ایا تا بحال شده به زنتو تجاوز کنن؟

• payeham  

• عضو از
    1398/4/22

• پست‌ها: 124

• 75

با سلام خواستم ببینم تا بحال کسی به زنت تجاوز کرده؟خانوما بگن تا حالا کسی زوری باهاتون سکس کرده؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• M_-_M  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 19

یبارخسته رسیدم خونه انقدر که مهمون داشتیم پیش...

یبارخسته رسیدم خونه انقدر که مهمون داشتیم پیش اوناهم نتونستم بشینم ازشون معذرت خواهی کردم رفتم خوابیدم اون شب برادر زنم که هیجده سالشه مونده بودخونمون زنمم از نستگی تو پذیرایی با لباس مجلسیش خوابش برده بود لباسش دامن داره که وقتی بخوابه بدنش کامل معلومه زنم که از خستگی ومست بودن خوابیده بود برادر زنمم که مست بود بدن زنم رو از زیر دامن دیده بود وحسابی زده بود بالا اینم بگم خانواده اوپنی هستن هیچی دیگه حدود های ساعت دو شب بود دیدم صدای ناله میاد وقتی پاشدم از کنار در اتاق خواب نگاه کردم زنم زیرکیر داداشش به حالت داگی داشت زمینو از کلفتی کیر داداشش چنگ میزد من که خشکم زده بود هم از این که دارن سکس میکنن هم از بلندی کیرش فکر کنم بیست سانتو داشت فردای اون روز هیچی به روی خودم نیاوردم گفتم دوتاشون مست بودن چیزی یادشون نیست البته نمیدونم شایدم یادشونه

ـــــــــــ

• 21

• Waran  
  • عضو از 1395/3/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 101

یه نفر تو سایت حسابی تو نخ زنم رفته بود حتی مجابم...

یه نفر تو سایت حسابی تو نخ زنم رفته بود حتی مجابم کرده بود با یه نقشه بیاد بهش تجاوز کنه ولی خب یهو برنامه مهاجرتش به خارج جور شد و زنم شانس آورد که اون کیر ۲۰ سانتی ترتیبش را نداد...

ـــــــــــ

• 5

توهمات جقی ها (rolling)

توهمات جقی ها (rolling)

ـــــــــــ

مفعول و ساکر سن بالام

• 11

تجاوز که نه

ولی یبار خانوومم ناراحت بود گفتم چی شده ،گفتش یکی انگشتم کردش

همین فقط

ـــــــــــ

• 3

• manvzanam  
  • عضو از 1398/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 98

زن من دوست پسر داره منم ازاین موضوع باخبر بودم و...

زن من دوست پسر داره منم ازاین موضوع باخبر بودم و مشکلی نداشتم خونمون رفتو آمد داشت یه موقع هایکه پسره جا نداشت میومد خونه ما با زنم سکس میکرد.باهم مسافرت میرفتن.یه روز که زنم از خونه دوست پسرش که برگشت دیدم خیلی ناراحته ازش پرسیدم چیشده اولش چیزی نگفت،اصرار کردم گفت دوست پسرش بدون اینکه چیزی بهش بگه رفیقشم آورده دوتایی بازنم سکس کردن.زنم تا سه ماه با دوست پسرش رابطه نداشت تا اینکه دوست پسرش اومد خونمون کلی معذرت خواهی کرد از دل زنم درآورد و زنم اونو بخشید الان همه چی برگشته به روال سابق.

ـــــــــــ

• 9

• kajkir72  

• عضو از 1398/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 29

ن ولی تودوران مجردیش دوست پسرش ازخجالتش در اومده

ن ولی تودوران مجردیش دوست پسرش ازخجالتش در اومده

ـــــــــــ

• 7

• payeham  
  • عضو از 1398/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 124

• 75

نقل از: manvzanam

نقل از: manvzanam زن من دوست پسر داره منم ازاین موضوع باخبر بودم و مشکلی نداشتم خونمون رفتو آمد داشت یه موقع هایکه پسره جا نداشت میومد خونه ما با زنم سکس میکرد.باهم مسافرت میرفتن.یه روز که زنم از خونه دوست پسرش که برگشت دیدم خیلی ناراحته ازش پرسیدم چیشده اولش چیزی نگفت،اصرار کردم گفت دوست پسرش بدون اینکه چیزی بهش بگه رفیقشم آورده دوتایی بازنم سکس کردن.زنم تا سه ماه با دوست پسرش رابطه نداشت تا اینکه دوست پسرش اومد خونمون کلی معذرت خواهی کرد از دل زنم درآورد و زنم اونو بخشید الان همه چی برگشته به روال سابق.

دمت گرم بابا چقدر خوبی تو؟دوست پسر زنت جا نداره میاد خونتون زنتو میکنه؟چه زن دل رحمی داری دوست پسرش اومد ازش معذرت خواهی کرد اونم بخشیدش؟بازم زنت بهش کوس میده؟

ـــــــــــ

• 7

• payeham  
  • عضو از 1398/4/22

• 75

نقل از: kajkir72

نقل از: kajkir72 ن ولی تودوران مجردیش دوست پسرش ازخجالتش در اومده

اون دوران که تجاوز نبوده زنت خودش بارضایت میداده؟

ـــــــــــ

• 2

• payeham  
  • عضو از 1398/4/22

• 75

نقل از: M_-_M

نقل از: M_-_M یبارخسته رسیدم خونه انقدر که مهمون داشتیم پیش اوناهم نتونستم بشینم ازشون معذرت خواهی کردم رفتم خوابیدم اون شب برادر زنم که هیجده سالشه مونده بودخونمون زنمم از نستگی تو پذیرایی با لباس مجلسیش خوابش برده بود لباسش دامن داره که وقتی بخوابه بدنش کامل معلومه زنم که از خستگی ومست بودن خوابیده بود برادر زنمم که مست بود بدن زنم رو از زیر دامن دیده بود وحسابی زده بود بالا اینم بگم خانواده اوپنی هستن هیچی دیگه حدود های ساعت دو شب بود دیدم صدای ناله میاد وقتی پاشدم از کنار در اتاق خواب نگاه کردم زنم زیرکیر داداشش به حالت داگی داشت زمینو از کلفتی کیر داداشش چنگ میزد من که خشکم زده بود هم از این که دارن سکس میکنن هم از بلندی کیرش فکر کنم بیست سانتو داشت فردای اون روز هیچی به روی خودم نیاوردم گفتم دوتاشون مست بودن چیزی یادشون نیست البته نمیدونم شایدم یادشونه

همون یدفه بود یا بازم میاد خواهرشو میکنه؟

ـــــــــــ

• 0

• payeham  
  • عضو از 1398/4/22

• 75

نقل از: منه.کون.سفید

نقل از: منه.کون.سفید ولی یبار خانوومم ناراحت بود گفتم چی شده ،گفتش یکی انگشتم کردش همین فقط

تو چه عکس العملی داشتی؟

ـــــــــــ

• 1

من نه

من نه

ـــــــــــ

خوشبختی یعنی سکس با یه بیوه محجبه کوس تنگ

• 1

• haali1352  
  • عضو از 1397/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 21

تجاوز که نه.سکس اجباری

زنم خودش تعریف کرد.پسرخالش میاد خونه ما خانمم بچه کوچک داشت شروع می کنن با هم حال کردن از روی شلوار.بهدش پسرخالش میزاره لای پاش و آبش میاد.نزدیک بود بره تو کسش چند سال بعد دوباره پسرخالش میاد خونه ما و لختش می کنه و می کنش.خودش میگه کیرش کوچک بود حال نداد.

ـــــــــــ

• 5

نقل از: payeham

نقل از: payeham
نقل از: منه.کون.سفید ولی یبار خانوومم ناراحت بود گفتم چی شده ،گفتش یکی انگشتم کردش همین فقط

تو چه عکس العملی داشتی؟

اعصابم کیری شده بودش ولی کاری از دستم بر نمیومد

ـــــــــــ

• 1

نقل از: احسان با کون گنده

نقل از: احسان با کون گنده توهمات جقی ها (rolling)

دقیقا

ـــــــــــ

• 0

• bi.ghirat  
  • عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 59

دوران نامزدیمون زنم رفت تو یه شرکت کار کنه و اونجا...

دوران نامزدیمون زنم رفت تو یه شرکت کار کنه و اونجا قرار بوده بعد ساعت اداری یه نفر بیاد بهش تایپ کردن یاد بده که زوری به زنم تجاوز کرده بود و زنمم دیگه نرفته بود اون شرکت ولی من موضوع و یک سال بعد فهمیدم

ـــــــــــ

• 4

• KasraK  
  • عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 70

تو آتیلیه

من خانمم میره آتیلیه عکس می گیره. عکاسش هم یه خانمه دوستشه. ولی یکبار قرار میزارن خانومه کار براش پیش میاد میره همکار مردش میاد.خانومم داشته لباس عوض میکرده مرده میاد تو باهاش حال می کنه. البته خانمم به زور فرار می کنه مرده نمی تونه کامل نقششو عملیاتی کنه. منم رفتم گوشمالیش بدم کلا متواری شده بود. دیگه هم کلا خانمم آتیله رفتن رو فراموش می کنه

ـــــــــــ

• 3

• KasraK  
  • عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 70

تو مطب دکتر

یه بار هم یه دکتر خانممو دستمالی می کنه. خانمم به من چیزی نگفت ولی من از لای پرده پنجره می دیدم. بعد هم به روش نیاوردم

ـــــــــــ

• 2

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 131

• 126

همه از فانتزیا شون میگن :|

همه از فانتزیا شون میگن :|

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 6

• SHAYANA  
  • عضو از 1389/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 25

نقل از: Waran

نقل از: Waran یه نفر تو سایت حسابی تو نخ زنم رفته بود حتی مجابم کرده بود با یه نقشه بیاد بهش تجاوز کنه ولی خب یهو برنامه مهاجرتش به خارج جور شد و زنم شانس آورد که اون کیر ۲۰ سانتی ترتیبش را نداد...

خوب دوست داشتی بگو منم بیام

ـــــــــــ

• 1

• SHAYANA  
  • عضو از 1389/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 25

نقل از: manvzanam

نقل از: manvzanam زن من دوست پسر داره منم ازاین موضوع باخبر بودم و مشکلی نداشتم خونمون رفتو آمد داشت یه موقع هایکه پسره جا نداشت میومد خونه ما با زنم سکس میکرد.باهم مسافرت میرفتن.یه روز که زنم از خونه دوست پسرش که برگشت دیدم خیلی ناراحته ازش پرسیدم چیشده اولش چیزی نگفت،اصرار کردم گفت دوست پسرش بدون اینکه چیزی بهش بگه رفیقشم آورده دوتایی بازنم سکس کردن.زنم تا سه ماه با دوست پسرش رابطه نداشت تا اینکه دوست پسرش اومد خونمون کلی معذرت خواهی کرد از دل زنم درآورد و زنم اونو بخشید الان همه چی برگشته به روال سابق.

اخی چه رمانتیک بود .دیگه همسر گلت دوست پسر نمیخواد من در خدمت هستم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «