ای وای از چت شهوانی...

• LustyLord  

• عضو از
    1398/12/24

• پست‌ها: 26

• 21

سلام!
شنیده بودم که چت شهوانی بروزرسانی شده و کنجکاو شدم ببینم چطوره، حتی چون ایمیل و پس اکانت قدیمی ام یادم نبود دردسر اکانت جدید رو به جون خریدم، و رفتم توی قسمت چت.
اول از طرح و ظاهر به نسبت مدرن تر هیجان زده شدم، ولی به محض اینکه پیام ها اومد واقعا یه حس بسیار تاسف بار و دردناک بهم دست داد.
چت شهوانی سالیان سال پیش جای خیلی جالبی بود، پسر و دختراش حدود یه نسبت بودن و همه احساس امنیت داشتن و خیلیا حتی همو میشناختن، تبلیغی ها (یا به قول جمع اون زمان جارچی ها) کم بودن.
امروز صبح من که ولی واقعا تلخ شد. نمیدونم از این بگم که به جز تبلیغی ها هیچ کس پیامی نمیذاشت!، اونام اکثرا یا ماساژور بودن یا دنبال زن متاهل، یا دنبال فروختن زن و دوس دخترشون بودن، یا نمیدونم از شدت بسیار کم خانم ها بگم که من با دیدن وضعیت که خودشون هیچ پیامی توی چت روم نمیذاشتن و قایم شده بودن اصلا روم نشد پیامی بدم و مزاحمشون بشم...
صد البته مورد این که پسر ها به اشتباه به محض ورود من به چت بهم پیام خصوصی میدادن که بلکه دختر باشم هم پیش اومد، ولی از بابت اون ناراحت نیستم! این یه مورد همه چت روم ها و همه جای فضای مجازی پیش میاد، جزو ذات اینجور چیزاس.

خلاصه اینکه بسیار ناامید شدم از چت جدید و بعید میدونم باز برم.
نظر شما چیه؟ آیا تجربه ی تلخی دارید که بخواید به اشتراک بذارید؟ یا اگر به نظرتون نقطه ی مثبتی داره که شاید از چشم من دور مونده و قابل دفاع هست بیان کنید همینجا.
پیشنهادی هم اگر برای بهتر شدنش دارید کنجکاوم بشنوم.
سپاس

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mmy29673  

• عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 178

چت قدیمی عالی بود

چت قدیمی عالی بود.یبار جدید رفتم دیگه نرفتم.نچسبیدبهم

ـــــــــــ

• 0

• kambiz313  
  • عضو از 1393/7/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 26

قبلی هم آشغال بود

اینم مشکل زیاد داره کاربر دختر اصلا نداره.ممکنه اکانت ساختن براشون سخته

ـــــــــــ

• 0

• reza.1980  
  • عضو از 1392/6/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 3

چت جدید کار دژمنه (biggrin)

چت جدید کار دژمنه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• LustyLord  

• عضو از 1398/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 21

نقل از: kambiz313

نقل از: kambiz313 اینم مشکل زیاد داره کاربر دختر اصلا نداره.ممکنه اکانت ساختن براشون سخته

مگه یه اکانت ساختن کاری داره. ملت این روزا برای نرم افزار های مختلف گوشی صد تا اکانت درست می کنن. به نظر من مشکل جای دیگه ایه، همم؟

ـــــــــــ

• 0

• LustyLord  

• عضو از 1398/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 21

نقل از: kambiz313

نقل از: kambiz313 اینم مشکل زیاد داره کاربر دختر اصلا نداره.ممکنه اکانت ساختن براشون سخته

مگه یه اکانت ساختن کاری داره. ملت این روزا برای نرم افزار های مختلف گوشی صد تا اکانت درست می کنن. به نظر من مشکل جای دیگه ایه، همم؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «