با این شرایط خیانت جایز هست یا نه

• ژرف  

• عضو از
    1398/6/25

• پست‌ها: 67

• 51

سلام دوستان
به نظر شما خیانت با این شرایط جایز هست یا نه
دوستی دارم 31 ساله سه ساله ازدواج کرده خانمش معلم هست. خانم زن موجهی هست و در امر خونه داری ممتاز عمل میکنه. این دوست من اما همیشه افسرده هست بعد از تلاشهای فراوان فهمیدم خانمش در امر سکس کم کاری میکنه
حالا دوستان در مورد چیزی که مینویسم نظر بدید شاید بگید اینها رو از کجا میدونی و ممکنه درست نباشه باید بگم نه من از ریز روابطشون خبر دار شدم
این خانم وسواس عجیبی داره فرض کنید بسیار حساس هست به طوری که معتقده شوهرش قبل و بعد از سکس باید حموم کنه. هیچکس مخالف نظافت نیست اما اینکه قانون باشه تو تا سی دقیقه بعد سکست حتمن حمومت رو کرده باش؟
این خانم بسیار حساس روی مواد خارج شده از مرد هست. اگر یک قطره از آب مرد روی روی تختی بپاشه اون شب مکافات عظما بپا میشه. اگر یک قطره به بدن خود مرد هم بپاشه مصیبته. این بنده خدا تصمیم گرفت برای رها شدن از مشکل آبش رو در دستمال کاغذی خالی کنه ولی باز اگر دست مرد به آبش که در دستمال کاغذی هست بخوره مصیبتی بپا میشه. اینم بگم اینا نمیخوان بچه دار بشن فعلا. خانم هم میگه قرص برام ضرر داره نمیخورم.
مرد هم میگه انصافا اگر قرار باشه همیشه کاندم استفاده کنم واسه چی زن گرفتم. باز کسی نیاد بگه مگه زن رو برای سکس گرفته نه ولی خب مرد هم دوست داره از زنش لذت کامل رو ببره بلاخره فرقی باید داشته باشه با جایی که پول میدی نیازت رو برطرف کنن یا نه
خب دوستان من تازه همش رو نگفتم این بخشی بود که در جریان ماجرا قرار بگیرید. آهان اینم بگم این رفیق ما میگه توی این سه ساله کلا سه بار کوتاه خانمش آلتش رو خورده و اجازه هم نداده آقا برای خانمش اینکار رو بکنه
در حالی که این دوست ما علاقه داره لا اقل این کارها توی سکسشون باشه.
مشاور و روانشناس رو نگید که رفتن و نتیجه نداده
بنابر شرایطی طلاق هم نمیتونه بده زنش رو
شما بفرمایید چکار کنه
خودش ذاتا علاقه به خیانت نداره و مطمینم اگر زنش نیازهاش رو برطرف میکرد هیچوقت فکرم بهش نمیکرد. اما الان به نظر شما این شخص حق داره با کس دیگه ای باشه یا نه. میدونم باز کسایی مییان میگن حالا هرچی توجیه نمیکنه خیانت رو. اون اشخاص محترم لطفا راه حل بدن. .

ممنونم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Arya9909  
  • عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

سلام

حق همه جوره با مرد هستش...... هرچقدر هم بگیم وسواس داشته باشد بازم نمیتونه در برابر شوهرش در انجام عمل زناشویی مقاومت کنه......... باید کاملا از هر نظر خودشو در برابر شوهر تسلیم کنه........

ـــــــــــ

• 0

زنه وسواس داره باس بره دکتر.

مرد یکم باس چرب...

زنه وسواس داره باس بره دکتر.

مرد یکم باس چرب زبون باشه.با زبون چرب راحت میشه دل خانومارو بدست اورد.یکم چرب زبونی کنه بی کاندوم هم میکنه

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 2

• kavehtop13  

• عضو از 1398/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 102

• 102

خخخخ

وقتی مشاورم جواب نداده انتظارت از این ملت کیر بدست و کونی و جنده بیزنیسی چیه؟؟؟؟؟ اوسکولی؟؟ یه تاپیک میزدی به مشکل خودت برسن

ـــــــــــ

مثل یه مرد کون بده مثل نامردا فیک نباش خخخخ

• 3

• kharkir shomal  

• عضو از 1392/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 24

نظر من

بنظرم خیانت به هیچ وجه قابل توجیه نیست اگر مشکل هست باید حلش کنن بقول خودت زن و شوهرن دیگه اگرم حل نمیشه بازم راه داره میتونن جدا شن البته اگه واقعا قابل حل نیست. بنظر خودت اگه مرد بره با یکی دیگه و خانونش بفهمه با اینهمه وسواسی که داره خب صد در صد اخرش جدایی پس چه بهتر که توافقی باشه.. البته نظر شخصی من بود

ـــــــــــ

هرچه گشتیم در این شهر، نبود اهل دلی

• 0

• ajaxxp  
  • عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

خیانت در کل کبمه بدیه سمتش نرید هیچوقت

خیانت در کل کبمه بدیه سمتش نرید هیچوقت

ـــــــــــ

• 0

• ژرف  
  • عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 51

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار زنه وسواس داره باس بره دکتر. مرد یکم باس چرب زبون باشه.با زبون چرب راحت میشه دل خانومارو بدست اورد.یکم چرب زبونی کنه بی کاندوم هم میکنه

اینکه وسواس داره رو که گفتم ولی چرب زبانی هدیه گرفتن و همه اینها رو امتحان کرده یا نتیجه ندادن یا در حد یکی دو روز. مرد هم که نمیتونه برای هر بار بشینه به التماس کردن یا خرید این و اون

ـــــــــــ

• 1

• ژرف  
  • عضو از 1398/6/25

• 51

نقل از: kavehtop13

نقل از: kavehtop13 وقتی مشاورم جواب نداده انتظارت از این ملت کیر بدست و کونی و جنده بیزنیسی چیه؟؟؟؟؟ اوسکولی؟؟ یه تاپیک میزدی به مشکل خودت برسن

حالا فرق نمیکنه اینم مشکل دوستمه. مرسی

ـــــــــــ

• 0

• ژرف  
  • عضو از 1398/6/25

• 51

نقل از: kharkir shomal

نقل از: kharkir shomal بنظرم خیانت به هیچ وجه قابل توجیه نیست اگر مشکل هست باید حلش کنن بقول خودت زن و شوهرن دیگه اگرم حل نمیشه بازم راه داره میتونن جدا شن البته اگه واقعا قابل حل نیست. بنظر خودت اگه مرد بره با یکی دیگه و خانونش بفهمه با اینهمه وسواسی که داره خب صد در صد اخرش جدایی پس چه بهتر که توافقی باشه.. البته نظر شخصی من بود

از نظر منطقی حرفت درسته ولی خب شرایطها متفاوته. تقریبا از علاج نا امید شدن خانمه هم زیاد براش مهم نیست تلاشی برای برطرف کردن نمیکنه. مونده این دوست ما. طلاقم نمیتونن بگیرن. خودم میدونم سخته که پرسیدم شاید راهحلی پیدا بشه

ـــــــــــ

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 378

• 610

نیگا..

مثل اینه بگی من الان از تشنگی جونمو میدم و میمیرم پس بذار این وایتکس رو بخورم...خیانت وایتکسه هست ! مورد بعدی اینه که این خانوم مریضه شریک زندگیش مریضه !همدمت مریض بشه باید نفس نفس زدناتو تو اغوش غریبه بزنی!

ـــــــــــ

کابوس من این است که در روز قیامت
حوری شوی و قسمت مؤمن‌تری از من...:)

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 3297

• 3778

دوست من, فرض میکنم که قضیه جدی هست...ببینین...

دوست من, فرض میکنم که قضیه جدی هست...ببینین "وسواس" یک بیماری روانی هست که احتیاج به "دارو درمانی" داره. این خانم باید حتما به "روانپزشک" مراجعه کنن تا با مصرف داروها اول کمی بیوشیمی مغزشون متعادل بشه بعدش با استفاده از "روانشناس" اختلالات رفتاریشون رفع بشه. امیدوارم این کمکی بکنه.

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• ژرف  
  • عضو از 1398/6/25

• 51

نقل از: Hana95

نقل از: Hana95 مثل اینه بگی من الان از تشنگی جونمو میدم و میمیرم پس بذار این وایتکس رو بخورم...خیانت وایتکسه هست ! مورد بعدی اینه که این خانوم مریضه شریک زندگیش مریضه !همدمت مریض بشه باید نفس نفس زدناتو تو اغوش غریبه بزنی!

خب همون توی آغوش غریبه رو میگن خیانت. پس شما هم آخرش خیانت رو تجویز کردید ولی به نظر من ظلم هست کسی که هیچ مشکلی نداره و میره دنبال عیاشی رو همون اندازه بگیم خیانت کار هست که این فرد از روی ناچاری و هنوز که هنوزه با خودش کلنجار میره انجام بده یا نه رو بگیم خیانتکار

ـــــــــــ

• 0

• ژرف  
  • عضو از 1398/6/25

• 51

نقل از: axm432

نقل از: axm432 دوست من, فرض میکنم که قضیه جدی هست...ببینین "وسواس" یک بیماری روانی هست که احتیاج به "دارو درمانی" داره. این خانم باید حتما به "روانپزشک" مراجعه کنن تا با مصرف داروها اول کمی بیوشیمی مغزشون متعادل بشه بعدش با استفاده از "روانشناس" اختلالات رفتاریشون رفع بشه. امیدوارم این کمکی بکنه.

ممنون از شما کاملا جدی هست ولی خانم بدبختانه زیر بار نمیره که مشکل داره که بهخواد بره پیش مشاور

ـــــــــــ

• 0

• Hgfth65  

• عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 26

کیر تیز بوشهری

خیانت هیچ توجیهی نداره ولو حق کامل باشما باشه

ـــــــــــ

• 0

• Hgfth65  

• عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 26

کیر تیز بوشهری

اونایی که میگن حق با مرد هست حالا خودشون رو بزارن جای زنه ولی اینبار مشکل از مرد باشه خودشون باشن اجازه میدن به علت ناتوانی در سکس زنشون بره با یکی دیگه

ـــــــــــ

• 1

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 378

• 610

دوست گرامی جواب من رو متوجه نشدید!

نقل از: ژرف
نقل از: Hana95 مثل اینه بگی من الان از تشنگی جونمو میدم و میمیرم پس بذار این وایتکس رو بخورم...خیانت وایتکسه هست ! مورد بعدی اینه که این خانوم مریضه شریک زندگیش مریضه !همدمت مریض بشه باید نفس نفس زدناتو تو اغوش غریبه بزنی!
خب همون توی آغوش غریبه رو میگن خیانت. پس شما هم آخرش خیانت رو تجویز کردید ولی به نظر من ظلم هست کسی که هیچ مشکلی نداره و میره دنبال عیاشی رو همون اندازه بگیم خیانت کار هست که این فرد از روی ناچاری و هنوز که هنوزه با خودش کلنجار میره انجام بده یا نه رو بگیم خیانتکار

میگم شریکش بیماره باید پاش مردونه وایسه نه به حال خودش بذارتش بره! ببین یا ادم مجرده که خب به خودش مربوطه سبک زندگیش یا تعهد بسته که بمونه .اونوقته که نمونی بدون شرف میشی!!!حالا اگه این اتفاق برا اقا میفتاد این خانوم باید سرویس سوئیسی به ملت میداد!؟ ما انسانیم:)

ـــــــــــ

کابوس من این است که در روز قیامت
حوری شوی و قسمت مؤمن‌تری از من...:)

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 3297

• 3778

نقل از: axm432 دوست من, فرض میکنم که قضیه جدی هست...ببینین "وسواس" یک بیماری روانی هست که احتیاج به "دارو درمانی" داره. این خانم باید حتما به "روانپزشک" مراجعه کنن تا با مصرف داروها اول کمی بیوشیمی مغزشون متعادل بشه بعدش با استفاده از "روانشناس" اختلالات رفتاریشون رفع بشه. امیدوارم این کمکی بکنه.
ممنون از شما کاملا جدی هست ولی خانم بدبختانه زیر بار نمیره که مشکل داره که بهخواد بره پیش مشاور

اول "روانپزشک"...

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• devilsm777  
  • عضو از 1393/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 92

بابا کیرتون کرده میخای خیانت کنی چرا دنبالتوجیه و...

بابا کیرتون کرده میخای خیانت کنی چرا دنبالتوجیه و همدم و همفکر میگردی عذاب و حس گناهت کمتر بشه!! اولا که بعید میدونم دوستت باشه معمولا افراد خودشون اینکارو کردن و برای سرپوش گذاشتن و نقد نشدن میگن فلانی که واکنش هارو ببینند!! دوما ایشون چطور مشاوره رفتن و مشاوره جواب نداده بعد همون مشاوره نتونسته خانم رو قانع کنه برای پزشک متخصص تر برای درمان!! شما داری کلا کوس میگی و دنبال اینی گه کاریتو ماست مالی کنیو کارت توجیه شده باشه چند نفرم تاییدت کنند و بگی خو من ادم بدی نیستم . وگرنه اگر میبینی همه جورخ رو اعصابته برو جدا بشو؟ چرا طلاق ممکن نیست ؟ هفت تیر گذشتن رو مغز گوزیدت یا پول خوبی زنه داره عین زالو چسبیدی بهش؟ هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره شما چی دیدی چسبیدی بهش خدا میدونه؟ وگرنه اگه دوسش داشته باشی که حتی نباید به این قضایا فکر کنی غیر این صورت خود مشاور هم گاهی تلاق رو پیشنهاد میده شما هم برو دنبال کارت اینجا دنبال راه حل نباش که کسخلیت رو ثابت میکنه

ـــــــــــ

• 3

• Sam1297  

• عضو از 1397/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 96

• 34

یا خدا از این مدل زن ها یکی دو بار به پستم خورده...

یا خدا از این مدل زن ها یکی دو بار به پستم خورده وحشتناکن حق کاملا با مردست فقط اگه نمیخواد طلاق بگیره بهتره زرنگ باشه من موافق خیانت نیستم ولی با این حال این یه مورد کامل حقو به مرده میدم

ـــــــــــ

پوریای ولی بگفتا صیدم به کمند است/از همت داوود نبی بخت بلند است/افتادگی آموز گر طالب فیضی/هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

• 0

ببين عزيزم اين خانم دچار بيماري وسواس هست. يك...

ببين عزيزم اين خانم دچار بيماري وسواس هست. يك بيمار بايد درمان بشه نه تنبيه! بايد پيش روانشناس بره و نه مشاور! و اگه لازمه حتي دارو بخوره تا وسواسش برطرف بشه. بعد از برطرف شدن بيماري، هر دو نفر شون ميتونند بهتر تصميم بگيرند.

ـــــــــــ

• 0

• کیر...16  
  • عضو از 1398/2/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

سلام

دوست عزیز میتونه بره صیغه کنه این کار اسمش خیانت نیست ولی از من نشنیده بگیر اگر بتونه اثبات کنه که زنش وسواس شدید که دکتر تایید میکنه داره و در امر زناشویی زن تمام و کمال کوتاهی میکنه دادگاه حکم ازدواج مجدد میده یا طلاق توافقی

ـــــــــــ

ج

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «