باعث تاسف

*اینجا ااایراااان است!!حکومتش:حکومت امام زمان است!برمبنای قران است!رهبرش:رهبر مستضعفان جهان است!قوت غالب مردم نان است!!بهای نان بقیمت جان است!ثروتش برای فلسطینیان است!دانشگاهش ستاره باران است!جای روشنفکرانش زندان است!هرکه فریاد بزند از کافران است!آنچه روز بروز ارزان میشود جان انسان است!اری اینجا ااااایراااان است*

ـــــــــــ

بدون من هوا سرده الان گرمی نمیفهمی

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• artin4116  

• عضو از 1397/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 73

افسوس

افسوس

ـــــــــــ

تو خوب باش

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1521

• 2513

*** این کار رو یه فرد انجام داده به عالم و آدم ربط...

این کار رو یه فرد انجام داده به عالم و آدم ربط دادنش دیگه چیه

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak *** این کار رو یه فرد انجام داده به عالم و آدم ربط دادنش دیگه چیه ***

اون فردچرا انجام داده ایا نه اینکه بخاطره فقر بوده،فک نمیکنی اگر قدرت طلبی حکومت نبود که بخاطره اهداف خودشون باعث شدن مردم به این روزبیفتن و با کلی تحریم ها دست وپنجه نرم کنند این فرد اینکارو انجام نمیدادو این طفل معصوم میتونست زندگی کنه

ـــــــــــ

• 0

• moadbbiad  

• عضو از 1397/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 470

• 223

اون بغل دستیش چیه

اون بغل دستیش چیه

ـــــــــــ

29جنوب تهران تنها زندگی میکنم. واحدهم نزدیک متروهه.. گرایشم به همجنسه. فاعلم. بات مودب و مطمن ، موقت یا ترجیحا دایمی میخام. لطفاا زیر22 بیاد ت ل گ.را.مم پیام بدید..... مرسییی khande2613@

• 0

نقل از: moadbbiad

نقل از: moadbbiad اون بغل دستیش چیه

نمیدونم اطلاعات پزشکیم ضعیفه متاسفانع

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 2513

نقل از: Saeed_shahrouz666

نقل از: Korkak *** این کار رو یه فرد انجام داده به عالم و آدم ربط دادنش دیگه چیه ***
اون فردچرا انجام داده ایا نه اینکه بخاطره فقر بوده،فک نمیکنی اگر قدرت طلبی حکومت نبود که بخاطره اهداف خودشون باعث شدن مردم به این روزبیفتن و با کلی تحریم ها دست وپنجه نرم کنند این فرد اینکارو انجام نمیدادو این طفل معصوم میتونست زندگی کنه

اینا احتمالات شماس کسی نمیدونه چطور و بخاطر چی این اتفاق افتاده ، شاید به اون فرد تجاوز شده بچه بدنیا اومده یا هر احتمال دیگه ای

ـــــــــــ

• 0

یه چیزه دیگه هم باید بگم اینه که این جنین نیست این...

یه چیزه دیگه هم باید بگم اینه که این جنین نیست این نوزاده و چون نوزاده نشون میده بخاطر فقر بوده نه چیزی دیگه،تو کشور اتریش اگر خانواده ای توان نگهداری ازبچه رو نداشتع باشن دولت بچه رو ازشون میگیره و خودش بزرگ میکنه این درحالیه که اونا نفتشونو از ما میگیرن

ـــــــــــ

• 0

اینا احتمالات شماس کسی نمیدونه چطور و بخاطر چی این اتفاق افتاده ، شاید به اون فرد تجاوز شده بچه بدنیا اومده یا هر احتمال دیگه ای

دوست عزیز این جنین نیست نگاه کن این نوزاده این دوتا باهم خیلی فرق دارن

التماس تفکر

ـــــــــــ

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 2513

دوست عزیز این جنین نیست نگاه کن این نوزاده

ببین این بدبخت مادر مرده بخاطر فقر این بلا سرش اومده همشم تقصیر نظامه خیلی بده این نظام بیشوره عوضیه

ـــــــــــ

• 0

• adam.he  

• عضو از 1397/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 341

• 411

نقل از: moadbbiad

نقل از: moadbbiad اون بغل دستیش چیه

احتمالا پرده کوریون هستش

ـــــــــــ

• 0

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 222

• 470

اشکال نداره،عوضش میریم تو لبنان و سوریه و یمن برای...

اشکال نداره،عوضش میریم تو لبنان و سوریه و یمن برای رفقامون خونه سازمانی میسازیم...یاد امضای رفیق خودمون گنگ نم استایل عزیز افتادم که امضاش همچین چیزیه :هر که باماست خدا یار و یاورش،هر که با ما نیست ک....س خواهر و مادرش!

ـــــــــــ

• 1

نزارین توروخدا از این چیزا ،دلم گرفت :(

نزارین توروخدا از این چیزا ،دلم گرفت :(

ـــــــــــ

• 4

• Dormin  

• عضو از 1397/11/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 73

چه ادم بیشعوری هستی تو

ـــــــــــ

ویش یو بست هانیز ««جناب دورمین»»

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 2513

نقل از: Dormin

نقل از: Dormin

چه ادم بیشعوری هستی تو

نظر لطفته

ـــــــــــ

• 0

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 626

• 1877

به قدری شوکه که شدم که نمیدونم چی بگم فقط دلم...

به قدری شوکه که شدم که نمیدونم چی بگم فقط دلم میخواد گریه کنم انقد که غم انگیز این عکس (cry) ما با دیدنش این حس رو داریم دیگه مامانش چه حسی داشته بعد از اینکار. لعنت به باعث و بانیش.

ـــــــــــ

just a small town girl, living in a lonely world

• 4

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1223

• 3635

:(

نمیدونم چی بگم...

کلمات و جملات از واکنش به این عکس ناتوانند! شاید "تاسف" کلیشه ای باشد اما تنها واژه ایست که به ذهن ما می آید.

ـــــــــــ

هر کی هر چقد که دیدگاشه....فرش قرمز دنیا زیر پاشه!

• 2

• Mr.Shelby  

• عضو از 1397/9/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 249

• 512

تففففف به قبر پدرشون

تففففف به قبر پدرشون

ـــــــــــ

• 0

• Arashkarimi40  

• عضو از 1397/10/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 75

• 72

یکی داستانست پٌر از آب چشم ....

این چند روزه انقدر فشار اومده بهم که دارم منفجر میشم.... از این دست چیزا زیاد شده ...مادری که برای فرزندش همه کار میکنه .... یکی مجبور میشه این کار و کنه ...یکی داره برای 30 میلیون تا شب عید که سرپناه داشته باشه بچش.... داره روحش و وجودش رو حراج میکنه.... خسته شدم دیگه....هیچ عدالتی نیست.... لعنت به من ...لعنت به کسایی که میگن مرد هستن ولی مسئولین به عهده نمیگیرن...لعنت به این دنیا ...لعنت به همه چی....

ـــــــــــ

آسمانش را گرفته تنگ در آغوش....ابر با آن پوستین سرد و نمناکش ...باغ بی برگی روز و شب تنهاست با سکوت پاک غمناکش... باغ بی برگی که می گوید که زیبا نیست ؟

• 2

اون یکی چیه که بند ناف بهش...

اون یکی چیه که بند ناف بهش وصله؟؟

رَحِمه؟

چیزب که من بهش فکر میکنم اینکه،یه نفر حالا به هر دلیلی،این خانومو کشته و نوزاد و رحمو کلا در اورده،حالا کینه بود یا نه نمیدونم،

والا اگر کسی بخاد از سر فقر بچشو سقط بکنه دیگه رحمشو اینجوری بیرون نمیاره بندازه کنار کوچه.

ـــــــــــ

منو ببین!من همون سرباز درون گهواره هستم.حالا بزرگ شدم.ببین به چه نکبتی افتادم!دارم تو باتلاقی که تودرستش کردی خفه میشم

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 2513

*** جمع کنید دلسوزی ظاهریتونا ، طرف التماس تفکر...

جمع کنید دلسوزی ظاهریتونا ، طرف التماس تفکر التماس تفکر میکنه ، این عکس خارجیه 6 سال قبلم تو اینترنت گذاشته شده ،

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

قرار دادن چه نوع داستانهایی به صورت روزانه بیشتر رضایت شما را به عنوان کاربر سایت تامین میکند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «