اونایی که کون کردن وکون دادن

• extract69  

• عضو از
    1391/5/12

• پست‌ها: 56

• 27

براتون پیش اومده وقتی آب کیرتون رو تو کون شریک جنسیتون خالی کردین بلاف اصله وتنهاپس ازچنددقیقه آب کیرتون ازکون طرفتون تخلیه بشه وبریزه بیرون؟؟ توتمام داستانهای سکسی که اینطوری نوشتن. تجربه نشون داده اینطورنیست.حتی اگه شخص بلافاصله به دستشوی بره بایدکلی تقلا کنه تابلکه موفق بشه.چون روده بزرگ هیچگاه فرمانی صرفأبرای تخلیه مایعی مثل منی دریافت نمیکنه. فقط پیاده روی وتحرک زیادمیتونه زمان حرکت منی روبه سمت مقعدتسریع کنه. ومتأسفانه این نشون میده اکثرداستانهای سکسی واقعی نیستن.واکثرأزاییده تخیل و هوس های لحظه ای نویسنده هستن.
مطلب دیگه اینکه توداستانها برای روون وهموارکردن راه کیربرای ورودبه مقعدشریک جنسی بیشتراز روغن زیتون و کف صابون!! استفاده میشه.روغن بعدازمدت کمی تغییرحالت میده وبسمت خشک شدن میره وباعث سوزش میشه وهم اینکه خواه ناخواه مقداریش واردبدن ومشخصأروده بزرگ میشه وممکنه به دیواره اش به شکل رسوب بچسبه. کف حتی باکیفیت ترین صابون وشامپو هم همه میدونیم اگه واردبدن بشه سوزشی شدیدایجادمیکنه ولذت یه سکس ازپشت دلپذیرو به صفرمیرسونه. ژل لوبریکانت بهترینه که چرب نیست وقابل حل توسط آب هم هست وازهمه مهمتر مسیرورود وخروج کیر و لیز میکنه مثل آب دهان وخودبخود کیر مبارک رو به جلوتروجلوترهدایت میکنه. اگه دوستای خوبم تجربه های کارآمدتری دارن حتماعنوان کنن تا بهره ببریم.
خوشحال میشم
‏‎ ‎

ـــــــــــ

• 21

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sinajich  
  • عضو از 1390/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 66

قبول ندارم

من خودم گی هستم... چرا امکان داره بریزه بیرون واسه من خیلی پیش اومده. بعدم بستگی داره که اب منی چه قدر باشه. وقتی سکس میکنی دهانه روده و خود روده باز میشه و کمی زمان میبره که به حالت تنگی قبل برسه واسه همین چکن دهانه بازه امکان داره بریزه بیرون. بعدم واسه این که آب منی خارج بشه اصلا تقلا نمیخواد ۲تا فشار بیاری بخشیش خارج میشه. درسته که روده طوریه که مایعات دفع نمیکنه ولی روده فقط خاصیت دفع داره هر چیز اضافه ای داخلش باشه دفع میکنه. آب منی هم خوب یه چیز اضافست با فشار بخشیش خالی میشه بخشی هم که میمونه لگر بشوری میره اگر نه که با مدفوع خارج میشه. اصلا هم خوب نیست که بمونه چون باعث عفونت یا چسبندگی روده میشه

ـــــــــــ

• 59

• extract69  
  • عضو از 1391/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 27

نقل از: sinajich

نقل از: sinajich من خودم گی هستم... چرا امکان داره بریزه بیرون واسه من خیلی پیش اومده. بعدم بستگی داره که اب منی چه قدر باشه. وقتی سکس میکنی دهانه روده و خود روده باز میشه و کمی زمان میبره که به حالت تنگی قبل برسه واسه همین چکن دهانه بازه امکان داره بریزه بیرون. بعدم واسه این که آب منی خارج بشه اصلا تقلا نمیخواد ۲تا فشار بیاری بخشیش خارج میشه. درسته که روده طوریه که مایعات دفع نمیکنه ولی روده فقط خاصیت دفع داره هر چیز اضافه ای داخلش باشه دفع میکنه. آب منی هم خوب یه چیز اضافست با فشار بخشیش خالی میشه بخشی هم که میمونه لگر بشوری میره اگر نه که با مدفوع خارج میشه. اصلا هم خوب نیست که بمونه چون باعث عفونت یا چسبندگی روده میشه

مرسی دوست عزیزازینکه نظر دادی. اماهدف من بیشترچیزی بودکه تواکثرداستانهای سکسی توشهوانی وغیره گفته میشه هست.که بعدازاینکه فاعل آب کیرش رو توکون طرف تخلیه میکنه و کیرش رو درمیاره میگه آب کیرش میزنه بیرون تخلیه میشه.

ـــــــــــ

• 2

• sinajich  
  • عضو از 1390/6/3

• 66

قبول ندارم

قبول ندارم

ـــــــــــ

• 3

• sinajich  
  • عضو از 1390/6/3

• 66

نقل از: extract69

نقل از: sinajich من خودم گی هستم... چرا امکان داره بریزه بیرون واسه من خیلی پیش اومده. بعدم بستگی داره که اب منی چه قدر باشه. وقتی سکس میکنی دهانه روده و خود روده باز میشه و کمی زمان میبره که به حالت تنگی قبل برسه واسه همین چکن دهانه بازه امکان داره بریزه بیرون. بعدم واسه این که آب منی خارج بشه اصلا تقلا نمیخواد ۲تا فشار بیاری بخشیش خارج میشه. درسته که روده طوریه که مایعات دفع نمیکنه ولی روده فقط خاصیت دفع داره هر چیز اضافه ای داخلش باشه دفع میکنه. آب منی هم خوب یه چیز اضافست با فشار بخشیش خالی میشه بخشی هم که میمونه لگر بشوری میره اگر نه که با مدفوع خارج میشه. اصلا هم خوب نیست که بمونه چون باعث عفونت یا چسبندگی روده میشه
مرسی دوست عزیزازینکه نظر دادی. اماهدف من بیشترچیزی بودکه تواکثرداستانهای سکسی توشهوانی وغیره گفته میشه هست.که بعدازاینکه فاعل آب کیرش رو توکون طرف تخلیه میکنه و کیرش رو درمیاره میگه آب کیرش میزنه بیرون تخلیه میشه.

خوب حرف شما درسته امکان داره همون لحظه نشه ولی بعد یه زمانی امکانش هست. در صورتی اون جوری میریزه بیرون که آب نزدیک به دهانه خالی بشه یا آب خیلی خیلی باشه

ـــــــــــ

• 0

منم گی هستم

نقل از: sinajich

خوب حرف شما درسته امکان داره همون لحظه نشه ولی بعد یه زمانی امکانش هست. در صورتی اون جوری میریزه بیرون که آب نزدیک به دهانه خالی بشه یا آب خیلی خیلی باشه

حرف شما کاملا درسته منی برنمیگیرده مگر اینکه بلافاصله تخلیه کنیم که اونم تمام برنمیگرده و مقداریش میمونه. واصلا واسه چی بخوای برگردونی حیف نیست. خخخخ

ـــــــــــ

سوختم به پای کسی که به پای دیگری میسوخت

• 3

• Ali17tab  
  • عضو از 1395/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 225

• 57

من که نه دادم نه کردم
ولی خيليا میگن وازلین خوبه...

من که نه دادم نه کردم ولی خيليا میگن وازلین خوبه و از دارو خونه هم میشه گیرش آورد و غیر قانونی نیست

ـــــــــــ

پیام نده

• 3

• armin.3x  
  • عضو از 1395/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 7

گی یا فاعل یا پارتنر از رشت هست بیاد خوصوصی

گی یا فاعل یا پارتنر از رشت هست بیاد خوصوصی

ـــــــــــ

• 1

• Hasan_roohani  

• عضو از 1395/3/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 8

مشکلات

عزیزم اینهمه کون دادی مشکل گشادی نداری وقتی دستشویی داری تو شورت در جا تخلیه نمیشه

ـــــــــــ

با تدبیر و امید مسائل سکسی جوانان را حل میکنم.....

• 2

• amir MANY  

• عضو از 1393/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 15

gay hastam az pardis

23salame

ـــــــــــ

• 14

• امیدحال  

• عضو از 1393/9/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 826

• 322

بستگی به نوع دادن
گشادی و تنگی کون
نوع خوابیدن...

بستگی به نوع دادن گشادی و تنگی کون نوع خوابیدن و پوزیشن مقدار آبکیر و عمقی که ابکیر تو کون خالی میشه داره. خوب هیچی تجربه نمیشه

ـــــــــــ

کون دادنم به وحید بهترین خاطراتم(عکسها در پروفایلم)

• 4

• Alidotarafe  
  • عضو از 1394/11/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 36

من خودم یه بار دادم با روغن زیتون خیلی هم خوب بود...

من خودم یه بار دادم با روغن زیتون خیلی هم خوب بود بعدشم که بلند شدم آبش از کونم ریخت بیرون

ـــــــــــ

• 2

• Mehrad-92-2  

• عضو از 1395/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 68

سلام
من زیاد کون کردم و بعضی وقتا پیش اومده که...

سلام من زیاد کون کردم و بعضی وقتا پیش اومده که آب بلافاصله ریخته بیرون. بستگی به پوزیشن سکس و سایز کون طرف مقابل داره. و این که شما چجوری آبو داخلش خالی کنی، تهش بریزی یا دم در... خلاصه اگه کسی خواست بیاد حضوری با هم امتحان کنیم خوشحال میشم.

ـــــــــــ

پسری هست که بخواد کیر و تخمای کوچیکمو بذارم توی دهنش؟؟

• 10

• a99900  

• عضو از 1395/8/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 41

تجربه شخصی

.

ـــــــــــ

امیدوارم به اندازه ی کافی به دنیای اطرافم کمک کرده باشم ...

• 0

• houman65  
  • عضو از 1395/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 51

هم كردم هم دادم

من هم زياد كون كردم هم زياد كون دادم. كير بزرگ باشه بهش ميدم اما كوچيك باشه كونش رو ميكنم

ـــــــــــ

• 3

شاید

در مرود استفاده از اب صابون و شامپو کاملا حق با شماست . در مورد بیرون ریختن آب از مفعد مسلما هیچوقت حالت پاشندگی نداره اما بسته به میزان اب و کلفتی کیر میتونه با فشار کم ، مقداری از اون خارج بشه . غالبا در فیلمهای آنال هم بعنوان شگرد نشون میدن که برای تبلیغ سکس آنال تاثیر گذاره .مسلما استفاده از روغن های شیمیایی و روغن های غذایی کار بسیار ابلهانه ایه و کاملا غیر بهداشتی . اما کماکان که این نوع ارتباطات شکل صحیح نگیره و آموزش داده نشه آسیب هایی از این دست خیلی زیاده ... به هر حال امیدوارم همه سکس پر لذت و سالمی داشته باشن

ـــــــــــ

• 1

• mas_ka7  

• عضو از 1394/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 36

سعی کنید سکستون همیشه با کاندوم باشه. بهترین نوع...

سعی کنید سکستون همیشه با کاندوم باشه. بهترین نوع روان کننده ژل لوبریکانت هست چون بر پایه آب ساخنه شده حین سکس با کاندوم مناسبه و کاندوم و پاره نمیکنه توجه کنید اگه از مواد روان کننده مثل روغن ها یا وازلین استفاده شه ممکنه تا 85 درصئ کاندومتون پاره شه. بهترین نوع ژل برای رابطه مقعدی: ژل سیمپلکس (بی حسی) لذت و با شریک جنسیتون قسمت کنید.

ـــــــــــ

فاعل لاغر یا فیت با شخصیت میخوام از کرج،اندیشه یا تهران-اسکایپ: peyman445566

• 3

• jilibili82  
  • عضو از 1391/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 9

بهتر از لوبریکانت

ژل آمیزشی simlex مدل long love یه ژل مخصوص هست کمی بی حس میکنه هم درد رو کم می کنه هم مدت سکس رو زیاد می کنه. زن من کون تنگی داره کلا لاغره به زور بهم از عقب میداد یه بار با این ژل کردمش الان خودش داوطلبه. (biggrin)
فقط یادتون باشه قبل از گاییدن یه چند دقیقه این ژل رو به سوراخ کون ماساژ بدین

ـــــــــــ

• 4

• mahna32  
  • عضو از 1395/8/13

• 5

درد مقعد

سلام من وازلین لوبریکانت و لیدوکایین استفاده کردم اما واقعا درد داشتم و نتونستم ادامه بدم شاید اصولشو بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید

ـــــــــــ

• 0

• mahna32  
  • عضو از 1395/8/13

• 5

درد مقعد

سلام من وازلین لوبریکانت و لیدوکایین استفاده کردم اما واقعا درد داشتم و نتونستم ادامه بدم شاید اصولشو بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید

ـــــــــــ

• 2

• extract69  
  • عضو از 1391/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 27

نقل از: Alidotarafe

نقل از: Alidotarafe من خودم یه بار دادم با روغن زیتون خیلی هم خوب بود بعدشم که بلند شدم آبش از کونم ریخت بیرون

یاآب کیر طرفت کم بوده که زود زده بیرون یا بکنت کیر مبارکشو به اعماق کونت فرو نکرده بوده

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «