اقایون و خانومهای محترم جواب بدید لطفا (( مهریه ))

• mahsajo0o0n  

• عضو از
    1397/10/26

• پست‌ها: 453

• 698

میدونم ممکنه بعضی از خانومها الان به من حمله کنند و هر چی دلشون بخواد بگن برام اصلا مهم نیست من حرفمو میزنم چه به نفع و چه به ضرر!!!!!!!!!

خانم ها و آقایونی که ادعا میکنن مهریه قیمت سکس زن نیست، لطفا به این دوتا سوال پاسخ بدن: 1) اگه مهریه قیمت سکس نیست چرا مهریه یه دختر بعد از ازدواج اگه داماد بهش دست نزده باشه و پردش سالم باشه نصف کل مهریست و اگه پرده بکارت رو از بین برده باشه تمام مهریه به زن تعلق میگیره؟! 2) اگه مهریه قیمت سکس نیست چرا مهریه یه دختر 19 ساله ترگل ورگلِ مو بلندِ لپ قرمزیِ لب غنچه ایِ کمر باریکِ خوشکلِ سینه درشتِ مانکنِ سکسی(آقایون دهنتون اب نیوفته!) 670 برابر مهریه یه دختر 35 ساله چاقِ زشتِ لب قلوه ایِ بدهیکلِ آبله رویِ قد کوتاهه؟!!!

آقایون، شما وقتی به یه زنی میگی من پول زیادی میدم به تو تا تو بیای تو خونه من(مهریه) معنیش اینه که تو خودتو خیلی کم و بی ارزش میدونی که ارزشی نداری که زنه بخاطر خودت بیاد تو خونت و باید بخاطر اون پوله بیاد تو خونه تو! خانوما وقتی نرخ مهریه را بالا میبرید و پول و سکه بیشتری تقاضا دارید اینجا فرق با یک تن فروش و روسپی چی هست ؟؟ دیدید دخترا میگن من کسی رو میخوام که من رو واسه خودم بخواد؟ چطور اینجا زنه شمارو واسه مهریه و پولت میخواد و اگه اون پول رو ندی زنه باهات نمیخوابه و تو صدات هم در نمیاد و نمیگی منم کسی رو میخوام که من رو واسه مهریه نخواد؟! اینجاست که قبول کردی در مقابل پول با همسرت بخوابی و گردنت خورد باید تحمل کنی وقتی کسی سرش رو میاره پایین و میگه بیا سوار کول من شو، یه سری آدمهای خیلی زیادی هم هستن که سوار میشن و نوش جون اون دخترایی که از خریت اینجور مردها استفاده میکنن و سوار کول اون مرده میشن و پول به جیب میزنن! زن و مرد وقتی همو بخوان و قصدشون زندگی باشه نرخ تعیین نمیکنند

احمق ترین مردای دنیا اونایی هستن که خودشون یه اسلحه(مهریه) میدن دست زنی که دوستش دارن و بهش میگن هروقت دیگه من رو دوست نداشتی و از من بدت اومد و عشقی بین ما نبود مغز من رو هدف بگیر و عندالمطالبه ماشه رو بکش!

ـــــــــــ

پیام ندید که ساپورت میکنیم . مادی تامین میکنیم . نرخ چنده . یا شارژ میفرستیم ...چون سریع بلاک میکنم من صرفا برای سرگرمی و تفریح خودم اینجام .
اینستگرام : mahsajo0o0on

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

اگه تو مهریه نمیگیری من همین الان با خونواده خدمت...

اگه تو مهریه نمیگیری من همین الان با خونواده خدمت برسم.

ـــــــــــ

با توام عوضی!!تظاهر به چیزیکه نیستی نکن!!خودِ واقعی تو نشونم بده!!

• 0

در ضمن در مورد دختر ۳۵ ساله که گفتی::

ایچ...

در ضمن در مورد دختر ۳۵ ساله که گفتی::

ایچ انسانی چه مرد چه زن زشت نیست ما حق نداریم ادمارو به خاطر چیزی که توش دخالتی نداشتن مسخره کنیم.

چاقی آبله لب قلوه ای و قد کوتاه اصلا ملاک زشتی و زیبایی نیس.

ازدواجیکه ملاکش زیبایی باشه باس شاشید توش.

زیبایی فقط یک سال اول زندگی بعد عادی میشه

ـــــــــــ

با توام عوضی!!تظاهر به چیزیکه نیستی نکن!!خودِ واقعی تو نشونم بده!!

• 0

• trump2018  
  • عضو از 1397/8/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 12

خب الان چی؟

بگیم باهات موافقیم یا مخالف ؟ یا فقط نظر شخصیتو گفتی یا بحث آزاده ؟

ـــــــــــ

• 0

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 103

مهریه چیز بدی نیست چیزی باید یه عنوان مهریه تعیین...

مهریه چیز بدی نیست چیزی باید یه عنوان مهریه تعیین نشه که نشده بهش دست همیشه هم باشه ارزش هم داشته باشه من خودم قلب رو پیشنهاد میدم

ـــــــــــ

What is it worth__why do we live_Only one person loves us

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 35

چه خوشت بیاد چه نیاد واقعیت امر همینه که گفتی ......

چه خوشت بیاد چه نیاد واقعیت امر همینه که گفتی ... ازدواج یک معامله و قرارداد هست ... زن سکس می ده مرد هم باید زن رو تامین کنه .. مهریه هم جز این معامله هست

ـــــــــــ

KKK

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• 35

نقل از: WILD121

نقل از: WILD121 مهریه چیز بدی نیست چیزی باید یه عنوان مهریه تعیین نشه که نشده بهش دست همیشه هم باشه ارزش هم داشته باشه من خودم قلب رو پیشنهاد میدم

کس شعر محض گفتی ... مهریه قلب باشه؟ بعد اگه زن مهریه رو خواست چجوری وصول می کنه؟!

ـــــــــــ

KKK

• 0

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• 103

نقل از: KamiKrKlft

نقل از: WILD121 مهریه چیز بدی نیست چیزی باید یه عنوان مهریه تعیین نشه که نشده بهش دست همیشه هم باشه ارزش هم داشته باشه من خودم قلب رو پیشنهاد میدم
کس شعر محض گفتی ... مهریه قلب باشه؟ بعد اگه زن مهریه رو خواست چجوری وصول می کنه؟!

نکتهش اینجاست دیگه نمیشه وصولش کرد مخصوصا اگه شرط تبدیل مهریه وجود نداشته باشه نمیری جلاد بگیری که یه زن میخوای بگیری

ـــــــــــ

• 0

• Jadogar_Sefid  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 246

سلام :)

خب اینایی رو که گفتی موافقم فقط مهریه...

سلام :)

خب اینایی رو که گفتی موافقم فقط مهریه یه دختر خوشکل ، بیشتراز مهریه یه دختر زشت نیست ! اون نفقه یه دختر پولدار و یا دختری ک خونه پدریش مرفع بوده هست که بیشتراز دختری هست که خونه پدرش هم مرفع بی درد نبوده !

من شخصا مخالف مهریه نیستم و این میتوانه حق زن باشه حالا چه بگیره چه ببخشه یا مقدارش چقدر باشه ، اما روی خوشی هم به مهریه ندارم ، به نظر من مهریه برای هر دو طرف خوب نیست ، انگار زن داره خودش رو میفروشه و مرد هم کالایی رو میخره ، مهریه یه جورایی مخالف عشق و زندگی ابدی هست ، همین مهریه باعث شده خیلی ازدواج ها صورت نگیره با وجود اینکه ادعا میکردن هم رو دوست دارن ! حالا من از مهریه کشور های خارجی خبری ندارم ولی توی ایران دیگه شورش رو در اوردن و یک جمله هم بلدن که میگن " مهریه رو کی داده کی گرفته " خب این تو ایران صدق نمیکنه چون همه میگیرن و مرد هم باید بده اگر نده میره زندان.

من از خانما خواهش میکنم اگر مهریه ای انتخاب میکنید ، مقدارش جوری باشه که رقم بالای مهریه باعث فروپاشی یه زندگی نشه ، وقتی میرید و قدمی برمیدارید برای ازدواج ، به فکر ساختن زندگی بعداز ازدواجتون باشید نه نقشه بریزید که خب اگر فلان رفتار باهام شد و یا فلان اتفاق برام افتاد مهریمو میگیرم و جدا میشم ... طلاق منفورترین حلال نزد خدا هست!

موفق باشید.

ـــــــــــ

من سواد ندارم ، اثر انگشت میزنم :)

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• 35

نکتهش اینجاست دیگه نمیشه وصولش کرد مخصوصا اگه شرط تبدیل مهریه وجود نداشته باشه نمیری جلاد بگیری که یه زن میخوای بگیری

بابا زرنگ .. بابا نکته دان.... فقط یک چیزی حواست باشه بابای دختر به جای قلبت کونتو به عنوان مهریه قرار نده که وقتش برسه بدجوری وصولش می کنه (biggrin)

ـــــــــــ

KKK

• 0

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• 103

بابا زرنگ .. بابا نکته دان.... فقط یک چیزی حواست باشه بابای دختر به جای قلبت کونتو به عنوان مهریه قرار نده که وقتش برسه بدجوری وصولش می کنه (biggrin)

آلتم میتونی بزاری (البته با عرض پوزش از صاحب تاپیک)

ـــــــــــ

• 1

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• 103

نقل از: استاد_عقل_کل

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار در ضمن در مورد دختر ۳۵ ساله که گفتی:: ایچ انسانی چه مرد چه زن زشت نیست ما حق نداریم ادمارو به خاطر چیزی که توش دخالتی نداشتن مسخره کنیم. چاقی آبله لب قلوه ای و قد کوتاه اصلا ملاک زشتی و زیبایی نیس. ازدواجیکه ملاکش زیبایی باشه باس شاشید توش. زیبایی فقط یک سال اول زندگی بعد عادی میشه

حال که زیبایی مهم نیست ، غضنفر صورت کیری را میفرستم تا مقعدت را مورد عنایت قرار دهد

پروفسور بالتازار هم اومد (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 0

• unest  
  • عضو از 1395/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 189

• 130

کلا شر و وره
هر چیزی که از دین بر بیاد ، مخصوصا...

کلا شر و وره هر چیزی که از دین بر بیاد ، مخصوصا اسلام ، همش چرت و پرته مهریه همون پول سکسه وگرنه کسی که میخواد بره سر خونه زندگی ، دنبال چی میتونه باشه دختری که کار می کنه ، پسری که کار می کنه ، باید توی خونه هم همه کارارو با هم انجام بدن ، دیگه بعد از جدایی ، پرداخت یه پول هنگفت جهت تامین اون زن ، چه معنی میده

ـــــــــــ

• 1

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• 103

استاد

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار در ضمن در مورد دختر ۳۵ ساله که گفتی:: ایچ انسانی چه مرد چه زن زشت نیست ما حق نداریم ادمارو به خاطر چیزی که توش دخالتی نداشتن مسخره کنیم. چاقی آبله لب قلوه ای و قد کوتاه اصلا ملاک زشتی و زیبایی نیس. ازدواجیکه ملاکش زیبایی باشه باس شاشید توش. زیبایی فقط یک سال اول زندگی بعد عادی میشه

حال که زیبایی مهم نیست ، غضنفر صورت کیری را میفرستم تا مقعدت را مورد عنایت قرار دهد

پروفسور بالتازار هم اومد (dash) (dash)

من استاد عقل کل میباشم. مرا با نام خودم صدا بزنید

ناف یعنی چه؟

ـــــــــــ

• 0

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• 103

نقل از: unest

نقل از: unest کلا شر و وره هر چیزی که از دین بر بیاد ، مخصوصا اسلام ، همش چرت و پرته مهریه همون پول سکسه وگرنه کسی که میخواد بره سر خونه زندگی ، دنبال چی میتونه باشه دختری که کار می کنه ، پسری که کار می کنه ، باید توی خونه هم همه کارارو با هم انجام بدن ، دیگه بعد از جدایی ، پرداخت یه پول هنگفت جهت تامین اون زن ، چه معنی میده

مهریه زنجیره مرده مهریه نباشه مرد تا از خسته میشه میتونه راحت بزارتش کنار کی به کیه

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 484

• 237

اسمت رو ندیده بودم و تاپیکت رو خوندم، حرفات درسته

اسمت رو ندیده بودم و تاپیکت رو خوندم، حرفات درسته

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

• unest  
  • عضو از 1395/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 189

• 130

نقل از: unest کلا شر و وره هر چیزی که از دین بر بیاد ، مخصوصا اسلام ، همش چرت و پرته مهریه همون پول سکسه وگرنه کسی که میخواد بره سر خونه زندگی ، دنبال چی میتونه باشه دختری که کار می کنه ، پسری که کار می کنه ، باید توی خونه هم همه کارارو با هم انجام بدن ، دیگه بعد از جدایی ، پرداخت یه پول هنگفت جهت تامین اون زن ، چه معنی میده
مهریه زنجیره مرده مهریه نباشه مرد تا از خسته میشه میتونه راحت بزارتش کنار کی به کیه

اگه مهریه رو دادی و زنه ول کرد رفت ، اونوقت واسه مرد هم همین چیزارو در نظر گرفتی ؟ زنه ول کنه بره ، کی به کیه !

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 237

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

شعار دادن رو کنار بزار خواهشا، شاید شایذ شاید حرفات درست باشه ولی عملی نیست

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 237

الان تو بلاد کفر خوبه؟ جف بزوس داره از زنش طلاق میگیره و اون زن عوضیش احتملا بنا به قوانین نصف اموالش (68 ميليارد دلار) رو میگیره، احتمالا جف آرزو داشت که ای کاش 1000سکه مهریه زنش بوده

ـــــــــــ

• 0

• WILD121  

• عضو از 1396/9/9

• 103

اگه مهریه رو دادی و زنه ول کرد رفت ، اونوقت واسه مرد هم همین چیزارو در نظر گرفتی ؟ زنه ول کنه بره ، کی به کیه !

1 اولا مهریه دادی تو باید طلاقش بدی خودش همینطوری نمیتونه 2 جامعه مارو میشناسی زنی که کمی سنش بالا باشه و طلاق گرفته باشه چطوری بهش نگاه میشه 3 باید درست همسرتون انتخاب کنید

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 237

1 اولا مهریه دادی تو باید طلاقش بدی خودش همینطوری نمیتونه 2 جامعه مارو میشناسی زنی که کمی سنش بالا باشه و طلاق گرفته باشه چطوری بهش نگاه میشه 3 باید درست همسرتون انتخاب کنید

مورد 3،ازدواج مثل هندونه سر بسته هست، هر چقدر هم دقت کنی بسته به تقدیر هست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا زنان و مردان نسبت به یکدیگر برترند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «