اگر شکست خوردیم طرف را تخریب نکنیم

فقط آمدم این نکته را به همه و حتی خودم بگویم ، وقتی که نمیشود به خواسته خود برسیم ، سعی میکنیم در تلافی اش آن شخص را خراب کنیم ؟‌
مانند زمان کودکی وقتی اسباب بازی دست کودکی دیگری می دیدیم و میدانستیم خودمان نداریم به او میگفتیم خودمان هم چند تا بهترش و داریم ، یا اینکه اصلاهم خوب نیست ،!!!
لطفا دوستان عزیز کتمان نکنید که اگر هم یادمان نباشد دلیل انجام ندادن این کارها نیست، هر کودکی چنین رفتاری داشته خودم هم بیاد ندارم ولی طبق روانشناسی کودک این رفتارها در هر کودک سالمی وجود داشته مگر اینکه دارای مشکل باشه که الحمدالله همه ما بهترین و کاملترین موجودات هستی هستیم حتی کمی بیشتر هم از همنوعان دیگر خودمان میفهمیم و دیگران حتی اگر رازی و حافظ و پاستور وپاسکال ، و وو هم باشه ما باهوش تر از آنها هستیم ، در کل ما همه بهترین میدانیم خود را و در هر موردی دیگری هست که چیزی نمیداند .
خلاصه کنم ایکاش از این همه برحق بودن خودو خوشخیالی و خود برتربینی مطلق روانی، کمی هم منطقی رفتار کنیم هرکجا با شخصی نتوانستیم کنار بیاییم سعی نکنیم او را له کنیم ،در هر موردی دنبال بهانه ای برای تخریب او نباشیم که اگر دیگران قضاوت کنند خواهندگفت که حق با دیگری هست که اگر چنین باشد خودما فقط خراب شده ایم .?????????????

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .NadiiyA.  

• عضو از 1398/5/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 186

از عادات داغون ما ایرانی ها همین هستش تا وقتی با...

از عادات داغون ما ایرانی ها همین هستش تا وقتی با طرف هستیم بهترین هست از نظرمون و وقتی باهاش تموم میکنیم از اون کثیف تر وجود نداره همین سایت خیلی زیاد نمونه داریم

ـــــــــــ

تو فقط شاد باش و بخند حالمو خوب میکنه (inlove)

• 2

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 246

نقل از: .NadiiyA.

نقل از: .NadiiyA. از عادات داغون ما ایرانی ها همین هستش تا وقتی با طرف هستیم بهترین هست از نظرمون و وقتی باهاش تموم میکنیم از اون کثیف تر وجود نداره همین سایت خیلی زیاد نمونه داریم

تشکر از نظرات شما ببخشید اگر دیر پاسخ میدهم کمی مشکلات دارم که به همین دلیل دیر جواب میدهم برای تمام کسانی که به این متن نظر داده باشند احترام بسیاری قایل هستم ، موفق باشید

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• 246

نقل از: 69dancer23

نقل از: 69dancer23 اره همش همینه وقتی کسی بدونه به هدفش میرسه خیلی عالی برخورد میکنه ولی وقتی میبینه که باج به شغال نمیدی کلا تغییر رویه میده

البته بعضیا هم ترفند کار تر از این حرفان با پنبه میخان سر ببرن

در کل برای یه ارتباط ساده باید یه جعبه ابزار فول داشته باشی و مهندسی کنی که چی! میخای طرف مقابلو بشناسی و اون نتونه غلطی بکنه.....

.

خیلی وقتا خسته میشم میگم ولش کن ارزش نداره دیگه.....

خنده داره که بفهمی همون لحظه که خسته ای یه ادم درست حسابی داره بهت رو میندازه و تو روشو زمین میزنی....

بدون شک درسته عزیزم کاملا مشخص هست شما هم خوب تشخیص دادی و نجربه کردید مانند من واقعا ناراحت کننده هست

ـــــــــــ

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• 246

نقل از: anjelinazero49

نقل از: anjelinazero49 Nice (ok) (rose)

از حضورتان تشکر میکنم بهرحال لطف کردیدد

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1997

• 8372

...

ما عادت داریم بعد از اتمام رابطه تمام نگوهای طرفمون رو باز کنیم ! تازه به این کارمون هم افتخار میکنیم که طرف مقابلمون رو حسابی حالشو جا آوردیم ! :)

ـــــــــــ

• 0

.

کلا تو فرهنگ ما مسئولیت پذیری محلی از اعراب نداره

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 0

• 212121Moein  

• عضو از 1398/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 21

فقط ..... تاسف

فقط ..... تاسف

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «