داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

اوج محبت لیبرالیستی! (سرو تنها)

1399/04/21

همانطور که شاهد هستید؛ این مردک بعد از یاوه گویی هاش و نقد من بر نقدش، حاضر به پاسخ نشد و بلاک کرد.

و اما عینا پاسخم رو اینجا paste می کنم!

در وهله اول باید دانست مقدمه ای که ایراد دارد متن پیرو را از اعتبار ساقط می کند ولی من به نقدهای شما هرچند که دارای مغلطه هستند، پاسخ خواهم داد. ابتدا شما فرمودید به تعریف مبانی می پردازید؛ ولی نپرداختید چون خوب می دانید مبانی ایدئولوژی های چپ در یک تاپیک نمی گنجد فلذا صرفا به ارائه تاریخچه اکتفا کردید! مارکس و انگلس هیچگاه تحت تاثیر افرادی که فرمودید نبوده اند و چندین کتاب در رد این افراد من جمله هگل و فویرباخ نگاشته اند! اطلاعات نادرست ندید! فرمودید که سوسیالیسم جامعه ای بدون طبقه هست! خیر کمونیسم اینگونه هست و نه سوسیالیسم!

در پاسخ به نقد اول: نه کمونیسم و نه سوسیالیسم مد نظر مارکس و انگلس، هیچکدام وعده بهشت نداده اند و برعکس، همواره کسانی را که اینگونه وعده داده اند؛ مورد نکوهش قرار داده اند. (ر.ک آنتی دیورینگ)
در پاسخ به نقد دوم: چپ نوید برابری نمی دهد بلکه نوید عدالت می دهد! شعار اصلی چپ این است، هرکس به اندازه توانش! این یک تحریف آشکار در سخن شما بود! درضمن شوروی شکست نخورد و کودتای راست گرایان آن را به این روز انداخت.

در پاسخ به نقد سوم: دموکراسی کمونیستی ماورای دموکراسی غربی است! اصولا وقتی طبقه وجود دارد، همواره منافع طبقه حاکم تامین خواهد شد! دموکراسی اینگونه جوامع همواره در راستای تقسیم طبقات خواهد بود! همانطور که در ایران شاهدش هستیم!

در پاسخ به نقد چهارم: کشورهای پیشرو در تولیدات در دهه 50 تا 90 میلادی شوروی و آمریکا بودند؛ شما بودجه ای رو که آمریکا صرف تبلیغ میکرد، با بودجه شوروی مقایسه کنید! آنوقت می فهمید که چرا الان تخیل می کنید که کالای مثلا آمریکایی بهتر است! البته من نمیگم کالای آمریکایی بد بود! من میگم کالای شوروی هم به اندازه اون خوب بود!

در پاسخ به نقد پنجم: نخیر ارائه داده اند! انقلاب کمونیستی! در ضمن مارکسیسم همچون لیبرالیسم بی در و پیکر نیست! نیاز به مطالعه برای فهمش هست!

در پاسخ به نقد ششم: اصطلاح شوونیسم یعنی میهن شیفتگی افراطی! سخن شما کاملا نادرست هست! مرد ساکن آفریقا با زن ساکن در اروپا، هیچ فرقی بجز فرهنگشان ندارند! اگر سخن شما درست بود شاهد نابودی فرهنگ اسب سواری در مغولستان و ترکمنستان، نابودی زبان فارسی در کشورهایی که به دری صحبت می کردند بودیم و حتی امروزه در آذربایجان، رقص آذری و آشیق ها وجود نداشتند!

در پاسخ به نقد هفتم: چطور ممکن هست؟ من در نقد اول و ماقبل آن توضیح دادم که چیزی مقدس ( در بالا، بهشت) وجود ندارد! شما احتمالا مطالعه هرچند کوچک هم در رابطه با مارکسیسم نداشته اید! این فلسفه بر اساس ماتریالیسم نهادینه شده و متناسب با هر عصر، تحول پیدا می کنه! در انتها لطفا به تاپیک های من نیز و بخصوص تاپیک مغلطه سر بزنید! سپاس 🌹

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-11 05:15:44 +0430 +0430
نقل از: جعفر_قلی_بیگ نظر شخصی من اینه که کلن ایده های مارکسیستی خوبن و با ساختن جامعه ای بر اساس اونا، جامعه ای موفق به وجود خواهد اومد اما متاسفانه انسان های هنوز آماده اون نیستن و در همچین جامعه ای هم فساد و نا برابری به وجود خواهند آورد

بله متاسفانه…باید آگاهی طبقاتی مردم رو بالا برد!

4 ❤️

2020-07-11 05:19:14 +0430 +0430

همين الانشم رقص رو اين اخوندا اشتباه ميدونن... بدبختي هم اينه مني كه عاشق رقص آذريم اين رو جامعه هنجار شكن ميدونه...:(

5 ❤️

2020-07-11 05:27:04 +0430 +0430
نقل از: Loshita

همين الانشم رقص رو اين اخوندا اشتباه ميدونن... بدبختي هم اينه مني كه عاشق رقص آذريم اين رو جامعه هنجار شكن ميدونه...:(

رقص آذری خیلی سخته من امتحان کردم و با خاک یکسان شدم! 😁
راستی شما همون لیتل بوی هستید؟

4 ❤️

2020-07-11 05:30:25 +0430 +0430
نقل از: سرو_تنها
نقل از: Loshita

رقص آذری خیلی سخته من امتحان کردم و با خاک یکسان شدم! 😁
راستی شما همون لیتل بوی هستید؟

اولش كه بلد نيستي سخته… بعدش اسون ميشه… تازشم همش تعادل و هماهنكي هستش … بعله ليتل تبديل شده به لوشيتا…

6 ❤️

2020-07-11 05:32:47 +0430 +0430

متاسفم برای یاوه گویان مغز بسته‌ی دهان باز.

دوست عزیزم سرو تنها، اون شخص نه بدنبال آگاهی دادن ب مردم بود، و نه دنبال تغییر افکار و یا موضع خودش. اون فقط میخواست حرفی رو بزنه که به مزاجش خوش بیاد.

حالام که دیدی واکنشش چی بود.

از طرف دیگه، من واقعا خسته شدم از نگرانی برای کشورم، حکومت و اینکه مدام فکر کنم که کی میشه که حکومت عوض شه.

این همه حرص خوردم برای چی؟ برای کی؟ مردمی که حرف تو گوششون نمیره؟

ول کردم دیگه. از الان ب هیشکی جز خودم اهمیت نمیدم…این مردم لیاقتشون جز این نیست.

6 ❤️

2020-07-11 07:08:55 +0430 +0430
نقل از: artemiiis متاسفم برای یاوه گویان مغز بسته‌ی دهان باز.

دوست عزیزم سرو تنها، اون شخص نه بدنبال آگاهی دادن ب مردم بود، و نه دنبال تغییر افکار و یا موضع خودش. اون فقط میخواست حرفی رو بزنه که به مزاجش خوش بیاد.

از طرف دیگه، من واقعا خسته شدم از نگرانی برای کشورم، حکومت و اینکه مدام فکر کنم که کی میشه که حکومت عوض شه.

ول کردم دیگه. از الان ب هیشکی جز خودم اهمیت نمیدم…این مردم لیاقتشون جز این نیست.

بله متاسفانه من هم زیاد با بی مهری افراد روبرو شدم! ولی برای آگاهی قدم برداشتن؛ بنظرم دردهای آدم رو هر چند هم که کم تاثیر داشته باشه، التیام می بخشه!

4 ❤️

2020-07-11 07:10:43 +0430 +0430

سرو تنهای عزیز واقعا سطح فکری بالایی داری بهت تبریگ میگم

4 ❤️

2020-07-11 07:23:42 +0430 +0430
نقل از: dr.sadra سرو تنهای عزیز واقعا سطح فکری بالایی داری بهت تبریگ میگم

واقعا از تمجیدت سپاسگزارم بنظرم سطح فکر بالاتر رو مخاطبان سخنانم دارند!

3 ❤️

2020-07-11 10:37:30 +0430 +0430
نقل از: سرو_تنها
نقل از: artemiiis متاسفم برای یاوه گویان مغز بسته‌ی دهان باز.

بله متاسفانه من هم زیاد با بی مهری افراد روبرو شدم! ولی برای آگاهی قدم برداشتن؛ بنظرم دردهای آدم رو هر چند هم که کم تاثیر داشته باشه، التیام می بخشه!

والا چه عرض کنم. من که این نظرو ندارم. آ م باید کارایی کنه که به میزان وقتی که میزاره، حداقل همونقدر سود ببره ازش

2 ❤️

2020-07-11 10:39:00 +0430 +0430

من ک نفهمیدم ولی کار ایشون ک بلاک‌کرده اشتباه بوده خخخخ

1 ❤️

2020-07-11 10:41:30 +0430 +0430

با اکثر حرفات موافق بودم با یه جاهاییشم هم نه اما در کل خوشم اومد امیدوارم یه وقتی پیش بیاد با هم صحبت کنیم مفصل

1 ❤️

2020-07-11 11:02:41 +0430 +0430

کاربر گرامی متاسفانه ،ما ایرانیان با خواندن یکی و دو کتاب خود را علامه دهر میدانیم! و این بکی از مشکلات بی چون چرای ماست!

من تاپیک مورد نظر شما را خواندم! که دقیقا نشانه برداشت سطحی و تاثیری از گفته های دیگران بود! باید متاسف شد که هنوز ما حتی از عقایدی که آنرا نقد میکنیم ، حتی آگاهی ابتدایی نداریم!

باید به کاربرانی که با عقاید غیره مذهبی، مذهبی، کمونیستی، سرمایه داری، مسائل جنسی و غیره موافق و مخالف هستند گفت : حداقل برای ورود به یک بحث و یا زدن تاپیک اطلاعات مفید داشته باشید و بلاک کردن جز در زمانی که بحث به فحاشی کشیده میشود یکی از بزرگترین نشانه های ضعف میباشد!

بلاک کردن یک کاربر یعنی خاموش کردن او ! پس فرق اینگونه افراد با رزیم ج.ا که مردم را به خاطر مخالفت،به زندان میاندازند د چیست!

از طرفی دوست عزیز نیازی بدین تاپیک نبود ! چون او اگر به دنبال آگاهی بود هرگز شما را بلاک نمی کرد!

لا اله الا دلار

1 ❤️

2020-07-12 08:57:08 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده کاربر گرامی متاسفانه ،ما ایرانیان با خواندن یکی و دو کتاب خود را علامه دهر میدانیم! و این بکی از مشکلات بی چون چرای ماست!

من تاپیک مورد نظر شما را خواندم! که دقیقا نشانه برداشت سطحی و تاثیری از گفته های دیگران بود! باید متاسف شد که هنوز ما حتی از عقایدی که آنرا نقد میکنیم ، حتی آگاهی ابتدایی نداریم!

باید به کاربرانی که با عقاید غیره مذهبی، مذهبی، کمونیستی، سرمایه داری، مسائل جنسی و غیره موافق و مخالف هستند گفت : حداقل برای ورود به یک بحث و یا زدن تاپیک اطلاعات مفید داشته باشید و بلاک کردن جز در زمانی که بحث به فحاشی کشیده میشود یکی از بزرگترین نشانه های ضعف میباشد!

بلاک کردن یک کاربر یعنی خاموش کردن او ! پس فرق اینگونه افراد با رزیم ج.ا که مردم را به خاطر مخالفت،به زندان میاندازند د چیست!

از طرفی دوست عزیز نیازی بدین تاپیک نبود ! چون او اگر به دنبال آگاهی بود هرگز شما را بلاک نمی کرد!

لا اله الا دلار

احسنت بر شما
اینو برو به حشرزاد بگو

0 ❤️

2020-08-02 04:14:40 +0430 +0430

من نمیدونم این بحثی که شده چی بوده بنابراین صحبتی هم درباره ش ندارم.

اما من قبلا هم در این باره با شما بحث کردم ولی جواب منطقی نگرفتم. در آخر هم یکی اومد و به شما توهین کرد و شما هم جوابشو دادین و کلا بحث به فنا رفت. خواهشم اینه که جواب آدمای بی ادب رو ندین و فقط بهشون بگین به دلیل بی ادبی پاسختونو نمیدم. همین.

اما سوالم: اگه سوسیالیسم و کمونیسم خوبن پس چرا در عمل موفق نبودن؟ اگه سرمایه داری بده چرا در عمل موفق بوده؟

1 ❤️

2020-08-03 11:02:20 +0430 +0430

با اینکه با کمونیست موافق نیستم اما به چند دلیل دوستش دارم.
1.کمونیسم در مقابل امپریاایسم جهانی ایستاد و یکی از قدرتهای جهان شد.
2.کمونیسم بر خلاف سیایتهای غربی با کنار گذاشتن دین، ارزشهای اخلاقی رو کنار نگذاشت و حفظ کرد.(بر خلاف لیبرالیسم و کاپیتالیسم)

3.نویسنده های ایرانی کمونیست ، سیاسی نویس های درجه یک با ذهنی باز و خوش فکر بودند.

0 ❤️

2020-08-03 11:15:11 +0430 +0430

↩ Ramtin226
داداش سوالت خیلی احمقانه ست.
الآن چین هم کمونیستیه اما خیلی هم موفقه.
سقوط شوروی بدلیل توطئه غرب و حوادثی مثل چرنوبیل بود.

ج آ فقط به این دلیل کمونیست رو تخریب کرد که بگه خمینی ادم حسابی بود و حرفش درباره ناکارآمدی شوروی درست بوده

0 ❤️

2020-08-03 13:09:47 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
پاسخ شما احمقانه س! چین امروز نمونه ی کامل نظام اقتصادی سرمایه داریه! چین تا زمانی که اقتصادش کمونیستی بود بدبخت بود و از زمانی که سرمایه داری شد پیشرفت کرد! اینم خودش یه مثال دیگه بر برتری نظام سرمایه داریه! جالبه که مثل ج.ا کمونیست ها هم همیشه دلیل شکستهاشونو به گردن دیگران میندازن.
ج.ا یه بی نظمیه ولی تفکرات کمونیستی توی مسئولانش نفوذ زیادی داشته.

0 ❤️

2020-08-03 13:20:10 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
1-اول معنی کلماتی که میخواین استفاده کنین رو بدونین بعد ازش استفاده کنین. کمونیست ها که خودشونم در نهایت شدن امپریالیست.
2-کی غرب ارزش های اخلاقی رو گذاشت کنار؟ کمونیست ها چه اخلاق برتری دارن؟ واقعا اون زمان که استالین مردم خودش رو دسته دسته اعدام میکرد اخلاق کمونیستی رو دیدیم! استبدادش ریا و تزویر و آدم فروشی رو تو جامعه رواج داد. چه ادعاهای مضحکی! در ضمن دین خودش سرچشمه ی فساد و بی اخلاقیه!

0 ❤️

2020-08-03 18:34:28 +0430 +0430

↩ Ramtin226
دوست عزیز اگر نمیفهمی کاپیتالیسم عینا یعنی فروش ارزش های اخلاقی مشکل از فهم خودته.
ضمنا بحث ما بر سر ایدئولوژیست نه اشخاص.
اما اگر از اعدامهای استالین میگید از مرگ کثیری از بیخانمانهای آمریکا هم بگید.
حفظ اخلاق در سیاستهای شرقی بسیار به چشم میخوره بخصوص سوسیالیسم.طبعا سیاستی که به بخش پرکارتر جامعه اهمیت میده اخلاق مدار تره تا اونی که به بخش ثروتمند تر جامعه اهمیت میده.
اخلاق مداری شرق حتی در رسانه هاش هم به چشم میخوره.یک نمونه شما برو انیمیشن های کودکانه ساخت روسیه و آمریکا را با هم مقایسه کن تا تفاوت ها را به چشم خودت ببینی

0 ❤️

2020-08-03 18:46:02 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
اول اینکه مودب باشید!
دوم اینکه وقتی میزان اخلاق مداری رو در جوامع غربی با جوامع کمونیستی مقایسه میکنی متوجه میشی که غربی ها بسیار اخلاق مدار ترند و کمونیستها فقط شعار میدن و در عمل هیچ!

0 ❤️

2020-08-03 18:51:25 +0430 +0430

↩ Ramtin226
ناموسا با کدوم معیار بررسی کردی .
نکنه اخلاقشونو متر کردی.من همه دلایل اخلاق مداری بیشتر کمونیسم نسبت به لیبرالیسم رو گفتم .
شما تو این تایمی که اومدی سریع به من جواب بدی چندتا از اون منابع رو چک کردی.؟!

0 ❤️

2020-08-03 20:17:54 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
با معیار اخلاق انسانی بررسی میکنم.
من نتیجه رو میبینم ولی شما میای میگی به این دلایل باید اینجوری شده باشه.
وقتی واقعیت جلوی چشمته نیاز به استدلال نیست.

1 ❤️

2020-08-04 10:30:34 +0430 +0430

↩ Ramtin226
من نگفتم باید اینطور باشه. نمونه آوردم اون هم رسانه های شرقی و غربی بود

0 ❤️

2020-08-04 14:03:16 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
واقعیت جامعه رو ببین. فیلم و انیمیشن فقط برای سرگرمیه.

0 ❤️

2020-08-09 09:17:36 +0430 +0430

↩ Ramtin226
فرهنگ سینمایی بخشی از واقعیت های جوامع رو نشون میده!

0 ❤️

2020-08-09 13:24:30 +0430 +0430

↩ سرو_تنها
از نظر من فرهنگ سینمایی غرب خیلی هم خوبه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom