اما و اگرهای سکس مقعدی

سکس مقعدی و اما و اگر‌های آن

by Geeky Nymph | July 20, 2016

سکس مقعدی میتواند لذتبخش باشد اما مشکل چیست؟ هنوز تابو است!

سکس مقعدی می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد و ابعاد تازه‌ای از لذت جنسی را پیش روی ما قرار دهد. اما مشکل اینجاست که سکس مقعدی هنوز تابو به‌حساب می‌آید و دید منفی جامعه نسبت به آن باعث شده که بسیاری از افراد حتی با وجود علاقه‌مند بودن، از امتحان کردن سکس مقعدی خودداری کنند. اما حقیقت چیست؟ در این مطلب دید جامعه نسبت به سکس مقعدی و در واقع دلیل تابو بودن آن را بررسی خواهیم کرد.

دیدگاه جامعه به زنان و سکس مقعدی

برای ما سکس لذتی همه‌جانبه و خوشایند است. اما عده‌ای گونه‌هایی از سکس را ناپسند می‌دانند. در رابطه با سکس مقعدی در افراد دگرجنس‌گرا، معمولاً این‌گونه تصور می‌شود که زنان بدون میل خود و تحت فشار آن را انجام می‌دهند. تعریف عوام از سکس عملی است که زن برای لذت بردن مرد انجام می‌دهد یا عملی که مرد روی یک زن انجام می‌دهد تا خودش لذت ببرد و معمولاً شخصی که دخول انجام می‌دهد (پارتنر مرد) را بر دیگری مسلط می‌دانند. با چنین تصوری، شاید سکس مقعدی برای زن نوعی تسلیم شدن و تمکین در برابر مرد به نظر برسد.

حقیقت درباره‌ی زنان و سکس مقعدی

سکس مقعدی (مانند هر فعالیت جنسی دیگری) نباید فقط برای لذت بردن طرف مقابل انجام شود. رابطه‌ی جنسی موفق باید با توافق انجام شود و برای هر دو پارتنر لذت‌بخش باشد. اگر زنی به سکس مقعدی علاقه دارد، بهتر است آن را تجربه کند. مقعد دارای تعداد زیادی پایانه‌ی عصبی است و نزدیک بودن آن به واژن و نقطه‌ی G، سکس مقعدی را برای زنان بسیار لذت‌بخش می‌کند. اگر زنی به سکس مقعدی علاقه دارد یا از آن خوشش نمی‌آید، باید با پارتنر خود کاملا روراست باشد. و اگر زنی دوست دارد سکس مقعدی داشته باشد، باید نظر جامعه در این باره را به کلی فراموش کند. این موضوع کاملا به خود شخص مربوط است. (البته برای داشتن سکس مقعدی ایمن باید نکاتی را نیز رعایت کنید.)

دیدگاه جامعه به مردان و سکس مقعدی

برای مردان، مذکر بودن مانعی است در برابر تجربه کردن تحریکات مقعدی. بسیاری از مردان، در معرض دخول و تحریکات مقعدی قرار گرفتن را خلاف مردانگی می‌دانند و قرار گرفتن در جایگاه پذیرنده‌ی دخول را مایه‌ی ضعف و مربوط به زنان تصور می‌کنند. هنگامی که مردی به تحریکات مقعدی علاقه نشان می‌دهد، ممکن است نگران هم‌جنسگرا بودن خود شود.

حقیقت درباره‌ی مردان و سکس مقعدی

تحریک پروستات در مردان لذت شگفت‌انگیزی ایجاد می‌کند. لذت بردن از تحریک مقعدی غیرعادی نیست و به آناتومی بدن مردان مربوط می‌شود. اگر مرد هستید و به تحریک مقعدی علاقه دارید، به این فکر کنید که چرا خود را از این لذت محروم می‌کنید. فکر کردن به دلیل اصلی مخالفت شما با این مسئله می‌تواند به شما کمک کند که از دیدگاه خود درباره‌ی سکس، تحریک مقعدی یا حتی خودتان آگاه شوید. غلبه بر فشار‌های اجتماعی مربوط به مذکر بودن کار ساده‌ای نیست، با این حال در نظر داشته باشید که نباید لذت بردن مردان از تحریک مقعدی را تحقیر کننده، غیرعادی و زنانه بدانید. (البته در رابطه با استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی باید به برخی نکات توجه کنید.)

از فشار تا لذت

شاید تصور کنید که روشن‌فکر هستید، اما همه‌ی ما افکار زیادی داریم که بر خلاف میل ما [و توسط جامعه] شکل گرفته‌اند و باید با آن‌ها مقالیه کنیم. این که همه‌ی ما به‌نوعی احساس می‌کنیم که برای داشتن سکس مقعدی تحت فشار هستیم، نشان می‌دهد که این فشار ریشه‌ی خارجی و اجتماعی دارد. سکس مقعدی مانند هر نوع دیگری از سکس اگر به درستی انجام شوند می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. در رابطه با داشتن یا نداشتن سکس مقعدی تنها باید به علاقه‌مندی‌های جنسی خود توجه کنید [نه دید جامعه نسبت به آن]. باید دقت کنید هدف از انجام این کار چیست. اجازه ندهید تصورات دیگران روی زندگی جنسی شما تاثیر بگذارد. این موضوع به احساسات شما مربوط می‌شود. اگر از سکس مقعدی خوشتان می‌آید، انجام آن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد.

منبع:

kinkly.com/2/903/beyond-missionary/anal-sex/butt-play-your-ifs-ands-and-buts

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 22

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• amir.massajor25  

• عضو از 1398/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 542

• 872

سلام و درود

مثل همیشه عالی

ممنون از تاپیک های خوبت اسکلت جان

ـــــــــــ

24 سالمه از اردبیل ماساژور حرفه ای هستم با مدرک رسمی. لطفا کامل پروفایلمو بخونین و در صورت داشتن شرایط برای هماهنگی وقت پیام بدین

• 2

سپاس

نقل از: amir.massajor25 مثل همیشه عالی ممنون از تاپیک های خوبت اسکلت جان

(rose) (rose)

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 2

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 686

• 804

ما انجام میدیم برخلاف تصور اکثریت تجربه به من نشون...

ما انجام میدیم برخلاف تصور اکثریت تجربه به من نشون داده خانمها نقش مهمتری در رابطه مقعدی و کیفیتش دارن

ـــــــــــ

• 0

• Zojteh2020  
  • عضو از 1398/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 16

خیلی از خانما دوست دارن ولی بخاطر همین تابو بودنش...

خیلی از خانما دوست دارن ولی بخاطر همین تابو بودنش ازش صرف نظر میکنن یه عده ای هم که میگن گناه داره زنها هم که معمولا از مردها سنتی تر و مذهبی تر هستن!

ـــــــــــ

• 1

راستش من خیلی به این اراجیف مثلا علمی اعتقاد...

راستش من خیلی به این اراجیف مثلا علمی اعتقاد ندارم، خصوصا اینکه منابع بسیاره و بعضا ضدونقیض تجربه‌ شخصی به من میگه سکس آنال درصورتی برای طرف لذت بخشه که بتونی بهش احساس عشق و امنیت بدی، یعنی احساساتو طوری به طرف نشون بدی که مطمئن باشه حتی یک نوع خاص از سکس (مثل آنال یا هر نوع دیگری که به طرف فشار و یا درد تحمیل می‌کنه) از سر دوست داشتن و علاقه‌اس و نه صرفا یه تجربه.

ـــــــــــ

خیر، هیچ عکس آلتی در امضای من نیست :)

• 0

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 97

• 52

بنظرم سکس تو مملکت ما وشاید بعضی جوامع دیگر کاملا...

بنظرم سکس تو مملکت ما وشاید بعضی جوامع دیگر کاملا اشتباه معنی، تصوروخیلی وقتها انجام میشه همانطور که دوستمون اشاره ایداشت در جامعه ما سکس عملی است که بصورت یکطرفه محبوب وخواسته مردان میباشد که برای رسیدن به آن میبایست از گزینه هایی مثل فریبکاری، وعده دروغ، خیانت، تجاوز و... یا ازدواج استفاده کند حتی انجام سکس در نگاه اکثریت برای مرد نشان توانایی وبرای زن حتی گاهی نشانه ضعف وشکست خوردن میباشد حتما تا به حال الفاظی چون زدن زمین را شنیده وحتی استفاده کرده اید زمین زدن شکست خوردن را در ذهن ما متصور میشود یا همین کلمه پر استفاده که فلانی وکردم یا میخوام بکنمت یا میکنمت در حالی که سکس امری دوطرفه هست ودوجانبه در گی کلمات مفعول وفاعل را شنیده اید در حالی که هرگز لاجرم شخصی که به قول معروف ومتداول آلت تو سوراخ دیگری میکنه نمیتونه فاعل باشه وطبق تعریف فعل وفاعل دوطرف میتونن فاعل یا مفعول باشن اما چون در جامعه ما مرد نماد قدرت است به اشتباه، پس فاعل محسوب میشود وزن که برفرض ضعیف است مفعول وتسلیم محسوب میشود در حالی که میدانید قدرت جنسی زنان بسیار بیشتر از مردان است درنتیجه وقتی سکس را اشتباه تعریف میکنیم وتصوری اشتباه از آن داریم وحتی سکس بین زن وشوهر را هم هزاران بار پنهان ودرموردش با اکراه صحبت میکنیم وای به سکس مقعدی من خودم دیدم که دوخواهر که یکی بعد از اینکه دیگری با دوست پسرش سکس کردن با طعنه وتیکه وتمسخر میگفت خاک بدبخت از کون کردت خیلی کثیفی در حالی که خواهری که سکس کرده بود خود با میل واشتیاق سکس مقعدی را انجام داده بود ولذت برده بود

ـــــــــــ

• 0

بعد مدت ها

نقل از: Zojteh2020 خیلی از خانما دوست دارن ولی بخاطر همین تابو بودنش ازش صرف نظر میکنن یه عده ای هم که میگن گناه داره زنها هم که معمولا از مردها سنتی تر و مذهبی تر هستن!

بعد از مدت ها خانوممو راضی کردم از باسن باهاش سکس کنم ولی واقعا نمیدونم چکار کنم که براش لذت بخش باشه و باز هم بتونیم انجام بدیم

ـــــــــــ

• 0

• Mahanam  

• عضو از 1395/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 21

از کونی بودم خوشحال شدم

خیلی خوب و مناسب توضیح داده شده و ازینکه سکس آنال رو تجربه کردم و با حرف های این مقاله مطابقت داره خوشحالم

ـــــــــــ

,,, , ,,,

• 0

• kamranpoya  

• عضو از 1391/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

• 201

اما و اگر نداره کون دادن بهترین لذت دنیاس...

اما و اگر نداره کون دادن بهترین لذت دنیاس جوننننننننز

ـــــــــــ

• 0

• amirali676767  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 54

البته تو جامعه ما دو تا مورد هست
اول اینکه مردها...

البته تو جامعه ما دو تا مورد هست اول اینکه مردها اصلا زن رو برای رابطه مقعدی آماده نمیکنن دوم اینکه زنها هم بی تفاوت هستن و بهداشتی که قبل از این رابطه باید صورت بگیره رو رعایت نمیکنن

ـــــــــــ

از تهرانم.مکان مجردی دارم فقط دنبال خانومم که دنبال یه رابطه امن و مطمیئن باشه عکسهای کیرم تو پروفایلمه

• 1

• Reza_dan  

• عضو از 1399/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

عاشق کون کردنم کی دوسش داره؟

نقل از: amirali676767 البته تو جامعه ما دو تا مورد هست اول اینکه مردها اصلا زن رو برای رابطه مقعدی آماده نمیکنن دوم اینکه زنها هم بی تفاوت هستن و بهداشتی که قبل از این رابطه باید صورت بگیره رو رعایت نمیکنن

ـــــــــــ

Reza

• 1

• armani.shomal  

• عضو از 1398/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 23

سکس مقعدی با خانم ها

تا اونجا که من تجربه کردم سکس مقعدی با خانم ها بگیر نگیر داره. بعضی خانم ها سکس از پشت رو دوست دارند که شاید به خاطر نوستالوژی هاشون باشه و بسیاری دیگه هم دوستش ندارند و ازش می ترسند. اما آقایون همیشه دوست دارند از باسن زیبای خانم ها لذت ببرند.

ـــــــــــ

عاشق رابطه با زوج های عزیز هستم. زوج های خوب پیام بدن ساری هستم

ahoora_sari

• 0

• ava-ts  

• عضو از 1399/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

خوبه

من دوست دارم. بعد از بار اول برام عادی شد و اگه کسی می خواست و آدم حسابی بود بهش می دادم

ـــــــــــ

• 0

• 1salar320  

• عضو از 1399/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 2

منم خیلی دوست دارم مفعول بودن رو تجربه کنم ولی...

منم خیلی دوست دارم مفعول بودن رو تجربه کنم ولی نمیتونم به کسی اعتماد کنم و عذاب میکشم کسی میتونه کمکم کنه

ـــــــــــ

• 0

• boy99IR  

• عضو از 1399/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 668

• 765

برای من خیلی دردناک هس
کاش کون کوچیک میشد بعد هر...

برای من خیلی دردناک هس کاش کون کوچیک میشد بعد هر سکسی مثل کوس ولی حیف نمیشه

ـــــــــــ

1999 Rainbow boy

• 0

• hanokh  
  • عضو از 1391/8/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 8

کون خوبه ولی.....

چو کون کردی مباش ایمن ز آفات بگیری ایدز و کوفت و صد مکافات طرف گیرد بواسیر، کون گشادی بچسبد بر سر کیرت کثافات ولی با تمام این احوالات....... ز کون خوشتر نباشد در جهان چیز بیا کیرا دمی با کون بیاویز کمی تنگ و بسی هم بویناک است ولی کیرم برایش سینه چاک است

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «