ایران 1400 و SexyMind

• SexyMind  

• عضو از
    1397/7/10

• پست‌ها: 259

• 675

سایت رو بالا آوردم و داستانی که نوشتم رو گذاشتم تو تاپیک، تا همون چند نفری که باهاشون هنوز در ارتباط بودم بخونن. رفتم یه چرخی بزنم تو سایت ببینم چیز جدیدی اتفاق افتاده یا نه؟ چشمم افتاد به متن گوشه سایت "کاربران گرامی- درج تاپیک هایی به جز بی غیرتی در تالارهای عمومی ممنوع است و میتواند باعث حذف شما بشود. اطلاعات بیشتر...". بالاخره ورق برگشت پس...
رفتم سراغ داستان های برگزیده... آخرین باری که داستانم اومد تو این قسمت رو یادم نمیومد... از بالا یکی یکی داشتم عنوانا رو میخوندم تا پایین... بهترین داستان این ماه "یه بی غیرت عاشق". 300 تا لایک؟؟؟ بازش کردم و یکمش رو خوندم... حتی نمیتونستم درست بخونمش چه برسه حالا خوشم بیاد... نام نویسنده رو دیدم و فهمیدم چرا انقدر لایک گرفته... البته قسمتای سکسیش رو عالی تعریف کرده بود که فک کنم 40 خط از 50 بود... تو کامنتا کسی به داستان کاری نداشت... همه داشتن قربون صدقه نویسنده میرفتن تا تیری تو تاریکی زده باشن... حالم گرفته شد و برگشتم دوباره به صفحه قبل... "من و مامانم شما همه"، "کونی بودن رو عشقه"، "پسرا از کون دادن نترسین" و ... یه چند وقتی بود اینجوری شده بود... دیگه "شاه ایکس" زیر داستانا کامنت نمیذاشت... حتی "کِلِی" هم تعریف هیچ داستانی رو نمیکرد... نوشته های مسیحا به زور به 20 خط میرسید... کسی زیر نوشته های "ایول"، ایول نمیگفت... صبح که میرفتی تو سایت، "حمیدسیگاری" کل کامنتات رو لایک نکرده بود... "مهران" و "سپیده 58" و "لاولی گرل"، توی آخرین اقدامشون با هم یه داستان نوشتن که فک کنم پنج یا شیش بار خونده بودمش و سیر نمیشدم ولی با این حال حتی وارد جدول داستان های برگزیده هم نشد... "فگار" که دیگه داستان هاش هم نشونمون نمیداد. پیام روزانه ام رو به ادمین ارسال کردم... میدونستم قرار نبود جوابی بده... اینکه نظرش در مورد وضعیت سایت چی بود رو نمیدونستم ...خیلی هم مهم نبود... مهم این بود که دیگه از ادمین هم کاری برنمیومد... رفتم تو بخش تاپیکا... "سینه های مامانم"،"بالاخره آبجیمو کردم"، "قشنگ ترین کامنت، زنمو امشب میکنه"، "کونیا، سه نفره"، "ادمین خدانگهدار"... تاپیک رو بازکردم. یکی دیگه از بچه های قدیمی داشت از سایت میرفت... با کلافگی لپتاپ رو بستم و حاضر شدم و از خونه زدم بیرون... رفتم یه قدمی تو پارک بزنم... خدا کنه امروز گیرم نندازن که............... ای ریدم تو این شانس...
- چطوری مهندس جان؟ بابا این همه پارک میای دست خالی میری خسته نمیشی آخه؟ یه حالی به خودت و بچه ها بده دیگه؟
بذار ببینم تو این چندماه چیا اومده...
- چی داری حالا؟
- مردونه یا زنونه؟
یکم با تعجب نگاش کردم...
- ای بابا کلا پرتیا... باید یه توضیح کلی بهت بدم قشنگ بیای تو جَو...
دستشو به یه سمتی نشونه گرفت و شروع کرد...
- ببین عزیز اونجا که از قدیم جنده هامون وایمیسن... الآن البته دیگه کار و کاسبیشون خوابیده... انقدر چیزای جدید اومده و ... حالا سرت رو در نمیارم... اون طرف زوجا وایمیسن... این مورد فک کنم خیلی به دردت بخوره... ماشالا تر و تمیز هم هستی... البته تر و تمیز منظورم..........
- (با کلافگی) خیله خب بقیه اش...
- اون طرف که پسر کونیا وایمیسن که تر و تمیزن و از دخترا هم بیشتر به خودشون میرسن...
- قیمتاشون چجوریه؟
- اونا مجانین بابا... یه پولی به من میدن که واسشون مشتری جور کنم... هر کی تو بچگی انگشت شده الآن فاز گِی برداشته دیگه خودت میدونی که...
- اون هیکلیا کیَن اون ته؟
- آهان اونا الآن حسابی رو بورسن... مردا خانوماشون رو میارن و از هر کدوم که خوششون اومد یه پول تپلی میذارن دستش و میبرنش که یه حال اساسی به خانمششون بده... یه بار یکی زوج اومدن چهارتا بردن... خانومش عجب گوشتی بود انصافا...
- همینه همه اش؟
- مال ما آره... پارکای خفن بری چیزای خفن تری هم میبینی... آشنا دارما اگه خواستی...
بدون جواب دادن برگشتم و حرکت کردم سمت خونه و اون یارو هم داشت هی قیمتای جور واجور رو برام بالا پایین میکرد که بلکه بتونه منو راضی کنه... دستی کشیدم تو موهام... چرا اینطوری شده؟ چرا دیگه هیچی برام قشنگ نیست؟ یعنی مشکل از منه؟ یعنی به غیر از سکس دیگه چیزی ارزش نداره؟

(شخصیت داستان : نویسنده)

ـــــــــــ

هر که میخواهی باش... من خودم میمانم...

• 19

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 259

• 675

شاید یه سری باهام بد شن ولی یجورایی میخواستم یه...

شاید یه سری باهام بد شن ولی یجورایی میخواستم یه درد دل کنم

ـــــــــــ

• 4

• Amir3445  
  • عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

.

لایک

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 3297

• 3778

دو کلمه حرف حساب!

دو کلمه حرف حساب!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 2

دقئقن درسته تا چن سال دئگه خواهئم دئد

دقئقن درسته تا چن سال دئگه خواهئم دئد

ـــــــــــ

• 0

• Mexixor  

• عضو از 1398/2/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 120

خواستی ایران هزاروچهارصدو تعریف کنی یه چندتا تیکه...

خواستی ایران هزاروچهارصدو تعریف کنی یه چندتا تیکه هم انداختی (biggrin)
ولی کاش به این سمت نره کشورمون

ـــــــــــ

• 0

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 984

برام این حجم از خلاقیت عجیبه...(اونم تو یک ماه) از...

برام این حجم از خلاقیت عجیبه...(اونم تو یک ماه) از یه فر ناشناس مثل شما

خوب شروع کرده بودید و نقد خوبی بود به این بی راهه که قطعا از بدنه جامعه به شهوانی تزریق میشه

همین الانشم شرایط همینه شما داستانهای برگزیده ماه رو نگاه کنید وقتی داستان سوم سایت نصف داستان های خوب ۱ و ۲( که اصلا کلاس کاریشون فرق داره) هست و در مورد جنده شدن با اجابه شوهره دیگه چند سال دیگه مشخصه یا داستان های خودتون که سطح بالایی داره اما....

چند سال از شهوانی دور بودم اما این مدت که برگشتم با حجم زیاد تاپیک هایی مواجه شدم که پر بود از زشتی ها سکس سالم چیز خوبیه که دارن که نجاست های مادی میکشوننش

امیدوارم سال ۱۴۰۰ که آقای دکتر روحانی پاستور رو ترک میکنه این شرایط نباشه( هر چند آرزوی بیش نیست)

بازم میگم شما استعداد عجیبی دارید( اجازه نده از بین بره....) مخلصم

ـــــــــــ

امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 4

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 378

• 610

فکر کنم منم مشکل دارم..

چون اولویت دهم تو معاشرت نداشتمم سکس نیس!

ـــــــــــ

کابوس من این است که در روز قیامت
حوری شوی و قسمت مؤمن‌تری از من...:)

• 0

نقل از: Clay0098

نقل از: Clay0098 برام این حجم از خلاقیت عجیبه...(اونم تو یک ماه) از یه فر ناشناس مثل شما خوب شروع کرده بودید و نقد خوبی بود به این بی راهه که قطعا از بدنه جامعه به شهوانی تزریق میشه همین الانشم شرایط همینه شما داستانهای برگزیده ماه رو نگاه کنید وقتی داستان سوم سایت نصف داستان های خوب ۱ و ۲( که اصلا کلاس کاریشون فرق داره) هست و در مورد جنده شدن با اجابه شوهره دیگه چند سال دیگه مشخصه یا داستان های خودتون که سطح بالایی داره اما.... پنج سال از شهوانی دور بودم اما این مدت که برگشتم با حجم زیاد تاپیک هایی مواجه شدم که پر بود از زشتی ها سکس سالم چیز خوبیه که دارن که نجاست های مادی میکشوننش امیدوارم سال ۱۴۰۰ که آقای دکتر روحانی پاستور رو ترک میکنه این شرایط نباشه( هر چند آرزوی بیش نیست) بازم میگم شما استعداد عجیبی دارید( اجازه نده از بین بره....) مخلصم

شخص ناشناس؟ولی من سالهای ۹۳ اینا هم کاربر سکسی مایند رومیدیدم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Hana95

نقل از: Hana95 چون اولویت دهم تو معاشرت نداشتمم سکس نیس!

اگ حرفت جدیه قطعن یک مشکله..رابطه جنسی اصل کنش طرفینه..چه در عشق چ در دوست داشتن... ممکنه سردمزاج باشی بخاطر همین فک کنی ک اولویتتون نیس..بنظر من بهتره جدی تر ب مساله فک کنئ چه بسا زنی سرد مزاج ومردی گرم مزاج ک همو دوس دارن و طلاق میگیرن..برا انتخاب همسر اگر سرد مزاجید حتمن سرد یا متوسط باشه همسرت

ـــــــــــ

• 0

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 984

نقل از: دکتر.گوندور

نقل از: Clay0098 برام این حجم از خلاقیت عجیبه...(اونم تو یک ماه) از یه فر ناشناس مثل شما خوب شروع کرده بودید و نقد خوبی بود به این بی راهه که قطعا از بدنه جامعه به شهوانی تزریق میشه همین الانشم شرایط همینه شما داستانهای برگزیده ماه رو نگاه کنید وقتی داستان سوم سایت نصف داستان های خوب ۱ و ۲( که اصلا کلاس کاریشون فرق داره) هست و در مورد جنده شدن با اجابه شوهره دیگه چند سال دیگه مشخصه یا داستان های خودتون که سطح بالایی داره اما.... پنج سال از شهوانی دور بودم اما این مدت که برگشتم با حجم زیاد تاپیک هایی مواجه شدم که پر بود از زشتی ها سکس سالم چیز خوبیه که دارن که نجاست های مادی میکشوننش امیدوارم سال ۱۴۰۰ که آقای دکتر روحانی پاستور رو ترک میکنه این شرایط نباشه( هر چند آرزوی بیش نیست) بازم میگم شما استعداد عجیبی دارید( اجازه نده از بین بره....) مخلصم

دوست عزیز اون زمان از بخت بد و داشتن دغدغده جنسی ارادتی خدمت این نویسنده خوب نداشتم و کاربرانی مثل ایشون اولویت من نبود( بدبختانه). که استفاده از ناشناس مشکل من رو نشون میده خلاصه خیلی مخلصم (rose)

ـــــــــــ

امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 0

ن خاهش مکنم..نویسنده خوب چ جدید چ قدیمی..ایشالا...

ن خاهش مکنم..نویسنده خوب چ جدید چ قدیمی..ایشالا ذهنتون پر مشغله های سکسی..البته ن از نوعی ک ما فقرای جنسی داریم..بلکه واقعئ (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• 610

برچسب نچسبونید!ابتدا شرح حال گیری!

اگ حرفت جدیه قطعن یک مشکله..رابطه جنسی اصل کنش طرفینه..چه در عشق چ در دوست داشتن... ممکنه سردمزاج باشی بخاطر همین فک کنی ک اولویتتون نیس..بنظر من بهتره جدی تر ب مساله فک کنئ چه بسا زنی سرد مزاج ومردی گرم مزاج ک همو دوس دارن و طلاق میگیرن..برا انتخاب همسر اگر سرد مزاجید حتمن سرد یا متوسط باشه همسرت

اینکه به هرمردی حس جنسی داشته باشی ملاک گرم مزاجیت نیس /اینکه چقدر فاکتور عشق رو چاشنی سکس کنی برمیگرده به طبع ودرک ادما!اگه اینطوره که شما میگی از دیدگاه شما ۹۹ درصد خانمای روی کره زمین مشکل سرد مزاجی دارن!در کامنت قبل به صورت کنایه بیان شد که این وجه اون به ذهن مخاطب بیاد:)

ـــــــــــ

• 0

• Binamariai  

• عضو از 1397/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 263

عالی

نقد بسیار زیبای بود بزار بی غیرتها و کسانی که عمدا میخوام بی غیرتی رو عادی جلوه بدن باهات بد بشن مگه اصلا اونا تو دنیای واقعی انسان هستن و جایگاهی دارن فقط تو مجازی دارن جولان میدن هیج جای دنیا اندازه این مملکت اسلامی مردم بیراهه بسمت مسائل جنسی نمیرن

ـــــــــــ

به امید روزی که اسلام تو ایران حاکم نباشه

• 0

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• 675

برام این حجم از خلاقیت عجیبه...(اونم تو یک ماه) از یه فر ناشناس مثل شما

خوب شروع کرده بودید و نقد خوبی بود به این بی راهه که قطعا از بدنه جامعه به شهوانی تزریق میشه

همین الانشم شرایط همینه شما داستانهای برگزیده ماه رو نگاه کنید وقتی داستان سوم سایت نصف داستان های خوب ۱ و ۲( که اصلا کلاس کاریشون فرق داره) هست و در مورد جنده شدن با اجابه شوهره دیگه چند سال دیگه مشخصه یا داستان های خودتون که سطح بالایی داره اما....

چند سال از شهوانی دور بودم اما این مدت که برگشتم با حجم زیاد تاپیک هایی مواجه شدم که پر بود از زشتی ها سکس سالم چیز خوبیه که دارن که نجاست های مادی میکشوننش

امیدوارم سال ۱۴۰۰ که آقای دکتر روحانی پاستور رو ترک میکنه این شرایط نباشه( هر چند آرزوی بیش نیست)

بازم میگم شما استعداد عجیبی دارید( اجازه نده از بین بره....) مخلصم

ممنونم از شما دوست عزیز... شما خیلی به من لطف دارین (rose) متاسفانه این اتفاقیه که افتاده و داره هی بدتر میشه... چه بیرون شهوانی چه داخل شهوانی

ـــــــــــ

• 1

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• 675

اینجوری بگذره دیگه فک نکنم امثال من و شما پامون رو از در بذاریم بیرون

ـــــــــــ

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• 610

گاها وحشت زده میشم

نقل از: SexyMind

حس میکنم هیج رابطه انسانی جز سکس بین ادما نیس!

ـــــــــــ

• 0

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• 675

خیلی دور از ذهن هم نیست...

ـــــــــــ

• 1

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• 675

اگه هم سکسی مایندی بوده من نبودم... تاریخ کاربری من همینیه که خورده (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• 610

دبه میارم

خیلی دور از دهن هم نیست...

میترشم بشم سرکه سیب پرخاصیت و اعجاب انگیز!یکم کفرامیز تر شراب صد ساله که شده نبات!!!!!

ـــــــــــ

• 0

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• 675

نقل از: Binamariai

نقل از: Binamariai نقد بسیار زیبای بود بزار بی غیرتها و کسانی که عمدا میخوام بی غیرتی رو عادی جلوه بدن باهات بد بشن مگه اصلا اونا تو دنیای واقعی انسان هستن و جایگاهی دارن فقط تو مجازی دارن جولان میدن هیج جای دنیا اندازه این مملکت اسلامی مردم بیراهه بسمت مسائل جنسی نمیرن

ممنون عزیز... راستش من به معنای امروزه روشن فکر نیستم واسه همین این مسائل واسم غیرقابل تحمله

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «