اطلاع رسانی/

با سلام
من صرفا برای اطلاع رسانی این تاپیک را ایجاد نموده ام

لطفا اطلاع رسانی کنید تا هموطن دیگری گول این شخص را نخورد
شخصی به نام رامین دلاوری در شبکه ماهواره ای ایران بی مرز تحت عنوان مهاجرت شروع به کلاه برداری نموده، به هیچ عنوان گول این فرد کلاش و حقه باز را نخورده و تمام حرفهای ایشان کذب محض است.

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

برای نمونه تعدادی از هموطنان نظرات خود را در...

برای نمونه تعدادی از هموطنان نظرات خود را در این وبلاگ و دیگر صفحه های مجازی بیان کرده اند فقط کافیست اسم و عکس رامین دلاوری را در نت سرچ کنید با دنیای از آدم هایی که گول این فرد را خورده اند روبرو خواهید شد. بیش از هزار نفر گول این فرد را تحت عنوان مهاجرت و داشتن کار بهتر و پردرآمد در کشورهای خارجه خورده اند و در دادسراها پرونده عریض و طویلی علیه این فرد کثیف و شیاد موجود است. چطور ممکن است شخصی در عرض دو روز ویزای کانادا و آمریکا را تهیه کند! پرداخت مبلغ توسط شما همانا و بر باد رفتن پولتان و بلاک شدن آنی شما در همان لحظه همانا لطفا در نت و کلیه صفحات مجازی و دادگستری و پلیس آگاهی قبل از هر اقدامی از این شخص تحقیق بعمل آورید و مانع از برباد رفتن سرمایه و از هم پاشیدگی خانواده تان شود .

ـــــــــــ

• 1

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5794

• 22458

خوب شد گفتیا

ـــــــــــ

• 1

بسختی تونستم تاپیک ایجاد کنم چون به خیلی از کلمات...

بسختی تونستم تاپیک ایجاد کنم چون به خیلی از کلمات حساس و تاپیک ایجاد نمیشد و حتی عکس هم نمیتونم بزارم اسم و عکس رامین دلاوری را سرچ کنید ایشان یه شیاد و کلاه بردار هستند لطفا به تمامی دوستان و هموطنان خود بگویید

ـــــــــــ

• 1

باشه
گفتم
دمت گرم
ولی فکر کنم رامین کونت گذاشته...

باشه گفتم دمت گرم ولی فکر کنم رامین کونت گذاشته پولت نداده درسته؟

ـــــــــــ

• 0

رامین دلاوری در ماهواره شبکه داره و از این طریق...

رامین دلاوری در ماهواره شبکه داره و از این طریق کلاه برداری و تبلیغ میکنه

ـــــــــــ

• 1

بنده یک اطلاع رسان هستم و از شیادی این فرد آگاهم...

بنده یک اطلاع رسان هستم و از شیادی این فرد آگاهم و هیچوقت پولی در بساط نداشته تا کسی بتواند گولم بزند اصلا بدرد گول خوردن نمیخورم نه پولی دارم نه کونی ای برادر فقط لطفا اطلاع رسانی کنین

ـــــــــــ

• 0

ایشان در شبکه ماهواره ای تحت عنوان
ایران بی مرز...

ایشان در شبکه ماهواره ای تحت عنوان ایران بی مرز اقدام به کلاه برداری میکند

ـــــــــــ

• 0

رامین دلاوری دات بلاگ دات آی را را سرچ کنید

فقط کافیست نام و عکس رامین دلاوری را در نت سرچ کنید ایشان کلاه بردار و در دادسراهای ایران هزاران پرونده عریض و طویل و گوناگون دارند مردم این مرد شیاد گول نخورید

ـــــــــــ

• 0

لطفا اطلاع رسانی کنید

لطفا اطلاع رسانی کنید

ـــــــــــ

• 0

شبکه جم مال ارگان سپاه

تمام شبکه های جم تحت مالکیت ارگان سپاه که با هماهنگی دولت ترکیه مشغول به فعالیت است که هدف از پخش و تولید این شبکه فروش خانه های تفریحی و ویلایی این سازمان مافیایی در کشور ترکیه و اقسا نقاط جهان میباشد و تمامی محصولات و تبلیغات این شبکه از جمله تبلیغ انواع کرمها و روغنها فیک و دروغ و فاقد کیفیت و کلاه برداری میباشد
لطفا اطاع رسانی کنید

ـــــــــــ

• 1

آمریکا در هماهنگی کامل با حلقه نارمک و تیم...

آمریکا در هماهنگی کامل با حلقه نارمک و تیم لاریجانی آماده برای کودتا و تحت فشار گذاشتن ایران برای شروط ۱۲گانه میباشد و هیچ حمله ای در کار نخواهد بود.

ـــــــــــ

• 1

• Konmidam_boy  
  • عضو از 1397/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 295

• 490

پاسخ

نقل از: مردسکسی..... آمریکا در هماهنگی کامل با حلقه نارمک و تیم لاریجانی آماده برای کودتا و تحت فشار گذاشتن ایران برای شروط ۱۲گانه میباشد و هیچ حمله ای در کار نخواهد بود.

از کجا میدونی؟

ـــــــــــ

• 0

اطلاع رسانی کنید

..

ـــــــــــ

• 0

رامین دلاوری دارنده شبکه ماهواره ای ایران بی مرز...

رامین دلاوری دارنده شبکه ماهواره ای ایران بی مرز که ادعای مهاجرت از طریق کشور ارمنستان میکند دروغ و کلاشی است

ـــــــــــ

• 0

داداش!

یهویی عضو شدی و یهویی اعلام هشدار کردی! واقعا قضیه چیه! خودت پولتو دادی یا این اتفاق برای آشنایات ایجاد شد! به هرحال من گفته یکیشون رو میزارم: سلام.من یکی از افرادی هستم که چند ماه بیش از طریق رامین دلاوری و شبکه ایران بی مرز برای مهاجرت اقدام کردم.میخواهم به این وسیله تجربیات خودمو برای هموطن های عزیز بازگو کنم.بعد از چند ماه بای شبکه ماهواره ای ایران بی مرز نشستم بالاخره تصمیم گرفتم برای مهاجرت اقدام کنم.چند بار با خط تهران یا امریکا تماس گرفتم و با دفترش که در تهران هس و کسی از مکان اون با خبر نمیشه خرف زدم.میگفتن8 تومن به حسابی که در ایران دارن بریز و مدارکت رو بفرست و ظرف دوهفته میفرستیمت عمان تا بری سفارت امریکا و ویزای توریستی میگیری و وقتی رسیدی ظرف یک ماه با 3تومن بناهندگی برات میگیریم.بار چهارم وقتی زنگ زدم وصل شد بخود رامین دلاوری و با چندتا سوال جواب که کلا یک دقیقه هم نشد شماره خساب داد و 3 تومن اول که مهمترین قسمت کار هست واریز کردم.بقول خودش وقتی 3 تومن رو بریزی دیگه ما طناب رو میندازیم وتورو میکشیم جلو.شماره تلگرام رو دادن و فرم رو فرستادن و سریع پرش کردم.به همین منوال 8 تومن رو دادم و تو چاه سادگی هام افتادم.یک ماه زنگ میزدم و سر میدوندن و به هم پاس میدادن تا بالاخره بدون هیچ دلیلی شماره هام رو یکی یکی بلاک کردن.الان هم هرروز دارم خواهش تمنا میکینم و انگار التماس و خواهش براشون عادی ترین چیز ممکنه و خیلی که بشه هراز گاهی میگن 3ماه دیگه باید صبر کنی تا پولتو بدیم.هرچی میپرسم اخه چرا منو بلاک کردید هر دفعه یحرف جدید میزنن.یبار گفتن نفر جلوت زیاده باید صبر کنی یبار گفتن خودت کنسل کردی یبار هم گفتن زیاد زنگ زدی بلاک شدی یبار هم گفتن ما اصلا تورو بلاک نکردیم.تلگرام رو بلاک نمیکنن چون میترسن راه ارتباطی رو قطع کنن تا نکنه با تلفن به خود دلاوری به برنامه زنده منتقل بشی و چیزی بگی که از مشتری هاش صلب اعتماد کنی.درضمن اگر کسی از مالباخته ها بیاد روی برنامه زنده یا بقول خودش ایر و حرف ناجور بزنه کارمندهای دفتر رو جریمه سنگینی میکنه. دوستان رامین دلاوری خصوصیات اخلاقی خاص خودش رو داره و اگر اونا رو رعایت کنید درصد شانس شما بیشتر میشه من اینارو یا دیر قهمیدم یا موقع تماس استرس داشتم و درست رعایت نکردم همین باعث شد که نه تنها کارم انجام نشه بلکه پولم هم کشیدن بالا. سیستم کاریه رامین دلاوری بصورت غربالی هست و موکل هلشو از فیلتر های زیادی میگذرونه و در آخر تعداد بسیار اندکی از کسایی که هزینه کردن کارشون به سرانجام میرسه. رامین دلاوری موکل رو با ترفند های خاصی محک میزنه تا بفهمه تمکین مالیه بالایی داره که بتونه چندین برابرمبلغ اولیه از اون شخص درامد کسب کنه.پس حتما خودتون رو پولدار و لارج جلوه بدید .این مساله خیلی مهمه.یکبار که یکی از موکل هاش راجع به مساله ایی زنگ میزد به کارمندش گفت :ناصر اینو دکش کن این ازاون 20 تومنی هاست و اون موقع نمیدونستم دکش کن یعنی بلاکش کن و پولشو بکش بالا. رامین از ادمهایی که لفظ قلم حرف میزنن بدش میاد و برعکس به حرف زدن لوتی و بازاری بیشتر علاقه داره.پس باهاش با اعتماد به نفس بالا و صمیمی برخورد کنید رامین دلاوری بسیار بدبین و زود رنجه.دلیلش اینه هرکس با التماس و خواهش پولش رو پس گرفته بعدش ناسزا گفته و رفته.بخاطر همینه وقتی پولتو بدی هیچ جوره پولتو نمیده . مردم سوال میکنن چه ضمانتی هست که کارمون انجام بشه و پولمون از دست نره و در جواب میگه ضمانت رامین دلاوری هست و من همیشه توی تیوی پاسخگو هستم و قطعا کارت انجام میشه و رد خور نداره و اگر ویزا درنیومد پول رو پس میدیم.در حالیکه دقیقا عکس این مطلب صادقه ویک مالباخته نمیتونه به برنامه زنده که هیچ به تماس با دفتر راه پیداکنه.پس اگر به این امید هستید که با خودش یا دفتر میتونید بعد ازپیشامد مشکلی تماس بگیرید پولتون رو به اون ندید. واقعیت اینه تعداد اندکی از طزیق این شخص کارشون انجام میشه و اون کسایی هستن که شانس داشتن که از فیلترهای رامین دلاوری بگذرن و در طی مسیر به بهانه های مختلف چندین برابر اون مبلغ اولیه به دلاوری پول دادن.عزیزان تکرار میکنم کسایی که کارشون به سرانجام میرسه درصد بسیار بسیار اندکی هستن که به چندین برابر مبلغ اولیه راضی شدن. نکته مهمتر اینه برفرض شما خیلی شانس بیاری و ویزات در بیاد.حالا شما 20درصد راه رو رفتی و تبدیل ویزای توریستی به پناهندگی برای هرکشور اروپایی و امریکایی بسیار مشکله و افراد اندکی از ظریق توریستی پناهنده شدن.حتی اگر با حداقل 4000دلار یه وکیل درست حسابی بگیری هنوز احتمال کمی داره بهت پناهندگی بدن و وکلای کمی هستن که وکالت یه توریست رو برای پناهندگی به عهده میگیرن.دلیلش سادست.اگر کسی تونسته با پاسپورت از کشور خودش خارج بشه پس از نظر دولت مشکلی نداشته واینکه دلاوری میگه پناهدگی اجتماعی براتون میگیرم اونم با این راه که برات یه داستان میسازم که بگو مشکل حجاب یا کار یا دین یا ابراز عقیده داشتم واقعا دروغی بیشتر نیست . دلاوری اولش توی شبکه ماهواره ای تاکید داره که نیازی به وثیقه و سابقه کار یا بیمه نیست ولی شما کم کم میبینی تمام اینها رو توی مسیر ازت میخواد و هرکدوم رو نتونی ددقیقا ظبق نظرش جور کنی میشه بهانه ای برای اینکه بگه نمیتونم کارتو انجام بدم و پولت هم هزینه کارت کردم .حتی اگر شما با دفترش طی کنی که یکی از اینها رو نداری بعدا خیلی راحت زیر حرفهاشون میزنن.نکته اینجاست که دقت کنید به هیچ کدوم از حرفهای توی تیوی اعتباری نیست و بعدا به هزارویک بهانه زیر حرفهاشون میزنن .پس شما اگر پول رو ریختی منتظر هرنوع خلف وعده باید باشی. دوستان اگر نمیتونید برای ویزا و هزینه هواپیما و هتل یا آپارتمان و هزینه گزاف پناهندگی حداقل 50تومن کنار بذارید هرگز جلو نیاید تازه دارم حداقل ممکن رو میگم و خیلی احتمال بیشتر شدنش هست. دلاوری خیلی سعی میکنه شمارو بجای هرکشوری به امریکا بیاره تا بتونه درامد بیشتری از شما بدست بیاره و اگر تصمیم دارید از طریق اون به امریکا بروید خودتون رو آماده کنید تا حسابی به رامین پول بدید و آخر هم بعد چند ماه اقامت وهزینه کردن و جور نشدن پناهندگی به ایران برگردید و شاید با عواقب اقدام به پناهندگی درایران مواجه بشید. رامین دلاوری نون طرز برخورد و حرف زدنشو میخوره.این شخص مهارت خارق العاده ای در مجاب کردن افراد برای واریز اولین 3تومن داره و بطرز عجیبی خونسرد و با اعتماد نفس برخورد میکنه و تمام این روال روی همین پاشنه میگرده. اگر فکر میکنید اگر مشکلی پیشامد با شکایت از صاحب حساب به پولتون میرسید سخت در اشتباهید من اقدام کردم و متوجه شدم صاحب حساب مشخصات درستی نداره و قابل دستیابی نیست و چون افراد زیادی از صاحب حساب شکایت کردن مساله درز پیدا کرده و گفتن خودت پیگیر نباش و گرنه پای خودت گیره.من مجبور شدم کلا بیخیال شکایت و راه قانونی بشم و تازه شانس اوردم که بازخواست نشدم که برای پناهدگی امریکا اقدام کردم. در آخر بگم اگر فکر اقدام از طریق رامین دلاوری هستید بدونید تو مسیر تاریکی قدم برمیدارید که صدها نقر قربانی این شخص حیله گرشدن و برای خودشون افسوس میخورن. در آخر دوستان. هیچ وقت گول این آدم و امثلاشون رو خورید. اگه میخوایید مهاجرت کنید از افراد و مرکزهای قابل اعتماد استفاده کنید. اگر دانشجو هستید بنظرمن سعیتون رو بکونید که بورسیه بگیرید. بعضی اشتباهات هرگز جبران نمیشود

ـــــــــــ

• 1

رامین دلاوری دارنده شبکه ماهواره ای ایران بی مرز ...

رامین دلاوری دارنده شبکه ماهواره ای ایران بی مرز یک کلاش و کلاه بردار است که سه تا چهار سال است که درماهواره تحت عنوان شبکه ایران بی مرز با عنواین مختلف اقدام به کلاه برداری با وعده مهاجرت و گرفتن اقامت میکند که دروغی بیش نیست

ـــــــــــ

• 0

رامین دلاوری هیچ کارمندی ندارد یک تبلت و یک شبکه...

رامین دلاوری هیچ کارمندی ندارد یک تبلت و یک شبکه اجاره ای ماهواره ای که با خزئبلات و چرت و پرت های عوام پسندانه ایرانیهای ساده لوح را شکار میکند و تا آخرین حد آنها را سر کیسه میکند

ـــــــــــ

• 0

مردم چقدر احمق و سفیه هستند که بگویند ای فلان فلان...

مردم چقدر احمق و سفیه هستند که بگویند نمونه ویزاها اقامتها و صدا و تصویر مردمی که از تو راضی هستند و اقامت گرفته اند ....را جایی نمایش بده مردم رویت کنند حتی یک نمونه نشده ایشان کاری کند گرفتن پول همانا و بلاک شدن همان

ـــــــــــ

• 0

هشدار هشدار اکثر شبکه های ماهواره ای که شب و روز...

هشدار هشدار اکثر شبکه های ماهواره ای که شب و روز تبلیغات کالا دارند شبکه های جم شبکه من و تو شبکه اخبار بی بی سی شبکه رادیو فردا و شبکه اخبار اینتر نشنال همه و همه متعلق به ارگان سپاه میباشد و در این باره از سپاه بودجه و حمایت میشوند

ـــــــــــ

• 0

شبکه من و تو با آن ساختمان عظیم و گرانقیمت در مرکز...

شبکه من و تو با آن ساختمان عظیم و گرانقیمت در مرکز شهر و پرسنل و کادر متخصص خارجی و برنامه های متنوع و هزینه های گزاف چگونه بودجه خود را حتی بدون یک آگهی بازرگانی و تبلیغ تامین میکنند بودجه شبکه سپاهی من و تو ، مستقیم از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران تامین میشود

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «