داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

اگر زن نخواهد قورت دهد

1399/07/04

نمی‌خواهد قورتش دهد!
[خانومی میگوید:] من عاشق این هستم که برای مردانی که با آنها سکس دارم ساک بزنم اما از این که آنها آبشان را در دهانم بریزند اصلاً خوشم نمی‌آید، آیا می‌توانید راه حلی جذاب و سکسی برای این که ساک زدن را بدون قورت دادن منی به پایان برسانم به من معرفی کنید؟

با وجود این که برای بسیاری از مردان تماشای قورت دادن منی‌شان توسط زنان بسیار جذاب و سکسی‌ست ولی این کار به بالا بردن میزان لذت جنسی که آنها از ساک زدن برایشان می‌برند کمکی نمی‌کند. در حقیقت وقتی انتهای سکس دهانی غیر قابل پیش‌بینی باشد — قورت دادن می‌تواند گاهی اوقات قابل پیش‌بینی {تکراری} باشد — عمل ساک زدن می‌تواند هیجان‌انگیزتر شود.
یکی از راههایی که طوری برایش ساک بزنید که عرش بلرزد، بدون این‌ که در انتها آبش را در دهان شما بریزد این است که عمل ساک‌زدن را با جق زدن برای او تمام کنید. یعنی دفعه‌ی بعد که برای او ساک زدید از او بخواهید وقتی نزدیک بود آبش بیاید به شما خبر دهد تا کیرش را از دهانتان بیرون آورده و کار را با مالیدن کیرش ادامه دهید و ساک زدن را با تحریک کردن بیشتر او با انجام حرکات مورد علاقه‌اش بوسیله‌ی دستانتان به پایان برسانید. یعنی آنچه در هنگام ساک زدن با دهانتان انجام می‌دادید و او بسیار از آنها خوشش می‌آمد را این بار با دستانتان برایش انجام دهید مثلا در حالی که با یک دستتان برای او جق می‌زنید با نوک انگشتان دست دیگرتان قسمت پرنیوم او را که پر از پایانه‌های عصبی است (ناحیه‌ی بین سوراخ باسن و زیر کیسه بیضه‌ها) را ماساژ دهید. بهتر است مقداری روان‌کننده که ماده‌ی اصلی تشکیل‌دهنده‌ی آن آب باشد {مانند ژل لوبریکانت} را نیز به جریان اضافه کنید تا احساس گرم و خیس بودن داخل دهانتان را برایش همانندسازی کند و بتوانید لذت بیشتری را به او هدیه کنید. اما این که دهانتان را از خط آتش {محدوده‌ی برون پاشیده شدن منی} دور کرده‌اید به این معنی نیست که دیگر نمی‌توانید از زبانتان برای کمک به رساندن او به ارگاسم استفاده کنید، اگر بیضه‌هایش را بمکید و خط برجسته‌ی روی آن را لیس بزنید (همان خط برجسته‌ی عمودی روی کیسه بیضه‌ها) او را به ارگاسم نزدیکتر کرده‌اید، همینطور که به بازی کردن با کیر او ادامه می‌دهید وقتی بالاخره به نقطه ارگاسم رسید، انگشتانتان را به سمت داخل خم کنید تا پنجه‌ی دستتان به شکل یک مشت نیمه باز در بیاید سپس کف دستان را بر روی سر کیر قرار دهید تا هنگام بیرون آمدن منی مانند یک درپوش از پاشیدن شدن آن به اطراف جلوگیری کند. یکی دیگر از راه‌های برخورد با منی او در هنگام ارگاسم این است که اجازه بدهید آن را بر روی سینه‌های شما بپاشد {گردنبند مروارید} یعنی ابتدا کیر او را ساک بزنید و با این کار او را به اوج لذت برسانید سپس هنگامی که به لحظه‌ی ارگاسم نزدیک شد کیرش را بین سینه‌هایتان بگذارید (می‌توانید برای جذابتر شدن جریان بین سینه‌هایتان روان‌کننده بمالید) بعد کف دستانتان را روی کناره‌ی پستانهایتان بگذارید و آنها را به هم فشار دهید تا او بتواند لوله‌ی کیرش را در میان آنها به بالا و پایین ببرد تا زمانی که به ارگاسم رسیده و آبش روی سینه‌هایتان بریزد. به یاد داشته باشید که چه آب او را قورت بدهید چه خیر، بیماری‌هایی که از طریق سکس منتقل می‌شوند، می‌توانند از طریق سکس دهانی نیز شما را آلوده کنند مگر این که شما و شریک جنسی‌تان هر دو قبلا آزمایش داده باشید و بدانید که به هیچ نوع بیماری جنسی مبتلا نبوده و در سلامت کامل هستید.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-26 07:04:11 +0330 +0330

باشد که رستگار شوید…
.
. 😁
مرسی از جناب اسکلت

1 ❤️

2020-09-26 12:03:25 +0330 +0330

↩ Peerless Scar
ژون چه اسکلت ملیحی! 😁

3 ❤️

2020-09-26 15:30:23 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
🙏 🙏 🌹

0 ❤️

2020-09-28 08:30:19 +0330 +0330

جالب بود ممنون

0 ❤️

2020-09-29 14:28:22 +0330 +0330

اون عکس که گذاشتیو میشناسیش؟

0 ❤️

2020-10-01 18:23:19 +0330 +0330

من عاشق اینم ابمو بخورن ،اکثرا ابم زیاده ، ولی کسی نمیخوره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom