با خانمی آشنا شدم ک ...

• Korkak  

• عضو از
    1396/8/18

• پست‌ها: 1106

• 1772

سلام عزیزانم . با خانمی اشنا شدم ک 2 تا بچه داره . بخاطر کمبود محبت از طرف شوهرش و ازدواج زوری که داشته با همسرش هر یک یا دوماه سکس داره. میخوام باهاش رفیق باشم لطفا راهنماییم کنید خطرات این رابطه یا ادامه بدم یا ادامه ندم؟؟

ـــــــــــ

می‌گویند فلانى خیلى مرد است و اینگونه محکم می‌زنند روى سرِ زن! کـاش مـى‌گفتنـد چقـدر آدم اسـت فلانى!

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• alishirazijoon  
  • عضو از 1396/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 240

• 72

از خانمها کمترحرف راست بشنوی احتیاط کن جیبتو نزنن

از خانمها کمترحرف راست بشنوی احتیاط کن جیبتو نزنن

ـــــــــــ

مملكتي كه جنده خونه نداره عاشق زيادداره

• 3

• Horny.Doctor  
  • عضو از 1396/9/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 61

Dr.

با زن شوهردار پریدن از شرف ب دوره...

ـــــــــــ

• 6

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1106

• 1772

نقل از: Horny.Doctor

نقل از: Horny.Doctor با زن شوهردار پریدن از شرف ب دوره...

ممنونم دوست من

ـــــــــــ

می‌گویند فلانى خیلى مرد است و اینگونه محکم می‌زنند روى سرِ زن! کـاش مـى‌گفتنـد چقـدر آدم اسـت فلانى!

• 0

• amirarsalan367  
  • عضو از 1396/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 13

سعی کن نکنی همشهری منم همین شرایط رو دارم ولی...

سعی کن نکنی همشهری منم همین شرایط رو دارم ولی باها‌ش میجنگم

ـــــــــــ

love sex

• 2

• general_bu  
  • عضو از 1393/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 81

یه مسئله هست میگن تو نکنی بقیه میکنن ، ولی خیلی...

یه مسئله هست میگن تو نکنی بقیه میکنن ، ولی خیلی غلطه ، هیچ وقت بهش فکر نکن یکی‌دیگه هم هست میگن هرکی داد باید بکنی ، اینم غلطه

من فرصت برای رابطه داشتن با زن شوهر دار برام جور شد ، ولی تو آخرین لحظات پشیمون شدم و باهاش نخوابیدم و قطع رابطه کردم ، بعد ی مدت بهم پیام داد تا زندگیش بگا رفته منم خوشحال شدم ک نکردمش . به شخصه کسایی رو‌ دیدم که رابطه با زن شوهردار زندگیشونو به فنا داده ، اصلا خیلی نحسه لذتش خیلیه که زن مردمو بکنی ولی خب بعدش دمار از روزگارت در‌میاره

پس خواهش‌میکنم منصرف شو ، سعی کن اونم منصرف کنی‌اگر نشد بزار بره به هرکی‌میخاد بده ، ولی‌تو خراب اون نشو

ـــــــــــ

وقتی روی ناموست شهوتی شدی ، با تبر سرشو بزن! کیری که برای ناموس آدم بلند بشه ، نباشدش بهتره! یک لحظه شهوت ، یک عمر پشیمانی!

• 6

• chibegamvalla  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 202

• 91

نظرات کافی بود

خواستم بگم نکنی این کار رو که نظرات دیگر دوستان کافی بود که این کار رو انجام ندی. مثل یه باتلاق میکشه داخل هیچ اتفاق بدی هم نیفته کم کم وجدان و شرافتت رو از دست میدی ما انسانیم با هر دین و مذهب و قومیت رفتار انسانی مارا متمایز میکنه. مثل یک مرد واقعی زندگی کن موفق باشی

ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت

• 2

• milad7344  
  • عضو از 1397/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 4

داداش هرکاری با دختر یا زن مطلقه و بیوه میکنی بکن...

داداش هرکاری با دختر یا زن مطلقه و بیوه میکنی بکن ولی دنبال زن مردم نرو بدترین چیزه تو دنیا مثل هس ک از دیوارکسی بالابری ازدیوارت بالا میرن اشتباه نکن...

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بیشتر با کمک چی جلق می زنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «