اینم از بهنام صفوی محبوبتون

سلام ب دوستان حشر اندر بشر

والا من خودم هیچوقت طرفدار این ادم نبودم و کلا تو پاپ خونای امروزی ب نظرم ۹۵ درصدشون هله هوله ان و فقط و فقط با مافیا بازی رسانه ای اومدن بالا

ایشون سال ۸۹ یه مصاحبه کرده بود ک یه قسمتشو تو عکس دارین میبینین

از اونجایی ک ملت ما ذاتا مرده پرسته و بعد از مرگ طرف تازه شناخته میشه این مصاحبه ام گندش تازه در اومده

گل بگیرن در اون موسیقی و فرهنگی ک هنرمند محبوبش بدون کلمات "دیوونه و دل و عشق و مو و چشم و دوست دارم" کلا شعرش فلج میشه اونوقت میاد راجب رپ و راک و متال گه فلسفی میخوره نمونه ی فعلیشم شهاب مظفری و امثالشن

یه عده نون ب نرخ روز خور جاکش افتادن ب جون موسیقی ایران و شدن هنرمند مردمی اونوقت مهدیار اقاجانی و بهرام و خیلی از اسطوره های زنده ی هنر بخاطر انگای ضد فرهنگ بودن و دستگیر شدن مجبور شدن از ایران فرار کنن و در عین حال کشورای دیگه ازشون تمجید و تقدیر کنن ولی تو خود ایران اهنگ هر بار این درو محکم نبند نرو هیت میشه (dash)

ـــــــــــ

Knock knock! Let the devil in

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

راست گفته بابا

ریدم تو رپ و راک اینا هم آهنگه هر چه تازه به دوران رسیدست رفتن طرف رپ و راک که بگن ماهم آدمیم

ـــــــــــ

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1808

• 3002

*** مافیای سلبریدی و خاننده سازی تو ایران نزدیک به...

مافیای سلبریدی و خاننده سازی تو ایران نزدیک به 15 سال اضافه اس فعاله نمونه اش خاننده هایی مثل این سیبیلوعه و چن تا دیگه حامد حمایون و بقیه که اسمشون یادم نیس و گوش هم نمیدم ، تنها سبکی که نتونستن به گوه بکشن سبک سنتی ایرانیه که با خاننده های قوی که داره کسی تخم نمیکنه سمتش بره

ـــــــــــ

ارزش شنیدن داره

• 5

متاسفانه سرودن ترانه داره در کشور ما نابود میشه....

متاسفانه سرودن ترانه داره در کشور ما نابود میشه. هر چی ترانه میبینی متنش کس شعره.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 5

• چاق_دوست  

• عضو از 1398/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 182

نقل از: Miladrh010011021

نقل از: Miladrh010011021 ریدم تو رپ و راک اینا هم آهنگه هر چه تازه به دوران رسیدست رفتن طرف رپ و راک که بگن ماهم آدمیم

توام مثل همونی دگ چیزی نمیدونی الکی اظهار نظر میکنی بجای عشق من باش ای دیوننه دوست دارم برو اشتباه خوب و سکوت بهرام یا کویر و نگار علی سورنارو گوش کن بفهمی رپ چیه

ـــــــــــ

• 2

ای بابا خو رپ چیه دری وری پشت سرهم ارزش گوش کردن نداره

نقل از: چاق_دوست
نقل از: Miladrh010011021 ریدم تو رپ و راک اینا هم آهنگه هر چه تازه به دوران رسیدست رفتن طرف رپ و راک که بگن ماهم آدمیم
توام مثل همونی دگ چیزی نمیدونی الکی اظهار نظر میکنی بجای عشق من باش ای دیوننه دوست دارم برو اشتباه خوب و سکوت بهرام یا کویر و نگار علی سورنارو گوش کن بفهمی رپ چیه

دوتا سنتی گوش میدی روانت اروم میشه .اهنگ ادم واسه ارامش گوش میکنه نه مثل رپ گوش میکنی وحشی تر میشی

ـــــــــــ

• 2

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak *** مافیای سلبریدی و خاننده سازی تو ایران نزدیک به 15 سال اضافه اس فعاله نمونه اش خاننده هایی مثل این سیبیلوعه و چن تا دیگه حامد حمایون و بقیه که اسمشون یادم نیس و گوش هم نمیدم ، تنها سبکی که نتونستن به گوه بکشن سبک سنتی ایرانیه که با خاننده های قوی که داره کسی تخم نمیکنه سمتش بره ***

سلبریتی، خواننده، همایون و گه (هرچند مدخل گوه هم در فرهنگ‌های لغت موجوده) درستن. ضمن اینکه جمله‌بندی شما از لحاظ دستوری باید کوبیده و از نو ساخته شه.

ـــــــــــ

• 2

دوتا سنتی گوش میدی روانت اروم میشه .اهنگ ادم واسه ارامش گوش میکنه نه مثل رپ گوش میکنی وحشی تر میشی

اینکه شما جنبهموسیقی نداری به کسی ربطی نداره.

ـــــــــــ

• 3

• چاق_دوست  

• عضو از 1398/1/15

• 182

(rolling) (rolling)

وقتی حتی اسمشم ب گوشت نخورده از کجا میدونی چیه؟ این آلبومارو استادای ادبیات گوش دادن پراشون ریخته بعد تویی ک درکت از رپ ساسی و تتلو و مهراب و علی باباس میای حرف میزنی؟ (rolling) تو نمونه ی کامل از یه ایرانی هستی ک هیچی نمیدونه ولی صاحب نظره

ـــــــــــ

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1808

• 3002

نقل از: کیر ابن آدم

نقل از: Korkak *** مافیای سلبریدی و خاننده سازی تو ایران نزدیک به 15 سال اضافه اس فعاله نمونه اش خاننده هایی مثل این سیبیلوعه و چن تا دیگه حامد حمایون و بقیه که اسمشون یادم نیس و گوش هم نمیدم ، تنها سبکی که نتونستن به گوه بکشن سبک سنتی ایرانیه که با خاننده های قوی که داره کسی تخم نمیکنه سمتش بره ***
سلبریتی، خواننده، همایون و گه (هرچند مدخل گوه هم در فرهنگ‌های لغت موجوده) درستن. ضمن اینکه جمله‌بندی شما از لحاظ دستوری باید کوبیده و از نو ساخته شه.

اینو به یاد داشته باش سلبریتی خائن دلقک ایرانی نباید با احترام برخورد کرد پس سلبریدی قشنگتره براشون ، از لحاظ دستوری خاننده درسته مثل خاهر که خواهر نوشته میشه ،

ـــــــــــ

ارزش شنیدن داره

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2274

• 7063

...

اینا واسه هیپ هاپ ساک هم نمیتونن بزنن

امثال حامد همایون و این اوباش با اون صداهای نکرشون که گوش آدم چرک میکنه رو میارن بالا بعدش امثال بهرام و پیشرو باس از ایران بدلیل مسائل امنیتی فرار کنن

مجوز کیلو چنده باو؟ ی خایه مالی مث تتلو واسه مجوز خودشو گایید و با آهنگاش خایه مالی وزارت ارشادو کرد یکی هم مثل یاس گفت مجوز نمیدین؟ به تخمم

و اونا ارزششون به اندازه ی تخمای یاس هم نبود

باس گل بگیرن در مارکتی رو اینا واسش بشن سکان دار

شهاب مظفری هم که تو آهنگ سفارشی بگا رفت

ـــــــــــ

The End

• 3

• چاق_دوست  

• عضو از 1398/1/15

• 182

نقل از: Different man

نقل از: Different man اینا واسه هیپ هاپ ساک هم نمیتونن بزنن امثال حامد همایون و این اوباش با اون صداهای نکرشون که گوش آدم چرک میکنه رو میارن بالا بعدش امثال بهرام و پیشرو باس از ایران بدلیل مسائل امنیتی فرار کنن مجوز کیلو چنده باو؟ ی خایه مالی مث تتلو واسه مجوز خودشو گایید و با آهنگاش خایه مالی وزارت ارشادو کرد یکی هم مثل یاس گفت مجوز نمیدین؟ به تخمم و اونا ارزششون به اندازه ی تخمای یاس هم نبود >باس گل بگیرن در مارکتی رو اینا واسش بشن سکان دار شهاب مظفری هم که تو آهنگ سفارشی بگا رفت

پرچم بالاس(drinks) (cool)

ـــــــــــ

• 1

اینو به یاد داشته باش سلبریتی خائن دلقک ایرانی نباید با احترام برخورد کرد پس سلبریدی قشنگتره براشون ، از لحاظ دستوری خاننده درسته مثل خاهر که خواهر نوشته میشه ،

حالا سلبریدی هیچی...

خواهر رو خودتم داری میگی خواهر نوشته میشه. واو معدوله داره که مختص فارسیه و باید در املای کلمات رعایت بشه. ربطی هم به دستور زبان نداره، املاییه.

و اما مشکلات دستوری شما... متن پستت باید اینجوری ویرایش بشه:

بیش از ۱۵ ساله که مافیای سلبریتی سازی و خواننده سازی در ایران فعاله. نمونه‌هایی از محصولات این مافیا خواننده‌هایی نظیر اون سیبیلوئه یا حامد همایون و چنتای دیگه که اسمشون یادم نیست و بهشون گوش هم نمیدم هستن. موسیقی سنتی تنها سبکی هست که نتونستن به گه بکشن چرا که خواننده‌های قدری داره و کسی تخم نمی‌کنه به سمتش بره.

ـــــــــــ

• 2

نقل از: adrianadrian

تو خو بی م ا د. ر ج ن د ه پلشت اب کیون پاپ هم شد سبک سیر تو کلیقت

نه شما خوبی که معیارت برای تشخیص شغل مادر دیگران سلیقه موسیقیشونه.

حالا سبک مورد علاقه منم کانتری و بلوزه. خوبه بیام بگم کس خوار طرفدارای رپ و هوی متال؟

ـــــــــــ

• 5

• leon7828  

• عضو از 1397/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 130

من ک وقتی خبرو شنیدم گفتم بکیرم اصلا نمیشناختم...

من ک وقتی خبرو شنیدم گفتم بکیرم اصلا نمیشناختم طرفو انشالله بعدی بهنام بانی

ـــــــــــ

▪magic is everything▪

• 2

• Amir_78  

• عضو از 1397/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 641

مثل اینکه چند سال بعدش هم تو یه مصاحبه دیگه...

مثل اینکه چند سال بعدش هم تو یه مصاحبه دیگه یجورایی به گه خوردن اوفتاده و حرفشو پس گرفته . (اگه پیداش کردم میزارمش)

ولی شدیدا با حرفات موافقم مثلا رفیق خودم دیشب مدام اهنگ های اینو میزاشت در صورتی که قبل مردنش میتونم به جد بگم اسمشم‌نمیدونست!

پ.ن: تو لیست پیشنهادی هات(اشتباه خوب و نگار و کویر) با من قدم بزن و مرگ علی سورنا رو هم اضافه کن

ـــــــــــ

هیچ هیچ هیچ

• 2

• چاق_دوست  

• عضو از 1398/1/15

• 182

نقل از: Amir_78

نقل از: Amir_78 مثل اینکه چند سال بعدش هم تو یه مصاحبه دیگه یجورایی به گه خوردن اوفتاده و حرفشو پس گرفته . (اگه پیداش کردم میزارمش) ولی شدیدا با حرفات موافقم مثلا رفیق خودم دیشب مدام اهنگ های اینو میزاشت در صورتی که قبل مردنش میتونم به جد بگم اسمشم‌نمیدونست! پ.ن: تو لیست پیشنهادی هات(اشتباه خوب و نگار و کویر) با من قدم بزن و مرگ علی سورنا رو هم اضافه کن

مشتی مرگ تو نگار بود دیگه

با من قدم بزنم زیادی ناب بود نخواستم این خز مزا گوش بدن اون یچیز دیگس فقط اهلش باید بگوشنش (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• adrianadrian  
  • عضو از 1397/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 12

حالا سبک مورد علاقه منم کانتری و بلوزه. خوبه بیام بگم کس خوار طرفدارای رپ و هوی متال؟

کس خار مامانت ما. در ج ن د ه من بحثم چیزه دیگه اس که میان یه همچین کس شعریا رو مثل شورتزا لاپایی این کونی گنده میکنن در ضمن کیرم تو کس خارت با این سلیقه ی تخمیت و رپ و متال م ادر. جن. ده

ـــــــــــ

• 0

• gaylover77  
  • عضو از 1396/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

کس خار مامانت ما. در ج ن د ه من بحثم چیزه دیگه اس که میان یه همچین کس شعریا رو مثل شورتزا لاپایی این کونی گنده میکنن در ضمن کیرم تو کس خارت با این سلیقه ی تخمیت و رپ و متال م ادر. جن. ده

کیرم تو ناموس تو و امثال کصخلایی ک پاپ تخمی رو گوش میدن ک فقط مضمون شعرش ۱۵ ساله عاشقتم و توروخدا برگرد و از این کصشراس خاک تو سرت ک یه ذره تفکر نمیکنی راجب عن و گهی ک گوش میدی نتجیش میشه رشد قارچ گونه سینه بند و حاووومد هماووویوون و امثال این کونی ها ک رفیقشون استودیو داره زرتی میرن گوز گوز میکنن پشت میکروفون

ـــــــــــ

• 0

نقل از: KingsNeverDie

آفرین عزیزم . تو چقد فحش بلدی. عمو جایزه داره برات

همون قناریه؟ کاوه تو قرار شد دیگه بچه بازی نکنی...

ـــــــــــ

• 1

• adrianadrian  
  • عضو از 1397/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 12

آفرین عزیزم . تو چقد فحش بلدی. عمو جایزه داره برات

همون قناریه؟ کاوه تو قرار شد دیگه بچه بازی نکنی...

من ۲ متر قدمه ۱۱۰ کیلو وزنم ماد. جن. ده بیا ببینم من تو رو گز میارم یا تو منو

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما سقط جنین ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «