جنسی استفاده اش کرد ام توصیه نمی کنم نظر شما محترمه تمام متن بالا نظر و عقیده من بود و جنبه القا یا تعلیم هم نداره مرسی از وقتی که گذاشتید

ممنون از نظرتون (rose)

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 1

• 22t5t22  
  • عضو از 1396/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 33

جواب

خانوم من علاقه زیادی به خودن پاهاش داشت که من زیاد نمیخوردم یک بار گفت یکی بیار بخوره منم قبول کردم که همون دفعه ی اول طرف بعد خوردن پاهاش سکسم کرد و خانومم بار دار شد . این قضیه باعث شد من بیشتر دلم بخواد و بچه دوم که الان خانومم حامله هست هم از سکس سه نفری هست

ـــــــــــ

• 4

• Mehran 1390  

• عضو از 1390/8/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 138

• 439

من بیشتر سکس موازی و ضربدری رو با یه زوج خوب و...

من بیشتر سکس موازی و ضربدری رو با یه زوج خوب و مطمئن دوس دارم تاmfmالبته خانومم بیشتر متمایل به mfm هست ولی من نمیتونم بپذیرم یه مرد دیگه مفت مجانی بیاد با زنم حال کنه ولی در مقابلش حاظر نباشه کسی نگاه چپ به زنش کنه ، البته اگه با زوجی ضرب کنیم بعدش حاظرم باهاشون mfm هم بکنم

ـــــــــــ

• 13

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: 22t5t22

نقل از: 22t5t22 خانوم من علاقه زیادی به خودن پاهاش داشت که من زیاد نمیخوردم یک بار گفت یکی بیار بخوره منم قبول کردم که همون دفعه ی اول طرف بعد خوردن پاهاش سکسم کرد و خانومم بار دار شد . این قضیه باعث شد من بیشتر دلم بخواد و بچه دوم که الان خانومم حامله هست هم از سکس سه نفری هست

جیزز کرایزز ، پا خووبه

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: Mehran 1390

نقل از: Mehran 1390 من بیشتر سکس موازی و ضربدری رو با یه زوج خوب و مطمئن دوس دارم تاmfmالبته خانومم بیشتر متمایل به mfm هست ولی من نمیتونم بپذیرم یه مرد دیگه مفت مجانی بیاد با زنم حال کنه ولی در مقابلش حاظر نباشه کسی نگاه چپ به زنش کنه ، البته اگه با زوجی ضرب کنیم بعدش حاظرم باهاشون mfm هم بکنم

حس اعتمادی که به زوج هست به آدم مجرد نیست معمولا

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3510

نقل از: WifeIlovesex

نقل از: WifeIlovesex من و خانمم کاملا به توافق رسیدیم برای سکس ۳ نفره ، توی صحبتها و روابط مون هم ازش بهم میگیم، اما تنها مشکل پیدا کردن یه آدم خوبه که خیلی سخته و تا حالا هر کی بوده اون جور که ما می خواستیم نبوده، ما فقط و فقط میخوایم برای یک بار انجام بدیم و قصد آشنایی و دوستی هم نداریم ، شایدم با این شرایط کسی پیدا نکردیم و فقط با فانتزیش حال کردیم، الان که تو فانتزی و سکسمون خیلی به هر دومون میچسبه نمیدونم اگه واقعی بشه هم اینجوری باشه یا نه.

درود ، واقعا این خیلی عااالیه که به تفاهم رسیدید ، از نظر شخص مَن ، تِرم هایی مثل دوستی و آشنایی پایه و اساس این رابطه هست چون وقتی کسی رو وارد این رابطه میکنم باید از سلامت جسمی و روانیش اطمینان داشته باشم از شخصیت و ملاک هاش باید آشنایی داشته باشید ، شما میفرماین " تنها مشکل پیدا کردن یه آدم خوبه که خیلی سخته " خب بدون آشنایی نمیشه به خوب و بد آدم ها پی برد و به نظرم این ترم های فکری باید یکم عوض بشه تا شرایط هم مهیا تر بشه

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 2

• madmaxkiller  
  • عضو از 1397/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 865

Khanome man kheili sexe groohi ro doost dare.azam...

Khanome man kheili sexe groohi ro doost dare.azam mikhad be hamchin party haee bebaramesh.nazare shoma chie?vaghean doost dare chikar konam

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «