اولین باری که ارضا شدید چند سالتونه بود؟

• Khalkobra  

• عضو از 1395/11/23
  • پست‌ها: 80
  • 58

اون لحظه چه حسی بهتون دست داد و
آیا می تونید اونو به چیزی تشبیه کنید؟
با سپاس

ـــــــــــ

این روزا خیلی خسته ام
شما چطور؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• arasto.36.teh  

• عضو از: 1395/10/5
  • پست‌‌‌ها: ‌ 205
  • 50

12

..........................................

ـــــــــــ

دین مانند عینک سبزیست که بر چشم خر میزنند تا کاه را یونجه ببیند

• 1

ارضایی که از رویه شهوت باشه با ارضایی که از رویه...

ارضایی که از رویه شهوت باشه با ارضایی که از رویه دوس داشتن و اون ذوق و شوقی که داری خیلی فرق میکنه.اولی رو یادم نیس ولی دومی23سالگیم بود خیلی دوس دارم اون روزا دوباره تکرار بشه

ـــــــــــ

• 2

اولین بار 12 سالم بود شلوارم رو در اوردم و روی...

اولین بار 12 سالم بود شلوارم رو در اوردم و روی پشتی به شکم خوابیدم و سعی کردن با سوزن به باسن خودم امپول بزنم ولی با فشار التم به پشتی حال عجیبی بهم دست میداد انقدر با التم رو پشتی بازی کردم تا ابم اومد

ـــــــــــ

مژده مژده وبلاگ پسر خوشگل راه اندازی شد به وبلاگ http://prettyboy.blogfa.com/برید تا عکس خوشگلترین پسران جهان رو ببینید

• 1

• warenaqom  
  • عضو از: 1396/3/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 2

نقل از: مهرسانام

نقل از: مهرسانام ارضایی که از رویه شهوت باشه با ارضایی که از رویه دوس داشتن و اون ذوق و شوقی که داری خیلی فرق میکنه.اولی رو یادم نیس ولی دومی23سالگیم بود خیلی دوس دارم اون روزا دوباره تکرار بشه

ذوق و دوست داشتن هم بعد سه یا چهار بار سکس از بین میره

ـــــــــــ

بدخواها یه کاری نکنید که کاری کنم که هرکاری کنید نتونید کاری کنید

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از: 1391/5/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8692
  • 932

بچه بودم دیگه .

نمیدونستم چیه . فک کردم کیرم...

بچه بودم دیگه .

نمیدونستم چیه . فک کردم کیرم خراب شده :(((

تا ی هفته با کسی حرف نمیزدم افسردگی شدید داشدم :((((

بعد دیگه دیدم چیز بدی نیسد و لذت داره . از اونجا اولین بذر جق در من نهادینه شد ^__^

ـــــــــــ

تف توو کیونه روزگار ..... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوار و مادرش

• 3

عرض شود که:

اولین باری که ارضا شدید چند *سالتونه* بود؟؟!!!

ـــــــــــ

• 1

• Khalkobra  

• عضو از: 1395/11/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 80
  • 58

نقل از: دایی_جان_ناپلئون

نقل از: دایی_جان_ناپلئون اولین باری که ارضا شدید چند ****سالتونه**** بود؟؟!!!

چندبار ویرایشش کردم ولی نمیدونم چرا دوباره برمیگرده

ـــــــــــ

این روزا خیلی خسته ام شما چطور؟

• 0

اولین بار کوچیک بودم وقتی میمالیدم خوشم میومد ولی...

اولین بار کوچیک بودم وقتی میمالیدم خوشم میومد ولی نمیدونستم چیه اما وقتی با آگاهی و علم کامل ارضا شدم13،14 سالم بود :)

ـــــــــــ

یه مریضی هم هست به نام خود بیست و سه سانت پنداری "که 99%پسر ها در شهوانی دارای بیست و سه سانت ک ی ر هستند

• 0

• Gangsta-Rap  

• 932

نقل از: پِسرها نمی گریند

نقل از: پِسرها نمی گریند اولین بار 12 سالم بود شلوارم رو در اوردم و روی پشتی به شکم خوابیدم و سعی کردن با سوزن به باسن خودم امپول بزنم ولی با فشار التم به پشتی حال عجیبی بهم دست میداد انقدر با التم رو پشتی بازی کردم تا ابم اومد

ای شیطووون . کاری ک تو با بالش کردی . جانی سینز و دنی دی با بانو الکسیس نکردن ^__^

ـــــــــــ

تف توو کیونه روزگار ..... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوار و مادرش

• 0

• kermanZoj  
  • عضو از: 1395/12/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 47
  • 7

من دقیقا یادمه ...تقریبا ده سالم بود ،توی حموم یه...

من دقیقا یادمه ...تقریبا ده سالم بود ،توی حموم یه عالمه شامپو زدم به کوسم خخخخ ...نمیدونم چرا شاید به خاطر کنجکاوی ...ولی یه سوزش خیلی وحشتناکی داشت سریع شیر اب و با فشار باز کردم روش که شسته بشه و سوزشش برطرف شه اما دیدم یه جور خاصیه و خیلی خوشم اومد ..از اون به بعد کار من این بود که توی حموم بگیرمش زیر شیر اب و ... (biggrin) (drooling)

ـــــــــــ

زوجیم 22 و 29 ساله از کرمان پایه ضربدری ...دوست داریم با زوجهای همفکر و ترجیحا با تجربه و همسن و سال آشنا شیم

• 2

• Gangsta-Rap  

• 932

آب اسد ولی کم اسد ^__^

نقل از: kermanZoj من دقیقا یادمه ...تقریبا ده سالم بود ،توی حموم یه عالمه شامپو زدم به کوسم خخخخ ...نمیدونم چرا شاید به خاطر کنجکاوی ...ولی یه سوزش خیلی وحشتناکی داشت سریع شیر اب و با فشار باز کردم روش که شسته بشه و سوزشش برطرف شه اما دیدم یه جور خاصیه و خیلی خوشم اومد ..از اون به بعد کار من این بود که توی حموم بگیرمش زیر شیر اب و ... (biggrin) (drooling)

من میگم دخدرا باعث کم آبی شدن . حامیان حقوق دخدرا ) همون کز لیسای خودمون ( میان میگن حرف مفته :((((

آب اسد ولی کم اسد ^__^

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Gangsta-Rap

نقل از: Gangsta-Rap
نقل از: پِسرها نمی گریند اولین بار 12 سالم بود شلوارم رو در اوردم و روی پشتی به شکم خوابیدم و سعی کردن با سوزن به باسن خودم امپول بزنم ولی با فشار التم به پشتی حال عجیبی بهم دست میداد انقدر با التم رو پشتی بازی کردم تا ابم اومد
ای شیطووون . کاری ک تو با بالش کردی . جانی سینز و دنی دی با بانو الکسیس نکردن ^__^

ولی conner bradly کرده

ـــــــــــ

مژده مژده وبلاگ پسر خوشگل راه اندازی شد به وبلاگ http://prettyboy.blogfa.com/برید تا عکس خوشگلترین پسران جهان رو ببینید

• 0

• رشیدخان  
  • عضو از: 1396/3/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 11
  • 32

یادش بخیر تو سن دوازده سالگی بودم که با دخدر داییم...

یادش بخیر تو سن دوازده سالگی بودم که با دخدر داییم تو خونه تنها بودیم که من داشتم از سر کنجکاوی داشتم کمد لباس داداشم رو می گشتم که سه نوار ویدیو پیدا کردم با تصور اینکه کارتونه یکی رو گذاشتم تو ویدیو و بعد دو دقیقه که داشتیم پلنگ صورتی میدیدیم که یهو فیلم سوپر ظاهر شد و ما حیرت زده داشتیم نگاه می کردیم که من ناخودآگاه شلوارمو دار آوردم با کیرم ور می رفتم که یه سرگیجه همراه با لذت حس کردم ولی بعدش که همه اوندن کونم پاره شد

ـــــــــــ

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند_کوروش کبیر

• 1

• masoud1478  

• عضو از: 1394/9/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 39
  • 5

حدودا ده سالم بود

شاید کمتر و شایدم بیشتر ولی تو همون حدود ده سالگیم بود . تازه دو سال بعد تکرارش فهمیدم بهش میگن جق (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Khalkobra  

• عضو از: 1395/11/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 80
  • 58

نقل از: masoud1478

نقل از: masoud1478 شاید کمتر و شایدم بیشتر ولی تو همون حدود ده سالگیم بود . تازه دو سال بعد تکرارش فهمیدم بهش میگن جق (biggrin)

بیشتر توضیح بدید.

ـــــــــــ

این روزا خیلی خسته ام شما چطور؟

• 0

• Moon1234  

• عضو از: 1396/1/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1
  • 3

سلام

میدونم مسخرس و ممکنه عقب مونده به نظر بیام :| اما ۱۸ سالگی! تا قبل اون خیلی زیاد فیلم میدیدم اما فکر میکردم همون که خیس میشم یعنی ارضا شدن هرگز با خودم ور نمیرفتم،چراش رو نمیدونم!!!!! تازه غسل و توبه هم میکردم بعدش!

اولین بار۱۸ سالم بود که دوست پسرم تو ماشین دستشو تو شورتم کرد و...... ارضا شدم. انقدر تعجب کرده بودم از اون حس جدید که هنگ بودم! تمام ماهیچه های اطراف واژنم منقبض شده بودن و نبض میزدن، قسمت قفسه ی سینه ام هم تو زمان ارضا شدن حس سنگینی داشت. بلند نفس نفس میزدم و ناله و...‌‌... که کاملا غریزی و غیر ارادی بود. در واقع بهترین ارضا شدنم همون اولین بار بود چون خیلی خاص و احساسی و غیر منتظره و شدید بود دوست پسرمم ازینکه اول نفر بوده و تونسته اون حسو بهم بده واقعا خوشحال بود همین :)

ـــــــــــ

• 2

• Black.Swan  

• عضو از: 1396/3/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 91
  • 39

15 - شگفتی

15 - شگفتی

ـــــــــــ

!It's My Turn

• 0

• Saeidbokon2  

• عضو از: 1395/1/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 439
  • 23

یادمه اولین ارضاعم با دختر همسایع تو 14یا 15سالگی...

یادمه اولین ارصاعم با دختر همسایع تو 14یا 15سالگی بود اونم از بزرگ تر بودش خونشون خالی شد به بهانه بازی امدیم پایین چادر سرش بود اما وقتی جادرو باز کرد لخت لخت بود اقا ماهم ای برق گرفته ها خشکمون زد اب از گلوم پایین نمی رفت کیرمم سفت سفت خلاصه داستان کون خوبی داشت بعد ها زیاد باهم حال کردیم دمش گرم

ـــــــــــ

این کیر برای خدمت به همه امادس از قمم با مکان و ماساژ حرفه ای برای اونا که تاحالا ندادن میخان باز بشن t. Amir_BZA

• 1

• Eliaw_LeZzZ  

• عضو از: 1395/12/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 77
  • 153

بشکنه دست اونکه بذر اینو کاشت جون من سوم...

بشکنه دست اونکه بذر اینو کاشت تو جون من

سوم راهنمایی بودیم فک کنم

تو مدرسه گفت بزن و بعدشم یه غسل و خلاص

و ما بعد چندین سال هنوزم میزنیم و غسل و خلاص (biggrin)

ـــــــــــ

Only LeZzZ Can Calm Me

• 1

• maniha  
  • عضو از: 1395/5/20
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2

kelas pajom bodam dostam behem yad dad bemalam esh...

kelas panjom bodam dostam behem yad dad bemalam esh kheili hal mideh ma ham malidim didim baaaale

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از کدام یک از سایت های سکسی ایرانی بیشتر رضایت دارید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «