اگه الان اداره کشور میفتاد دستت؟!

• Tom_Harddy  

• عضو از
    1397/12/16

• پست‌ها: 16

• 15

فرض کن مدیریت یه کشور دستته!
فرض کن هر حکمی هم بدی در جا اجرا میشد.
اولین حکمی که صادر میکردی چی بود؟

ـــــــــــ

رویاهاتو تبدیل به هدف کن!!!
ساکن دریا ... بندرعباس
Telegram : @BndSoftWare

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5124

• 20209

...

تموم اخوندا و نظام وابسته به اونو سقط میکردم و با کشورای پیشرفته دست دوستی میدادم دین و حجابم آزاد میکردم حقوق کارگرا رو زیاد میکردم کلا اقتصادو درست میکردم

ـــــــــــ

• 4

• RReza_Error  

• عضو از 1397/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 5

.

در اولین اقدام در هر شهر جنده خونه میزدم

ـــــــــــ

مارا با حوریان بهشت کاری نیست عربده کشان جهنم را عشق است

• 2

• konkonman  

• عضو از 1391/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 215

مادر شهید

به مادر و خواهر و زن شهدا میگم الان اگر ازاد ازاد باشی به کی کون میدی به کی کس

ـــــــــــ

• 0

• Tom_Harddy  

• عضو از 1397/12/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 15

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak تموم اخوندا و نظام وابسته به اونو سقط میکردم و با کشورای پیشرفته دست دوستی میدادم دین و حجابم آزاد میکردم حقوق کارگرا رو زیاد میکردم کلا اقتصادو درست میکردم

این که شد خیلی کار خخخ

ـــــــــــ

رویاهاتو تبدیل به هدف کن!!! ساکن دریا ... بندرعباس Telegram : @BndSoftWare

• 2

• Tom_Harddy  

• عضو از 1397/12/16

• 15

نقل از: mr.mola

نقل از: mr.mola سوال دیکتاتور مآبانست بنابراین پاسخ نمیدم. درد ما در پشت این سوال پنهان شده

منظورم رفع مشکل بود اینکه به نظر شما کدوم مشکل ما فعلا از همه مهمتره

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5124

• 20209

نقل از: Tom_Harddy

نقل از: Tom_Harddy
نقل از: Lady_Ronaak تموم اخوندا و نظام وابسته به اونو سقط میکردم و با کشورای پیشرفته دست دوستی میدادم دین و حجابم آزاد میکردم حقوق کارگرا رو زیاد میکردم کلا اقتصادو درست میکردم
این که شد خیلی کار خخخ

از ریشه میخوام درستش کنم :)

ـــــــــــ

• 1

سپاس

محاکمۀ عادلانۀ خامنه ای

که قطعا در چند بند اولِ جرایم محکوم به اعدام میشد

خودم از پوست سرش شروع به کندن می کردم

ـــــــــــ

• 3

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1802

• 4289

خب...

1-برگزاری دادگاه های انقلابی در وسیع ترین سطحی که دنیا به خودش ندیده!نه تنها پرونده تمام مسىولین فعلی و سابق رژیم،بلکه تجار و افرادی که با خایمالی اینا به جایی رسیدن که هر گهی خواستن خوردن و کسی نتونست حرف بزنه و شاید چند نفری رو هم سر رسیدن به مقصد کشته باشن،اون مزدوری که پول گرفت تا هموطنای خودشو به خاطر اعتراض و تظاهرات بکشه و بزنه و خیلی مجرم های دیگه از نظر انسانی و جنایتکاران علیه بشریت رو محاکمه میکردم و چیزی که براشون تو فکرمه خیلی بدتر از اعدام کردنشون با انداختنشون تو اتیشه،بنا به غیرت و مهربانی مردم ما،این لیست حداقل شامل ده میلیون نفر میشه که محاکمشون عادلانه خواهد بود،حتی اگه پنجاه سال طول بکشه...

2_سیستم ادارات به خصوص اموزش و پرورش رو از این وضع گه در میاوردم و بعد بررسی سوابق تمام زندانی های اعم از سیاسی و غیرسیاسی بعد در یک دادگاه عادلانه رای میدادم...

3_کشورهای خارجی رو تهدید میکردم که در صورت ضبط و عدم استرداد اموال امثال خاوری که حق این مردمه و یا اعمال فشار علیه مردم ما به هر نحوی،کشورشون رو دچار اشوب میکنم و میدونم که میتونم،حتی اگه زیر بار نرن و میدونم که میتونم با یک سری اهرم فشار جلوی جنگ های بعدی دنیارو هم بگیرم...

4_حکم قصاص و اعدام رو برمیداشتم و همونطور که گفتم،برای مجرم های بزرگ سرنوشت بدی رقم میخورد،خیلی بد...

5_سه قوای اصلی سیاسی کشور رو کاملا از هم تفکیک و بعد ساختن یه ارتش منسجم و قوی که در شرایطی خاص میتونست از هر یک از این قوا دستور بگیره و حذف والی و ناظر الهی و غیرالهی،اوضاع سیاسی کشور رو درست میکردم...

6_مذهب رو خونه نشین و پول مفتی که به همه ارگان های مذهبی از سمت دولت داده میشد رو ازشون پس میگرفتم،حتی اگه مجبور میشدم با حمله به عراق هدایایی مثل اون ضریح های طلا و...و با حمله به جمهوری مشهد تمام منابع اونهارو به نفع دولت و نتیجتا ملت مصادره میکردم...

7_دولت بنده حالت سوسیالیستی داشت اما نه به فرم هایی که طی تاریخ تجربه کردیم،ازادی احزاب،مطبوعات و فعالیت های سیاسی و دولت غیر ایدىولوژیک وجود داشت،اقتصاد خصوصی به فرم ایده ال بنده یعنی کنترل شده اما نه دولتی وجود داشت به شرط این که یک حداقلی در مورد میزان رفاه اجتماعی به وجود بیاد،مثل تحصیلات یا خدمات درمانی عمومی رایگان...در یک کلام بخوام بگم،عدالت از ازادی پیشی میگرفت و این انسانیت مطلقه...

درخواست برگشتن همه نخبگان کشوری که مجبور به ترک کشور شدن رو با پیش شرط حمایت کامل میکردم ولی امثال رجوی ها و...دادگاهی میشدن و در صورت برگشتن به کشور دستگیر...

برای رسیدن به همه این ایده ال ها من نیاز به دیکتاتوری دارم تا مردم رو نجات بدم!من حداقل باید بیست سال راس همه امور باشم تا بتونم این مردمو اصلاح کنم،ولی از خودم مطمىنم چون میدونم که میشد که من این همه درد و زخم اجتماعی رو تحمل نکنم و کس دیگه ای رو محکوم به زندگی در خفقان و جو احمقانه بسته نکنم...شاید با مشت های اهنین حکومت کنم،اما این به منزله ارعاب عمومی یا بد بودن نیست...به منزله حکومت موروثی و انواع کسشعر دیگه حکومتداری هم نیست،من فقط حاضر نیستم که ریسک نصف و نیمه ول کردن کارم و ریسک برگشتن به عقب رو بکنم...

ـــــــــــ

درگیر رویای توام...

• 5

• Tom_Harddy  

• عضو از 1397/12/16

• 15

نقل از: Deadlover4

نقل از: Deadlover4 1-برگزاری دادگاه های انقلابی در وسیع ترین سطحی که دنیا به خودش ندیده!نه تنها پرونده تمام مسىولین فعلی و سابق رژیم،بلکه تجار و افرادی که با خایمالی اینا به جایی رسیدن که هر گهی خواستن خوردن و کسی نتونست حرف بزنه و شاید چند نفری رو هم سر رسیدن به مقصد کشته باشن،اون مزدوری که پول گرفت تا هموطنای خودشو به خاطر اعتراض و تظاهرات بکشه و بزنه و خیلی مجرم های دیگه از نظر انسانی و جنایتکاران علیه بشریت رو محاکمه میکردم و چیزی که براشون تو فکرمه خیلی بدتر از اعدام کردنشون با انداختنشون تو اتیشه،بنا به غیرت و مهربانی مردم ما،این لیست حداقل شامل ده میلیون نفر میشه که محاکمشون عادلانه خواهد بود،حتی اگه پنجاه سال طول بکشه... 2_سیستم ادارات به خصوص اموزش و پرورش رو از این وضع گه در میاوردم و بعد بررسی سوابق تمام زندانی های اعم از سیاسی و غیرسیاسی بعد در یک دادگاه عادلانه رای میدادم... 3_کشورهای خارجی رو تهدید میکردم که در صورت ضبط و عدم استرداد اموال امثال خاوری که حق این مردمه و یا اعمال فشار علیه مردم ما به هر نحوی،کشورشون رو دچار اشوب میکنم و میدونم که میتونم،حتی اگه زیر بار نرن و میدونم که میتونم با یک سری اهرم فشار جلوی جنگ های بعدی دنیارو هم بگیرم... 4_حکم قصاص و اعدام رو برمیداشتم و همونطور که گفتم،برای مجرم های بزرگ سرنوشت بدی رقم میخورد،خیلی بد... 5_سه قوای اصلی سیاسی کشور رو کاملا از هم تفکیک و بعد ساختن یه ارتش منسجم و قوی که در شرایطی خاص میتونست از هر یک از این قوا دستور بگیره و حذف والی و ناظر الهی و غیرالهی،اوضاع سیاسی کشور رو درست میکردم... 6_مذهب رو خونه نشین و پول مفتی که به همه ارگان های مذهبی از سمت دولت داده میشد رو ازشون پس میگرفتم،حتی اگه مجبور میشدم با حمله به عراق هدایایی مثل اون ضریح های طلا و...و با حمله به جمهوری مشهد تمام منابع اونهارو به نفع دولت و نتیجتا ملت مصادره میکردم... 7_دولت بنده حالت سوسیالیستی داشت اما نه به فرم هایی که طی تاریخ تجربه کردیم،ازادی احزاب،مطبوعات و فعالیت های سیاسی و دولت غیر ایدىولوژیک وجود داشت،اقتصاد خصوصی به فرم ایده ال بنده یعنی کنترل شده اما نه دولتی وجود داشت به شرط این که یک حداقلی در مورد میزان رفاه اجتماعی به وجود بیاد،مثل تحصیلات یا خدمات درمانی عمومی رایگان...در یک کلام بخوام بگم،عدالت از ازادی پیشی میگرفت و این انسانیت مطلقه... درخواست برگشتن همه نخبگان کشوری که مجبور به ترک کشور شدن رو با پیش شرط حمایت کامل میکردم ولی امثال رجوی ها و...دادگاهی میشدن و در صورت برگشتن به کشور دستگیر... برای رسیدن به همه این ایده ال ها من نیاز به دیکتاتوری دارم تا مردم رو نجات بدم!من حداقل باید بیست سال راس همه امور باشم تا بتونم این مردمو اصلاح کنم،ولی از خودم مطمىنم چون میدونم که میشد که من این همه درد و زخم اجتماعی رو تحمل نکنم و کس دیگه ای رو محکوم به زندگی در خفقان و جو احمقانه بسته نکنم...شاید با مشت های اهنین حکومت کنم،اما این به منزله ارعاب عمومی یا بد بودن نیست...به منزله حکومت موروثی و انواع کسشعر دیگه حکومتداری هم نیست،من فقط حاضر نیستم که ریسک نصف و نیمه ول کردن کارم و ریسک برگشتن به عقب رو بکنم...

یا خدا چه دل پری

ـــــــــــ

• 1

• amalireza.  

• عضو از 1397/12/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 438

• 1456

باز شدن در حصر خونگی موسوی. بیچاره کپک زده.عکسی که...

باز شدن در حصر خونگی موسوی. بیچاره کپک زده.عکسی که به تازگی منتشر شده رو کسی دیده؟ نوید محمدزاده هم تو اینستاگرامش گذاشته. بعد از اونم هر ایرانی رو بیمه میکنم. به جاش یارانه نمیدم دیگه (biggrin) باقی مشکلات هم به مرور حل میکنم. به نظرم سلامت مردم از همه چی مهم تره. بعدش آسایش

ـــــــــــ

• 1

• mehdi.98  

• عضو از 1397/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 104

اول از همه آخوندا رو از کیر دار میزنم. حجاب رو...

اول از همه آخوندا رو از کیر دار میزنم. حجاب رو آزاد میکنم. کسانی که اختلاس کردن رو اعدام میکنم

ـــــــــــ

دختر و خانم ها پس چرا نیستن؟

• 0

• diferents  

• عضو از 1397/1/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 184

• 110

با این کارات کشور تو دوروز به فنا میرفت . دشمن به هر حال دشمنه مطمین باش کشورای پیشرفته نمیان بگن بفرمایید این کمک ما برای پیشرفت شما

اگه من بودم تمام ملاها و مفت خورای نظام و کسایی که با اسم دین به جایی رسیدن رو از کار برکنار میکردم . برای همشون یک استانه جداگانه تاسیس میکردم که با وضعیت الانه مردم عادی زندگی کنن ! حقوق 1 میلیون مخارج xxxx

ولی برای پیشرفت مملکت ! همین که اینهمه مفت خور کم بشه از چرخه نظام خودش پیشرفت هست . همین پول رو میدادم به استعدادای مملکت و تو صنعت خرجش میکردم تا باعثه پیشرفت بشه همین که دزدی و دلال بازی و رشوه و پارتی بازی از این کشور بره . کم کم پیشرفت میکنیم فقط یک سری تصمیمات درست نیاز هست که برای رفاه مردم گرفته بشه نه اینکه اون بابایی که مملکت دستش هست دنبال این باشه که ببینه چیکار کنه که چیزی برای خودش بمونه

ـــــــــــ

• 2

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1128

• 799

هرچي موشك داشتم ميزدم آمريكا و اسرائيل جنگ كه شروع...

هرچي موشك داشتم ميزدم آمريكا و اسرائيل جنگ كه شروع ميشد خودكشي ميكردم. و يا اينكه در راستاي حفظ انقلاب اسلامي و تجديد پيمان با عارمانهاي امام و ترويج اسلام ناب حوزه هاي علميه را گسترش ميدادم.

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 2

• max_zhp  
  • عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

شدنی هست ولی نه به این سادگیا اینطور ک اینا ریدن تو مملکت درس کردنش کار حضرت فیله?

ـــــــــــ

• 0

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2431

• 2714

همه ارایش نظامی بگیرن

کار با سلاح یاد بگیرن ...

همه ارایش نظامی بگیرن

کار با سلاح یاد بگیرن

کسانی که اختلاس کردن پولشون تو کل مملکت پخش شه برای هر شهر و برا ابادانیش

چند روز بعد الکل و مواد ازاد میکنم(البته اماده باش برای درمانگاه ها هم میزنم) تا 3 روز بعد سه روز که تموم شد فاجعه بار اومد تموم شد استعفا میدم تمام

امضا

ـــــــــــ

• 0

• haftadi  

• عضو از 1397/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 27

درجا میگفتم تا دو روز باید همه مخصوصا زنا لخت بیان...

درجا میگفتم تا دو روز باید همه مخصوصا زنا لخت بیان بیرون

ـــــــــــ

• 0

اولین حکمی که صادر میکردم

شاه ایکس نایب منه و از طرف من صاحب اختیار که کشورو درست کنه... البته اگه اون کشور ایران باشه... :-)

ـــــــــــ

• 2

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2431

• 2714

سوال

نقل از: eyval123412341234 شاه ایکس نایب منه و از طرف من صاحب اختیار که کشورو درست کنه... البته اگه اون کشور ایران باشه... :-)

اسم شخصه؟

یا شاه ایکس خودمون؟

احه بیشتر میخوره شاه نامعلومی باشه (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

شاه ایکس خودمون دیگه!

نقل از: erny19qwerty
نقل از: eyval123412341234 شاه ایکس نایب منه و از طرف من صاحب اختیار که کشورو درست کنه... البته اگه اون کشور ایران باشه... :-)
اسم شخصه؟ یا شاه ایکس خودمون؟ احه بیشتر میخوره شاه نامعلومی باشه (biggrin)

:-) مگه چند تا شاه ایکس میشناسی عزیز من؟!

ـــــــــــ

• 2

• muze  
  • عضو از 1397/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 41

کمتر از ،۲۴ ساعت با امریکا پیمان قوی و نظامی و...

کمتر از ،۲۴ ساعت با امریکا پیمان قوی و نظامی و اقتصادی مانند زمان شاه میبستم .

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

قرار دادن چه نوع داستانهایی به صورت روزانه بیشتر رضایت شما را به عنوان کاربر سایت تامین میکند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «