انجمن اقایون کیر کوچیک و سایز استاندارد

• Araz52  

• عضو از
    1398/6/19

• پست‌ها: 179

• 117

لطفا در مورد رابطه خود با پارتنر یا همسر و احساس رضایت و یا عدم رضایت طرف مقابل و تاثیر این مسئله در زندگی و رابطه زناشویی و هر صحبت مربوط به این مورد و یا حتی تجربیات خوب و بد و اینکه چگونه تونستین از پس این مشکل بربیایین تجربیات خودتون را با بقیه ب اشتراک بزارین،،،
و

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Araz52  

• عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 179

• 117

لطفا خانومها هم اگر در این مورد تجربه و راهکاری...

لطفا خانومها هم اگر در این مورد تجربه و راهکاری دارن خوشحال میشم نظر شما را هم بدونیم

ـــــــــــ

• 0

• Smileee69  
  • عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 24

اینو گذاشتم واسه تضعیف روحیتون

(devil) (devil)

ـــــــــــ

• 1

• konpars  
  • عضو از 1398/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

نقل از: Smileee69

(devil) (devil)

چن سانته

ـــــــــــ

• 0

• Smileee69  
  • عضو از 1398/11/29

• 24

سایز نزدم

نقل از: konpars

(devil) (devil)

چن سانته

شما بهتر میدونی

ـــــــــــ

• 0

• احساس.....  

• عضو از 1398/9/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 1042

• 700

شوخی

(devil) (devil)

اینم فقط برا تضعیف روحیه خودت (biggrin) (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Smileee69  
  • عضو از 1398/11/29

• 24

۰

نقل از: احساس.....

(devil) (devil)

اینم فقط برا تضعیف روحیه خودت (biggrin) (rose)

(biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• سیرسام  

• عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 427

• 169

از کونت بذار

(devil) (devil)

روحیشون رو شاد کنی

ـــــــــــ

شخصیتت رو خودت میسازی

• 0

• mr.siina  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 13

نظرت متفاوت

سایز خود بنده 19 هستیش ولی در کل به نظر من سایز ملاک نیست کیفت و نوع سکس مهمه که چطور دوطرف از هم لذت ببرن ارضا بشن وگرنه بلا نسبت بعضی دوستان سایز خر از مال همه ما ها بزرگتر کلفتره ولی کنجیشگی عمل میکنه

ـــــــــــ

• 8

• Smileee69  
  • عضو از 1398/11/29

• 24

فعلا کیرمو

نقل از: سیرسام

(devil) (devil)

روحیشون رو شاد کنی

گذاشتم واسه دل تو

ـــــــــــ

• 0

• mr.siina  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 13

اشنای ودوستی

نقل از: Agh-Baalaa اینم مال من

سلام خوبی عزیزم میخواستم ببینم پایه هستی بهاام دیکه بیشتر اشنا بیشم وقت بگذرون از باهام بودن سکس کردن باهام دیکه لذت ببریم سینا 29 185 75 19سایز

ـــــــــــ

• 0

• Jurassic.D  

• عضو از 1397/7/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 715

• 354

سایز آلت تناسلی ربطی به کیفیت سکس نداره
1.نفس و...

سایز آلت تناسلی ربطی به کیفیت سکس نداره 1.نفس و خستگی ناپذیری 2.دیر انزالی 3.آگاهی جنسی. این سه مورد حرف اولو میزنه.سایز آلت نقش کمرنگی تو کیفیت سکس داره

ـــــــــــ

@ShapuorArdeshir گی و بی نیستم پروفایل عکس خودمه

• 1

• Araz52  

• عضو از 1398/6/19

• 117

نقل از: Jurassic.D

نقل از: Jurassic.D سایز آلت تناسلی ربطی به کیفیت سکس نداره 1.نفس و خستگی ناپذیری 2.دیر انزالی 3.آگاهی جنسی. این سه مورد حرف اولو میزنه.سایز آلت نقش کمرنگی تو کیفیت سکس داره

مرسی از نظر شما البته عوامل زیادی در تجربه کردن و لذت دو طرف در سکس وجود دارد

ـــــــــــ

• 0

(devil) (devil)

سایز کیر من به زور ۱۰ سانت میشه و خیلی باریک و کوچیکه. بیشتر از ۱۵ ساله ازدواج کردم و در حال حاضر به زور کیرم راست میشه . زنمو آزاد گذاشتم با هرکس بخواد دوست بشه و حتی سکس بکنه . دو سه بارم غیر مستقیم بهش گفتم ولی میگه حتی به بدن مرد دیگه نگاه نمی کنم چه برسه به فکر کردن . با دست و خوردن سینه ها و کصش ارضاش می کنم و حتی به ارگاسم کامل می رسه ولی تا حالا بهم خیانت نکرده و نمیکنه . اگه کسی توی خیابون یا جایی مزاحمش بشه یا تلفنی درخواست دوستی داشته باشن محترمانه رد می کنه و شب موقع خواب قضیه رو کامل برام تعریف می کنه . میدونی چرا ؟ چون ماشین شاسی بلند براش خریدم و خونه آنچنانی داره. حساب بانکیشو پر از پول کردم و هر زمان اراده کنه هرچی بخواد می تونه بخره . اون چیزی که زن میخواد پول هست نه کیر بزرگ . دوتاش باشه عالیه نباشه پول داشتنو ترجیح میدن . سکس در زن در درجه دوم قرار داره و درجه اول عشق یا همون پوله . اگه میخوای تضعیف روحیه کنی پرینت از حساب بانکیت بده تا هم آقایون روحیه هاشون خراب بشه و هم خانوما عاشقت بشن

ـــــــــــ

مفعول و ساکر سن بالام

• 14

• m-r-zz  
  • عضو از 1398/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 6

شاسی بلند

نقل از: احسان با کون گنده

(devil) (devil)

سایز کیر من به زور ۱۰ سانت میشه و خیلی باریک و کوچیکه. بیشتر از ۱۵ ساله ازدواج کردم و در حال حاضر به زور کیرم راست میشه . زنمو آزاد گذاشتم با هرکس بخواد دوست بشه و حتی سکس بکنه . دو سه بارم غیر مستقیم بهش گفتم ولی میگه حتی به بدن مرد دیگه نگاه نمی کنم چه برسه به فکر کردن . با دست و خوردن سینه ها و کصش ارضاش می کنم و حتی به ارگاسم کامل می رسه ولی تا حالا بهم خیانت نکرده و نمیکنه . اگه کسی توی خیابون یا جایی مزاحمش بشه یا تلفنی درخواست دوستی داشته باشن محترمانه رد می کنه و شب موقع خواب قضیه رو کامل برام تعریف می کنه . میدونی چرا ؟ چون ماشین شاسی بلند براش خریدم و خونه آنچنانی داره. حساب بانکیشو پر از پول کردم و هر زمان اراده کنه هرچی بخواد می تونه بخره . اون چیزی که زن میخواد پول هست نه کیر بزرگ . دوتاش باشه عالیه نباشه پول داشتنو ترجیح میدن . سکس در زن در درجه دوم قرار داره و درجه اول عشق یا همون پوله . اگه میخوای تضعیف روحیه کنی پرینت از حساب بانکیت بده تا هم آقایون روحیه هاشون خراب بشه و هم خانوما عاشقت بشن

زن دوم نمیخاهی احتمالا (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• ali_ghost  

• عضو از 1396/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 24

من سایزم ۱۲ سانته. فقط دوبار اول که سکس داشتم اونم...

من سایزم ۱۲ سانته. فقط دوبار اول که سکس داشتم اونم ب خاطر بی تجربگیم نتونستم سکس خوبی داشته باشم.اما الان خودم هیچ مشکلی با سایزم ندارم حتی دوست دخترمم ارضا میشه و راضیه. در کل خیلی اعتماد به نفسم کم بود و فکر میکردم که نمیتونم هیچ وقت سکس داشته باشم اما الان خیلی بهتر شدم

ـــــــــــ

• 5

• Araz52  

• عضو از 1398/6/19

• 117

نقل از: ali_ghost

نقل از: ali_ghost من سایزم ۱۲ سانته. فقط دوبار اول که سکس داشتم اونم ب خاطر بی تجربگیم نتونستم سکس خوبی داشته باشم.اما الان خودم هیچ مشکلی با سایزم ندارم حتی دوست دخترمم ارضا میشه و راضیه. در کل خیلی اعتماد به نفسم کم بود و فکر میکردم که نمیتونم هیچ وقت سکس داشته باشم اما الان خیلی بهتر شدم

ایول دمت گرم

ـــــــــــ

• 1

• ali_ghost  

• عضو از 1396/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 24

نقل از: Araz52

نقل از: Araz52
نقل از: ali_ghost من سایزم ۱۲ سانته. فقط دوبار اول که سکس داشتم اونم ب خاطر بی تجربگیم نتونستم سکس خوبی داشته باشم.اما الان خودم هیچ مشکلی با سایزم ندارم حتی دوست دخترمم ارضا میشه و راضیه. در کل خیلی اعتماد به نفسم کم بود و فکر میکردم که نمیتونم هیچ وقت سکس داشته باشم اما الان خیلی بهتر شدم
ایول دمت گرم

فدات

ـــــــــــ

• 0

نقل از: m-r-zz

(devil) (devil)

شاسی بلند

(biggrin)

ـــــــــــ

مفعول و ساکر سن بالام

• 0

• Araz52  

• عضو از 1398/6/19

• 117

(devil) (devil)

شاسی بلند

(biggrin)

(clap)

ـــــــــــ

• 0

• Araz52  

• عضو از 1398/6/19

• 117

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدام مورد زیر در مورد ویروس کرونا صحیح است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «