امتیازدهی برای وب سکسی

• mrkoloft  

• عضو از
    1398/1/17

• پست‌ها: 37

• 14

سلام به همه.
تو دو تا تاپیک قبلیم کلاه بردارا و واقعیا رو معرفی کردمو دوستان هم زحمت کشیدن و تجربیاتشون رو گفتن. تو این تاپیک می خوام یه سیستم ارزشیابی معرفی کنم که بهتر کمک کنه به انتخاب کسایی که دنبال وب سکسی می گردن.

1. برخورد (ادب، متانت، اخلاق خوش)

2. صداقت کاری (همون زمانی که توافق کردید وب بده)

3. خوش قولی (بلافاصله بعد از واریز کار رو شروع کنه)

4. حرف شنوی (هر کاری که قبل وب توافق کردید رو توی وب به بهترین نحو انجام بده)

5. مصنوعی نبودن وب (الکی اه و ناله نکنه)

6. حشر بودن خود طرف (خود طرف اگر حشر باشه خیلی وبتون با کیفت تر خواهد بود)

7. اندام و سفت بودن بدن (بدن طرف شل و ول نباشه و بدن سکسی ای داشته باشه)

8. تجربه جدید (طرف کار جدیدی توی وب بکنه مثلا از سینه هاش شیر بیرون میاد)

با این معیارها به افرادی که واقعی هستن امتیاز 1 تا 5 داده می شه. افرادی که تجربه عملی با موردهای معرفی شده دارن نظرشون رو زیر همین پست بنویسن.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mrkoloft  

• عضو از 1398/1/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 14

مورد اول - فاطی

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز فاطی با آیدی اس کایپ fatemeh_13001 به صورت زیر خواهد بود:
برخورد: 3
صداقت کاری: 5
خوش قولی: 5
حرف شنوی: 4
مصنوعی نبودن: 5
حشر بودن: 5
اندام: 3
تجربه جدید: 5 از شدت حشریت آب از دهنش راه میافته

امتیاز کلی 35 از 40
قیمت هر 10 دقیقه 50 تومن

ـــــــــــ

• 0

• artin4116  

• عضو از 1397/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 266

• 403

نقل از: mrkoloft

نقل از: mrkoloft طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز فاطی با آیدی اس کایپ fatemeh_13001 به صورت زیر خواهد بود: برخورد: 3 صداقت کاری: 5 خوش قولی: 5 حرف شنوی: 4 مصنوعی نبودن: 5 حشر بودن: 5 اندام: 3 تجربه جدید: از شدت حشریت آب از دهنش راه میافته

فاطی عالیه

ـــــــــــ

تو خوب باش

• 1

• mrkoloft  

• عضو از 1398/1/17

• 14

مونا دختر 22 ساله شیرازی

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز مونا با آیدی Mona1376 در سایت شهوانی به صورت زیر خواهد بود:
برخورد: 5
حشر بودن: 4
اندام: 5
تجربه جدید: 5 (کون خوش فرم و سینه های برجسته و بدن بسیار تمیز)

امتیاز کلی 38 از 40
قیمت هر 10 دقیقه 20 تومن

ـــــــــــ

• 0

• Mona1376  

• عضو از 1398/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 193

• 37

جووون❤

جووون❤

ـــــــــــ

• 0

• Alexi88  
  • عضو از 1398/6/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

کاربر با ایدی @Jjej2
برخورد:5
صداقت:5
خوش...

کاربر با ایدی @Jjej2 برخورد:5 صداقت:5 خوش قولی:5 حرف شنوی:4 مصنوعی نبودن وب:5 حشر بودن :5 فوقالعاااادست این موردش اندام و سفت بودن بدن:5 تجربه جدید:3 مجموع امتیاز :37 از 40 هر یه ساعت وب 100تومن نیم ساعت هم 70 ولی باهاش صحبت کنین تخفیف هم میده @Jjej2 ایدی تلگرامش

ـــــــــــ

• 2

من چی؟

من چی؟

ـــــــــــ

منو پسرام شما همه Nazi_mirzayi3244 تلگراممه

• 0

• mrkoloft  

• عضو از 1398/1/17

• 14

باید کسایی که تجربه دارن امتیاز بدن

نقل از: Nazi.mirzayi3244 من چی؟

باید کسایی که با شما بودن امتیاز بدن. ازشون بخواه زیر این تاپیک بهت امتیاز بدن.

ـــــــــــ

• 0

• maziar2016  
  • عضو از 1395/7/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 8

این تاپیک واقعا خوبه و فکر کنم بتونه خیلی کمک بکنه...

این تاپیک واقعا خوبه و فکر کنم بتونه خیلی کمک بکنه . مونا ، دختر شیرازی با آیدی Mona1376 از نظر من همه امتیاز هارو میگیره .40 از 40 . فوق العاده خوش برخورد و با ادب و مهربون که کارشو خوب میتونه انجام بده . دوست عزیز دیگه ما هم با آیدی sharaa85 با هزینه 40 تومن برای نیم ساعت هستش که البته به خاطر ایام محرم چند وقتی کار نمیکنه. امتیاز مجموع 39 از 40 رو میگیره .اونم به خاطر اینکه یه وقتایی یه خورده سرش شلوغ میشه و رسیدگی سخت میشه. خانم نازی میرزایی با آیدی Nazi_mirzayi3244 ، من نتونستم باهاشون به توافق برسم اون هم به خاطر قیمت بالایی که دارند . دوستان اگر تجربه ای با ایشون دارند ممنون میشیم که به اشتراک بگذارند. اگر تجربه های دیگه ای هم به وجود اومد حتما به اشتراک میزارم.

ـــــــــــ

• 1

• ali.ab.18  

• عضو از 1398/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

[۹/۱۳،‏ ۲۲:۳۱] نفس: royaroya69 [۹/۱۳،‏ ۲۲:۳۱] نفس: royaweb

دوستان سلام.من وب سکس زیاد دارم.اما بهترین اونا یه دختر 18 ساله به اسم کیانا بود که نسبت به سنش فوق العاده سکسی بود.اما چند روزه اخیر با یکی اشنا شدم که حرف نداره.خیلی هاته.به همه چیش 5/5 میدم و بر عکس خیلی ها تا زمان ارضاء شدنت همراته و خیلی حشریت میکنه.من که راضیم.متاسفانه با خبر شدم که یکسری افراد عقده ای پشتش حرف زدن که باعث شد ناراحت بشم.چون از نظر صداقت کاری رو دستش ندیدم تاحالا.هر کسی هم میگه فیکه بیاد خصوصی تا اسکرینشات از واریزی و انجام کار(منظورم چت هست نه فیلم و عکس حین سکس وب)رو نشونش بدم تا اطمینان کنه.هرکی شک داره بدرک.من تضمینش میکنم.هرچی هم شد گردن من. royaroya69 royaweb

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Nazi.mirzayi3244 من چی؟
باید کسایی که با شما بودن امتیاز بدن. ازشون بخواه زیر این تاپیک بهت امتیاز بدن.

من ایدیشونو ندارم تو شهوانی

ـــــــــــ

منو پسرام شما همه Nazi_mirzayi3244 تلگراممه

• 0

• sirprog  
  • عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

ایدیشو بده من باهاش کارکنم

نقل از: ali.ab.18 دوستان سلام.من وب سکس زیاد دارم.اما بهترین اونا یه دختر 18 ساله به اسم کیانا بود که نسبت به سنش فوق العاده سکسی بود.اما چند روزه اخیر با یکی اشنا شدم که حرف نداره.خیلی هاته.به همه چیش 5/5 میدم و بر عکس خیلی ها تا زمان ارضاء شدنت همراته و خیلی حشریت میکنه.من که راضیم.متاسفانه با خبر شدم که یکسری افراد عقده ای پشتش حرف زدن که باعث شد ناراحت بشم.چون از نظر صداقت کاری رو دستش ندیدم تاحالا.هر کسی هم میگه فیکه بیاد خصوصی تا اسکرینشات از واریزی و انجام کار(منظورم چت هست نه فیلم و عکس حین سکس وب)رو نشونش بدم تا اطمینان کنه.هرکی شک داره بدرک.من تضمینش میکنم.هرچی هم شد گردن من. royaroya69 royaweb

ایدی تلگرام این دختری ک میگی رو بده من باهاش کارکنم

ـــــــــــ

• 0

• Mona1376  

• عضو از 1398/3/26

• 37

نقل از: maziar2016

نقل از: maziar2016 این تاپیک واقعا خوبه و فکر کنم بتونه خیلی کمک بکنه . مونا ، دختر شیرازی با آیدی Mona1376 از نظر من همه امتیاز هارو میگیره .40 از 40 . فوق العاده خوش برخورد و با ادب و مهربون که کارشو خوب میتونه انجام بده . دوست عزیز دیگه ما هم با آیدی sharaa85 با هزینه 40 تومن برای نیم ساعت هستش که البته به خاطر ایام محرم چند وقتی کار نمیکنه. امتیاز مجموع 39 از 40 رو میگیره .اونم به خاطر اینکه یه وقتایی یه خورده سرش شلوغ میشه و رسیدگی سخت میشه. خانم نازی میرزایی با آیدی Nazi_mirzayi3244 ، من نتونستم باهاشون به توافق برسم اون هم به خاطر قیمت بالایی که دارند . دوستان اگر تجربه ای با ایشون دارند ممنون میشیم که به اشتراک بگذارند. اگر تجربه های دیگه ای هم به وجود اومد حتما به اشتراک میزارم.

مرسی گلم

ـــــــــــ

• 1

مورد نیلوفر کس طلا طبق معیارهای گفته شده...

مورد نیلوفر کس طلا

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز نیلو با گروه تل . گرام niloofarkostala به صورت زیر خواهد بود:

حرف شنوی: 5

حشر بودن: 5

اندام: 4

تجربه جدید: 5 وب با نقاب های مختلف و سکسی که می تونه تقریبا صورتش رو نشون بده .

امتیاز کلی 39 از 40

قیمت هر 20 دقیقه 50 تومن

ـــــــــــ

• 2

مریم تلگرام ویس و سکس ویدیو (فعلا لایو نیست ولی...

مریم تلگرام ویس و سکس ویدیو (فعلا لایو نیست ولی همزمان برات هر ویدیویی تو تلگرام بخوای میفرسته از خودش)

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز مریم با آیدی تل . گرام Sharaa85 در سایت شهوانی به صورت زیر خواهد بود:

مصنوعی نبودن: 4

تجربه جدید: 4 ویدیو تلگرام با کیفیت و بنا به درخواست

امتیاز کلی 36 از 40

قیمت عکس وویس ۳۰ تل۳۰ فیلم ۴۰

ـــــــــــ

• 1

مورد شراره جون

طبق معیارهای گفته شده بالا،...

مورد شراره جون

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز شراره با آیدی اسک . ایپ sharare.joon21 به صورت زیر خواهد بود:

حرف شنوی: 5

تجربه جدید: 4 بدن بسیار تمیز و خوش فرم

امتیاز کلی 37 از 40

قیمت هر 10 دقیقه 60 تومن

حتما بگید از طرف GoodBoy

ـــــــــــ

• 0

مورد پری پری

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز...

مورد پری پری

طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز پری با آیدی اس . کایپ live:109917b38eefd63e به صورت زیر خواهد بود:

اندام: 4

تجربه جدید: 4 سکسی و بدن تمیز

امتیاز کلی 35 از 40

قیمت هر 15 دقیقه 50 تومن

ـــــــــــ

• 0

• Mona1376  

• عضو از 1398/3/26

• 37

نقل از: mrkoloft طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز مونا با آیدی Mona1376 در سایت شهوانی به صورت زیر خواهد بود:

امتیاز کلی **38 **از 40
قیمت هر 10 دقیقه **20 **تومن

ـــــــــــ

• 1

• aramin20  
  • عضو از 1394/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 107

• 57

نقل از: mrkoloft طبق معیارهای گفته شده بالا، امتیاز مونا با آیدی Mona1376 در سایت شهوانی به صورت زیر خواهد بود:

امتیاز کلی **38 **از 40
قیمت هر 10 دقیقه **20 **تومن

مونا فوق العاده است. با این بدن سکسی و این تایم وب ، این قیمت واقعا عالیه. هر کی ازش وب بگیره پشیمون نمیشه (ok)

ـــــــــــ

• 1

• Pedram78155  

• عضو از 1396/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 1

mona1376

بچه ها من تجربه زیاد دارم MONA1376 از همه نظر عالی، و نامبر وان هست. برخورد: 5  صداقت کاری: 5  خوش قولی: 5  حرف شنوی: 5  مصنوعی نبودن: 5  حشر بودن: 4  اندام: 5  تجربه جدید: 5 (بدن فوق العاده تمیز و سینه های خوش فرم صورتی که خیلی زود آبت رو میاره)

امتیاز کلی 39

ـــــــــــ

• 1

• Pedram78155  

• عضو از 1396/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 1

nazii137 goodarzi کلاه بردار

این آیدی nazii137 goodarzi یه دروغگو شیاد هست. وسط کار یهو قطع میکنه و درخواست مجدد پول میکنه. برخورد: 0  صداقت کاری: 0  خوش قولی: 0  حرف شنوی: 0  مصنوعی نبودن: 2  حشر بودن: 1  اندام: 2  تجربه جدید: 0 حواستون باشه که گول نخورید.  تازه زایمان کرده امتیاز کلی 5

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «