ایرانیها و فلسفه ی آسانی!

اگه میخوایم خودکشی کنیم دنبال آسونترین راه میگردیم.
اگه میخوایم وزن کم کنیم دنبال راحتترین راهیم... حتی المقدور از طریق خوردن باشه که ما بخوریم اما لاغر بشیم...
اگه بخوایم داستان بخونیم از بقیه میپرسیم داستان رو برامون خلاصه تعریف کنن...
اگه بخوایم بدنسازی کنیم از طریق آمپوله که هیکلمون سریعتر رو بیاد...
اگه بخوایم به تاپیکی جواب بدیم فقط تیترشو میخونیم و از رو همونم جواب میدیم...
اگه بخوایم کسی رو توجیح کنیم از فحش استفاده میکنیم...
اگه بخوایم دولت انتخاب کنیم دنبال اونی هستیم که همه چیو مجانی و بی زحمت به ما بده...
اگه بخوایم کارمونو توجیح کنیم تقصیرو گردن بقیه میندازیم...
اگه بخوایم نشون بدیم اوضاعمون خوبه از از ما بدبخت ترها مایه میذاریم...
اگه بخوایم نشون بدیم فهمیده و متفکریم از سخنان بقیه کپی پیست میکنیم...
اگه بخوایم از لحاظ مالی پیشرفت کنیم با یه پولدار ازدواج میکنیم یا هم اینکه رشوه میگیریم...
اگه بخوایم درس بخونیم از حل المسایل استفاده میکنیم...
اگه بخوایم بگیم یه چیزی بده فقط بهش افترا میبندیم...
اگه بخوایم یکیو امیدوار کنیم و بهش انگیزه بدیم بهش دروغ میگیم...
اگه بخوایم کارمون درست شه به خدا توکل میکنیم...
خلاصه بی کوچکترین زحمتی بهترینها رو میخوایم. چرا؟ چون ما ایرانی ها قبلا از طریق زحمات یه نفر دیگه (کوروش کبیر) متمدن ترین کشور دنیا بودیم...
واقعا ما خسته نباشیم...

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1502

• 6410

.

میخوایما انجام بدیم ! ولی فقط خسته ایم ! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

الهی!

نقل از: .Family4Ever. میخوایما** انجام** بدیم ! ولی **فقط **خسته ایم ! (biggrin)

من قربون اینهمه خستگی برم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• sexy+10  
  • عضو از 1398/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 31

منطقی

اتفاقا پیدا کردن ساده ترین راه خیلی هم منطقی و عاقلانه است

شما بخاهید مسافرت هزار کیلومتری سینه خیز میرید یا با هواپیما ؟

ـــــــــــ

سکس گروهی اصفهان (biggrin)

• 1

آها!

نقل از: sexy+10 اتفاقا پیدا کردن ساده ترین راه خیلی هم منطقی و عاقلانه است شما بخاهید مسافرت هزار کیلومتری سینه خیز میرید یا با هواپیما ؟

پس همینه اوضاع ایران اینقدر خوبه... :-) جوابتون اونقدر دندان شکن بود دندونهام ریخت تو حلقم! پس با اینحساب شما با خودفروشی بقیه مشکلی ندارین چون راحتترین راه رو انتخاب کرده برای درآمد...

ـــــــــــ

• 0

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 509

• 2141

Yeah amigo

هرچی بیشتر تو متن میرفتم بیشتر ... .

مرسی دوست عزیز. واقعا عالی بود (rose)

ـــــــــــ

• 1

ممنونم از لطفتون عزیز

نقل از: Rebin. هرچی بیشتر تو متن میرفتم بیشتر ... . مرسی دوست عزیز. واقعا عالی بود (rose)

:-) خوشحالم که خوشتون اومد

ـــــــــــ

• 1

• sexy+10  
  • عضو از 1398/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 31

مغلطه

نقل از: eyval123412341234
نقل از: sexy+10 اتفاقا پیدا کردن ساده ترین راه خیلی هم منطقی و عاقلانه است شما بخاهید مسافرت هزار کیلومتری سینه خیز میرید یا با هواپیما ؟

پس همینه اوضاع ایران اینقدر خوبه... :-) جوابتون اونقدر دندان شکن بود دندونهام ریخت تو حلقم! پس با اینحساب شما با خودفروشی بقیه مشکلی ندارین چون راحتترین راه رو انتخاب کرده برای درآمد...

یه جوری میگید ایرانیها ... اینجور .... انگار شما تمام کشور های دنیا رو سفر کردید با تمام اقوام و و ملیت ها و نوع رفتار و کردارشون اشنایی کامل دارید ... بعد از کلی تحقیقو تفحص به این نتیجه رسیدید که فقط ایرانی ها اینجورند ...

نه عزیزم من نگفتم خود فروشی ........ با بعضی از قسمتهای متنتون هم موافقم
من فقط یه جمله گفتم ... ... اگر انسانها دنبال پیدا کردن راه حل ساده تر و راحت تر نبودند هنوز چرخ هم اختراع نشده بود
منظورم اینه که اصلا بد نیست ادم برای انجام کارش سعی کنه راه بصرفه و راحت را انتخاب کنه

ـــــــــــ

سکس گروهی اصفهان (biggrin)

• 1

اتفاقا حرف شما کاملا درست بود

نقل از: sexy+10
نقل از: eyval123412341234

یه جوری میگید ایرانیها ... اینجور .... انگار شما تمام کشور های دنیا رو سفر کردید با تمام اقوام و و ملیت ها و نوع رفتار و کردارشون اشنایی کامل دارید ... بعد از کلی تحقیقو تفحص به این نتیجه رسیدید که فقط ایرانی ها اینجورند ...

نه عزیزم من نگفتم خود فروشی ........ با بعضی از قسمتهای متنتون هم موافقم
من فقط یه جمله گفتم ... ... اگر انسانها دنبال پیدا کردن راه حل ساده تر و راحت تر نبودند هنوز چرخ هم اختراع نشده بود
منظورم اینه که اصلا بد نیست ادم برای انجام کارش سعی کنه راه بصرفه و راحت را انتخاب کنه

اما نه در مورد این تاپیک. اینکه آدم نخواد بیخودی خودشو خسته کنه و دنبال یه راه حل درست بگرده که کارشو آسون کنه کاملا منطقیه. اما برای همین هواپیما که راه حلی بسیار ساده اس کلی زحمت کشیده شده تا رسیده به اینجا...

اگه به ما ایرانیها بود به جای اختراع هواپیما هنوزم داشتیم قالیچه ی پرنده میکردیم تو پاچه ی این و اون...

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2193

• 2605

شادی من همینجا درخواست میکنم که تو رو به عنوان...

شادی من همینجا درخواست میکنم که تو رو به عنوان سفیر فرهنگی ایران در سازمان ملل انتخاب کنن! بس که به این ملت ارادت قلبی داری و ازشون خوب میگی! (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

نقل از: axm432

نقل از: axm432 شادی من همینجا درخواست میکنم که تو رو به عنوان سفیر فرهنگی ایران در سازمان ملل انتخاب کنن! بس که به این ملت ارادت قلبی داری و ازشون خوب میگی! (biggrin) (rolling)

(rolling) در کل من انگار زیاد ارادت دارم! (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2193

• 2605

اگه بخوایم بهمون بگن خانم دکتر میریم زن یه دکتر...

اگه بخوایم بهمون بگن خانم دکتر میریم زن یه دکتر میشیم!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

عالی بود!

نقل از: axm432 اگه بخوایم بهمون بگن خانم دکتر میریم زن یه دکتر میشیم!

(rolling)

ـــــــــــ

• 0

ایرانیها تنبل

کشورهای متمدن دم از تمدن میزنن کوروش داریوش نادرشاه... در عمل تن پرور کشاد از خود راضی ادعای هنرمند بودن از علم روز برخوردار بودن و مهمترینش 10تا ایرانی نمیتونن باهم تبادل نظر کنن چون ی چارچوب مسخره تو ذهنشون و اگه خارج از چارچوب ذهنش صحبت کنی شخصیت فحاش و افراطیشا رو میکنه. ایرانیا شو اف و پرمدعا هستن. حتی کتابم می‌نويسن کپی از دیگرانه و هنوزم با ادعاهای واهی زندگی میکنن..

ـــــــــــ

• 0

• Mehdi_pogh  

• عضو از 1397/8/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 40

خب این کاریه ک تو همه جای دنیا هست همیشه راحتیه...

خب این کاریه ک تو همه جای دنیا هست همیشه راحتیه کسی نمیخاد تلاش کنه اگ جایی واسه راحتی نباشه تو کاری اون کار فراموش میشه .تقصیره خوده ادماس نمیشه کاری کرد هیچ وقت در نظر نمیگیرن ک ساده ترین راه همیشه بهترین راه نیست همیشه براشون ساده ترین همون بهترینه کاری نمیشه کرد واقعا فقط باید نگاشون کردو خندید

ـــــــــــ

برین ب هر چه بدون و هست و نیست

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «