انگل

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 2807

• 4377

برنده اسکار 2020

فیلم سینمایی Parasite (انگل) یکی از شاهکارهای سینمایی کره محسوب می‌شود. این فیلم پایش را در هر جشنواره‌ای که گذاشت، جوایز را درو کرد.

با کارگردانی Bong Joon-ho

IMDB

Wikipedia

سینمایی شرق با سرعت داره خودش رو از سینمایی کلیشه‌ای و گیشه‌ای هالیوود جدا میکنه.

حتی اگه ذره‌ای اهل سینما هستید، بهتون توصیه می‌کنم حتما این فیلم رو ببینید.

بعد از مدتها اسکار به یک فیلم درست و حسابی رسید.

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• koochebagh  

• عضو از 1398/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 141

• 459

ها

قبول داری به مرد ایرلندی کم توجهی شد؟!

انگل رو شب چله دیدم :)

ـــــــــــ

• 2

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 1685

• 10706

به نظر من فورد و فراری لایق بهترین فیلم بود انگل هم بد نبود ولی زیادی بهش پر و بال دادن

ـــــــــــ

• 3

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 2807

• 4377

نقل از: koochebagh

نقل از: koochebagh

قبول داری به مرد ایرلندی کم توجهی شد؟!

انگل رو شب چله دیدم :)

من خودم از مرد ایرلندی خوشم اومد. ریتمش رو دوست داشتم اما حس کردم اسکورسیزی یه جورایی خلاصه همه فیلمای گذشته خودشو ساخته. چیز آنچنان جدیدی نداشت.

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4377

نقل از: LaDy__Ronakk

نقل از: LaDy__Ronakk به نظر من فورد و فراری لایق بهترین فیلم بود انگل هم بد نرود ولی زیادی بهش پر و بال دادن

فورد وی فراری هم خیلی قشنگ بود.

ـــــــــــ

• 1

واقعا فیلم خوبی بود منم به شدت توصیه‌اش میکنم....

واقعا فیلم خوبی بود منم به شدت توصیه‌اش میکنم. میدونستی چرا تو پوستر فیلم چشمای کارکترای داستان رو اونجوری کردن؟

چون انگلها نمیبینن.فقط برای تغذیه به منبعشون متصل میشوند.(واقعیه ها) (biggrin)

مرد ایرلندی رو اصلا دوس نداشتم.پنج روز طول کشید تا دیدمش.فیلم مسخره و لوث(به معنی کشدار)

اما روزی روزگاری رو خیلی دوس داشتم و خوشحالم برد پیت جایزه گرفت واقعا حقش بود

ـــــــــــ

بین هرزگی و لذت جنسی یک مرز باریک وجود داره به نام اخلاق.

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4377

نقل از: شنل_قرمزی

نقل از: شنل_قرمزی واقعا فیلم خوبی بود منم به شدت توصیه‌اش میکنم. میدونستی چرا تو پوستر فیلم چشمای کارکترای داستان رو اونجوری کردن؟ چون انگلها نمیبینن.فقط برای تغذیه به منبعشون متصل میشوند.(واقعیه ها) (biggrin) مرد ایرلندی رو اصلا دوس نداشتم.پنج روز طول کشید تا دیدمش.فیلم مسخره و لوث(به معنی کشدار) اما روزی روزگاری رو خیلی دوس داشتم و خوشحالم برد پیت جایزه گرفت واقعا حقش بود

برت پیت تو روزی روزگاری به شدت متفاوت و سوپرایز کننده بازی کرد. نظر من رو نسبت به خودش کلا عوض کرد.

در مورد پوستر انگل نمی‌دونستم. ممنون از نکته ریزبینانه و جالبی که گفتی.

ـــــــــــ

• 1

• Sinabidel  

• عضو از 1398/10/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 8

انتخاب درست

از کل فیلم های ۲۰۲۰ . فقط انگل و جوکر رو دیدم که به نظرم خیلی خوب جوایز رو انتخاب کردن . انگل که عالی بود حرفی نیست فقط میمونه تحلیلش . جوکر هم داستانش برای عوام یکم سخت و نامفهوم بود ولی باز فینیکس توش خیلی عالی بود و حس رو منتقل می‌کرد موسیقی متنش هم فوق العاده بود که از وقتی فیلم دیدم موسیقی متنشو دانلود کردم و همیشه گوش میدم .

ـــــــــــ

• 2

• koochebagh  

• عضو از 1398/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 141

• 459

ها

نقل از: شنل_قرمزی واقعا فیلم خوبی بود منم به شدت توصیه‌اش میکنم. میدونستی چرا تو پوستر فیلم چشمای کارکترای داستان رو اونجوری کردن؟ چون انگلها نمیبینن.فقط برای تغذیه به منبعشون متصل میشوند.(واقعیه ها) (biggrin) مرد ایرلندی رو اصلا دوس نداشتم.پنج روز طول کشید تا دیدمش.فیلم مسخره و لوث(به معنی کشدار) اما روزی روزگاری رو خیلی دوس داشتم و خوشحالم برد پیت جایزه گرفت واقعا حقش بود

۱_ نکته پوستر رو خوب اومدی :) ۲_ مرد ایرلندی هرچی که بود قطعا بهتر از اون مزخرف روزی روزگاری بود. بازی خوب برد پیت رو نمیگما. فیلم ضعیف تارانتینو رو میگم.

ـــــــــــ

• 3

• mohrb  
  • عضو از 1396/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 70

• 136

به نظر من فورد و فراری لایق بهترین فیلم بود انگل هم بد نبود ولی زیادی بهش پر و بال دادن

فورد و فراری رو دوست داشتم. چفت و بست داستان، بازی ییل و تدوینی که آدمو یاد کار جری گرینبرگ در ارتباط فرانسوی میندازه

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4377

نقل از: Sinabidel

نقل از: Sinabidel از کل فیلم های ۲۰۲۰ . فقط انگل و جوکر رو دیدم که به نظرم خیلی خوب جوایز رو انتخاب کردن . انگل که عالی بود حرفی نیست فقط میمونه تحلیلش . جوکر هم داستانش برای عوام یکم سخت و نامفهوم بود ولی باز فینیکس توش خیلی عالی بود و حس رو منتقل می‌کرد موسیقی متنش هم فوق العاده بود که از وقتی فیلم دیدم موسیقی متنشو دانلود کردم و همیشه گوش میدم .

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• Maloos_Hashari  

• عضو از 1394/11/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 29

انگل داستان و پیچش متفاوتی داشت ،مرد ایرلندی هم...

انگل داستان و پیچش متفاوتی داشت ،مرد ایرلندی هم انصافا از اون فیلما بود که دلم براشون تنگ شده بود فوقالعاده اما جوکر...از داستان تا بازیگری ،نکات ریز و درشت ،همدردی بیننده با ارتور،احساسات متضاد... از هرچیش بگم کم گفتم بنظر من جوکر بیشتر حقش بود ، البته نظر شخصی من هستش،بهترین فیلمی بود که چند سال اخیر دیدم و بعنوان کسی که تا حالا فیلمی رو بیشتر از 2 بار ندیدم تا الان 4 بار جوکر رو نگاه کردم و با حس فیلم و موسیقیش عشق کردم و خواهم کرد حتما توصیه میکنم جوکر رو ببینید

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4377

نقل از: Maloos_Hashari

نقل از: Maloos_Hashari انگل داستان و پیچش متفاوتی داشت ،مرد ایرلندی هم انصافا از اون فیلما بود که دلم براشون تنگ شده بود فوقالعاده اما جوکر...از داستان تا بازیگری ،نکات ریز و درشت ،همدردی بیننده با ارتور،احساسات متضاد... از هرچیش بگم کم گفتم بنظر من جوکر بیشتر حقش بود ، البته نظر شخصی من هستش،بهترین فیلمی بود که چند سال اخیر دیدم و بعنوان کسی که تا حالا فیلمی رو بیشتر از 2 بار ندیدم تا الان 4 بار جوکر رو نگاه کردم و با حس فیلم و موسیقیش عشق کردم و خواهم کرد حتما توصیه میکنم جوکر رو ببینید

موسیقی جوکر محشر بود.

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4377

۵۰۰

۵۰۰ خیر ندیده

ـــــــــــ

• 1

• Eric_200  
  • عضو از 1398/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 20

هیشکی از ۱۹۱۷ حرفی نمیزنه ، به نظر من که سرگرم...

هیشکی از ۱۹۱۷ حرفی نمیزنه ، به نظر من که سرگرم کننده تر قشنگ تر از مرد ایرلندی و جوکر و روزی روزگاری در هالیوود بود.

ـــــــــــ

P

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «