اهل شعر کسی هست؟

سلام دوستان.کسی شعر و متن قشنگ بلد بود بگه...ممنون

ـــــــــــ

انیس

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• m@tilda  
  • عضو از 1397/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 21

من اندرین شبهای سرد با یادت اینجا زندهام.
هر لحظه...

من اندرین شبهای سرد با یادت اینجا زندهام. هر لحظه در فکر توام من ماهی سر کنده ام جای هوا تنها تو را اینجا تنفس میکنم حرم نفسهای تو را برجان خود حس میکنم دارد قشنگی این زمین تا ان زمان که زنده ای آغوش تو ماوای من این آرزو یه بنده ای

جای نگاه گرم تو حتی خود خورشید نیست آرامش خالص تویی این گفته را تردید نیست وقتی نگاهم میکنی گویا زمان پر میزند مستی نمایان میشود عشق از بشر سر میزند ای تکیه گاه بیگزند دل را بنامت کرده ام صد شکر هم گویم کمه وقتی که با تو زنده ام یک بوسه دیگر بده تا جان کنم تقدیم تان الحق که صاحب منصبی قاصر من از ترسیمتان اینو دیشب نوشتم

ـــــــــــ

• 1

نقل از: m@tilda

نقل از: m@tilda من اندرین شبهای سرد با یادت اینجا زندهام. هر لحظه در فکر توام من ماهی سر کنده ام جای هوا تنها تو را اینجا تنفس میکنم حرم نفسهای تو را برجان خود حس میکنم دارد قشنگی این زمین تا ان زمان که زنده ای آغوش تو ماوای من این آرزو یه بنده ای جای نگاه گرم تو حتی خود خورشید نیست آرامش خالص تویی این گفته را تردید نیست وقتی نگاهم میکنی گویا زمان پر میزند مستی نمایان میشود عشق از بشر سر میزند ای تکیه گاه بیگزند دل را بنامت کرده ام صد شکر هم گویم کمه وقتی که با تو زنده ام یک بوسه دیگر بده تا جان کنم تقدیم تان الحق که صاحب منصبی قاصر من از ترسیمتان اینو دیشب نوشتم

قشنگ بود

ـــــــــــ

انیس

• 0

• smokefall  

• عضو از 1398/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 6

اری منم تنهای جقی در این دیار
نذر کنید تا به هریک...

اری منم تنهای جقی در این دیار نذر کنید تا به هریک رسد خیار.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: smokefall

نقل از: smokefall اری منم تنهای جقی در این دیار نذر کنید تا به هریک رسد خیار.

مصرع دوم بی ربط بود آقای شاعر

ـــــــــــ

انیس

• 0

• 1352sina  
  • عضو از 1398/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 45

گاو حسن

اتل متل جدایی - تو شهر بی خدایی - شب و روزم تنهایی - دوست و رفیق کجایی -

گاو حسن پریشون - یه دل داره پر از خون - عشقم که رفت هندستون - خونم شده قبرستون -

یه دنیا غصه دارم - گلوی پاره دارم - دهان بسته دارم - پاهای خسته دارم -

یک یار تازه بردار - اسمشو بزار بچگی - یک عشق دیگه بردار - تا اخر زندگی - هاچین و واچین - تموم شد - عمر منم - حروم شد

ـــــــــــ

من از قلبم شاکیم !

• 0

فقط همین یک مصرع

آدمی را آدمیت لازم است

ـــــــــــ

آدمی را آدمیت لازم است

• 0

• Gerdo9797  

• عضو از 1395/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 16

و...
ما فرزندان نسلی نفرین‌شده‌ایم، نسلی جذامی،...

و... ما فرزندان نسلی نفرین‌شده‌ایم، نسلی جذامی، گناهکار. گل‌زخم جذام به ‌روی پیشانی‌هایمان روییده و هر لحظه بیشتر خط سرنوشتمان را می‌جود و پیش می‌رود. همه گناهکاریم. چون سربازانِ از جنگ گریخته‌ای بوده‌ایم، همه باید اعدام شویم. به‌ ما ترحم کرده‌اند، ای خاک بر سر ما که از این ترحم، غرورمان جریحه‌دار نشد. از آن پس چون ما را مردمی زبون یافتند غل و‌ زنجیری به‌ دست و پایمان نبستند. و ‌ما پیش از آن‌که بیندیشیم با دست‌های باز چه درهایی را می‌توان گشود، پنداشتیم دست‌های باز را باید سوی آسمان دراز کرد تا در زمین معجزه‌ای به وقوع پیوندد، چنین کردیم. و هر روز یکی از برومندترین فرزندانمان را برای قربانی در محرابِ ندانم‌کاری‌های خود هدیه فرستادیم. دیروز مرا فرستادند فردا نوبت تو است!

«مردی که در غبار گم شد» نصرت_رحمانی تهران، نشر امید، چاپ پنجم، ۱۳۳۶،صص۱۳_۱۴.

ـــــــــــ

ما وارثان درد مشترک لای پا

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «