اکانت های بلوکه شده

• Niloofaram8  

• عضو از
    1399/1/17

• پست‌ها: 47

• 113

بله اکانت قبلی من با ایدی niloofaraneh00 بلوکه شد به این دلیل که داشتم برای یک نفر توضیح میدادم که یکی از دوستام وسایل بی دی اس ام خریده اونم به جرم تبلیغ (dash)
فکر کنم خیلی هاتون مثه من بلاک شدید
شما چرا؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2557

• 5184

درود منم بيدليل بلاك ميكنن!

درود منم بيدليل بلاك ميكنن!

ـــــــــــ

همه يك روز ميرن, من هم ميرم خداحافظ. چشمان بی حیا، خود را جلوی همه خیس می کند.

• 0

• kishtah  

• عضو از 1398/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 48

کم کم عادت میکنی به این کار ادمین های این سایت....

کم کم عادت میکنی به این کار ادمین های این سایت. عوض اینکه یکم سایتو ارتقا بدن مثل خاله زنکا دنبالن کی چی گفت بلاک کنن کی چیکار کرد بلاک کنن. من یبار تو گیف هایی میزارن برا شوخی مسخره بازی تیکه انداختم . ی پیام امد تذکر بعد پیام اکانتم پاک شد خخخ این اکانتو پاک کنن دیگه حوصله ایمل ساختن ندارم .

ـــــــــــ

❤ Is My Love Sex ❤

• 0

• admin  

• عضو از 1388/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1007

• 1950

رفع مشکل بلوکه شدن

گاهی ممکن است سیستم ضداسپم کاربران را بخاطر استفاده از عباراتی که معمولا مورد استفاده اسپمرهاست بلاک کند.

توجه کنید که اگر در حساب قبلی تان آی دی تلگرام و ... را اسپم کرده باشید آن آی دی به لیست سیاه اضافه می شود و بعدا هر زمان آن را پست کنید مجددا بلاک خواهید شد.

اما اگر فکر می کنید به اشتباه بلوکه شده اید در پیام خصوصی به ادمین گزارش دهید تا بررسی شود . همه ی گزارش ها بررسی می شوند و حساب کسانی که اشتباهی بلوکه شده باشند فعال خواهد شد.

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 3

نقل از: admin

نقل از: admin گاهی ممکن است سیستم ضداسپم کاربران را بخاطر استفاده از عباراتی که معمولا مورد استفاده اسپمرهاست بلاک کند. توجه کنید که اگر در حساب قبلی تان آی دی تلگرام و ... را اسپم کرده باشید آن آی دی به لیست سیاه اضافه می شود و بعدا هر زمان آن را پست کنید مجددا بلاک خواهید شد. اما اگر فکر می کنید به اشتباه بلوکه شده اید در پیام خصوصی به ادمین گزارش دهید تا بررسی شود . همه ی گزارش ها بررسی می شوند و حساب کسانی که اشتباهی بلوکه شده باشند فعال خواهد شد.

درود ادمین عزیز

اکانت قبلی من که آدرسش ehsanوsetare بود غیر فعال شده. لطفاً فعالش کنید

ممنونم

ـــــــــــ

• 0

من تو اکانت قبلیم یه نفر به یه خانومی فحش رکیک...

من تو اکانت قبلیم یه نفر به یه خانومی فحش رکیک داد منم هرچی بلد بودم بهش گفتم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1384

• 2868

بله با توجه به تحقیقات علمی زیادی که کاربران...

بله با توجه به تحقیقات علمی زیادی که کاربران انجام دادن و تاپیک ها بار محتوایی زیادی داره بلاک کردن کاربری ها صدمات جبران ناپذیری به جامعه علمی کشور میزنه خیلی از دکترها و مهندسان و ورزشکاران سایت بی دلیل بلاک شدن . ( بابا اسم پروفایلت هست بچه کونی یا مفعول بزرگ دیگه بلاک کردن این چیه که داری غر میزنی)

ـــــــــــ

• 0

• soan_bend  

• عضو از 1399/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 81

نقل از: admin

نقل از: admin گاهی ممکن است سیستم ضداسپم کاربران را بخاطر استفاده از عباراتی که معمولا مورد استفاده اسپمرهاست بلاک کند. توجه کنید که اگر در حساب قبلی تان آی دی تلگرام و ... را اسپم کرده باشید آن آی دی به لیست سیاه اضافه می شود و بعدا هر زمان آن را پست کنید مجددا بلاک خواهید شد. اما اگر فکر می کنید به اشتباه بلوکه شده اید در پیام خصوصی به ادمین گزارش دهید تا بررسی شود . همه ی گزارش ها بررسی می شوند و حساب کسانی که اشتباهی بلوکه شده باشند فعال خواهد شد.

ناموسا چرا یه دختر عکس کصشو اپلود کنه غیر فعال نمیشه ولی پسر عکس کیرشو اپلود کنه غیر فعال میشه؟

ـــــــــــ

• 1

• farzin.lola  

• عضو از 1398/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 4

slm

من 3تا اکانت م تابحال بلا ک شده. بدلیل اینکه تا پیک میذاشتم تو عنوان کلمه ک. .و .ن بود.خب این سایت برای همین موارد هست. چرا تو عنوان از مواردی مثل ک .... استفاده میشه، ایراد میگیره؟ این سایت امکان و ب دادن نداره. خب برای اینکار یا باید بری ا سکا یپ یا تل گر ا م. آ درس اون رو میذاری، در جا ایراد می گیره

در ارسال همین پیام هم مجددا این پیام رو داد و من دستکاری کردم کلمات رو پست شما حاوی لینک یا متن غیرمجاز بود!

ـــــــــــ

• 0

• _Azi_  

• عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 200

منم به دلیل ایرادی که از سایت شهوانی بود بلاک شدم

منم به دلیل ایرادی که از سایت شهوانی بود بلاک شدم

ـــــــــــ

یه دخترِ هاتِ هشتاد و پنجی ;)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما «اسلام واقعی» چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «