داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

اولین قرارهای شما چطوری بودن؟

1398/09/03

یادش بخیر…یاد اون روزهایی که گوشی ها اینترنت نداشتن و ارتباط ها واقعی تر بود…

روزهای بی قراری برای پیامک از طرف یار…و پنهان کردن ذوق و شوق حاصل از خواندنش…

یاد روزهایی که با وجود دلتنگی با خودم کلنجار میرفتم تا اول یار سراغم رو بگیره…یا وقتی طاقتم تاب میشد به بهانه ی سوال های کامپیوتری و ازین قبیل پیام میدادم و سرحرفو باز میکردم…که نگم دلم تنگ شده!

یاد اولین قرار ها…که چقدر تو ذوق ادم میخورد…طرف صدای حسین عرفانی رو داشت و قیافه ی یوسف صیادی!و البته احساسات در حد شکسپیر…
و تلاش بی وقفه من برای فرار از قرار…

و البته همه چیز برای من از زمستون شروع می شد…همه ی عاشق شدن ها و قرار گذاشتن ها و دل دادگی ها و بوسه های یواشکی و فوریتی…شاید بی ربط به این نباشه که من متولد زمستونم

بالاخره یه روز سرد زمستونی کسی رو پیدا کردم که نخوام ازش فرار کنم…سره قرارها برای اینکه یخ بینمون اب بشه همیشه یه سوژه ای اماده میکردم…
یه بار فالشو میگرفتم یه بار کتاب براش میبردم و یه پارگرافشو میخوندم تا بدونه اون کتاب جذابه…
یه بار مجله ی ماشین رو حفظ کردم تا بتونم در مورد موضوع مورد علاقه اون صحبت کنم…حالا بماند که پورش رو چون بلد نبودم زیرزبونی تلفظ میکردم که نفهمه اشتباه میگم…
حتی یه بار توی خونه با بابام مچ انداختن تمرین کردم تا بتونم مچشو زمین بزنم…

زمان زیادی گذشت تا بفهمم من برای اون ادم زیادی هستم…و تنها من تلاش میکنم و اون فقط نگاه…

تا بفهمم اون همه انرژی و ذوق و شوق داره توی وجودم دفن میشه به خاطر بی توجهی های اون

و زمان زیادی برد تا بفهمم من دوست دارم زندگی کنم نه اینکه فقط زنده بمونم…

خلاصه که یاد باد ان روزگاران یاد باد

اولین قرارهای شما چطور بودن؟

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-11-24 11:34:39 +0330 +0330
نقل از: Sara.Mr دوره همه چی تموم و یا عوض شدع اون موقه سال 40 و 50 و 60 بود حالا دیگه یه زمونه دیگ

والا اشتباه نشه این اتفاقا برای من تو دهه هشتاد افتاد 😁

0 ❤️

2019-12-07 11:17:47 +0330 +0330
نقل از: PUNISHER_IR اولین قرار من پتانسیل اینو داره که ازش 7 8 تا استندآپ در بیاد

بیشتر توضیح بده فیض ببریم 😁

0 ❤️

2019-12-07 11:28:54 +0330 +0330

اگر با ریز کاری هاش بخوام بگم سه فصل ۷۰ قسمتی میشه بقیشم ممکنه تو اسپین آف بیاد 🙄

با جزئیات روم نمیشه تعریف کنم فقط بگم که تو پارک محلمون از حماقته زیاد کاری رو کردیم که الان هر کسی دیگه باشه حاضر نیستم باهاش انجام بدم اون لحظه عین خیالم نبود اما الان فکر میکنم بهش استرس میگیرم ، حالا کاری به کارایی که قبلش کردیم ندارم فقط فکر کن جایی که ممکن بود هر لحظه یکی بیاد من واستاده بودم اون زانو زده بود داشت نوش جان میکرد ... (dash) (dash) (dash) (dash)

1 ❤️

2019-12-07 11:44:02 +0330 +0330
نقل از: AmuNima اگر با ریز کاری هاش بخوام بگم سه فصل ۷۰ قسمتی میشه بقیشم ممکنه تو اسپین آف بیاد 🙄

ای بابا…همه هم که خستن حالشو ندارن بگن…یه جوری تو یه قسمت جا بکنش

0 ❤️

2019-12-07 11:45:44 +0330 +0330

هرموقع رقم خورد میام از سوتیام میگم برات خواهر 😁

1 ❤️

2019-12-07 12:13:19 +0330 +0330
نقل از: AmuNima اگر با ریز کاری هاش بخوام بگم سه فصل ۷۰ قسمتی میشه بقیشم ممکنه تو اسپین آف بیاد 🙄

بابا تو دیگه کی هستی کاری کردی طرف برات تو قرار اول ببلعه؟
اونیم که تو اون شرایط سخت برات انجامش داده والا زنه زندگی بوده 😁

0 ❤️

2019-12-07 12:21:41 +0330 +0330

اولین قرارم تو پارک بود.و وقتی طرف رو دیدم کم مونده بود خودمو قهوه ای کنم…طرف نمونه ی بارز یه خلافکار و ارادل و اوباش بود…پوست سبزه.لاغر اندام و چغر.موهای فشن به مد اون موقع…جای چاقو روی صورت و گردن و ساعدش (dash) و دندونای قهوه ای از سیگار و یکی درمیون افتاده.اونموقع حدود۲۱ سالش بود.و بعد فهمیدم تو محله خلافکارای شهر ساکنه
وقتی دیدمش سرم سنگین شده بودو راه گلوم بسته شده بود نمیتونستم اب دهنمو قورت بدم.و اونم هر سی ثانیه یه بار میگف خیلی خوشگلی (dash)

0 ❤️

2019-12-07 12:23:42 +0330 +0330
نقل از: نابغه_حشری افتضاح بود همش سرم پایبن بود توی نیم ساعت یک کلمه هم نگفتم بعد یمدت خودم باهاش کات کردم

اخیییی…دیگه برا جی کات کردی؟
ولی همه تو اولین قرارا خیلی ناشین

0 ❤️

2019-12-07 12:32:54 +0330 +0330
نقل از: Badqueen2

خودش اینو خواست من اجبارش نکردم :(

0 ❤️

2019-12-07 12:41:58 +0330 +0330
نقل از: نابغه_حشری
نقل از: نابغه_حشری افتضاح بود همش سرم پایبن بود توی نیم ساعت یک کلمه هم نگفتم بعد یمدت خودم باهاش کات کردم

من همیشه مشغول درسمم بالاخره روزی میرسید تا فدای درسم کنمش
گفتم بهتره همین اول کات کنیم
الان خیلی دلم میخواد اون یا کس دیگه ای بود بغلش میکردم میخوابیدم

خداییش الان درس برا شما تو اولویته اون ادمی که بشه بغلش کردو خوابیدو میشه بعدم پیدا کرد زیاد فرصتش پیش میاد

0 ❤️

2019-12-07 12:43:54 +0330 +0330
نقل از: AmuNima

خودش اینو خواست من اجبارش نکردم :(

خودش خیلی جوگیر بوده یا قبلش اینکاره بود…به هر حال نوش جونتون…دیگه بی تجربگی و جووونی و امپر بالا زده اس

1 ❤️

2019-12-10 20:56:17 +0330 +0330

من همیشه مشغول درسمم بالاخره روزی میرسید تا فدای درسم کنمش
گفتم بهتره همین اول کات کنیم
الان خیلی دلم میخواد اون یا کس دیگه ای بود بغلش میکردم میخوابیدم

خداییش الان درس برا شما تو اولویته اون ادمی که بشه بغلش کردو خوابیدو میشه بعدم پیدا کرد زیاد فرصتش پیش میاد

خب حرفت درسته ولی این لامصبو چه کنم دلش میخاد

دیگه اونو نمیدونم باید از دوستان با تجربه بپرسی

0 ❤️

2020-01-08 08:08:22 +0330 +0330
نقل از: AAAx1
نقل از: Badqueen2 اولین قرارم تو پارک بود.و وقتی طرف رو دیدم کم مونده بود خودمو قهوه ای کنم...طرف نمونه ی بارز یه خلافکار و ارادل و اوباش بود...پوست سبزه.لاغر اندام و چغر.موهای فشن به مد اون موقع...جای چاقو روی صورت و گردن و ساعدش (dash) و دندونای قهوه ای از سیگار و یکی درمیون افتاده.اونموقع حدود۲۱ سالش بود.و بعد فهمیدم تو محله خلافکارای شهر ساکنه وقتی دیدمش سرم سنگین شده بودو راه گلوم بسته شده بود نمیتونستم اب دهنمو قورت بدم.و اونم هر سی ثانیه یه بار میگف خیلی خوشگلی (dash)

🙄 🙄 😁 😁
چ بدشانسی چطو از دستش خلاص شدی؟

از قبل چون احتمال اینم میدادم که داغون باسه بهش گفتم وقتی همو ببینیم کات میکنیم پیش خودمم گفتم اگر خوب بود که یه جوری راضیَ میکنم ادامه بدیم…که احتمالاتم درست در اومد (dash)

0 ❤️

2020-01-09 21:26:34 +0330 +0330

یادشون بخیر. یه سریال کمدی در میاد ازشون.البته گاهی هنوز اتفاق میفته

1 ❤️

2020-01-11 13:51:23 +0330 +0330
نقل از: chibegamvalla یادشون بخیر. یه سریال کمدی در میاد ازشون.البته گاهی هنوز اتفاق میفته

ایده ی بکریه 😁

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom