اعتیاد به خوردن آب کوس همسر

• 1364afi  

• عضو از
    1395/1/18

• پست‌ها: 23

• 105

من مدتیه به خوردن آب کوس زنم بسیار وابسته شدم و همیشه قبل از سکس حسابی تحریکش میکنم تا حدی که آب از کوسش راهی میشه بعد آب کوسش رو میخورم و کوسش رو میخورم اونم میگه منم به این کارت وابسته شدم یعنی قبل سکس خودش میگه الان خیس خیسم برو بخور من میرم حسابی میخورم کسی اینجا مثل من هست؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 10619

• 4080

دس خوش .
عحب خانوم با درایت و باهوش و ذکاوت...

دس خوش . عحب خانوم با درایت و باهوش و ذکاوت بالایی داره .

ینی تونسته با ی جمله تورو دربست کز لیس کنه ... ایول

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 4

• AmoOJani  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 4

بزن داداش،گوشت بشه به تنت،فقط حواست باشه وقت سحری...

بزن داداش،گوشت بشه به تنت،فقط حواست باشه وقت سحری دندوناتو مسواک بزن (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• BADAR300  

• عضو از 1396/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 4

سلام

مراقب باش روزه ت باطل نشه هههه

ـــــــــــ

• 1

• 1364afi  

• عضو از 1395/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 105

نقل از: AmoOJani

نقل از: AmoOJani بزن داداش،گوشت بشه به تنت،فقط حواست باشه وقت سحری دندوناتو مسواک بزن (biggrin)

ممنون

ـــــــــــ

• 0

• 1364afi  

• عضو از 1395/1/18

• 105

ممنون

نقل از: AmoOJani بزن داداش،گوشت بشه به تنت،فقط حواست باشه وقت سحری دندوناتو مسواک بزن (biggrin)

ممنون< اونم تا حالا دو بار آب منو خورده

ـــــــــــ

• 0

برده

منمبه لیسدن و خوردن زیاد کش و کون تا ارضا شدن و خودنش خیلی علاقه دارم و شدید وابستم

ـــــــــــ

برده هستم ساپورت مالي ميكنم-تجربه دارم

• 0

عرض شود که

نقل از: اسلیو-شیراز منمبه لیسدن و خوردن زیاد کش و کون تا ارضا شدن و خودنش خیلی علاقه دارم و شدید وابستم

کش مواد شیمیایی داره حواست باشه.

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 2

• AmoOJani  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 4

نقل از: 1364afi

ممنون< اونم تا حالا دو بار آب منو خورده

دستش درد نکنه،به هر حال هر دیدی ی بازدیدی داره...کاریه که از دستش بر میاد،کی بهتر از تو (cool)

ـــــــــــ

• 1

• szz  
  • عضو از 1395/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 25

مثل خودتم حتی بیشتر

من هم مثل خودتم اما اعتیاد نمیدونم اش هرشب 1-2 بار تو دهنم ارضا میشه وچنان وابسته شده که میل به سکس اصلی کمتر داره و این براش در اولویته دائم و در هر موقعیت که خیس میکنه میگه بیا بخور چه پای تی وی باشه چه تو اشپزخونه چه وقتی داره تلفن حرف میزنه یا ارایش میکنه که حتما موردی پیش اومده که حشری شده و البته حسابی و اصل کاری مال تو رختخوابه

ـــــــــــ

• 2

• Hossein20cm  

• عضو از 1396/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 30

ب

نقل از: szz من هم مثل خودتم اما اعتیاد نمیدونم اش هرشب 1-2 بار تو دهنم ارضا میشه وچنان وابسته شده که میل به سکس اصلی کمتر داره و این براش در اولویته دائم و در هر موقعیت که خیس میکنه میگه بیا بخور چه پای تی وی باشه چه تو اشپزخونه چه وقتی داره تلفن حرف میزنه یا ارایش میکنه که حتما موردی پیش اومده که حشری شده و البته حسابی و اصل کاری مال تو رختخوابه

جووووون زنتو بخورم

ـــــــــــ

یه پسر فوق العاده سکسی

• 0

خوش به حالت

من ارزومه همسر ایندم.اینطوری باشه

ـــــــــــ

mehrdadkosovali@

• 3

• mardemotahel  

• عضو از 1392/12/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 57

خانمم قلقلکش میاد تا بحال نزاشته بلیسمش واقعا...

خانمم قلقلکش میاد تا بحال نزاشته بلیسمش واقعا چیکار کنم؟؟

ـــــــــــ

• 0

• 1364afi  

• عضو از 1395/1/18

• 105

لایک دارین

نقل از: szz من هم مثل خودتم اما اعتیاد نمیدونم اش هرشب 1-2 بار تو دهنم ارضا میشه وچنان وابسته شده که میل به سکس اصلی کمتر داره و این براش در اولویته دائم و در هر موقعیت که خیس میکنه میگه بیا بخور چه پای تی وی باشه چه تو اشپزخونه چه وقتی داره تلفن حرف میزنه یا ارایش میکنه که حتما موردی پیش اومده که حشری شده و البته حسابی و اصل کاری مال تو رختخوابه

عالیه منم عاشق همینم

ـــــــــــ

• 0

• 1364afi  

• عضو از 1395/1/18

• 105

عامل تحریک کننده لیسیدن

دوستان زن من وقتی کاملا تحریک میشه کوسش خیس میشه تا حدی که آب از کوسش راهی میشه دیدن اون مقدار آب که از کوسش میاد برام واقعا تحریک کنندست یا وقتی که خیس میشه هنوز شورت پوشیده اون قسمت شورتش خیس شده دیدنش و بو کشیدن اون قسمت رو خیلی دوست دارم یا موقعی که دارم شورت آروم درمیارم یه رشته از آب کوسش به شورتش چسپیده و همینطور که دارم شورتشو جدا میکنم کش میاد زلال و چسبنده و لزج و بوی حشری کننده ای داره دیوانه وار عاشقشم دوست دارم کل آب کوسش رو بخورم

ـــــــــــ

• 2

نقل از: 1364afi دوستان زن من وقتی کاملا تحریک میشه کوسش خیس میشه تا حدی که آب از کوسش راهی میشه دیدن اون مقدار آب که از کوسش میاد برام واقعا تحریک کنندست یا وقتی که خیس میشه هنوز شورت پوشیده اون قسمت شورتش خیس شده دیدنش و بو کشیدن اون قسمت رو خیلی دوست دارم یا موقعی که دارم شورت آروم درمیارم یه رشته از آب کوسش به شورتش چسپیده و همینطور که دارم شورتشو جدا میکنم کش میاد زلال و چسبنده و لزج و بوی حشری کننده ای داره دیوانه وار عاشقشم دوست دارم کل آب کوسش رو بخورم

وای عالیه منم مثل خودتم.حسابی کوس زنمو میخورم.عاشق اینم که تو دهنم آبش بیاد و من کوسشو مک بزنم.خیلی حال میده.آب کوسشو که میخورم حسابی حشری میشم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: اسکلت حشری

نقل از: اسلیو-شیراز منمبه لیسدن و خوردن زیاد کش و کون تا ارضا شدن و خودنش خیلی علاقه دارم و شدید وابستم

(rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

برده

لذتش به همونه

ـــــــــــ

برده هستم ساپورت مالي ميكنم-تجربه دارم

• 0

• ali_7204xx  

• عضو از 1391/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 12

نقل از: omy0908

نقل از: omy0908 من مثل تو نیستم ولی نوش جان بخور و حسابی هم بکن فقط به قول قدیمی ها کس رو حروم نکنی ها

نه ببین اینجوری میگن هر چقدر می خوای بخوری بخور وللللی ولللی کس رو حروم نکن تا ته بکن (wanking)

ـــــــــــ

• 0

• 1364afi  

• عضو از 1395/1/18

• 105

خوبه

نقل از: Ali70.rezaii اره هستم مثل خودت ولی خانومم نمیزاره زیاد بخورم وازاین کارش بدم میاد من عاشق کس وابش هستم

عادتش بده به خوردن

ـــــــــــ

• 0

• koonliss1  

• عضو از 1395/5/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 9

خالی بند اون اب لزجه و نمیشه قورتش داد

خالی بند اون اب لزجه و نمیشه قورتش داد

ـــــــــــ

با لیسیدن سه بار ارضات میکنم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا بکارت همسر آینده تان برایتان مهم است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «