اندر حکایات گی این سایت

سلام دوستان عزیز خصوصا رنگین کمونی‌های واقعی سایت

این راستش تاپیک اول منه بعد از یه مدت فعالیت بی‌سروصدا ;)

یکی از بخش‌های جذاب این سایت داستان‌هایی هستن ک آپ میشن و خب افرادی هم هستن ک اصن این بخش رو نمیخونن... ولی در کل این بخش تاثیراتی روی خواننده‌هاش هم داشته و دلیل تاپیک زدن من هم همین بود و بخصوص داستان های گی!!!

دوستان همجنسگرایی بخصوص راجع به گی واقعا اون چیزی نیست ک شما توی این داستان‌ها میخونید... میشه گفت اکثر این متنها محتوای همجنسبازی، پدوفیلی یا تجاوز دارن!
۱- بعضی داستان هایی ک توی شهوانی تحت عنوان گی منتشر شدن واقعا حتی اسمشون هم برای یه گی واقعی منزجرکننده و توهین آمیزه!

تیترهایی مثه "کونی شدن فلان کس" یا "کردن پسر سفید در فلان جا" "مجبور شدم بدم" "زن شدن واسه فلانی" و هزار تا تیتر و عنوان دگ ک حالم بهم میخوره بنویسمشون!

۲- محتوای خیلی از داستانا جوریه ک گی‌ها و خصوصا بات‌ها رو آدمایی ضعیف و بی‌اراده نشون میده...
اینکه کسی ممکنه بهش تجاوز بشه یه فرض ک امکانش وجود داره ولی آیا اون حس بهش لذت داده ک الان نقلش میکنه؟ اگه درددل کردنه ک خب چرا لحنش این مدلیه؟ اگه فتیش تجاوزه، خب چرا اینقدر زیاد؟ ینی این همه آدم فتیش تجاوز دارن و از قضا گی هم هستن؟ ب نظر بعیده!

این تصور احمقانه از گی‌ها خیلی جاها هست متاسفانه...

۳- سکس‌های غیر ایمن و بدون کاندوم! ترجیح میدم چیزی نگم چون اگه کسی تا حالا اینو نفهمیده همون بیماری‌های مقاربتی حقشه...

۴- نوع سکس‌هایی ک انجام میشه...
میرسید شلوارو میدید پایین و شروع؟ خب یه گی واقعی میدونه این چقدر امکان ناپذیره!
حتی سکس تو جاهای عجیب و غریب... ممکنه سکس توی جاهای مختلف تجربه‌ی یه عده باشه و البته جالب هم میتونه باشه
ولی آیا سکس تو اتاق وقتی مثلا مادر یکی‌شون هم تو خونه(حالا اتاقای دگ) هست امکان پذیره؟ سکس صدایی نداره؟ شایدم واسه اونا نداره!

۵- اینکه با یبار تجربه بات بودن اعتیاد پیدا کردن!
اینم از اون عجایبه سایته... گی بودن چیزی نیست ک با تجربه بوجود بیاد! گی بودن توی روح شماست... جوری ک جنسیت شما توی روح شماست! ممکنه اونو با تجربه تو خودتون کشف کنید ولی معنیش این نیست ک اون نبوده و شما بهش معتاد شدین... قبلن استریت بودم الان گی شدم معنی نداره! فقط خودت رو کشف نکرده بودی!
و اگرم گی بودن تو وجودت نبوده اون تجربه قطعا حالت رو بهم میزنه! تو هر پوزیشنی ک باشی...
اگر هم قصدت فقط یه لذت بردن و ارضای شهوته و مهم نیست چجوری باشه خب تو یه بیمار همجنسبازی! اینایی ک میگن سوراخ فرقی نداره...

۶- کامنت های توهین آمیز
البته روی صحبتم با اونایی ک انسانیت دارن تو وجودشون و این داستان های مسخره رو ب پای گی‌های واقعی نمیذارن!
کامنت‌هایی ک بعضی هاتون میذارین خیلی توهبن آمیزه... واژه‌های توهین آمیز و هوموفوبیک متاسفانه حتی بجای کاربرد صحیحشون استفاده میشن! مثلن کاربرد لز، توهین آمیزه و لزبین درسته یا نمیدونم واژه‌های "کونی" "اوبی" و... یه توهین مستقبم به ذات و شخصیت آدماست!
دقیقا مثه اینکه یه دختر بخاطر مونث بودن اذیت بشه، مسخره بشه، بهش بها داده نشه و...

مطالب دگ هم هست که واقعا حوصلشون رو ندارم...
دوستان عزیز خوشحال میشم اگه چیزی به این مطالب اضافه کنین و باعث گسترش متن بشه و البته شناخت بهتر اونایی ک اطلاعی ندارن

ممنون از توجه‌تون!
فعلا...

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nima_23_g  

• عضو از 1394/12/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 70

.

اکثر داستانای این سایت انقدر مزخرفن که اصلا ارزش نداره خوندنش. چون اصلا در واقع ارزشی ندارن. دلیلش هم معلومه. چون زاده تخیلات مغز پریوده. اینکه چرا این کس شرا نوشته میشه.. و اگر هم نوشته میشه، چرا نشر داده میشه. مسئله این است.

ـــــــــــ

• 2

• hamedgay  

• عضو از 1391/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 53

دوست من بسیاری از داستانها تخمی تخیلیه بسیاری هم...

دوست من بسیاری از داستانها تخمی تخیلیه بسیاری هم راست و انچه که حال بهم زنه و هر چی بنویسی استریتای محترم میان زیرش تر تر می کنن . در مورد واژه ها که گفتی اگه غیر اون کلمات و بنویسن ملت حال نمی کنن و میخان مثال داستاناشون ابدار باشه. مشکل اصلی از استریتای بی شعوری هس که خودشون کونده ان ماشاله و از بی غیرتم بی غیرتن، اما میان داستان گی می خونن و زیرش فوش میدن.خو اگه شما عوضی بی ناموس نیستی غلط می کنی پا میکنی تو دنیای گی ها و خوندن داستان گی و فوش میدی شما استریتا گند زدین به سراپای مملکت اون از زندگی هاتون اون از زنداری وشوهر داری هاتون اون از الواتی و بچه بازی هاتون اما دهن وا می کنید به گی ها فوش میدین. جم کنید کاسه گووزه تونو ما خوب میدونیم ک شما استریتا چه تعفن هایی هستید.

ـــــــــــ

• 2

نقل از: nima_23_g

نقل از: nima_23_g اکثر داستانای این سایت انقدر مزخرفن که اصلا ارزش نداره خوندنش. چون اصلا در واقع ارزشی ندارن. دلیلش هم معلومه. چون زاده تخیلات مغز پریوده. اینکه چرا این کس شرا نوشته میشه.. و اگر هم نوشته میشه، چرا نشر داده میشه. مسئله این است.

دقیقا یه چیز قابل اعتراض همینه... اگه قراره این داستانا از فیلتر عبور کنن و ادمین تصمیم بگیره بابتشون خب چرا اینا رد میشن؟ واقعا توهین ب همجنسگراییه این متن‌ها

ـــــــــــ

• 2

نقل از: hamedgay

نقل از: hamedgay

دوست من بسیاری از داستانها تخمی تخیلیه بسیاری هم راست و انچه که حال بهم زنه و هر چی بنویسی استریتای محترم میان زیرش تر تر می کنن . در مورد واژه ها که گفتی اگه غیر اون کلمات و بنویسن ملت حال نمی کنن و میخان مثال داستاناشون ابدار باشه. مشکل اصلی از استریتای بی شعوری هس که خودشون کونده ان ماشاله و از بی غیرتم بی غیرتن، اما میان داستان گی می خونن و زیرش فوش میدن.خو اگه شما عوضی بی ناموس نیستی غلط می کنی پا میکنی تو دنیای گی ها و خوندن داستان گی و فوش میدی شما استریتا گند زدین به سراپای مملکت اون از زندگی هاتون اون از زنداری وشوهر داری هاتون اون از الواتی و بچه بازی هاتون اما دهن وا می کنید به گی ها فوش میدین. جم کنید کاسه گووزه تونو ما خوب میدونیم ک شما استریتا چه تعفن هایی هستید.

البته همه‌ی استریت ها اینطور نیستن و لحنتون خیلی یه جانبه‌اس دوست عزیز

ـــــــــــ

• 1

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 142

مرسی از توضیحات .واقعا نمیدونستم کلمه لز توهین...

مرسی از توضیحات .واقعا نمیدونستم کلمه لز توهین امیزه سعی میکنم از این به بعد استفاده نکنم(gol)

ـــــــــــ

• 2

ممن همیشه برا گی ها همونقد احترام قاعل بودم ک...

ممن همیشه برا گی ها همونقد احترام قاعل بودم ک استریت..اماقبولل کن بعضی گی ها بی اااادبنن.یه گی تتتتتووو پارک نشست کنارم و بی اجازه دس زد ب التم..منم ننشو گاییدم...شایدم کونی بوده

ـــــــــــ

• 0

• novin_dil  

• عضو از 1398/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 8

سایت پر شده از گی

سایت پر شده از گی

ـــــــــــ

• 0

نقل از: novin_dil

نقل از: novin_dil سایت پر شده از گی

گئ نما هستن فک کنم

ـــــــــــ

• 0

• ali333333  
  • عضو از 1395/8/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 105

333.قصه ی شیر سفید

میگن تؤ یه بیشه ای یه دسته شیر زندگی میکردن.یه روز یه شیر ماده یه توله شیر سفید به دنیا میاره.با اینکه رنگ توله شیر با بقیه متفاوته ولی هیچ شیری بهش نمیگه تو چرا رنگت سفیده؟هیشکی بهش نمیگه تو چرا مثه ما نیستی؟کسی ازش نمیپرسه تو اصلن شیری؟!/یه مدت میگذره و شیر کمی بزرگ تر میشه.یه روز که داشته از چشمه آب میخورده خودشو تؤ آب میبینه و متوجه میشه که رنگش با بقیه فرق داره.میره پیش مادرش و میگه چرا من اینجوریم؟چرا تا حالا بهم نگفتین؟مادرش میگه چی رو بهت نگفتیم؟تو جوری نیستی.تو هم یه شیری.فقط رنگت فرق میکنه با ما.همین/الآن طرف میگه شما گی ها آدم نیستید.در بهترین حالت اساتید به ظاهر روشنفکر میگن که شماها اختلال ژنتیکی دارین.بین اختلال ژنتیکی و تفاوت ژنتیکی یه کلمه فرقه ولی یه دنیا حرفه.اگه اون شیر سفید بود هیچ اختلال ژنتیکی نداشت.تنها تفاوت ژنتیکی در رنگ دانه های پوستش داشت که اونو سفید رنگ کرده بود.شیرها حیوونن.حتی حیوونا هم اینو فهمیدن،اما بعضی از کسایی که اسم انسان رو خودشون میذارن . . .هِهههههی

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Mehri1375s

نقل از: Mehri1375s مرسی از توضیحات .واقعا نمیدونستم کلمه لز توهین امیزه سعی میکنم از این به بعد استفاده نکنم(gol)

خوشحالم ک مثبت بوده واستون سعی مبکنم ادامه بدم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: ali333333

نقل از: ali333333 میگن تؤ یه بیشه ای یه دسته شیر زندگی میکردن.یه روز یه شیر ماده یه توله شیر سفید به دنیا میاره.با اینکه رنگ توله شیر با بقیه متفاوته ولی هیچ شیری بهش نمیگه تو چرا رنگت سفیده؟هیشکی بهش نمیگه تو چرا مثه ما نیستی؟کسی ازش نمیپرسه تو اصلن شیری؟!/یه مدت میگذره و شیر کمی بزرگ تر میشه.یه روز که داشته از چشمه آب میخورده خودشو تؤ آب میبینه و متوجه میشه که رنگش با بقیه فرق داره.میره پیش مادرش و میگه چرا من اینجوریم؟چرا تا حالا بهم نگفتین؟مادرش میگه چی رو بهت نگفتیم؟تو جوری نیستی.تو هم یه شیری.فقط رنگت فرق میکنه با ما.**همین**/الآن طرف میگه شما گی ها آدم نیستید.در بهترین حالت اساتید به ظاهر روشنفکر میگن که شماها اختلال ژنتیکی دارین.بین اختلال ژنتیکی و تفاوت ژنتیکی یه کلمه فرقه ولی یه دنیا حرفه.اگه اون شیر سفید بود هیچ اختلال ژنتیکی نداشت.تنها تفاوت ژنتیکی در رنگ دانه های پوستش داشت که اونو سفید رنگ کرده بود.شیرها حیوونن.حتی حیوونا هم اینو فهمیدن،اما بعضی از کسایی که اسم انسان رو خودشون میذارن . . .هِهههههی

خب قطعا گی بودن نه اختلال ژنتیکیه و نه انحراف جنسی! داستانتون هم خوب بود:) ممنون از نگاه و توجهتون

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «