انگار که می دانست قرار است در من زندگی کند

• .Salma.  

• عضو از
    1392/11/11

• پست‌ها: 736

• 3826

اول موزیکی که براتون گذاشتم رو پلی کنید بعد ادامه مطلبم رو بخونید !(rose)

داشتم تاپیک هارو میخوندم توی یکی از تاپیک ها دیدم یک نفری ناله میکنه از پدر و از خانواده ای که داره !
یاد چیزایی و حسرت هایی از خودم افتادم که گفتنش رو صلاح نمیبینم ! (preved)

جوزف مورگان ( کلاوس سریال اورجینال ) میگفت حاضره برای خانواده هر کاری کنه ! هرچند خانوادش باعث مشکلاتش بودن ولی جونش بود و خانوادش ! آخر سریال هم برای نجات دخترش به اتفاق برادرش ( الایژا ) جونشون تقدیم میکنن ! من عاشق شخصیت خانواده دوست اون شخصم ! ( عکس زیر )

اما بعد !

جالبه ما کمبود های خودمون رو ربط میدیم به خانواده ! پدرم کم گذاشت مادرم اینجوری کرد خواهرم اینجوری شد و ...
بعد این بُعد منفی بینی میخوام از بعد مثبت نشونتون بدم یه موضوعی رو ! که ما خودمون کاملا بی تقصیریم !

نتیجه گیریش با خُتون !

دو تا از دوست هام منو بردند برای دیدن فیلم Lion King.یک جای فیلم سیمبا توی جنگل تاریک داشت پرسه می زد و توی افکارش پیچ می خورد و به جایی نمی رسید.(dash)

او سر دوراهی مهمی توی زندگی اش قرار گرفته بود و نمی دانست باید چه کند. بوزینه پیری که روی درخت نشسته بود به سیمبا گفت من می دانم چه کسی هستم، تو نمی دانی. اسم بوزینه «رافیکی» بود،رافیکی به سیمبا گفت من پدر تو را می شناسم، سیمبا گفت پدر من مرده. رافیکی گفت پدرت زنده است. او شروع کرد به دویدن و به سیمبا گفت دنبال من بیا تا نشانت بدهم.(angel)

رافیکی سیمبا را برد لب چشمه و گفت توی آب نگاه کن، پدرت را می بینی. سیمبا توی آب نگاه کرد و انعکاس صورت خودش را دید. رافیکی گفت آن پدرت است، او در تو زندگی می کند.(clap)

اشکم در آمد. یاد پدر خودم افتادم. پدر من قبل از اینکه بمیرد هیچوقت به من نگفت که باید چگونه زندگی کنم. هیچوقت من را ننشاند روبروی خودش تا به شکل رایج نصیحتم کند. اصلا بلد نبود که برود بالای منبر. او آنطور که خودش می پسندید زندگی می کرد و من تماشایش می کردم، عین نقش اول یک فیلم سینمایی.(angry)

قبلا فکر می کردم که دارد از وظیفه پدری اش می زند و سمبل کاری می کند که جملات قصار به من نمی گوید. الان می فهمم که لازم نمی دید. خیالش راحت بود؛ انگار می دانست که قرار است در من زندگی کند.(inlove)

ـــــــــــ

قشنگترين بخش زندگيت دوستات و خاطره هاتن♔♡

""

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2223

• 2264

خدا رحمتشون كنه
:-(

خدا رحمتشون كنه :-(

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 736

• 3826

نقل از: GENTLE_BOY.1990

نقل از: GENTLE_BOY.1990 خدا رحمتشون كنه :-(

اگه با من هستین دوست عزیز باید سه بار اینو به من بگین ! :)

ممنون بابت کامنت (rose)

ـــــــــــ

""

• 2

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 927

• 347

عرض شود که:

خیلی متن قشنگ بود

موزیک هم تاثیر گذار بود

خدا همه پدر مادر های دوستان رو حفظ کنه و اگر در قید حیات نیستن بیامرزد

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥ ♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 4

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 927

• 347

خدمت شما عرض کنم که:

نقل از: .Salma.
اگه با من هستین دوست عزیز باید سه بار اینو به من بگین ! :) ممنون بابت کامنت (rose)

اخی چقدر بد...(cry)

واستون صبر و تحمل آرزو میکنم...:)

خدا هر سه شون رو بیامرزه :(

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥ ♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 2

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 518

• 1838

سلما جان

عالی بود. بینظیر میکس آهنگ رو متن و محتوای خوب.

برای از دست دادن عزیزانت متاسفم. مارو در غم خودت شریک کن (rose)

درمورد مواردی هم که اشاره کردی واقعا موافقم . (ok)

ـــــــــــ

• 4

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 3826

نقل از: Rebin.

نقل از: Rebin. **عالی بود. بینظیر میکس آهنگ رو متن و محتوای خوب.** برای از دست دادن عزیزانت متاسفم. مارو در غم خودت شریک کن (rose) درمورد مواردی هم که اشاره کردی واقعا موافقم . (Ok)

نمیدونم چرا دپرس شد تاپیکم ! (biggrin) (dash)

خواهش میکنم ربین جان (rose)

مهم برام نتیجه گیری آخر بود که دوستای مجازیمم بخونن و شاید یه کمی بهش فکر کنن

ـــــــــــ

""

• 3

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2223

• 2264

معذرت ميخام

نقل از: .Salma.
اگه با من هستین دوست عزیز باید سه بار اینو به من بگین ! :) ممنون بابت کامنت (rose)

متوجه منظورت نشدم،

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

گروهبان

دنياى عجيبيست! گاهى ميخنديم به چيزهايى كه قبلا بخاطرش گريه ميكرديم و گاهى براى اتفاقاتى كه قبلا بخاطرش قهقهه زده بوديم ، سخت گريه ميكنيم!

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 3826

نقل از: Faithful_Friends

نقل از: Faithful_Friends امتنان خالصانه ما را پذیرا باشید ای دوست گرامی. به راستی که تاپیک حاضر، نقطه عطف ارزشمندی در روال معمول تاپیک های مشتمل بر مسائل خانوادگی محسوب می گردد. خرق عادتی ارزشمند در آن یافت می شود که بی شک سبب دلگرمیست؛ چرا که به تبیین جایگاه ارزشمند اعضای خانواده پرداخته است. کاری که معمولاً در جهتی 180 درجه وارونه صورت می پذیرد : کاربران از بی کفایت و بی ملاحظه بودن والدین و سایر بستگان درجه 1 خود، شکواییه هایی بلند بالا منتشر می کنند و همواره درصدد هستند همه تقصیرات را برد گردن آنان بنهند. عجیب آنکه با استقبال بی نظیری نیز روبرو می شوند و این امر حقیقتاً جای نگرانی دارد. به هر روی، ما مستحضر هستیم که تلاش شما در راستای تلنگرزنی به این عده بوده است : کسانی که زحمات و الطاف بی شائبه والدینشان را از روی وظیفه و تکلیف تلّقی می کنند و در کمال شگفتی همه ما، هنگام صحبت در مورد بی بدیل ترین افراد زندگی خود (پدر-مادر-خواهر-برادر) رحم و شفقت چندانی بروز نمی دهند و کمابیش همانند دشمنان خونی از ایشان یاد می نمایند. حقیقت آنست که ارزش این موهبات بی همتا را فقط و فقط زمانی خواهند دانست که آنان را از دست داده باشند و آنجاست که داغ جگرسوز فقدانشان را با بند بند وجودشان حس خواهند کرد. تاپیک حاضر از دیدگاه ما، تلاش درخور التفاتی در جهت آگاه و بیدار کردن اشخاص ذیربط، مرحمت داشته است.

ممنون برای کامنت زیباترتون :)

ـــــــــــ

""

• 1

• farhadroshanayi  

• عضو از 1397/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 199

• 185

سایه پدر و مادرها بر سر بچه ها مستدام
کاش به جای...

سایه پدر و مادرها بر سر بچه ها مستدام کاش به جای توقعای بیجا ازشون ما ببینیم چه کاری برا اونا میتونیم انجام بدیم

ـــــــــــ

• 2

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 3826

نقل از: farhadroshanayi

نقل از: farhadroshanayi سایه پدر و مادرها بر سر بچه ها مستدام کاش به جای توقعای بیجا ازشون ما ببینیم چه کاری برا اونا میتونیم انجام بدیم

:) (rose)

ـــــــــــ

""

• 0

اولا خدا رحمتشون کنه سلما خانم. (rose) ثانیا ای...

اولا خدا رحمتشون کنه سلما خانم. (rose) ثانیا ای کاش هممون خیلی خیلی بیشتر قدر پدر و مادر ها رو بدونیم...فقط اگه بخوایم زحمت و استرسی که اونا تو دوران بارداری مادر کشیدن رو در نظر بگیریم واسه قدردانی ازشون کافیه...تاپیکت خیلی غم داشت مرسی بابت این متن قشنگ (rose)

ـــــــــــ

واسه زندگیت بجنگ...تو ارزششو داری!

• 1

• sara_seski  

• عضو از 1397/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 155

• 704

تسلیت

تاپیک قشنگی بود موافقم با جوزف واقعا خونواده آدم ،فرق میکنن با بقیه قشنگ نوشتی

(angel)

ـــــــــــ

• 1

• Dorsa.80  

• عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 80

متنت تاثیرگذار بود و به فکر فرو رفتم.لایک دوستم

متنت تاثیرگذار بود و به فکر فرو رفتم.لایک دوستم

ـــــــــــ

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 3826

نقل از: Dorsa.80

نقل از: Dorsa.80 متنت تاثیرگذار بود و به فکر فرو رفتم.لایک دوستم

(rose) :)

ـــــــــــ

""

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «