اگر بفهمید همسرتون خودارضائی میکنه...

متاهلین محترم جواب بدن:
1- آیا خودارضائی میکنید؟
2- اگر بله؛چرا و چند وقت یکبار؟
3- اگر بفهمید همسرتون خودارضائی میکنه چه حسی بهتون دست میده؟؟

ـــــــــــ

من همان گلبرگ مغرور نیستم .اصلا جزء گیاهان و نباتات هم نیستم. اصلا گیاها که نمیتونن شعر بگن یا پروفایل شهوانی داشته باشند؛ اونایی هم که پروفایلشون"من همان گلبرگ مغرورم" هم بوده؛ گوه میخوردن .

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

حریم شخصی

هر جور راحته حریم شخصی خودشه

ـــــــــــ

• 2

• Mr___nz  

• عضو از 1395/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 13

١.بله
٢.بيشتر وقتايى كه ماموريتم يا خانومم...

١.بله ٢.بيشتر وقتايى كه ماموريتم يا خانومم مسافرته يا مريضه ٣.بستگى داره اگر دردسرس نباشم و خودارضايى كنه خب دلش واسم تنگ شده اگر باشم و اين كارو بكنه حس ميكنم قدرت كافى براى ارضا كردنشو نداشتم

ـــــــــــ

World of tits are a different world

• 2

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 78

هر جور راحته

نقل از: علیرضا۲۸ هر جور راحته حریم شخصی خودشه

درسته . ولی خب این خوشحالت میکنه یا ناراحت ؟ یا تحریک؟؟

ـــــــــــ

من همان گلبرگ مغرور نیستم .اصلا جزء گیاهان و نباتات هم نیستم. اصلا گیاها که نمیتونن شعر بگن یا پروفایل شهوانی داشته باشند؛ اونایی هم که پروفایلشون"من همان گلبرگ مغرورم" هم بوده؛ گوه میخوردن .

• 1

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• 78

نقل از: Mr___nz

نقل از: Mr___nz ١.بله ٢.بيشتر وقتايى كه ماموريتم يا خانومم مسافرته يا مريضه ٣.بستگى داره اگر دردسرس نباشم و خودارضايى كنه خب دلش واسم تنگ شده اگر باشم و اين كارو بكنه حس ميكنم قدرت كافى براى ارضا كردنشو نداشتم

تا به حال شده دقیقا" بعد از سکس این کارو انجام بدی؟؟

ـــــــــــ

• 1

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• 78

برده

نقل از: خسته_روزگار برده مطیع17ساله ازقم ارباب خانوم بیاد بردگیشو کنم بدن خوب وفیس خوشگل دارم زوج هم قبول میکنم ولی با شرایطی

حاجی خیلی زود بالغ شدی ماشالله. به خدا ما 17 سالمون بود هنوز به لک لک بچه آور ؛ اعتقاد داشتیم (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• sasan953  
  • عضو از 1392/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 30

1 - بله
2 - هر وقت سکس بخوام و به هر دلیل نتونم...

1 - بله 2 - هر وقت سکس بخوام و به هر دلیل نتونم با همسرم بخوابم 3 - مهم نیست برام ولی ازش سوال میکنم که بفهمم دلیلش چیه و اگر من کم باهاش سکس دارم یا نمیتونم به هر دلیل ارضاش کنم خودم رو تغییر بدم

ـــــــــــ

• 1

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• 78

من

نقل از: sasan953 1 - بله 2 - هر وقت سکس بخوام و به هر دلیل نتونم با همسرم بخوابم 3 - مهم نیست برام ولی ازش سوال میکنم که بفهمم دلیلش چیه و اگر من کم باهاش سکس دارم یا نمیتونم به هر دلیل ارضاش کنم خودم رو تغییر بدم

من دقیقا" بعد از سکس انجام میدم . انگار کامل تخلیه نشدم

ـــــــــــ

• 0

• Cblover  
  • عضو از 1397/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

خانمی روزی سه بار میزنه (wanking)

خانمی روزی سه بار میزنه (wanking)

ـــــــــــ

Fuch the life

• 1

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• 78

نقل از: استاد_عقل_کل

نقل از: استاد_عقل_کل

من هم به او میپیوندم و دابل جق میزنیم

(rolling)

ـــــــــــ

• 1

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• 78

نقل از: Cblover

نقل از: Cblover خانمی روزی سه بار میزنه (wanking)

ماشالله (clap)

ـــــــــــ

• 0

تحریک میشم

نقل از: Lithium.440

اگه در لحظه ببینمش باهاش سکس میکنم

ـــــــــــ

• 2

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• 78

نقل از: علیرضا۲۸

نقل از: علیرضا۲۸
نقل از: Lithium.440

اگه در لحظه ببینمش باهاش سکس میکنم

اصلا درستش همینه !!

ـــــــــــ

• 0

• Fender_mory  
  • عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 5

1 . بله هراز گاهی . موقع هایی که نیاز داشتم باشم و...

1 . بله هراز گاهی . موقع هایی که نیاز داشتم باشم و سکس نشه کرد (نبود همسر - حال نداشتن همسر .. - قهر بودن) 2- پیش اومده و خوشحال شدم که گفته بهم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «