اهمیت سایز کیر در سکس

• Pesare.Hot  

• عضو از
    1391/11/16

• پست‌ها: 2

• 1

سلام به دوستان گل و سکسی.
داشتم پست هارو گشت میزدم که دیدم خیلی ها در مورد سایز کیر در اشتباه هستن پیش خودم گفتم از تجربیات خودم تو این پست بزارم شاید به درد بعضی ها خورد

سایز کیر جز اولویت های مهم در سکس نیست .
چند مورد رو متذکر میشم.

1 . فیلم پورن .
این فیلم ها همش جنبه تجاری سیاسی تبلیغاتی برای فروش دارو های ک ب اصطلاح میگن سایز کیر رو بزرگ میکنه داره ,ولی نداره و خیلی عوارض خطرناکی هم داره .
این بی ناموسا یکسری افراد رو از سنین پایین تحت یک سری تغذیه ها و تمرینات قرار میدن ک تا سن 22 سالگی کیره بزرگی داشته باشن (البته ژنیتکشون اول تست میشه). این رو لحاظ نکنید ک او خانم پورن ک زیره کیره 25 سانتی خابیده داره بهترین لذت رو میبره چون اون خانم با صد نوع بی حس کننده اونجا خابیده و فقط سکس میکنه و پول میگره از فروش فیلم.

1. اندازه طبیعی کیر:
    اندازه طبیعی کیر از 10 سانت تا 20 سانت تخمین خورده ولی خب افرادی هم هستن ک ژنتیکن کیرشون از 20 هم بزرگتر میشه.
    خانم ها خودشون رو ب کوچه علی چپ نزنن خوده خانم ها بهتر میدونن ک سایز کیر جزء اولویت اول نیست . و بشتر توجه کردن مرد رو نسبت ب خودشون دوست دارن اینکه مرد نباید تو سکس فقط ب فکر خودش باشه و فقط خانم به ب چشم یک وسیله ببینه.(بیشترن لذت موقع کردن سفتی کیر میده و سرعت تلمبه زدن ن اندازه ی کیر)

کوس خانم ها این ویژه گی رو داره ک سریعا خودش رو با سایز کیر فیکس میکنه

3 عوارض بزرگی کیر: بزرگی کیر یک سری عوارض داره مثل بیماری های عفونی نسبت ب مجاری ک نهایتا منجر ب سرتان پروستات میشه (خیلی کم دیده شده ) ولی دور از انتظار نیست
کیر های بالای 20 سانت طول و 16 سانت قطر واقعا قدرت بدنی بالای میخاد برای سفتی کیر چون سفت بودن کیر موقع کردن خیلی مهمه اگر کیر حالت نیمه راست باشه و شل ک اکثر کیر های بالای 22 این مشکل رو دارن موقع کردن مدام کج و شکسته میشن ک این افراد اکثرا نیمیتونن با سرعت خیلی زیاد تلمبه بزن و این باعث میشه خانم کمتر لذت بربره چون وقتی کیر مثل سنگ سفت بشه و با سرعت خلیی بالا عقب جلو بشه سایدگی با دیوارهای کوس و رحم بشتر میشه وایجاد داغی و حرارت میکنه و ایجاس که خانمی میگه (آتیشم بزن زود باش تندتر تندتر :)).

4.تجریات خودم : من از 19 سالگی سکس کردم الان 27 سالمه فکر میکنم با 25 الی 30 دختر و خانم سکس کردم با هر کدوم 10 الی 15 بار شاید هم بشتر سایز کیرم 16 تا 17 سانت متغیره (تغذیه و خاب تاثیر داره). ولی واقعا سفت میشه مثل سنگ.
نمیخام از خودم تعریف کرده باشم فقط اینو بگم ک تمام اونای ک باهشون سکس کردم چ سرد مزاجشون چ گرم ب بهترین نحو با دفعات بالا ارضاشون کردم . اخره سکس این حرف رو بهم زدن (گفتن واقعا خوش بحال او دختری که میخاد زنت بشه هیچی کم نمیزاری برا طرفت) در این حد ک حتی بعضیاشون الان ازدواج کردن ولی بعضی موقع ها اس میدن ولی من درسته داغ و سکسی هستم اما کثافت نیستم .
..................
برای سفتی کیر یکسری تمیرنات هست ک اگه دوستان نیاز داشتن در خدمتم
...................
دوستان شرمنده سرتون رو درد آوردم ولی لازم دونستم این موارد رو بگم
..................
عزیزان هر سوالی و راهنمای خاستید من در خدمتم .
id yahoo : mikonam_farsh_ro_gaz_bezani@yahoo.com

موفق و سکسی باشید :)

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• erza_koon  
  • عضو از 1391/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 334

• 1

تمامی اون صفات خوب که ذکر کردی رو کیر من دارا میباشد کیرم خیلی سفت وتلمبه زدنم تند تند وکمرم سفته باید بگم از این مطلب خیلی خوشم اومد وبه خودم امیدوار شدم عکسای کیرم تو تاپیکم هست لطفاً نظر بدین

ـــــــــــ

• 0

• avaye_saz  

• عضو از 1393/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 5

منم یک تجربه ای که تو هلند داشتم خانمها میگن کیر هرچی بزرگ و کلفت باشه کس زن زود گشاد میشه و خیلی دیر ارضا میشه از یک دکتر هم که پرسیدم اونم همینو میگفت

ـــــــــــ

• 0

• Pesare.Hot  
  • عضو از 1391/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

ممنون از نظرات دوستان . پس هیج وقت اعتماد ب نفس خودتون رو از دست ندید دوستون دارم سکسی باشید

ـــــــــــ

• 1

• amir.keshavarz  

• عضو از 1391/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 880

• 7

dada mer30 az tipike ghashanget,manam kamelan ba nazaret movafegham.

ـــــــــــ

• 0

• Pesare.Hot  
  • عضو از 1391/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

نوکریم داش :)

ـــــــــــ

• 0

• majidam75  
  • عضو از 1395/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

افزایش سایز کیر

https://mahlol.com/product/kharatin-oil-fatahzadeh/

من شنیدم با روغن خراطین یا زالو میشه سایز کیرو افزایش داد. اون سایت بالا هم میفروشه برین خودتون ببینین

ـــــــــــ

• 0

• coinboy  
  • عضو از 1396/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 98

• 8

ورزش بهترین کار باور کن

ورزش بهترین کار باور کن

ـــــــــــ

• 0

• DismondTiny  

• عضو از 1396/12/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 3

دیسموند تینی

دمت گرم ، مطلبت عالی بود،

ـــــــــــ

• 0

• mardeshab32  

• عضو از 1396/9/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 122

خیلی مچکریم که بهمون گفتی فیلم پورن جنبه تجاری...

خیلی مچکریم که بهمون گفتی فیلم پورن جنبه تجاری داره. ما نمیدونستیم (cry)

ـــــــــــ

• 0

• kirtala1376  

• عضو از 1394/10/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 19

مخلص

مخلص

ـــــــــــ

بيوه ي مكان دار گلي از گلهاي بهشت است(امام صادق)

• 0

• majidam75  
  • عضو از 1395/3/28

ماساژ کیر

https://mahlol.com/product/kharatin-oil-fatahzadeh/

کلا ماساژ باعث خونرسانی میشه . باعث حجیم تر شدن میشه . روغن خراطین هم کمکش میکنه زودتر حجیم تر شه

ـــــــــــ

• 0

داداچ

رکورد کسشر گفتن در گینس جابجا کردی تبریک میگم

ـــــــــــ

هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی

• 0

• Khatere_jon  

• عضو از 1396/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 51

نظر شخصی

به نظر خیلی مهمه کلفتی و بزرگی هرچی بزرگ تر باشه ادم حس و لذیت سکسیش بیشتر میشه

ـــــــــــ

آیدی تلگرامم kha2tere3@

• 0

• majidam75  
  • عضو از 1395/3/28

قطر آلت تناسلی

من دارم استفاده می کنم . یکمی تپل تر شده آلت تناسلیم . 15 امین روزه دارم استفاده می کنم ..

https://mahlol.com/penis-size/

ـــــــــــ

• 0

• lalle  
  • عضو از 1397/1/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 3

سایز مهمه برام اما نه در درجه اول ولی اگه از نظر...

سایز مهمه برام اما نه در درجه اول ولی اگه از نظر قدرت و مهارت پسر خوب باشه بنظر من در درجه دوم سایز هم مهمه مخصوصا از جنبه روانی من خودم خیلی وقتی اونجای پسر بزرگه جذبش میشم هرچند که تو خود سکس سایز خودش زیاد مهم نیست

ـــــــــــ

• 0

• ashk00980813  

• عضو از 1397/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 24

.

.

ـــــــــــ

• 0

• Khatere_jon  

• عضو از 1396/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 51

لایک

تاپیک جالبی بود

ـــــــــــ

آیدی تلگرامم kha2tere3@

• 0

• Maryam75ir  

• عضو از 1397/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 55

عجببب

عجببب

ـــــــــــ

• 0

عالیییی

آموزنده بود مرسی

ـــــــــــ

دختر،زن،بیوه،متاهل،مطلقه تلگرام dodolkhan@

• 0

• خیارطلا  

• عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 230

سلام و عرض ادب بنده دانشجوی ترم اخر اورولوژی هستم...

سلام و عرض ادب بنده دانشجوی ترم اخر اورولوژی هستم یک راه سنتی از کتاب حکیم ابن سینا هست که 3 ساله از اون برای افزایش سایز الت استفاده میکنیم که خود من تا 3 سانت جواب گرفتم و در یکی از تاپیکام از اون بصورت کامل و بهمراه عکس توضیح دادم و عزیزانی که اومدن از این محصول استفاده کردن و جواب گرفتن رو می تونید نظراتشونو ببینید که با یک بار استفاده جواب گرفتن یادمون نره تنها چیزی که علاج نداره مرگه (rose) (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

داروی افزایش سایز برگرفته از کتاب طب سنتی امیر پزشکان حکیم ابوعلی سینا تضمینی برای افزایش سایز خودم دانشجوی ترم اخر پزشکی(اورولوژی)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «