اطلاعات درباره رابطه برده و ارباب

• newbie1  

• عضو از
    1396/3/8

• پست‌ها: 12

• 10

دوستان سلام
کسی اگر درباره این روابطی که توشون مرد برده زن میشه اطلاعات داره بگه، من میخوام بدونم تهش چی میشه، فیلم و داستانایی که خوندم اینه که زنه مرده رو میزنه و تحقیر میکنه، بعد خب که چی؟! مرده چجوری ارضا میشه؟ زنه چجوری ارضا میشه؟ سکسی صورت میگیره؟
کلا ماجرا چیه ؟ اگر اربابان محترم و برده ها هم بیان توضیح بدن کخ دیگه چه بهتر

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• newbie1  
  • عضو از 1396/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 10

دوستانی که اطلاع دارن نظر بدن

دوستانی که اطلاع دارن نظر بدن

ـــــــــــ

• 0

• lan.02  

• عضو از 1396/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 288

• 74

این کار که سکس نیست
توی این کار هیچ سکسی نمیشه...

این کار که سکس نیست توی این کار هیچ سکسی نمیشه مگر ارباب بخوان جایزه ای بدن به برده ارباب از تحقیر کردن بردش و برده هم از تحقیر شدن لذت میبرن و ارضا روحی میشن

ـــــــــــ

• 0

• newbie1  
  • عضو از 1396/3/8

• 10

نقل از: lan.02

نقل از: lan.02 این کار که سکس نیست توی این کار هیچ سکسی نمیشه مگر ارباب بخوان جایزه ای بدن به برده ارباب از تحقیر کردن بردش و برده هم از تحقیر شدن لذت میبرن و ارضا روحی میشن

ممنون بابت پاسخت من فک میکردم مثلا شبیه این ژانر bdsm باشه، اینکه فقط از تحقیر شدن و تحقیر کردن لذت میبرن اصلا برام قابل تصور نبود.

ـــــــــــ

• 0

اصلا این رابطه چیزی جز مزخرف نیس

اصلا این رابطه چیزی جز مزخرف نیس

ـــــــــــ

این آیدی تلگراممه : saman_tehran_22

• 0

• newbie1  
  • عضو از 1396/3/8

• 10

حالا یه سوال، این برده و ارباب هر کدوم جداگانه...

حالا یه سوال، این برده و ارباب هر کدوم جداگانه زندگی جنسی دیگه ای دارن؟ مثلا برده زن یا دوسدختر داشته باشه و ارباب مثلا دوس پسر و با اونا سکس معمولی کنن؟ یا کلا شهوتشون با همین رابطه برده و اربابی خالی میشه؟

ـــــــــــ

• 0

• newbie1  
  • عضو از 1396/3/8

• 10

up

up

ـــــــــــ

• 0

• samansheka  

• عضو از 1396/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 8

نقل از: newbie1

حالا یه سوال، این برده و ارباب هر کدوم جداگانه زندگی جنسی دیگه ای دارن؟ مثلا برده زن یا دوسدختر داشته باشه و ارباب مثلا دوس پسر و با اونا سکس معمولی کنن؟ یا کلا شهوتشون با همین رابطه برده و اربابی خالی میشه؟

بستگی به خود طرف داره. من جز همون ارضای روحی به چیز دیگه ای نیاز ندارم، پس خارج از اون رابطه هم دنبال چیزی نمی گردم. ولی فک می کنم اکثرا خارج از اون هم روابطی داشته باشن و خود ارباب-بردگی واسشون مث یه نقش باشه که موقتا بازی می کنن.

ـــــــــــ

• 1

• newbie1  
  • عضو از 1396/3/8

• 10

نقل از: samansheka

نقل از: samansheka

بستگی به خود طرف داره. من جز همون ارضای روحی به چیز دیگه ای نیاز ندارم، پس خارج از اون رابطه هم دنبال چیزی نمی گردم. ولی فک می کنم اکثرا خارج از اون هم روابطی داشته باشن و خود ارباب-بردگی واسشون مث یه نقش باشه که موقتا بازی می کنن.

ممنون از توضیحت

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «