اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوالدوز به دیگران

جمله ای که ماشالله دیگه نخ نما شده از بس استفاده اش کردن:
چند لحظه اولش درد بود بعد تبدیل شد به لذت!

از شانس خوب شما کون با کون هیچ فرقی نداره و نتیجه یکسانه... پیشنهاد میکنم آقایون گرامی یه امتحان بکنن ببینن اگه یه خیار به خودشون فرو کنن چند لحظه اش درده چند لحظه اش لذت. بعد شروع کنن تز دادن برای بقیه.

نگران نباشید این راز بین خودتون و خودتون محفوظ میمونه! البته اگه میتونین به خودتون اعتماد کنین :-) چون احتمال اینکه، بعد از اینکه به مراد دلتون رسیدین، به خودتون بگین هرزه و خودتونو ترک کنین زیاده :-)

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

عجب

عجب

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 2

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1862

• 7965

.

خواستم برای اینجاش کلی بنویسم ولی هایلایتش کردم اینجا تا بازم خونده شه :

نگران نباشید این راز بین خودتون و خودتون محفوظ میمونه! البته اگه میتونین به خودتون اعتماد کنین :-) چون احتمال اینکه بعد از اینکه به مراد دلتون رسیدین به خودتون بگین هرزه و خودتونو ترک کنین هست

ـــــــــــ

• 6

:-)

نقل از: .Salma. خواستم برای اینجاش کلی بنویسم ولی هایلایتش کردم اینجا تا بازم خونده شه : نگران نباشید این **راز** بین **خودتون** و **خودتون** محفوظ میمونه! البته اگه **میتونین به خودتون اعتماد** کنین :-) چون **احتمال اینکه بعد از اینکه به مراد دلتون رسیدین به خودتون بگین هرزه و خودتونو ترک کنین هست**

(rolling) والله!

ـــــــــــ

• 1

بله

نقل از: شواليه-ايران عجب

عجب! اصلا دنیا کلا عجیبه! :-)

ـــــــــــ

• 1

• kami-sex992  
  • عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 7

خیلی خوب بود. نکته اموزنده ای بود درجواب ادمای...

خیلی خوب بود. نکته اموزنده ای بود درجواب ادمای زیاده خواه

ـــــــــــ

• 2

ممنونم

نقل از: kami-sex992 خیلی خوب بود. نکته اموزنده ای بود درجواب ادمای زیاده خواه

ـــــــــــ

• 1

یکی از بهترین تاپیکایی بود که دیدم (rose)

یکی از بهترین تاپیکایی بود که دیدم (rose)

ـــــــــــ

• 2

• ilomilo  

• عضو از 1398/5/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 36

تازه واسه آقایون باید بیشتر لذت داشته باشه بخاطر...

تازه واسه آقایون باید بیشتر لذت داشته باشه بخاطر پروستاتشون :D

ـــــــــــ

br>

• 4

ممنونم از لطفتون

نقل از: مهدی ایتالی یکی از بهترین تاپیکایی بود که دیدم (rose)

ـــــــــــ

• 1

شاید

نقل از: ilomilo تازه واسه آقایون باید بیشتر لذت داشته باشه بخاطر پروستاتشون :D

(rolling)

ـــــــــــ

• 2

• Koon.dost  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

من امتحان کردم خیلی هم عالیه.
البته اون اولش که...

من امتحان کردم خیلی هم عالیه. البته اون اولش که میگن درد داره خیلی درد داره خیلیم طول میکشه تا عادی بشه ممکنه یکی ده بار بده ولی بخاطر احمق بودن پارتنرش براش عادی نشه ولی وقتی عادی بشه لذت بخش ترین حس دنیارو بهت میده.

ـــــــــــ

• 1

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 142

ادم که نفعش تو نفهمیدن و احمق بودنه رو نمیشه بهش...

ادم که نفعش تو نفهمیدن و احمق بودنه رو نمیشه بهش چیزی فهموند حکایت ایناس.حالا ما هر چی بگیم کثافت کاریه و هزار جور درد و مرض میاره

ـــــــــــ

• 2

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 142

ادم که نفعش تو نفهمیدن و احمق بودنه رو نمیشه بهش...

تکراری حذف

ـــــــــــ

• 0

درصد اینکه

نقل از: Koon.dost من امتحان کردم خیلی هم عالیه. البته اون اولش که میگن درد داره خیلی درد داره خیلیم طول میکشه تا عادی بشه ممکنه یکی ده بار بده ولی بخاطر احمق بودن پارتنرش براش عادی نشه ولی وقتی عادی بشه لذت بخش ترین حس دنیارو بهت میده.

یه پارتنر خوب نصیب یکی بشه چقدره؟ ۰،۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱؟

ـــــــــــ

• 1

موافقم

نقل از: Mehri1375s ادم که نفعش تو نفهمیدن و احمق بودنه رو نمیشه بهش چیزی فهموند حکایت ایناس.حالا ما هر چی بگیم کثافت کاریه و هزار جور درد و مرض میاره

:-) همیشه از آدم‌هایی که خودشونو زدن به کوچه ی علی چپ متنفر بودم هستم و خواهم بود! (cool)

ـــــــــــ

• 3

ایول

سلام شادی بانو

یعنی دمتون گرم. سیلی محکمی بود برای مردایی که زیاده خواه هستن

برای کسایی که خانوما رو فقط برای ارضاء پایین تنه خودشون میخوان,حالا به هر قیمتی که شده ,حتی به قیمت خفه شدن زن,یا حتی به قیمت درد کشیدنش

برای این بی صفتهای عقده ای ,فقط و فقط فرو کردن مهمه,نه یه سکس رومانتیک و عاشقانه

اینا فقط زن رو کالای جنسی میدونن و مثل برده

التماس تفکر,وقتی واژن هست,چرا سکس از پشت؟

ببخشید اگه بی ادبی کردم ,خدایی خودم خجالت کشیدم ,بازم شرمنده از اصطلاحاتی که به کار بردم ,خخخ اسم دیگه ای پیدا نکردم خو

ممنون بابت تاپیک زیباتون بانو

ـــــــــــ

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه!

• 2

ممنونم از لطفتون :-)

نقل از: alireza_gol pesar سلام شادی بانو یعنی دمتون گرم. سیلی محکمی بود برای مردایی که زیاده خواه هستن برای کسایی که خانوما رو فقط برای ارضاء پایین تنه خودشون میخوان,حالا به هر قیمتی که شده ,حتی به قیمت خفه شدن زن,یا حتی به قیمت درد کشیدنش برای این بی صفتهای عقده ای ,فقط و فقط فرو کردن مهمه,نه یه سکس رومانتیک و عاشقانه اینا فقط زن رو کالای جنسی میدونن و مثل برده التماس تفکر,وقتی واژن هست,چرا سکس از پشت؟ ببخشید اگه بی ادبی کردم ,خدایی خودم خجالت کشیدم ,بازم شرمنده از اصطلاحاتی که به کار بردم ,خخخ اسم دیگه ای پیدا نکردم خو ممنون بابت تاپیک زیباتون بانو

من خودم عصبانی بشم ماشالله از این رنگین تر هاشو میگم :-) شما که چیزی نگفتین :-) متاسفانه خیلی از این آقایون پره تو ایران که متاسفانه درست تربیت نشدن

ـــــــــــ

• 1

و باز هم عجبببب!

و باز هم عجبببب!

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 2

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 397

• 572

کیر را از بهر کس گردو مدور ساختن .گربهر کس میساختن...

کیر را از بهر کس گردو مدور ساختن .گربهر کس میساختن همچون تبر میساختن

ـــــــــــ

• 0

نقل از: ziba1981

نقل از: ziba1981 کیر را از بهر کس گردو مدور ساختن .گربهر کس میساختن همچون تبر میساختن

(hypnotized) نفهمیدم هیچی!

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «