اینم تقدیر ما بود!!!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 4487

• 5136

رو سنگ قبر یه راننده نوشته بود:
اینم تقدیر ما بود
کاندوم ترکید به دنیا اومدیم
لاستیک ترکید از دنیا رفتیم!
باد آورده را باد می‌برد

دو نوع مرد داریم
۱- مردی که موبایلش قفل داره
۲- مردی که وقتی مسیج براش میاد میگه من دستم بنده عزیزم،میشه برام بخونیش؟
از دومی بیشتر بترسید. معلوم نیست اون یکی گوشیشو.کجا قایم کرده

خانمه اومد دم مغازمون لوبیا بخره بهم گفت آقا لوبیاش حتما خوبه؟
منم گفتم خانم ببر نگوزیدی پس بیار
با کیف زد تو سرم

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮ ﺻﻒ ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ ﺩﺧﺘﺮﻩ با پسره دعواش شد.
دختره گفت:
ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﺍﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻓﺮﻭﺧﺘﻦ ﺍﺯ ﺩﻩ ﺍﻭﻣﺪﻥ اینجا ادعاشونم میشه!!!
پسره هم گفت:
ﺍﺯ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺍﻭﻣﺪ ﺷﻬﺮ، ﮔﻠﻪ ما ﺑﯽ ﭼﻮﭘﻮﻥ ﻣﻮﻧﺪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﻓﺮﻭﺧﺘﯿﻢ ﺍﻭﻣﺪﯾﻢ!
ﻣﯿﮕﻦ ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺣﺎﻻ ﺩﺍﺷﺘﻪ به پسره ﺍﺳﮑﻨﺎﺱ شاباش میداده...

مدت زمان مکالمه ها:

پسر به پدر: ۰۰:۰۰:۲۷
پسر به مادر: ۰۰:۱۵:۳۰
پسر به دوست دختر: ۲:۳۰:۵۹
دختر به دختر : ۵:۵۰:۲۳
مرد به همسر: ۰۰:۰۰:۱
زن به شوهر ۶۶ تماس بی پاسخ

بچه: مامان اون چیه از الاغ آویزونه؟
دیروز از عمه پرسیدم گفت چیزی نیست
مامان: آره عزیزم اون واسه عمت چیزی نیس!!!

یبار تو اینستا با یکی دعوام شد
گفت بیا ابوموسی ک.ونتو پاره کنم
گفتم داداش من زیدم اون سر شهر بود باهاش کات کردم
بعد اینهمه را بیام که ک.ونمم پاره کنی؟؟؟

دختره پرده نداره میگم پردت چجوری پاره شد؟؟؟
میگه تو ژیمناستیک!!!
.
.
.
.
میگم چجوری؟
میگه به مربیمون دادم!!!
یعنی صداقتش تو حلق ملت مظلوم تانزانیا

به دوستم میگم دوست داری دانشگاه کجاقبول بشی؟؟!!
.
.
.
.
میگه:
یا امیر شریف یا صنعتی کبیر
خدا بیامرز این اواخر زیاد علف میکشید

یه روز جفر از انیشتن یه سوال میپرسه:
باد دهَن ما سرده؟
انیشتن: نه گرمه
جفر: پس چرا ما برا سرد کردن چای فوت میکنیم؟
انیشتن: پس سرده
جفر: پس چرا موقع سرد شدن هوا برا گرم کردن دستمون استفاده میشه؟
انیشتن:
اقا بگم گوه خوردم راضی میشی منو ول کنی

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4487

• 5136

زنی موبایل شوهرش را برداشتشماره خودش رو گرفتبا...

زنی موبایل شوهرش را برداشت شماره خودش رو گرفت با تعجب دید که شمارش نکبت۲ ذخیره شده آیا او عصبانی شد؟ . . . . نه، بیشتر در تعجب بود که نکبت۱ کیه؟؟؟

زنه تو پیجش زده بود بدترین درد، درد زایمانه که همه زن ها رو به مقام بالایی میرسونه... مرده زیرش کامنت گذاشته تا حالا پوست خایت لای زیپ شلوار گیر نکرده ببینی چقدر درد داره پ.ن: دیوث مگه شورت پات نمیکنی؟؟؟؟

ارسطو میگه: شما بیشتر شبیه اون چیزی می شوید که به آن فکر می کنید! . . . . ولی دروغ میگه باو اگه اینطوری باشه همه پسرا الان ممه بودن

مرد: قلبم درد میکنه زنگ بزن دکتر سریع زن: باشه عزیزم آروم باش، رمز موبایلتو بگو . . . . مرد: وایسا، نه نیاز نیست حس میکنم بهتر شدم

پول خوشبختی نمیاره ولی گریه کردن تو پورشه از خندیدن تو اتوبوس شرکت واحد خیلى خیلی بهتره

به جَفَر میگن با بالش جمله بساز، میگه: یه گنجشک دیدم با تفنگ زدم به بالش میگن: نه این بالش، اون یکی بالش میگه: با تفنگ زدم به اون بالش میگن: اصلأ بالش رو بی خیال شو؛ با تشک جمله بساز میگه: تو شک داری زدم به بالش؟ میگن: نمیخواد اصلأ با پتو جمله بساز میگه: پَه تــو شک داری زدم به بالش میگن:آقا غلط کردیم اصلا با تخت جمله بساز میگه: خیالت تخت، زدم به بالش

امروز ‏یه عطسه کردم . . . . بعدش سریع رفتم قرص خوردم، سوپ درست کردم، آب نمک قرقره کردم، وقتی داشتم آب‌جوش میخوردم ویروس اومد بیرون گفت “باشه داداش،دارم میرم”

میخوای آدامس بچسبونی زیر صندلی آدامس یکی دیگه میچسبه به دستت!!! چقدر بی فرهنگ شدن مردم...

بشری که هنوز نتونسته مشکل شنبه صبح سر کار رفتن رو حل کنه گه میخوره کلی تلاش می کنه تا از سیاه چاله عکس بگیره...

به مادرم میگم ملخ ها به جنوب کشور حمله کردن میگه: یعنی یه عالمه ملخ؟ می گم: نه دو سه تا پهلوونشونو فرستادن با پهلوونای ما مبارزه کنن!!!

مادره بچش رو فرستاد نارنگی بخره بچه با خیار اومد بچه رو برگردوند دفعه ی بعد با موز اومد بازم پس فرستاد این بار با بادمجون برگشت مادره شاکی میشه میره پیش میوه فروشه که اینا چیه میدی به بچه که بیاره؟ میوه فروش: والا بچه ات هی میاد میگه مامانم لا لنگی میخواد

ﺍﻻﻥ ﺑﭽﻪ ۶ ﺳﺎﻟﻪ ﮐِﻠَﺶ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻣﯿﮕﻪ ﻭﺍﯼ ﺑﻬﻢ ﺍﺗﮏ ﺯﺩﻥ ﺷﯿﻠﺪ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﻣﺎ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﯾﻪ ﺷﻮﻫﺮ خاله ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﻣﯿﮕﻮﺯﯾﺪ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺑﺮﯾﺪ ﺑﮕﺮﺩﯾﺪ ﭘﯿﺪﺍﺵ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﺎ هم ﻋﯿﻦ ﺍﺳﮑﻮﻻ ﺍﯾﻦ ﺍﺗﺎﻕ ﺍﻭﻥ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﮕﺸﺘﯿﻢ ﺩﻧﺒﺎﻝِِ گوز ﺷﻮﻫﺮ خالم

جَفـَر به بچش میگه برو دمه پنجره هر ماشینی رد شد به من بگو پسره میره میگه: پراید، پژو، پیکان، سمند، علیمُراد هم داره زنشو... پدرش میگه تو از کجا میدونی؟ میگه آخه پسر اونم دمه پنجرست

شاگرد: آقااجازه، زیپتون بازه. معلم: آبروموبردی،هروقت دیدی بگودردفتربازه. (روزبعد) شاگرد: آقاببخشیدضمن اینكه در دفتربازه، مدیراومده بیرون دوتا معلمم لای درن

گوشيم زنگ خورد ، اسم رفيقم "رضا" افتاد گوشی رو برداشتم ، با يه صدای خسته گفتم : سلام بی شرف يه صدای کلفتی اومد : پدر بی شرف هستم ، بی شرف اونجا نيست؟

یادش بخير ما بچه بوديم، يه دستمال کهنه اي ، لنگ ماشيني چيزي پيدا ميکردن ميذاشتن لاي پامون بقچه ميکردن تا يه هفته بعد بازش کنن الان پوشک زدن واسه بچه با خروجي هوا از هردو طرف، 8 لايه محافظ، ويتامينه ، همراه با عصاره مالت ، 12 اير بگ ، کروز کنترل ، سنسور عقب ، تهويه مطبوع ، با ال سي دي... خلاصه فول آپشن ديگه ! از ال سي دي هم توشو نشون ميده ديگه لازم نيست را به را بازش کنن

کیش و مات چیست…؟! شما به زنت میگی یک زنی رو دیدم چقدر شبیه تو بود! بعد خانمت میپرسه؛ خوشگل بود؟ اینجاست که نه میتونی بگی آره نه بگی نه…! یعنی کیش و مات یعنی هر کدومو بگی فاتحت خوندست

ـــــــــــ

• 3

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 217

• 1291

جالب بود.ممنون

جالب بود.ممنون

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5136

نقل از: Clay0098

نقل از: Clay0098 جالب بود.ممنون

خواهش میکنم

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5136

نقل از: Clay0098

نقل از: Clay0098 جالب بود.ممنون

الخطاء الخمسمائه لعنت الله علی آبائهی و اجدادهی اجمعین! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «