ایا امام جواد زنا زاده بوده است

بد نیست بدونید که رضا(امام هشتم) سفید پوست بود
کنیزی هم که خریداری کرده بود سفید پوست بود
اما امام_جواد سیاهپوست از آب در اومد :/

پیدا کنید پرتقال‌فروش سیاهپوستی رو که پدر واقعی جوادالائمه بود!

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

نقل از: کلث

نقل از: کلث **دیوث خارکسده چکار به مقدسات داری برو کونتوبده لاشی بی پدرومادر اونی که حرومزادس خودتی که معلوم نیس زیرکدوم کیرکلف که مادرجندت گاییده به عمل اومدی**

من کون میدم و به مقدسات توهین میکنم شما میتونی کونت رو بدی و به مقدسات توهین نکنی عزیز

ـــــــــــ

• 8

شاید آب کیر رضا خان سیاه بوده

شاید آب کیر رضا خان سیاه بوده

ـــــــــــ

• 1

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1066

• 1030

شما بودی و دیدی که رضا سفید بوده و جواد سیاه...

شما بودی و دیدی که رضا سفید بوده و جواد سیاه بوده؟! اینکه خیلی راحت به خودت اجازه میدی در یکی سایت سکسی و پورن یک مطلب موهون و توهین آمیزمیگذاری ، نشوندهنده فقط و فقط یک چیزه! و اون هم اینه که تو یک مزدور حرومزاده ای! چون خیلی ها رو مطمئنم که اینجا هستن و فعالیت سکسی دارن ولی اعتقاداتشون رو هم دارن و البته خیلی های دیگه هم هستند که اینجا هستند و هیچ اعتقادی ندارند و اتفاقا انتقاداتی هم دارن به دین و اسلام و ..... ولی اینقدر شرافت دارن که توهین نکنن و به ساحت بزرگان یک قومیت دینی توهین نکنن، حالا دروغینش بماند!!!

من این مطالب رو ننوشتم که از رضا یا جواد دفاع کنم، اونا خودشون بلدن چجوری دهنتو ببندن، فقط خواستم حرومزاده بودن ،پلشت بودن و مزدور بودنت رو بهت ثابت کنم ! به نظرم مطتبق گفتن خودت به همون کون دادنت برسی بهتر باشه

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie !

• 11

• Ali_naab  
  • عضو از 1397/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 17

ببین عزیزم من کاری به اعتقادات و این حرفا ندارم من...

ببین عزیزم من کاری به اعتقادات و این حرفا ندارم من حتی نمیخوام شخصیت یا هویت تورو قضاوت کنم من کاری ندارم کی هستی و محتوای فکرت چی هست من فقط حرفم اینه برادر .. مگه مادر تو لای پاهاش یه کوص تپل نداره؟ داره دیگ؟ درسته؟ آفرین کیرم تا ته تو همون کوص تپل مادرت ????

ـــــــــــ

• 6

نقل از: hotstar1980

نقل از: hotstar1980 شما بودی و دیدی که رضا سفید بوده و جواد سیاه بوده؟! اینکه خیلی راحت به خودت اجازه میدی در یکی سایت سکسی و پورن یک مطلب موهون و توهین آمیزمیگذاری ، نشوندهنده فقط و فقط یک چیزه! و اون هم اینه که تو یک مزدور حرومزاده ای! چون خیلی ها رو مطمئنم که اینجا هستن و فعالیت سکسی دارن ولی اعتقاداتشون رو هم دارن و البته خیلی های دیگه هم هستند که اینجا هستند و هیچ اعتقادی ندارند و اتفاقا انتقاداتی هم دارن به دین و اسلام و ..... ولی اینقدر شرافت دارن که توهین نکنن و به ساحت بزرگان یک قومیت دینی توهین نکنن، حالا دروغینش بماند!!! من این مطالب رو ننوشتم که از رضا یا جواد دفاع کنم، اونا خودشون بلدن چجوری دهنتو ببندن، فقط خواستم حرومزاده بودن ،پلشت بودن و مزدور بودنت رو بهت ثابت کنم ! به نظرم مطتبق گفتن خودت به همون کون دادنت برسی بهتر باشه

ایا شما شق القمر و شکافته شدن دریا و الهی بودن قران و...رو دیدی که قبول داری شما به کتب مذهبی استناد میکنی ما هم به این صورت

ـــــــــــ

• 9

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5794

• 22453

...

دنبال مدرکی پیامبر جماعت و امام جماعت همشون زنا زاده تشریف داشتن (biggrin)

ـــــــــــ

• 6

• shadow69  

• عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4546

• 12289

Shadow

نقل از: پِسرها نمی گریند
نقل از: کلث **دیوث خارکسده چکار به مقدسات داری برو کونتوبده لاشی بی پدرومادر اونی که حرومزادس خودتی که معلوم نیس زیرکدوم کیرکلف که مادرجندت گاییده به عمل اومدی**
من کون میدم و به مقدسات توهین میکنم شما میتونی کونت رو بدی و به مقدسات توهین نکنی عزیز

سلامتی هر چی کیونیه که کیون میده و به مقدساتم توهین میکنه (drinks)

ـــــــــــ

• 8

تو به ننه خودت شک داری چرا به دیگران تهمت می زنی؟

تو به ننه خودت شک داری چرا به دیگران تهمت می زنی؟

ـــــــــــ

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1736

• 2804

*** ما و پدران ما و پدر پدران ما توسط مقدسات...

ما و پدران ما و پدر پدران ما توسط مقدسات گاییده شدن ما هم همگی زنازاده مقدساتیم و هر چه میکشیم از مقدساته بعضی میان میگن به مقدسات دیگرون کاری نداشته باشید

ـــــــــــ

خداى ضدحال خداى ضد زنِ تنها خدايى كه حالا دودستى بغل‌ام كرده تا حواسم پرت نشود باز هوس كنم

• 3

نقل از: shadow69

اقاییییییی جیگر دودولت رو بخورم

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 336

• 886

(rolling) آفرین اصلا فرزندان سرزمین عاریا همه مثل...

(rolling) آفرین اصلا فرزندان سرزمین عاریا همه مثل خودتن و با اعراب و دینشون مشکل دارند. چقدر قشنگ ریشه یابی کردی مشکلو به نظرم یه حزبی گروهی چیزی تشکیل بدید رهبرشونم خودت باش

ـــــــــــ

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• 1030

نقل از: hotstar1980 شما بودی و دیدی که رضا سفید بوده و جواد سیاه بوده؟! اینکه خیلی راحت به خودت اجازه میدی در یکی سایت سکسی و پورن یک مطلب موهون و توهین آمیزمیگذاری ، نشوندهنده فقط و فقط یک چیزه! و اون هم اینه که تو یک مزدور حرومزاده ای! چون خیلی ها رو مطمئنم که اینجا هستن و فعالیت سکسی دارن ولی اعتقاداتشون رو هم دارن و البته خیلی های دیگه هم هستند که اینجا هستند و هیچ اعتقادی ندارند و اتفاقا انتقاداتی هم دارن به دین و اسلام و ..... ولی اینقدر شرافت دارن که توهین نکنن و به ساحت بزرگان یک قومیت دینی توهین نکنن، حالا دروغینش بماند!!! من این مطالب رو ننوشتم که از رضا یا جواد دفاع کنم، اونا خودشون بلدن چجوری دهنتو ببندن، فقط خواستم حرومزاده بودن ،پلشت بودن و مزدور بودنت رو بهت ثابت کنم ! به نظرم مطتبق گفتن خودت به همون کون دادنت برسی بهتر باشه

ایا شما شق القمر و شکافته شدن دریا و الهی بودن قران و...رو دیدی که قبول داری شما به کتب مذهبی استناد میکنی ما هم به این صورت

من حرفی از رد یا تایید این چیزایی که شما مطرح کردی نزدم! و به هیچ چیزی هم استناد نکردم پسر! گفتم احترام‌یک قانون نانوشته ست در همه دنیا! حالا اگر شما نتونستی این مطلب رو از حرف من برداشت کنی، سبک مغزی پسر جون

من اصن کاری به اسلام و بقیه ادیان ندارم،گفتم‌انتقاد در لایه ادب!

یه نکته ریز رو هم بهت یاداوری کنم جناب کونی بزرگوار! به این لایک هایی که این افراد معلوم الحال میکنن پستهات رو دلخوش نباش! اینا همونایی هستن که با ترفند های هرزگی خاص جوونهای خام و ساده رو به پی وی و تلگرام می کشونن و بعد میریزن سرشون و با شانتاژ و ارعاب و تهدید ، حسابی ازشون اخاذی می کنن، به لایک های این تیم کاربلد مخوف و اون هرزه هایی که طعمه این کار هستن ، دلخوش و مغرور نشو! اینا قبلا پته هاشون روی اب ریخته شده و یکم بگردی تاپیک هایی در این رابطه ایجاد شد که افشاگری بشه ولی خب! این تجارت سوداوری هستش براشون ک هنوز سرپا هستن و پر رو پر رو تو همه تاپیک ها هم مثل علف هرز و پیچک هستن

ملعبه و عروسک خیمه شب بازی دست این و اون نشو و با تفکر و تعقل و مطالعه خودت جلو برو، ما انچه شرح بلاغ ست گفتیم، خواه پند گیر خواه ملال

ـــــــــــ

• 3

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7695

• 11341

تو هنوز زنده ای پسر؟؟ (hypnotized)

چرا پس خودی نشون نمیدی؟ (ok)

ـــــــــــ

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• 11341

دکی جون! مطمئناً اگه بهت بگم ریدی، آبم قطه ناراحت میشی! (devil)

این سایت جائیه برای تمرین دموکراسی☝

اگه با دیدن مطالب ضد دین ناراحت میشی پیشنهاد میکنم حذف کاربری کنی و خودت و مارو هم راحت کنی (biggrin)

این چندمین باریه که میبینم در مورد مطالبی که هیچ سر رشته ای ازشون نداری اظهار نظر میکنی (erection)

اگر هم از نوشته من بدت اومد که دسته بیل استاد عقل کل تو مقعدت! والا (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 4

• shadow69  

• عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4546

• 12289

Shadow

اقاییییییی جیگر دودولت رو بخورم

کیرم تو کیونت با عشق فراوان (love)

ـــــــــــ

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• 1030

نقل از: ترومن

اگه با دیدن مطالب ضد دین ناراحت میشی پیشنهاد میکنم حذف کاربری کنی و خودت و مارو هم راحت کنی (biggrin)

این چندمین باریه که میبینم در مورد مطالبی که هیچ سر رشته ای ازشون نداری اظهار نظر میکنی (erection)

اگر هم از نوشته من بدت اومد که دسته بیل استاد عقل کل تو مقعدت! والا (rolling) (rolling)

دسته بیل استاد عقل کل برازنده مقعد مطهر شماست در شام من نیست همکلامی با سگان دست اموز دیگری ! پاسخ شما رو از زبان مولانا میگم هرچند از فهم‌اون عاجزی

مه فشاند نور و سگ وع وع کند

سگ ز نور ماه کی مرتع کند

شب روان و همرهان مه بتگ

ترک رفتن کی کنند از بانگ سگ

جزو سوی کل دوان مانند تیر

کی کند وقف از پی هر گنده‌پیر

ـــــــــــ

• 2

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• 11341

دسته بیل استاد عقل کل برازنده مقعد مطهر شماست در شام من نیست همکلامی با سگان دست اموز دیگری ! پاسخ شما رو از زبان مولانا میگم هرچند از فهم‌اون عاجزی

مه فشاند نور و سگ وع وع کند

سگ ز نور ماه کی مرتع کند

شب روان و همرهان مه بتگ

ترک رفتن کی کنند از بانگ سگ

جزو سوی کل دوان مانند تیر

کی کند وقف از پی هر گنده‌پیر

بیشین عامو دکی!

دو خط مینویسی چهار تا غلط املائی داری (rolling)

آخه دکی هم انقدر بی سواد؟ (hypnotized)

در ضمن دسته بیل استاد تو مقعد خودت و اون شاسکول عقده ای که لایکت کرده (devil)

ـــــــــــ

• 0

من حرفی از رد یا تایید این چیزایی که شما مطرح کردی نزدم! و به هیچ چیزی هم استناد نکردم پسر! گفتم احترام‌یک قانون نانوشته ست در همه دنیا! حالا اگر شما نتونستی این مطلب رو از حرف من برداشت کنی، سبک مغزی پسر جون

من اصن کاری به اسلام و بقیه ادیان ندارم،گفتم‌انتقاد در لایه ادب!

یه نکته ریز رو هم بهت یاداوری کنم جناب کونی بزرگوار! به این لایک هایی که این افراد معلوم الحال میکنن پستهات رو دلخوش نباش! اینا همونایی هستن که با ترفند های هرزگی خاص جوونهای خام و ساده رو به پی وی و تلگرام می کشونن و بعد میریزن سرشون و با شانتاژ و ارعاب و تهدید ، حسابی ازشون اخاذی می کنن، به لایک های این تیم کاربلد مخوف و اون هرزه هایی که طعمه این کار هستن ، دلخوش و مغرور نشو! اینا قبلا پته هاشون روی اب ریخته شده و یکم بگردی تاپیک هایی در این رابطه ایجاد شد که افشاگری بشه ولی خب! این تجارت سوداوری هستش براشون ک هنوز سرپا هستن و پر رو پر رو تو همه تاپیک ها هم مثل علف هرز و پیچک هستن

ملعبه و عروسک خیمه شب بازی دست این و اون نشو و با تفکر و تعقل و مطالعه خودت جلو برو، ما انچه شرح بلاغ ست گفتیم، خواه پند گیر خواه ملال

شما از احترام پرسیدی!ایا بنده به شما بی احترامی کردم؟من به شخصی به نام جواد بی احترامی کردم اگر وجودش رو داره بیاد جواب بنده رو بده شما کاسه داغتر از اش نشو

ـــــــــــ

• 2

نقل از: ترومن تو هنوز زنده ای پسر؟؟ (hypnotized) چرا پس خودی نشون نمیدی؟ (ok)

اطفاقا از زنده بودن شما در عجبم فکر میکردم به خاطر دختره رگت رو زدی عزیز جالبه چندیدن ساله بسیجیان تحدید به دستگیری ما میکنن ولی هنوز هممون سر جامونیم

ـــــــــــ

• 2

• gallows  

• عضو از 1390/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 151

• 75

و باز هم تناقضات مسلمین و مسلمات (dash)
میگن ما...

و باز هم تناقضات مسلمین و مسلمات (dash) میگن ما سکس میکنیم کون میدیم کون میکنیم اما اعتقادات خودمونو داریم (rolling) اخه اون اعتقادات مگه نگفته این چیزا حرام، گناه کبیره است پس اینجا چی میخوای (erection)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «