با من سکس کن

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 3244

• 4972

آليس: "من عاشقت هستم و می‌دونم چيز خيلي مهمی هست كه بايد هرچه زودتر انجام بديم…"
هارفورد: "اون چيه؟"
آليس: "سكس!"

دیلالوگ سکانس پایانی فیلم Eyes Wide Shut من رو میخکوب کرد. چون در طول فیلم این احساس رو داشتم که Stanley Kubrick تصمیم گرفته تو این فیلم با شلاق بی رحم خودش، به طور هم زمان اون قسمت از دنیای تاریک و نا امیدانه‌ی زندگی زناشویی و سکس رو به چالش بکشه و با همون فرمون فیلم رو به پایان برسونه. اما توی سکانس آخر یک پیغام مهم و شفاف رو به بیننده داد.
همگی ما کلی مطلب در مورد اهمیت سکس و روابط جنسی در زندگی زناشویی شنیدیم. نظرات مختلف کارشناس‌ها و روانشناس‌ها و غیره‌ها رو بارها خوندیم. به نظر من تاثیر این دیالوگ بیشتر از همه‌ی این حرف‌‌‌‌های کارشناسی شده است.

آلیس بدون پرده و حرف‌‌های مثلا رمانتیک قبل از سکس، مستقیم از شوهرش می‌خواد که بعد از گذشت از این مشکلات، خیلی سریع سکس داشته باشن. آلیس به طور مشخص در این سکانس، شهوتی نشده و نیاز جنسی نداره اما در اون لحظه لازم می‌دونه که با شوهرش سکس داشته باشه. به نظر من، این دو تا پیغام داره. اول اینکه سکس در یک زندگی زناشویی توی اولویت اول نیست. همبستگی و همراه بودن و شریک بودن، اولویت هر زندگی متاهلی است. دوم اینکه سکس برای داشتن این همبستگی، یکی از مهم ترین ابزارهای موجود است.

سکس در زندگی لازمه اما کافی نیست.

به نظر من، بدون سکس قطعا نمیشه زندگی زناشویی گرم و آرامی داشت. خود من اگه از نظر جنسی تامین جسمی و روانی نشم، قطعا دچار افسردگی شدید میشم و روی زندگیم تاثیر مستقیم می‌ذاره. با تمام اعتیاد شدیدی که به دنیای اروتیک و سکس دارم اما تمام تلاشم رو می‌کنم که نذارم سکس من رو کنترل کنه. این منم که باید کنترلش کنم. برای این تلاش و سعی خودم انرژی ذهنی زیادی می‌ذارم و اصلا از صرف این انرژی پشیمون نیستم.

یادمون باشه که سکس نهایتا یک دست آویز برای داشتن زندگی لذت بخشه و ما و زندگی‌مون دست آویز سکس نیستیم.

دلورس

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• koochebagh  

• عضو از 1398/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 144

• 463

هوم

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 3244

• 4972

نقل از: koochebagh

نقل از: koochebagh (rose)

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 431

سلام .چقد تو با شعوری که ماهارو آگاه میکنی

سلام .چقد تو با شعوری که ماهارو آگاه میکنی

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

نقل از: Yavarfaaqer

نقل از: Yavarfaaqer سلام .چقد تو با شعوری که ماهارو آگاه میکنی

سلام. این الان تعریف بود یا طعنه؟ :)

من اول همه حرفام از "نظر من" استفاده میکنم. یعنی نهایتا همه حرفام، نظر شخصی من است و هیچ ارزش و اعتبار دیگری ندارد.

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

مثلا

من فکر میکردم اینا تو بیابونا دنبال یوز پلنگ بودن و داشتن دنبال حیوونا میگشتن اما شماها باعث شدید فهمیدم داشتن آمار سایت موشکی رو میگرفتن تا دقیقا جاشو به اسرائلیها بدن .چقد شماها زرنگید

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

ببین خانم

ادای روشنفکر درنیار فردا تورو از تو منو تو میکشن بیرون همینجور که این جاسوسا رو گرفتن.اینجا ایران ایران

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

نقل از: Yavarfaaqer من فکر میکردم اینا تو بیابونا دنبال یوز پلنگ بودن و داشتن دنبال حیوونا میگشتن اما شماها باعث شدید فهمیدم داشتن آمار سایت موشکی رو میگرفتن تا دقیقا جاشو به اسرائلیها بدن .چقد شماها زرنگید

آهان منظورتون تاپیک نیلوفر بیانی است.

بله من هم موارد اتهام رو خوندم. اما مسئاله اینجاست که چقدر به صداقت مسئولین اعتماد داشته باشیم و منابع واقعی و حقیقی چه باشد. گرچه با فرض اثبات جاسوس بودن این خانم، باز هم رفتار حیوانی با ایشون توجیه پذیر نیست.

البته میشد توی تاپیک مربوط به خودش صحبت کرد.

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

اسلام

بواسطه اسلام ایران داره به اقتدار کوروش وداریوش میرسه از پاکستان تا مدیترانه زیر پای ایران اسلامیه .باید بهش افتخار کنی چه مسلمان باشی چه ایرانی

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

نقل از: Yavarfaaqer ادای روشنفکر درنیار فردا تورو از تو منو تو میکشن بیرون همینجور که این جاسوسا رو گرفتن.اینجا ایران ایران

یعنی من تو شبکه من و تو هستم؟! :) یعنی هر کی منتقد باشه، دشمن و خائنه؟ یعنی همه باید به به و چه چه کنن؟! :)

برچسب زدن از صفات بارز مهم مدافعان حکومت است. بازم دمت گرم فحش نمیدی. مرسی عزیزم که بدون توهین برچسب میزنی. :)

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

اینارو باید دار زد اما اگرم بدن من خودم میگام اما...

اینارو باید دار زد اما اگرم بدن من خودم میگام اما اونجا بی در و پیکر نیست مگه اجازه میدن به یک جاسوس نزدیک بشی .هیچ چیزی بهشون نمیدن تا مبادا خودکشی کنن بعد یکی بره بکندش

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

نقل از: Yavarfaaqer بواسطه اسلام ایران داره به اقتدار کوروش وداریوش میرسه از پاکستان تا مدیترانه زیر پای ایران اسلامیه .باید بهش افتخار کنی چه مسلمان باشی چه ایرانی

اقتدار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه کتاب هزار صفحه ای میشه ننگ و حقارتی که این حکومت برای این ممکلت و مردم درست کرده، نوشت.

ـــــــــــ

• 2

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

خوبه که منو تو و بیبی سی رو خائن میدونی دمت گرم

خوبه که منو تو و بیبی سی رو خائن میدونی دمت گرم

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

مردم ایران آگاه تر از هر زمان هستن سیاسی ترین مردم...

مردم ایران آگاه تر از هر زمان هستن سیاسی ترین مردم تو ایرانه اگر لازم بشه خواهر این حکومت رو هم میگان.اما فعلا مشکلات جای دیگست

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

نقل از: Yavarfaaqer اینارو باید دار زد اما اگرم بدن من خودم میگام اما اونجا بی در و پیکر نیست مگه اجازه میدن به یک جاسوس نزدیک بشی .هیچ چیزی بهشون نمیدن تا مبادا خودکشی کنن بعد یکی بره بکندش

تناقض

پس کاووس سیدامامی چطوری موفق شد خودکشی کنه؟ طبق گفته های همونایی که شدن منبع اطلاعات و افتخار شما.

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

نقل از: Yavarfaaqer خوبه که منو تو و بیبی سی رو خائن میدونی دمت گرم

طبق پیش فرض های شما گفتم خائن.

گرچه به نظر من هم آیت الله بی بی سی قطعا خائن به مردم است.

راستی ادب حکم میکنه زیر تاپیک مربوطه در مورد احکام بچه های محیط زیست صحبت کرد.

البته اگه این انتقاد رو هم پای خیانت نذارین. :)

ـــــــــــ

• 1

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

مردم ایران بوقتش هر کاری میکنن احتیاج به خط دادن...

مردم ایران بوقتش هر کاری میکنن احتیاج به خط دادن ندارن اگه اینو بعضیا بوونن الکی اینقد وقت نمیذارن بتزم میگم اگه این حکومت قدم اشتباه اساسی برداره اساسی یعنی خیانت اساسی .طی ۲ ماه از بین میره.شاه خیلی دووم آورد.اما فعلا خیانت ها از اصل حکومت نیست

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

همونایی که از جاسوسا حمایت میکردن به شفافیت آرا...

همونایی که از جاسوسا حمایت میکردن به شفافیت آرا مجلس رای ندادن.به برجام رای دادن .داشتن اف ای تی اف رو رای میدادن به معاهده پاریس رای دادن.مردم این مجلس رو زیر پا گذاشتن .مجلس درست حسابی رو دارن میسازن .مردم دارن مملکت رو میسازن احتیاج به خط دادن هم ندارن .مردم به انصاری آخوند رای ندادن چون خائن بود .شماهها سخت رد بیراهه قرار دارید.برید چشاتون رو بشورین و جور دیگه نگاه کنید

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4972

عجب

اندر سرت بخار جهالت قوی است

من درد جهل را به چه درمان کنم؟

ـــــــــــ

• 1

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

حرفی برا گفتن نداری چون تو این مملکت نیستی.من ۸...

حرفی برا گفتن نداری چون تو این مملکت نیستی.من ۸ ماهه بیکارم اما مشکلات رو میبینم .میبینم که اگه موشک نداشتیم بجا تحریم حمله نظامی میکردن بعد دعا میکردم که ای کاش بیکار بودم اما جنگ نمیشد.تا ۳ یا ۴ سال دیگه این مملکت از این رو به او رو میشه ورق بر میگرده.دیگه کسی مث روحانی برا شما نیست تا برا مردم گربه برقصونه.فقط باید کاسه کوزه هاتون رو جمع کنید یا توبه.

ـــــــــــ

• 0

• Yavarfaaqer  

• عضو از 1398/10/16

• 431

جهل دقیقا همونجاییست کو تو خونه داری.اگر هر حرف...

جهل دقیقا همونجاییست کو تو خونه داری.اگر هر حرف اشتباهی زدم برو با بزرگترات فکر کن جواب بده بعدا جوابشو میدم.فعلا بای اما فرا فکنی نکن .جهل و.... ای کص شعرا.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «