الان اگه بگم زوجیم ونفر سوم میخوایم...

سلام دوستان الی هستم ۲۵ و همسرم ۲۶ دوستان ما تا حالا تجربه و دو مورد ضرب داشتیم از سال ۹۱ تو سایتیم و این اکانت دومونه تو این سالا به این نتیجه رسیدیم که اگه الان بگیم نفر سوم میخوایم هزار تا پسر کیر بدست از چس بچه ی۱۷ ساله که شاش کف داره تا اون ۴۰ و اندی ساله یه پا لب گور با ادعای تجربه سکس سه نفره بودن با چند تا زوج ماساژوری کاربلد سرشناسی دکترای پورنولوژی و غیره با امضای عکس کیرشون زیر حرفشون میریزم اینجا و میگن ما هستیم فلانی و بسان اما اگه یبارم منباب تنوع درخواست کنیم همین پسراکه ادعای بودن با چند تا زوج و داشتن و تجربه کردن یبارم اینا خواهرشو و زنشون و بیارن شوهرای ما باهاشون مجانی سکس کنه همشون رگ غیرتشون باد میکنه و همه میشن بچه پیغمبر و مدافع حرم و همه غیب میشن و ناراضی که چرا همچین درخواستی کردیم واقعا تعجب می‌کنم از سایتی که ۹۸ درصد اعضایش شده یه مشت پسر علاف بیکار بیمار که صب تا شب تو وکافی نت پای سیستم پلاست و کارشون شده تبلیغ خودش و با امضای کیرشون زیر تاپیک روجا و از هر راهی و دروغ و وعلیه میخوان خودشون و موجه و عالم دهر و پسر مثبت و قابل اعتماد جلوه بدن و فکر میکنن ایده آل لازم برای بودن با زوج فقط داشتن کیر بزرگه واقعا جرا اینطور شده اینا توهم چیو دارن بابا کیر بزرگ و بلانسبت خر هم داره واقعا چی دارین که توهم و اعتماد بنفس اینو دارین که بخاطرش روحا باید شمارو به حریم خصوصی شون راه بدن فیستون مث یوزارسیف زیباست یا اندامتون مثل برد پیت هستش با شخصیت والا و مودب دارین که از همه لحاظ از شوهر زوج سرتر باشین که زنش اغراقی به بودن باهاتون داشته باشه مگه غیر اینه که به زوج میتونه با یه زوج دیگه راحت همه جور سکس از ضرب گرفته تا ام اف ام و اف ام اف و لز یا هر نوع سکس رو بدون دلهره و بدون اینکه سر هیچیک از نفرات دوزوج بیکلاه بمونه انجام بدن و نیازی هم به پسرای تنهای با ادعا ندارن چون حداقل مردش میگه اگه کرد زوج مقابل مثل این پسرا یوزارسیف هم نباشه حداقل کنم با زنش میخوابم و مساوی هستیم و خطری هم برامون نداره. و به نوبت هر دوتا مرد با زن اون‌یکی سکس میکنن با دوتا زن با مرد اون یکی اونوقت اینجای کار آدم و میسوزونه که تازه وقتی زوجی درخواست ساپورت مالی در قبال رابطه میکنه درجا هزار نفر فحش میدن و حنده و کس کش خطابش میکنن اما اگه مفت و مجانی با اینکه هیچ کدوم از شرایط بالارد ندارن زوج قبولشون کنه میگن زوج فهمیده و مشخصه واقعا چرا باشما پسرا هستم شما که ادعا دارین کار اینا اشتباهه یبار یک نفر نتون جسارت عمل به عقیده خودتون که زوجا رو باهاش استیضاح میکنین رو داشته باشین و بدون درخواست ساپورت مالی خواهرتون زنتون و بیارین بدین با یه زوج رابطه کنه ببینیم خودتونم به عقایدتون عمل میکنین یا فقط به زوجا که میرسه نوش میشه یکی یه جواب منطقی بده اگه جنبه انتقاد داره یا اگه نداره حداقل اگه شرایط بودن با زوج و ندارین تز الکی ندین و زوج و استیضاح نکنین و هروقت خودتون تونستین به عقیده بخودتون عمل کنین دیگری رو قضاوت کنین

ـــــــــــ

در کشوری که پسران ۱۸ ساله چشم به زنان چهل ساله دارند و مردان ۵۰ ساله چشم به دختران ۱۸ ساله
به دنبال اندیشه و انسانیت نگرد، چون نفهم نیستن بشه فهموندشون خودشون و به نفهمی زدن

• 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Bokon_nab  

• عضو از 1398/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 30

خیلی فاکرم

صرفا جهت کیر زدن به حال و احوال کیریتون و خنده آوردن رو لبای کیری تر از احوالتون باید بگم که ..... عرضم به درز انور یه ورتون حول های گرامی الکی خایه مالی نکنید ایشون قرار نیس کس‌کشی شما رو کنه . حمله سایبری نکنید و خصوصی پیام‌ بدید که بکن هستید . بله میدونم همه یه مشت بلال حبشی دور هم جمع شدیم و رفقای کونی هم که انگار میخوان برازرز استخداممون کنن که مشخصات هیکل و سایز کیر میخوان (ادا هرمز‌ رو در میارن که بگن تنگن ) کار شاقی نمیکنی که یه کون میخوای بدی این همه شرایط میذاری . فاکرتون بکن ناب

ـــــــــــ

کوس چیه باووو کیرم توش !!! صرفا جهت کیر زدن به حال و احوال کیریتون و خنده آوردن رو لبای کیری تر از احوالتون .

• 1

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 198

• 313

از جمله زنازاده های سایت

نقل از: Bokon_nab صرفا جهت کیر زدن به حال و احوال کیریتون و خنده آوردن رو لبای کیری تر از احوالتون باید بگم که ..... عرضم به درز انور یه ورتون حول های گرامی الکی خایه مالی نکنید ایشون قرار نیس کس‌کشی شما رو کنه . حمله سایبری نکنید و خصوصی پیام‌ بدید که بکن هستید . بله میدونم همه یه مشت بلال حبشی دور هم جمع شدیم و رفقای کونی هم که انگار میخوان برازرز استخداممون کنن که مشخصات هیکل و سایز کیر میخوان (ادا هرمز‌ رو در میارن که بگن تنگن ) کار شاقی نمیکنی که یه کون میخوای بدی این همه شرایط میذاری . فاکرتون بکن ناب

خودتی که از بس بی شخصیتی و برا همین جنده های توی خیابون هم محل سگ بهت نزاشتن از حشر همه چی رو سوراخ میبینی و پناه آوردی اینجا و سایت و کردی طویله شمایی که دهنتو از بچگی با کیر باز کردن که حتی نمیدونی تخم ترکه می هستی و اونقد خواهرای محترمتون و جلو چشت گایییدن عقده ای شدی نفهمی زور که نیس گاوی فقط بلدی دوتا عکس از زوج بچابی به دست جق بزنی ذهن بیمارتو آروم کنی شخصیت از حرفات میباره فک نکن با لوسی میگن شاخی نه شاخ نیستی این ادای مفعول هاست سرتق

ـــــــــــ

در کشوری که پسران ۱۸ ساله چشم به زنان چهل ساله دارند و مردان ۵۰ ساله چشم به دختران ۱۸ ساله به دنبال اندیشه و انسانیت نگرد، چون نفهم نیستن بشه فهموندشون خودشون و به نفهمی زدن

• 2

• Akirtala  

• عضو از 1397/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 15

ایول داری

????

ـــــــــــ

تلگرامaliostoreeee47

• 0

آفرین لعنت به FMF

آفرین لعنت به FMF تو پروفایلت جویا رو بردار دیگه دنبال FMF نباش رابطه درست زن و شوهری و دوست پسر دختری فقط منم دنبال هیچی نیستم ( محض اطلاع همه )

ـــــــــــ

• 0

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

و زنا زاده ای دیگر

نقل از: پارساپارسایی این کوس شعرا رو یه ساعت نوشتی کسی مگه میخونه شاسکول

حرف زدن بلد نیستی حرف نزدنم بلد نیستی؟ تو حرف نزنی نمیگن لالی حرف نزده سنگین تری اونی که نمیخونه تویی چون فرهنگ نداری یه مشت آشغال دره پیت دوهزاری که فقط دنبال گرفتن دوتا عکس از زوج و حق زدن هستین و هزار نفرم مثل من بنویسن چشم شما فقط عکس و کس شعرارو میبینه چون از حشر و حق زدن مغذ تو اون کله ی ناقص الخلقه ات نمونده واقعا که طویله بگیم اسمش بیشتر به این مکان میخوره تا سایت سکسی اجتماعی از دست امثال شما های زنازاده عوضی

ـــــــــــ

در کشوری که پسران ۱۸ ساله چشم به زنان چهل ساله دارند و مردان ۵۰ ساله چشم به دختران ۱۸ ساله به دنبال اندیشه و انسانیت نگرد، چون نفهم نیستن بشه فهموندشون خودشون و به نفهمی زدن

• 2

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

از جمله شیاد هایی که

نقل از: Bokon_nab صرفا جهت کیر زدن به حال و احوال کیریتون و خنده آوردن رو لبای کیری تر از احوالتون باید بگم که ..... عرضم به درز انور یه ورتون حول های گرامی الکی خایه مالی نکنید ایشون قرار نیس کس‌کشی شما رو کنه . حمله سایبری نکنید و خصوصی پیام‌ بدید که بکن هستید . بله میدونم همه یه مشت بلال حبشی دور هم جمع شدیم و رفقای کونی هم که انگار میخوان برازرز استخداممون کنن که مشخصات هیکل و سایز کیر میخوان (ادا هرمز‌ رو در میارن که بگن تنگن ) کار شاقی نمیکنی که یه کون میخوای بدی این همه شرایط میذاری . فاکرتون بکن ناب

نمونه از شیادانی که هرروز یه اکانت جدید میسازن از بس گاو بودن و نفهمیشون رو میشه و میخوان با یه اکانت جدید به گاو بودنشون ادامه بدن

ـــــــــــ

• 2

• mfm.single  
  • عضو از 1398/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 10

خانم الی باید بگم من که فانتزی ام اف ام دارم قرار...

خانم الی باید بگم من که فانتزی ام اف ام دارم قرار نیست فانتزی اینم داشته باشم که دلم بخواد خواهرم رو با همسر کسی عوض کنم. از اسمش هم کاملا مشخصه. فانتزی. یعنی بعضی ها دوست دارن نفر سوم باشن و بعضی از زوجها هم تمایل به نفر سوم دارن. راجع به ضربدری هم همینطور. که ام اف ام و ضربدری دوتا فانتزیه کاملا جدا از همه. و وقتی حرف پول میاد وسط از حالت فانتزی به کاسبی تبدیل میشه. چون ادما در قبال پول ممکنه به چیزایی که نمیخوان تن بدن. پس فانتزی واقعی از ته دل و بدون مسائل مادی هست.

ـــــــــــ

دنبال رابطه با زوج تهرانی هستم. یا خانومای متاهل که شوهرشون در جریانه. تجربه ام اف ام دارم @faryadlord

• 6

حالا چرا انقد عصبانی هستی.. بیخیالش

حالا چرا انقد عصبانی هستی.. بیخیالش

ـــــــــــ

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ... ای هیچ بکن تو کوس تا نشی گوزپیچ!

• 0

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

ممنونم دوست عزیز

نقل از: Akirtala ????

عین حقیقته جواب هرکس نشون میده جز اون ۹۸ درصد اعضای بی صفتن که سایت و کردن طویله مثل این دونفر که ذر زدن یا انسان هایی که شخصیت و فرهنگ حضور در سایت اجتماعی سکسی رو دارن

ـــــــــــ

• 3

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

خب اگه واقعا نظرت اینه

نقل از: mfm.single

خانم الی باید بگم من که فانتزی ام اف ام دارم قرار نیست فانتزی اینم داشته باشم که دلم بخواد خواهرم رو با همسر کسی عوض کنم. از اسمش هم کاملا مشخصه. فانتزی. یعنی بعضی ها دوست دارن نفر سوم باشن و بعضی از زوجها هم تمایل به نفر سوم دارن. راجع به ضربدری هم همینطور. که ام اف ام و ضربدری دوتا فانتزیه کاملا جدا از همه. و وقتی حرف پول میاد وسط از حالت فانتزی به کاسبی تبدیل میشه. چون ادما در قبال پول ممکنه به چیزایی که نمیخوان تن بدن. پس فانتزی واقعی از ته دل و بدون مسائل مادی هست.

یبارم تو بیار خواهرت زمتو ما مجانی باهاش باشیم چون ماهم فانتزیشو داریم قبول میکنی نه نمیکنی پس ذر نزن جواب منطقی داری بده نداری سینکو

ـــــــــــ

• 1

• yasin0666  
  • عضو از 1398/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 507

• 162

اول مشخص کن با خودت چند...

اول مشخص کن با خودت چند چندی.......................الی.........طناز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد بیا چس ناله

ـــــــــــ

• 1

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

داداش کایکو خیلی زرنگی

نقل از: mfm.single

اینا دیگه قدیمی شده خوبه برا موجه کردن نداشتن شرایط هم جواب داری اولا خودت به نمونه از شیادانی هستی که هر روز یه اکانت می‌سازه چون هر روز دستش رو میشه دوم کسی که پول نداره و فانتزی داره باید یه نگاه به خودش بکنه ببینه پول نداره هیچ جز اون چی داره فیست شبیه یوزارسیف با برد پیتی یا شخصیت داری شیاد ضمنا اینا قدیمی شده شما بیار ما شوهرتون بکنن مفت وگو مجانی ببینیم به عقایدت استواری یبار تا ما هم از فردا فانتزی کنیم و کاسبی نکنیم شعار نده همه به نفع خودشون حرف میزنن اول خودت عمل کن بعد انتظارشو از بقیه زوجا داشته باش

ـــــــــــ

• 1

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

پارس نکن فقط جواب منطقی

نقل از: yasin0666 اول مشخص کن با خودت چند چندی.......................الی.........طناز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد بیا چس ناله

من میدونم با خودم چند چندم من فقط حالم از امثال شما سیلوهای زنازاده که نمی‌فهمین بهم میخوره سایت و کردین طویله

ـــــــــــ

• 1

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

تو نمونه ی بارز

نقل از: yasin0666 اول مشخص کن با خودت چند چندی.......................الی.........طناز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد بیا چس ناله

اولا طناز یه اصطلاحه بی سواد ثانیا تو یه نمونه بارز از شیاد های نفهمی هستی که امضای حرفات عکس کیرته و فک میکنی مردی به داشتن کیر بزرگه نه شاسگول کیر بزرگ و خر هم داره پس اگه به کیر باشه از تو مرد ترو ایده آل تره برای زوجا ثانیا خیلی وقته میشناسمت روزی یه اکانت باز میکنی و دوساله ادعای بودن با زوج ولی بازم با عجز و ناله کس لیسی میکنی و به نتیجه نرسیدی و باز التماس کس داری چون شیادی و شخصیت نداری همه بلاکت کردن کسی که هر روز یه اکانت بسازه معلومه چه عنیه شخصیتت از گذاشتن عکسای آلتت معلومه برین آدم سین اول یه نگاه به خودتون تو آینه بندازین بعد به شخصیت نداشتتون بعد ببینین ارزش بودن تو سایت اجتماعی رو دارین که کسی بهتون محل سگ بزاره بعد بیا ادعا کن

ـــــــــــ

• 1

• fuck.mywife  
  • عضو از 1397/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 17

مرحبا به همچین زوجی

چه عجب یه زوج پیدا شد که دوکلمه حرف حق و منطقی زد حرفای زوجهای دیگه رو کامل و صریح بازگو کردین المیرا جان زوج عزیز حرفاتون عین واقعیته و همه ی کسایی م که با حرفات مخالفت میکنن و بد و بیراه میگن همون بیشرفایی پستی هستن که باعث شدن زوجا حتی به پسرای باشخصیت هم اعتماد نکنن یعنی الحق گفتی که ۹۸ درصد ازدم یه مشت پسره بیخانواده ی عوضی زبون نفهم هستن که سگ هم تف تو وشون نمیندازه جوری هم با اعتماد بنفس میگن من هستم و از خودشون تعریف میکنن که اگه گوه اعتماد به نفس اینارو داشت الان بستنی شکلاتی بود

ـــــــــــ

• 3

• Mddi6242  
  • عضو از 1398/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 57

خوب گفتی ایول

خوب گفتی ایول

ـــــــــــ

• 1

• zenadost  

• عضو از 1389/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 316

• 437

حق دارین
کاملاً بهتون حق میدم
کسی میخواد واسه...

حق دارین کاملاً بهتون حق میدم کسی میخواد واسه تنوع کاری بکنه ولی باید جواب هزار نفر رو بده به قول شما اگر مفتی بدی آدم خیلی خوبی هستی ولی اگر ساپورت مالی بخوای ... کلاً ما خیلی باحالیم ملت باحالی هستیم همون با زوج‌ باشین خیلی بهتره

ـــــــــــ

به یزدان که گر ما خرد داشتیم کـجا این سرانجام بد داشــتیم

• 4

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

عزیزی ممنونم

نقل از: Mddi6242 خوب گفتی ایول

عزیز این تجربه پ حرف زوجهای سایته فقط حرف من نیست ممنون که میبینم افراد زیادی مثل ما از دست لاشی بازی‌ای اینا خسته ان

ـــــــــــ

• 4

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

تشکر عزیزم

نقل از: @سمیه@ خوشم اومد .. واقعا هم همینجوریه ها ..با اینکه من تازه اومدم اما تو همین مدت کم هم کلی دروغ زوج بودن و پیشنهاد نفر سوم شنیدم .

اونقد با زوجا حرف زدم و از این جور شدن سایت ناله میکنن و ناراضی که حالم از این سایت با برخی افرادش بهم میخوره

ـــــــــــ

• 1

• tannaz.woman  

• عضو از 1397/12/2

• 313

ممنونم. از نظرت عزیز

نقل از: zenadost حق دارین کاملاً بهتون حق میدم کسی میخواد واسه تنوع کاری بکنه ولی باید جواب هزار نفر رو بده به قول شما اگر مفتی بدی آدم خیلی خوبی هستی ولی اگر ساپورت مالی بخوای ... کلاً ما خیلی باحالیم ملت باحالی هستیم همون با زوج‌ باشین خیلی بهتره

متاسفانه اینطوریه طرف نه قیافه داره نه هیکل داره نه شخصیت داره نه درک و فهم مثل چنده ی خیابونی هم سرتق بازی در میاره زیر پست های این و اون کامنت میزاره فک میکنه خیلی شاخه و زنا میگن آفرین چه پسر سر زبون داری عق ام میاد از حرفاشون یعنی عین گوه خودشون گرفتن تو توهمشون عالی هستن هر کی هم از راه میرسه از اون چس بچه ۱۷ ساله کونی تا اون ۴۰ و اندی ساله دگبه پا لب گور استاد تجربه سکس سه نفره اس و یه عکس از کیرش گرفته و گذاشته اتو امضاش که فک میکنه ملت مونده ی کیر آن آخه بی شخصیت کیر رو خر هم داره

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

فتیش یا انحراف جنسی خاصی دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «