اهتزاز پرچم عراق در میدان آزادی تهرانlg

• lovely_grl  

• عضو از
    1397/7/5

• پست‌ها: 2818

• 6930

‏? اهتزاز پرچم عراق در میدان آزادی تهران!

?باور کردنی نیست، ایرانی هرگز در تاریخ چنین تحقیر نشده بود. هشت سال با تحریک ارتش عراق توسط «سیدروح‌الله خمینی»، جنگی خانمان‌سوز را آغاز و ایران را ویران کردند. میلیون‌ها تن را به خاک سیاه نشاندند تا سی سال بعد، پرچم همان کشوری که جوانان ما را کشت، مجروح کرد و اسیر تخت آسایشگاه‌ها ساخت، در بزرگ‌ترین میدان تهران برافراشته شود.

پ.ن: خیانت ب خون شهدا فقط بی حجابیه دختراس؟؟ کشوری ک ۸ سال جونامونو از دم‌تیغ گذروند حالا پرچمش برافراشته میشه چ جوک مسخره ای

ـــــــــــ

dances with pills

• 15

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

مرسی

اینا فقط بلدن به ما گیر بدن:(

ـــــــــــ

• 8

• ostadli  
  • عضو از 1397/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 7

خاک تو سرشون با بزرگتریشون

خاک تو سرشون با بزرگتریشون

ـــــــــــ

• 2

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 81

میفهممت

همه چیزی که گفتی درسته فقط دوست من اصلا میخوای واردش نشیم موضوع اصلا این نیست اون رژیم صدام حسین بود و بعث که حکومت عراق عوض شد و الان مردمی بدبخت و بیچاره در شرایط بسیار سخت و عقب افتاده ای دارن زندگی می کنند. به خاطر کمک های بسیج مردمی عراق این کارو کردن.

و دیگر هیچ ... سؤالی در این مورد بود خصوصی بپرس

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2818

• 6930

نقل از: سفیدبرفی74

نقل از: سفیدبرفی74 متاسفانه اینا فقط بلدن به خانوما گیر بدن:(

:(

ـــــــــــ

dances with pills

• 4

• Pouria_1996  

• عضو از 1396/9/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 66

الان انتظار داری چی بگیم؟
این کشور سالهاس ک با...

الان انتظار داری چی بگیم؟ این کشور سالهاس ک با حکومت آخوندی مذهبی ب گا رفته! مردمی ک دغدغه شون پیاز و تخم مرغه اصلا نمیتونن در مورد اهتزار ی پرچم دیگه اونم بالا تر از پرچم ایران دغدغه ای داشته باشن

ما هیچ، ما نگاه

ـــــــــــ

• 3

ممنون لیدی

از ازل ذات مسلمین نیز همانند دینشان که بر یک موضوع صدها روایت متضاد دارد آداپته و تربیت شده

لذا اکنون به دلیل مصلحت حتی مهم نیست که زنان شهیدان در جنگ عراق اکنون در مشهد برن زیر اعراب عراقی

ـــــــــــ

• 6

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6930

نقل از: Zedbazi98

نقل از: Zedbazi98 همه چیزی که گفتی درسته فقط دوست من اصلا میخوای واردش نشیم موضوع اصلا این نیست اون رژیم صدام حسین بود و بعث که حکومت عراق عوض شد و الان مردمی بدبخت و بیچاره در شرایط بسیار سخت و عقب افتاده ای دارن زندگی می کنند. به خاطر کمک های بسیج مردمی عراق این کارو کردن. و دیگر هیچ ... سؤالی در این مورد بود خصوصی بپرس

میدونی قضیه حزب بعث و صدام نیس بحث حافظه ی تاریخیه ی ملته ک اگه فراموش شه چیزی جز نابودی تهش نیس .. چ با بعث چ بدون اون مردم‌عراق دید خوبی نسبت ب ما نداشتن هیچوقت البته کل دنیا دید خوبی نداره از ما

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6930

نقل از: فامیل.دور

از ازل ذات مسلمین نیز همانند دینشان که بر یک موضوع صدها روایت متضاد دارد آداپته و تربیت شده

لذا اکنون به دلیل مصلحت حتی مهم نیست که زنان شهیدان در جنگ عراق اکنون در مشهد برن زیر اعراب عراقی

مشکل کسایی ان ک ملتو دستشون‌گرفتن

ـــــــــــ

dances with pills

• 3

نقل از: lovely_grl

اتفاقا به نظر من مشکل از مردم است

صف های مردمی رو در نظر بگیرید، حماسه آفرینی مردمی را ببینید، عرب پرستی مردمی را ببینید

چوپانها هم اینارو می بینن و برامون چوپانی می کنن

ـــــــــــ

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6930

اتفاقا به نظر من مشکل از مردم است

صف های مردمی رو در نظر بگیرید، حماسه آفرینی مردمی را ببینید، عرب پرستی مردمی را ببینید

چوپانها هم اینارو می بینن و برامون چوپانی می کنن

خوشبختانه داریم‌ب سمتی میریم ک بیشتر مردم فهمیدن چ بلایی سرشون اومده ولی ی عده کماکان در جهل مرکب ابدالدهر ماندن
ـــــــــــ

dances with pills

• 4

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• 81

نقل از: number.13

نقل از: number.13 واقعن خیلی حسرت آوره ........ یعنی ب خاطر اینکه جلو آمریکا کم نیارن( ک صد البته کیرشم نتونستن بخورن) ب هر خایمالی و کسلیسی روی آوردن ...... #ماهیچ_مانگاه

ایرانو هیچ وقت تحقیر نکن . آمریکا هرچی هم که هست چکار داریم بهش. حکومت فاسد شده و ظالم داره مردمو قربانی میکنه اما هیچ وقت ایرانو تحقیر نکن...

موفق باشی

zedbazi98

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 1

• Zhazha  

• عضو از 1397/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 222

• 1120

عذر خواهم ولی ساده لوح نباشید.

نقل از: Zedbazi98 همه چیزی که گفتی درسته فقط دوست من اصلا میخوای واردش نشیم موضوع اصلا این نیست اون رژیم صدام حسین بود و بعث که حکومت عراق عوض شد و الان مردمی بدبخت و بیچاره در شرایط بسیار سخت و عقب افتاده ای دارن زندگی می کنند. به خاطر کمک های بسیج مردمی عراق این کارو کردن. و دیگر هیچ ... سؤالی در این مورد بود خصوصی بپرس

اگر بحث کمک هست که اگر اعلام کنن یک میلیون داوطلب از همین مردم میرن اونجا. تازه اگر از هلال احمر عراق میومدن کمک باز هم حرف و حدیث کمتر بود. چرا نیروی نظامی یه کشور دیگه باید بیاد. برای ورود نیروی نظامی اجازه مجلس لازمه، پس یا مجلس بی سر و صدا اجازه داده یا آدم حسابش نکردن. بعد شما جلوی سیل رو با تانک میگیرید. من که از هر زاویه ای نگاه میکنم بی غیرتی زمامداران رو میبینم. ببخشید یادم نبود اونها همه عراقین.

ـــــــــــ

هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

• 1

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• 81

نقل از: Zhazha

نقل از: Zhazha

اگر بحث کمک هست که اگر اعلام کنن یک میلیون داوطلب از همین مردم میرن اونجا. تازه اگر از هلال احمر عراق میومدن کمک باز هم حرف و حدیث کمتر بود. چرا نیروی نظامی یه کشور دیگه باید بیاد. برای ورود نیروی نظامی اجازه مجلس لازمه، پس یا مجلس بی سر و صدا اجازه داده یا آدم حسابش نکردن. بعد شما جلوی سیل رو با تانک میگیرید. من که از هر زاویه ای نگاه میکنم بی غیرتی زمامداران رو میبینم. ببخشید یادم نبود اونها همه عراقین.

جمله آخرت همه چیزو مشخص میکنه . که اونها همه...

ایران فکر میکنه عراق خیلی به دردش میخوره که داره خیلی باهاش مچ میشه. اشتباهه کسی موفقه که همیشه با بالاتر خودش دوست بشه نه صد پله پایین تر...

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 548

• 1250

از این تایپیک حس نژاد پرستی به من دست داد
جنگ...

از این تایپیک حس نژاد پرستی به من دست داد جنگ عراق رو حزب بعث شروع کرد و بعد از دو سال مسئولین ما بودن که جنگو ادامه دادن این وسط هر دو ملت بیشترین آسیب رو دیدن. حزب بعث از بین رفته و پرچم عراق در حال حاضر نماد یه ملته که اتفاقاً همسایه ما هم هستش و باید امیدوار بود روابط ما با همه ملت های همسایه روز به روز بهتر بشه

ـــــــــــ

• 1

• kandom1400  

• عضو از 1394/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 348

• 650

عجب

نخست وزیر عراق به ایران سفر کرده بوده و در مسیر فرودگاه آزادی پرچم عراق رو برای خوش آمد گویی نصب کردن. یه چیز معمول در همه ی دنیا. انقدر شلوغ کاری نداره که.

ـــــــــــ

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6930

قضیه ما مث اون پسر بچه اییه ک ب کل مدرسه کون میداد...

قضیه ما مث اون پسر بچه اییه ک ب کل مدرسه کون میداد ک ب گنده لات مدرسه کون نده..حالا ب کل دنیا باج میدیم ک ب آمریکا ندیم

ـــــــــــ

dances with pills

• 4

• kandom1400  

• عضو از 1394/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 348

• 650

خخخخخخخخ

نقل از: lovely_grl قضیه ما مث اون پسر بچه اییه ک ب کل مدرسه کون میداد ک ب گنده لات مدرسه کون نده..حالا ب کل دنیا باج میدیم ک ب آمریکا ندیم

برعکس گفتی! به گنده لات میدادن که به کل مدرسه ندن.

ـــــــــــ

• 1

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• 81

حالا دوست منlovely grl دعوتمون کردی کافه...

حالا دوست من lovely grl دعوتمون کردی کافه شهوانی و فکر کنم گذاشتیم کافه را رو سرمون:-) حالا نمیخوای حداقل یه کاپ اسپرسو یا ترک مهمونمون کنی اخه بابا دهنمون خشکید

قربونت

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 1

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 643

• 2569

تاسف!

فقط و فقط باید تاسف خورد به حال و روز این کشور که داره به دست اخوند ها به قهقرا میره.

ـــــــــــ

به داد ما برس ای مسیح صد دلاری|دوباره وعده کن آن فریب اختیاری

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 548

• 1250

نقل از: strong_boy از این تایپیک حس نژاد پرستی به من دست داد جنگ عراق رو حزب بعث شروع کرد و بعد از دو سال مسئولین ما بودن که جنگو ادامه دادن این وسط هر دو ملت بیشترین آسیب رو دیدن. حزب بعث از بین رفته و پرچم عراق در حال حاضر نماد یه ملته که اتفاقاً همسایه ما هم هستش و باید امیدوار بود روابط ما با همه ملت های همسایه روز به روز بهتر بشه
اولا من یادم نمیاد افغانستان و عراق باهم دچار جنگشده باشن دومن آدم میخواد رابطه ای برقرار کنه باید اول منفعت کشورش رو در نظر بگیره ببینه این رابطه ای ک مثلا ما با سوریه روسیه آمریکا و خیلی جاها داریم ب نفع کشورمونه؟ یا از سر کسخولی و کل انداختن الکیه؟؟ سومن مگ جنگ فقط صدام بود؟همین ملت مثلا برادر عراق بودن ک حمله کرده بودن ب ما و قصد کشور و ناموسمون رو کرده بودن ب رهبری صدام!!!!!!!!!! ن فقط خود صدام فک نکنم سی سال اونقدرزیاد باشه ک نسلشون عوض شده باشه همونطور ک آثار جنگ هنوز تو کشور ما هست!!!!!!!!!!!!!

من اسم از افغاستان آوردم؟ از کجات درآوردی (biggrin) صدام حمله کرد. آمریکا اسلحه داد. آلمان بمب شیمیایی داد که هنوز تو ریه مردم کرده. فرانسه هواپیما داد که صدام بمب بریزه زو سر مردم و ... بخوام بگم باید اسم 30-40 تا کشور رو بیارم پس باید با هیچکدوم رابطه نداشته باشیم. مسئولین ما هم 6 سال جنگو کش دادن در واقع ایران بود که میخواست جنگ ادامه پیدا کنه. ببین صدام چند نفرو تو کشور خودش اعدام کرد فقط به خاطر اینکه تو جنگ شرکت نکردن. آلمانبا کل اروپارو به خون کشیدن اما بعد از سرنکونی هیتلر کشورهای اروپایی با آلمان روابطشونو قطع کردن؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «